EvilPhoEniX

Asian/Horror FAN

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65
    • 24.5.2017  16:56

Hezká výprava, solidní triky a rozkošná Ema Watson tím pro mne klady končí. Písniček je na můj vkus až moc a líbily se mi víceméně jen od Emy, zbytek mě moc nezaujal. Dá se na to koukat, ale předloha je natolik ohraná, že nemá čím překvapit.60%

• 19.5.2017  17:15

Oblíbenec Ole Bornedal je zpátky a je opět vynikající. Tentokrát si místo hororu střihl velice hořkou a černohumornou komedii řízlou Thrillerem a obě stránky fungují bezvadně. Herecky přesné, hlášky vytříbené, nájemní vrazi úžasní ( na opilého ruského vraha Igora jen tak nezapomenu). Moc dobře jsem se bavil. 80%

• 19.5.2017  17:02

Co žiji v Irsku, tak jsem rád za každý český film a možná jsem více sentimentální, ale líbilo se mi to. Sympatičtí herci, především Táňa Pauhofová je k sežrání. Našlo se pár vtipných momentů a prostředí je příjemné. Příjemně jsem se bavil. 70%

• 19.5.2017  16:58

Japonsko mi opět nesedlo a to jsem se celkem těšil. Znalý předlohou nejsem, ale zamlouval se mi trailer a nejsem spokojený vůbec. Po vizuální stránce je film v pohodě, ale nesedlo mi tempo, akce je nedostatek a mrzí mne, že potenciál zápisníku zůstal velice nevyužit. Nudil jsem se. 35%

• 16.5.2017  15:43
    Fist Fight (2017)

Příjemná zábavná komedie ze školního prostředí, kde vládne nasupený Ice Cube. Už se moc netočí komedie ze školního prostředí, tedy jsem vždy rád za něco takového, kde si připomenu roky života 5 let dozadu. Je to vtipné, tempo má spád a ikdyž to vyloženě nenabízí nic inovativního ani mi to nevadilo. 70%

• 16.5.2017  15:36

Španělé tu máme opět. Tentokrát sice z jejich nového počinu nejsem příliš unešen, přesto se jedná o solidně zrežírovaný film, který si zaslouží pozornost. Ve městě řádí sériový vrah, který si vybírá pouze ženy staršího věku a dva detektivové mají za úkol jej vypátrat. Jedná se tedy spíše o kriminálku, která se až z závěrečné půlhodině přehoupne v Thriller, ale o napětí zde rozhodně není nouze. Čekal jsem více brutality, možná i nějaký zvrat, ale kdo podobné filmy má v oblibě kor Španělskou tvorbu neměl by váhat.65%

• 15.5.2017  13:02

Vcelku sympatický malý kidnap Thriller, který baví a občas se mu daří diváka i napnout, ale zamrzí o to víc, že nedochází k žádnému explicitnímu násilí ani znásilnění a chyběl mi i nějaký zajímavý zvrat. Takhle to příliš nemá čím vyniknout od konkurence. Mum and Dad je podobné i výrazně lepší. 60%

• 15.5.2017  12:45

Enjoyable shit!! Covenant má lehce delší rozjezd než bych si přál a úvod není příliš vtahující, každopádně 15 členná posádka už ze začátku dá hororovému divákovi najevo, že o vysoký Bodycount zde rozhodně nebude nouze a taky, že není. Jakmile se posádka vydá navštívit novou planetu začíná hutně atmosférické, šťavnatě brutální ( konečně slušně využité Rko), vizuálně strhující a husí kůži místy vyvolávající inferno, které nepoleví až do vrcholného finále, které trvá okolo půl hodiny a splňuje nejpřísnější kritéria pravého hororového fandy. Michael Fassbender a Katherine Waterston naprosto úžasní, bílý xenomorph jedna z nejatraktivnějších kreatur, kterou jsem kdy měl možnost na plátně vidět, potěší i Baby Alien a nečekané finální rozuzlení. Celkově to má slušné koule hlavně když na plátně řádí Vetřelec. Nebýt pomalejšího úvodu šel bych i na plný počet.( Intoušové a detailisté zřejmě budou brblat, ostatní by mohli být spokojeni). Zajímavost: Na vetřelce byl jeden senior nažhavený tak, že i za cenu, že nemůže chodit jej musel vidět. Zřejmě si chtěl zopakovat kino premiéru jako před 38 lety. Story 8/10, Atmosféra 9/10, Gore 8/10, Vizuál 10/10, Akce 8/10, Napětí 8/10,Humor 2/10. Zábavnost 8/10, Lekačky 3/10.85%

• 12.5.2017  11:54
    Trash Fire (2016)

Dlouho jsem se filmu vyhýbal o to víc mu přilepším v závěru. První půl hodinu jsem se hodně nasmál. Ego arogantního hlavního hrdiny bylo sice přes čáru, ale tím to bylo právě zajímavé. Jakmile se děj přesune k babči do baráku z černo humorné komedie se stává znepokojivý, lehce zvrácený i uchylný Thriller, který originalitou vyčuhuje. Velmi dobrá až nevídaná zábava. 75%

• 12.5.2017  11:48

Italský Deadpool je refrešující žánrovkou, na kterou se kouká velmi příjemně. Má to spád, slušnou akci, v pohodě vizuál a dojde i na násilí, ovšem určitě bych to nepřeháněl slovy ( na Evropu až moc krve) od Francouzů má Itálie daleko. Zajímavý kus.75%

• 12.5.2017  11:43

Poutavé filosofické úvahy, parádní herci, úžasné gore orgie a dech beroucí vizuál. Dostávám od seriálu víceméně to, co mám rád, tedy jsem spokojen. 85%

• 11.5.2017  15:42
    Neerja (2016)

Kdo nemá problém s Indii, tak tip na zajímavý Thriller dle skutečných událostí. Příběh se motá kolem letadla, které je uneseno teroristy a vyzdvihuje herecký výkon vedoucí stewardky, která svou kuráží získala medaili za odvahu a vlastně se stala i Ikonou Indie. Ono netřeba příliš, co dodávat, je to napínavé, hezky natočené a velmi reálně natočené. Kdo filmy na podobné téma má v oblibě neměl by váhat.75%

• 7.5.2017  14:45
    Vymahač (2016)

Tak tohle mě vůbec nebavilo. Hodinová konverzačka, kde se nestane nic zajímavého ani závratného. Nuda jak svině. 40%

• 4.5.2017  16:38

Vcelku ok Grindhouse béčko, které má ulítlé postavy a je správně drsné. Dojde i na znásilnění, trochu gore, akční zúčtování je moc fajn, ale krom toho nemá film už ničím moc zaujmout. Mě to na jedno zhlédnutí však stačilo. 60%

• 4.5.2017  14:17
    Bez návodu (2013)

Nejdříve jsem viděl Remake od Francouzů, který patří k tomu nejlepšímu, co letos vyšlo a Mexický originál teda nesahá remaku ani po kolena. Dějově je film naprosto stejný, ale chybí jakékoliv emoce i humor a herecké výkony jsou nesrovnatelně slabší. Další z příkladů, kdy je remake vydařenější. 60%

• 4.5.2017  14:07

Pokračování Strážců Galaxie se nese víceméně v podobném duchu jako jednička, ale nepřináší nic moc nového. Je to slušná zábava to bezesporu ( Nejvtipnější je opět Drax s mývalem) Starlord je zde trošku mdlý a nepřišlo mi, že má dostatek prostoru, Kurt Russel se mi příliš nelíbil a Stallone je zde snad jen 2 minuty, takže na něj se těšit nemá příliš cenu. Na můj vkus je film až příliš barevný a místy dost infantilní a velké finále je vlastně nejslabším článkem, protože se nejedná o nic jiného než masivní digitální bordel, který divák nestíhá pobírat a je mu vlastně i jedno jak to nakonec dopadne. Highlightem pro mne byla scéna v lese, kde mýval zneškodňuje protivníky díky vychytralým pastím. Vícekrát se na film nejspíš nepodívám a zařadil bych jej k průměrnějším Marvelovkám. DC s Wonder Woman tuším Marvelu nakope letos prdel. 75%

• 3.5.2017  18:22

O třídu slabší než jednička. Je to mnohem méně zábavnější a více infantilnější. Hlavní hrdina už je spíše Otec než padouchem a to mi příliš nesedělo. Pořád koukatelné s hezkou animací, ale vracet se k tomu nebudu. 60%

• 3.5.2017  18:17
    Já, padouch (2010)

Příjemná zábavná pohádka, která je vyloženě pro kluky a omládla mě tak o 10 let. Mimoni jsou sice až moc infantilní a fakt,že jim nejde rozumět mě celkem iritovalo. ale Hlavní hrdina je skvělý, zbraně vynalézavé až trhlé a dá se zde i slušně zasmát. Lehce mi vadil hlavní záporák, který byl trošku podivín. Přesto super- 80%

• 27.4.2017  18:12
    Let Her Out (2016)

Solidní horor z Kanady, který letos patří k tomu lepšímu. Let her Out je víceméně Body Horor, Psychologickou drámou a z části i Duchařinou, což je velmi refrešující a funguje to skvěle. Hlavní hrdinka je pohledná a sympatická, vysvětlení proč se hlavní hrdince děje, co se děje mi příjde inteligentně a logicky podané, scéna v Metru či finále velmi intenzivní. Nechuťáren oproti Contracted a Bite je sice méně,ale i tahle forma mi sedla. 70%

• 27.4.2017  18:03
    Volyň (2016)

Na můj vkus hodně přepálená stopáž ( Za první dvě hodiny se toho moc nestane a dojde i na velmi hluché pasáže), ale závěrečná půl hodina je doslova jak z jiného filmu- Intenzivní, brutální, šokující s devastujícím dopadem na diváka. Poláci si překvapivě neberou servítky ani s dětmi, batolety, těhotnými ženami ani knězem. Celou dobu jsem si byl jistý třemi hvězdami, ale za silný závěr a fakt, že se jedná o naše sousedy přihazuji čtvrtou hvězdu. 70%

• 27.4.2017  14:37

Dle traileru vcelku očekávaná novinka, která bohužel neobstála i přes zajímavý nápad. Nápad o posteli, která zabije pokaždé, když z ní někdo vyleze je docela super, ale stylem jakým to pojali tvůrci to vyzní velmi nezajímavě. Tajně jsem doufal, že dostanu mix Zrcadel a Freddyho, nakonec jsem dostal béčkový odvar jak z 90. let, na který zítra zapomenu. Detektivní linie je nezáživná, gore je poskrovnu, efekty sice praktické, ale na dnešní dobu bohužel fádní a herci bohužel všichni nesympatičtí. Nic moc.50%

• 26.4.2017  20:50

Nic moc. Velmi průměrná záležitost, která nemá příliš čím zaujmout. Potěší velmi krátká stopáž, ale i přesto se za 40 minut nestane nic závratného. Gore chybí, napětí jakžtakž funguje a zpracování ujde. 55%

• 25.4.2017  17:14

Vavčo díky za tip!! Tohle jsem absolutně přehlédl a z ničeho nic se objevila akční perla z Číny, která prozatím předvádí, to nejlepší, co z Asie letos vyšlo. Už od úvodních minut film předvádí neskutečné akční inferno za doprovodu působivé kamery, úžasného vizuálu, stylového slow motionu, spousta krve a velkolepých jak přestřelek tak soubojů. Po 40 minutách sice film lehce stagnuje a dává si od akce pohov, tedy soustředí se spíše na příběh, který také zaujme poněvadž film je zasazen do starší doby, dalo by se říct, že se jedná o gangsterku což je pro akční žánr neobvykle příjemně refrešující. Je to drsné, stylové, oldschoolově podané a místy tak hezky over the top až jsem měl radost. Slušná věc, která je velmi nekompromisní, co se týče postav. Hlavní hrdina na konci bourák jak svině. 80%

• 25.4.2017  17:02

Zpočátku mě film příliš nelákal, ale už od úvodních minut film vtáhne diváka, chytne za srdce a přiměje ho zuřit nad ošklivě nespravedlivým systémem, který v té době byl. Hlavní dva mladí představitelé jsou výborní, Lars Mikkelsen jako zákeřná slizská svině ústavu je zahrána přesvědčivě, ale i ke zbytku vychovatelů divák od začátku chová velkou nenávist až na Učitelku, která jako jediná má soucit. Místy hodně drsná nepříjemná podívaná. Dětem tedy nezávidím. Paráda a silná záležitost. 90%

• 25.4.2017  16:51

Definitivně jeden z nejlepších,nejintenzivnějších a nejsilnějších filmů roku. Omar Sy po Nedotknutelných má další vynikající roli a dokazuje, že je jeden z nejvtipnějších černých herců vůbec. Hugo Gélin mu napsal opět roli šitou na míru a tentokrát místo nehybného seniora má na starosti malou holčičku, což je mi osobně bližší a celý film měl na mě obrovský dopad. Omar se vzdal svého života, aby své dceři věnoval vše- tedy splněný sen každého dítěte a myslím, že všichni se můžeme shodnout na tom, že otce jako on by chtěl mít každý. Nechybí vtipné momenty, napínavé momenty, momenty z filmového prostředí a dojemné scény, které především v závěrečných minutách dolují emoce tak silně, že mě oči štípou ještě dvě hodiny po skončení. Tak silně jsem neřval snad ještě u ničeho a přitom se o citovou vyďíračku nejedná. Neskutečný film a Francie opět v plné síle. 100%

• 25.4.2017  16:35

Příjemná komedie, za kterou se Poláci ve světě nemusí vůbec stydět. Herecké výkony jsou působivé především Agnieszka Więdłocha a Maciej Stuhr nemají chybu, vtipných situací je dostatek, je to takové ze života obdobně jako české komedie. Já se příjemně bavil. Doporučuji. 80%

• 22.4.2017  20:08
    Dueljant (2016)

Rusové se nepochybně zlepšují a především letos to jde vidět. Nejen, že si vybírají zajímavé projekty. Nedávný Viking je nejen vizuálně strhující, ale také se jedná o tématiku, která vychází jednou za 5 let a tenhle Duelista je také velmi originální žánrovkou, která nikde jinde není k pohledání. Dobová atmosféra je parádní,vizuál prvotřídní a jednotlivé duely mají šmrnc. Líbil se mi hlavní hrdina i záporák a byť se zde našlo pár hluchých pasáží občasná brutalita mi nedovolí jít pod 4*. Ivanové jen tak dál! 75%

• 22.4.2017  20:02

Docela zajímavá psychologická dráma, která se pouze lehce otírá o Thriller. Kristen Stewart doposud neměla možnost žádným projektem vyloženě nadchnout, tak zde alespoň 2x ukáže cecky a doufá, že si jí tam někdo nahoře všimne. Zaujaly scény s Smskami, jinak nic zajímavého k vidění tu není. Z čeho jsou zdejší intoušové vedle je mi docela záhadou. 55%

• 22.4.2017  19:52

Po skvělém traileru vlastně dost velké zklamání, které ze skvělého potenciálu vytěžilo tak 10%. Kdyby se celý film odehrával v představách hrdiny hrajícího akční hru, mohlo to být vynikající a dokonce bych překousl i následující vězení, poněvadž zde to šlapalo solidně, ale od 40 minuty se z filmu stává obyčejná kriminálka, která nemá čím zaujmout. Herci neznámí, vizuál na Koreu průměrný, akce málo a následujícími minutami mě to už vlastně ani nezajímalo. 55%

• 21.4.2017  23:46
    Savage Dog (2017)

Slabota. Béčka s Adkinsem už mě přestávají bavit. Je to hodně levné, utahané a místy i dost nudné. Akce je velmi průměrná, slabě ozvučená a nedostatečně intenzivní. Potěší snad jen fakt, že se jedná o Rko a scéna v hospodě či samotný finální duel Zaror vs Adkins, je to jediné, co film nabídl zajímavého.40%

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65