RoxiEngel

RoxiEngel

• 4.2.2016  12:41
    Tři kluci a nemluvně (TV seriál) (2012)

Ze začátku mi na tom hodně vadilo, že zápletky jsou nerealistické a přehnané. Ale časem jsem se naučila povznést nad to, že to nereálně prostě bude působit vždy a tak mě to začalo docela bavit. Je to bláznivé, pořád se tam něco děje. Vtipů se tam až tak moc neobjeví, ale třetí hvězdičku dávám za Dereka Thelera (Danny) a Jen-Luca (Ben), protože na ně bych se vydržela koukat, i kdyby hráli v největším propadáku. :D

• 17.3.2013  23:19

Tři hvězdičky za film. Prostě bavil, plný překvapení, zajímavé zápletky. Dobrý na sobotní večer doma u televize. Čtvrtou dávám za "Chandlera" (Matthew Perry), protože právě díky Přátelům, je to jeden z mých oblíbených herců.

• 12.11.2012  01:21
    Sinister (2012)

Fuuu... no v kině to byl opravdu zážitek. Především pro mě, tu, která nekouká na horory a v kině se raději zasměje. Takže tohle bylo masakrální. Celý film jsem byla nervózní a napnutá. A co tu jiní komentovali, že to bylo ohrané nebo s očekávaným koncem. Tak já jsem tedy takový konec nečekala a dost mě překvapil. Mělo to samozřejmě pár chyb, ale spíš vizuálních, jako například se mi nelíbilo nalíčení mrtvých dětí, které nepůsobilo vůbec přesvědčivě atd. Dějově mi to přišlo zajímavé, ale hlavně mě dostal ten pocit, jaký jsem měla, když jsem se na to dívala. Z jedné strany úžasné, z druhé strany už to zase na delší dobu nechci zažít...

• 9.11.2012  01:28

2 hvězdičky. Ale asi jen pro to, že na Alyssinu krásu se nemohu vynadívat. :)

• 5.11.2012  18:34

Nudnost. Trapnost. Snažili se rozesmát, ale vtipné mi nepřišlo vůbec nic. Bylo jasné, jak to dopadne a ani nějaké herecké výkony jsem tedy nepostřehla. Pro mě zbytečný film a ztráta času...

• 7.10.2012  02:35

Kniha je mnohem lepší!

• 2.8.2012  01:45

Tak trochu ze života... Téma vztahy. Někdy jsou vážně složité a o tom se můžeme přesvědčit v tomto filmu. Trochu jsem se vážně v tom, co, kdo teda vlastně cítí, ztrácela. Takže příběh se mi líbil, něco takového může potkat každého z nás. Hodnotila bych třemi hvězdičkami. Mohlo to totiž být víc prožívané a vášnivé, takhle občas nuda. Ale musím dát čtyři hvězdičky. Tu jednu za Colinův neodolatelný pohled! :-D

• 31.7.2012  03:45

I přestože tito dva herci patří k mým oblíbeným, byla jsem zklamána. Příběh by byl docela i zajímavý a tak nerozumím tomu, proč to bylo tak strašně natočené. Totálně nudné, bez efektů. Čekala jsem nějaký skandál, drama, napětí. A pořád se nic nedělo, jenom se to zdlouhavě táhlo a opakovalo pořád dokola. Závěr také divně podaný. Takže asi vážně tak jediné, že mi nevadí strávit 108 minut s Colinem Farrellem a Ewanem McGregorem....

• 28.7.2012  01:15
    Perverzáci (2011)

Při sledování jsem si připadala tak trochu jako úchyl... ale co? Dost psycho, dost cool. Nestačila jsem se divit...

• 19.7.2012  01:14
    Sladká Jane (1998)

Silný... hodně....

• 17.7.2012  04:56

Tohle je prostě můj milovaný animák dětských let! Umím to ještě nazpaměť. :-)

• 17.7.2012  04:47
    Marley a já (2008)

V polovině filmu jsem se pozastavila s tím, že je to docela nuda... kdy se tam konečně začne něco dít?? Ale při pokračování sledování filmu jsem se do nich zamilovala. Jak do Marleyho, tak do celé jejich rodiny. Film je dost ze života, na nic si to nehraje, jako většina přehnaných amerických komedií takového stylu. Závěr mě samozřejmě dost dostal. Miluji zvířata a tohle mě dokáže zasáhnout... Hodnotila bych 3 hvězdičky a půl.

• 2.6.2012  02:43

Tohle citově nezvládám...

• 16.5.2012  01:23

Nevím zda se mi to líbilo, protože jsem na tom byla v kině (a tam to zkrátka vždycky udělá lepší dojem) a nebo to je opravdu dobrý film. Zajímavé to bylo určitě. Možná místy trochu nedomyšlené a nějak ani nic nového. Ale je to dobře zpracované a nebyla chvíle, kdybych se nudila. A prostě no... Johnny Depp. :-)

• 16.5.2012  01:17
    Opoparchant (2001)

Co ty lidi nevymyslí... :D Koukat se na to dalo, protože mě zajímalo, jaká stupidita se tam bude objevovat dál.... nebyla to nuda. Ale jinak doopravdy nezáživné, trapné.

• 22.3.2012  00:08
    Smrt modelky (2007)

Anna Nicole měla dost zajímavý život, s kterým by se dal natočit slušný film. Ale rozhodně ne takhle. Tohle je strašně zpracované, nepochopila jsem ten šílený dabing a jak to, že jejího syna hrál každou chvíli někdo jiný...

• 8.3.2012  00:37
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Proč jsem to jen v té televizi na to přepnula? Vydržela jsem to pár minut. Pár ztracených minut mého života. Na to se přeci nikdo nemůže dívat, ne? Hotel plný hloupých levných slečen a namachrovaných frajírků, kteří dokola řeší, kdo s kým spí a kdo koho pomlouvá. Takovýhle pořady jsou ztráta času a peněz.

• 8.3.2012  00:23

Totálně šílená a ujetá komedie. Což může být skvělý, ale tohle bylo trochu moc. Zkrátka dost velká kravina, ale aspoň jsem se nenudila. Kdyby tam ale nehrála dobrá hudba, nejspíše bych dala nižší hodnocení.

• 27.2.2012  15:52

Oba herce mam ráda a spolu jim to hrozně sluší! :) Takže romantika mezi nimi na mě udělala dojem.

• 18.2.2012  21:09
    Síly temna (2006)

V televizi jsem to přepnula. Takový divně moderní, takový divně stupidní. Hezký herci a tím to končí.

• 18.2.2012  21:00

Šla jsem do kina a hrozně jsem se na to těšila. Následovalo zklamání. Nudilo mě to. Je to sice velmi zajímavě natočené, ale to je tak všechno. Neseděl mi k tomu takovej divnej dabing. Vlastně mi tam nesedělo hodně věcí.

• 18.2.2012  16:14
    Crash (2004)

V Crash jsem čekala asi něco jiného. Ale nemůžu říct, že jsem byla zklamaná. Děj poukazující na bohužel dost reálný rasismus mě donutil se nad tím pořádně zamyslet. Líbí se mi prolínající se osudy lidí, že se vlastně skoro všichni se všema znají. Občas byl děj dost drsný a napínavý až tuhla krev v žilách. Občas mile překvapilo, občas zklamalo. Všimla jsem si, že v titulkách atd. poukazují jako hlavní herce Sandru Bullock, nejspíš pro to, že je ta "nejslavnější". Přitom se v příbězích neobjevovala až tak často, mnohem častěji jsem zachytila jiné herce s lepšími výkony, co by si zasloužili tu hlavní zmínku v obsazení. Také jsem se občas v ději ztrácela. Co vlastně s čím souvisí? Možná jsem nedávala až tak velký pozor. Takže Crash shlédnu ještě jednou. Ale určitě si i tak ode mě zaslouží 4 hvězdičky.

• 18.2.2012  16:09

Na Huga jsem se šla podívat do kina s přesvědčením, že mě to bude nudit a měla jsem ostatní přemluvit vybrat jiný film. Byla jsem ale velice překvapena. Už dlouho mi v kině neukápla slza. Příběh ve mně něco zanechal. Asi také pro to, že jsem v něm rozpoznala své vlastní bolestivé zážitky. Nejen děj mě velice zasáhl, ale také způsob, jak to bylo natočené. Ukázky starých filmů a historická Paříž mě velmi potěšila. Také bych ráda zmínila, že se mi velice zalíbili oba dětští hrdinové Asa Butterfiel a Chloë Grace Moretz (která je velice krásná) a ráda je uvidím v dalších filmech. Jen mi tam trochu neseděl pan komisař, který mě vytočil vždy, když se na obrazovce objevil. :D Ale určitě doporučuji zajít si na to do kina!

• 18.2.2012  16:06

Tak tohle mě dokázalo pořádně urazit! První Blbý a blbější je pro mě film plný vtipů a zábavy, kterou předvádí Jim Carrey a Jeff Daniels. Jejich postavy jsou originální a myslím, že je nedokáže nikdo ztvárnit. Takže pokus o jejich mladší podoby (Timothy Stack a Eric Christian Olsense) se řádně nepovedl. Ani jednou jsem se nezasmála. Trapnost by se dala ve filmu krájet!