rollman1

rollman1

Freddy Myers

okres Frýdek-Místek
Hororový nadšenec

42 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
  • 17.2.2018  20:14

  Další sázka na jistotu, která Marvelu opět vyšla. Panther se značně přibližuje zatím k nejlepší Marvelovce Winter Soldierovi a nabízí tak komplexní příběh a luxusního záporáka, který si po dlouhé době krade film pro sebe. Akce je místy nepřehledná, přesto vše zachraňuje překrásná Wakanda. Pokud přemýšlíte, zda vyrazit do kina, myslím, že není třeba pochybovat. Snímek se rozhodně povedl a nabízí po dlouhé době uspokojivý zážitek.

  • 23.1.2018  12:12
  Mom and Dad (2017)
  ***

  Ve světe vypukla masová hysterie a všichni rodiče masakrují své děti. Nicolas Cage a Selma Blair se postupem času snaží o to samé. Nechybí pár fajn záběrů, rychlé tempo i soundtrack a přehrávání samotného Cage. Kdyby se však přidalo víc na brutalitě a nebylo vše mimo záběr, rozhodně bych šel s hodnocením výš. I tak se ale jedná o fajn nedělní pokoukání, které určitě nevypnete po 10 minutách.

  • 9.1.2018  09:51

  Na vojenské základně, kde jsou poslední zbytky lidstva se nadějná lékařka pokouší najít lék na zákeřný virus. Najde něco, co vypadá jako zombie, ale myslí jako člověk. Jenže to něco, rozhodně nemá v plánu si pokecat a začíná boj o přežití v uzavřené komunitě. Fajn masky, praktické efekty a rychlé tempo, které na konci polevuje, vypovídá o tom, že jsme po dlouhé době dostali minimálně dobrý film se zombie tématikou. Šanci si rozhodně zaslouží.

  • 8.1.2018  12:41

  Strašák se vrací. Ne však po 23 letech, ale po 14. Všichni co mají zbraně a odvahu jdou do posledního boje, aby jednou pro vždy zničili zlo, které se sem vrací. Problém je v tom, že chybí jakákoliv brutalita, nějaké vysvětlení o originu monstra nebo stabilnější vyprávění. Jediné co ujde je maska a to, že snímek utíká celkem svižně. Fanoušky snímek rozhodně zklame, ale pokud nebudete čekat moc, na jeden večer by to stačit mohlo.

  • 28.12.2017  16:00
  Bright (2017)
  ***

  Svět, který nám tvůrci představili je úžasný. Elfové jako byznysmeni, magie a všechny možné rasové otázky, které jen kopírují náš svět. Will si s Joelem parádně sedli a chemie mezi nimi funguje dokonale. Už jen proto, že je orkem, jeho názory jsou mnohdy vtipně odlišné. Záporačka Noomi Rapace má jen pár scén, ale když rozsekává tým policejní jednotky, jsou to pěkná jatka. Snímek je  totiž tvrdé R a tak nechybí krvavé průstřely, sprostá slova a utržené palice. Přesto však je Bright nejhorší v příběhu. Ono od chvíle, kdy se najde magická hůlka, začínají hrdinové bezhlavě tápat jako postavy v Resident Evil: Retribution. Jdeme tam, tam se něco pokazí, jdeme jinam, tam se něco semele a nakonec dorazíme tam, kde to skončí. Příběhově tudíž nenabízí nic extra, ačkoliv pár scén a zpomalovaček je fajn, ale nestačí na to.

  • 23.12.2017  20:02

  Nové Jumanji rozhodně překvapilo a jedná se tak o příjemné filmové zakončení roku. Postavy jsou fajn, herci jsou boží a především Jack Black takovou roli potřeboval. Snímek nabízí pár dobrých nápadů. Jedinou výtkou jsou horší efekty, které občas kazí dojem. Pokud však nečekáte nic převratného a spokojíte se i s filmy jako Cesta na Tajuplný Ostrov 2, měli byste být rozhodně spokojeni.

  • 19.11.2017  17:27
  Mayhem (2017)
  ***

  Snímek, který lehce připomíná nedávný The Belko Experiment přišel s fajn nápadem. Vezmeme vir a necháme 80 lidí aby se povraždili v jedné budově. Tento koncept zní na papíře fajn, ale zpracování je mírně nadprůměrem. Jedním důvodem je absence větší řežby. Dočkáme se sice nějaké té brutality a krve, ale přesto však námět nabízí mnohem více mechanik a věcí, které by se zde dali použít. Každopádně nic jiného filmu asi vytknout nelze. Rychle se rozjíždí, nechybí mu nadsázka a stejně tak potěší duo hlavních hrdinů. Prvního určitě všichni známe jako Glenna z The Walking Dead ( Steven Yeun) a ženskou roli obdržela herečka, kterou jsme mohli vidět v nedávném The Babysitter (Samara Weaving). Chemie mezi oběma funguje na jedničku. Zbytek je jen do počtu a jedná se spíš o neznámé tváře. Po dokoukání však snímek zanechal pachuť promarněného potenciálu.

  • 1.11.2017  20:39

  Potenciál film určitě měl. Dokonce jsem se ze začátku i trošku bavil. Přesto však hodnocení je pod průměrem. Proč? Jednoduše proto, že koncept a různé mechaniky zůstali v základech a nikdo neměl ani trošku snahy udělat snímek malinko zajímavějším. Odhalení vraha je průhledné jako tričko naší hlavní hrdinky, která má z prde*e vydařený den. Aspoň, že se dalo na ni koukat. O horor se vůbec nejedná, o to se nejspíš ani nikdo nesnažil. Chápu, že snímek se bere hlavně s nadsázkou až sebeparodicky, ale nefunguje to ani v téhle sféře. Vyloženě jsem netrpěl, ale víckrát ne. Nebudete se bát, nebudete se smát, jen ať je konec, si budete přát.

  • 30.10.2017  16:51
  Jigsaw (2017)
  ***

  Tohle mi děsně dlouho vrtalo hlavou. Já cítím mírné zklamání. Samozřejmě, když jsem znova slyšel tu znělku, která je s frančízou spojená, zahřálo mě to u srdce. Nicméně snímek nenabízí skoro vůbec nic nového a je to spíš průměrnější část z této série. Pasti nejsou vyšperkované. Po sedmi letech bych je čekal nějaké vymazlenější. Chybí mi postavy, se kterýma bych nějak souzněl. Viz. Amanda, Dr. Gordon. O hráče se divák vlastně skoro nebojí a je mu vlastně fuk, jak dopadnou, hlavně ať je něco semele nebo rozdrtí. To tu však taky nenajdeme, místo brutálních smťáků tu jsou jen pitevní záběry, které jsou popravdě dost povedené a mrtvá těla vypadají k sežrání. Pastem chybí důležitá rozhodnutí, konečné důsledky všech činů.Na druhou stranu, je to příjemná, nostalgická podívaná, která dokáže zabavit a uteče jako voda. Finální twist je samozřejmě boží a je to jen důkaz toho, že přesně tohle jsme chtěli. Jen jsme dostali o dost méně.Konec opět převrací celý příběh a možná nechává otevřeno na další díly. Bojím se však, že to nemusí vyjít

  • 29.10.2017  11:05

  Určitě nejpovedenější Thor, přesto jsem však stále mírně na pochybách. Snímek je vskutku fajn, prvních 25 minut je naprosto úžasných a funguje zde vše na 100%. Humor, akce a nepochybně skvělá muzika. Na filmu jsou ty prachy opravdu vidět a efekty jsou v celé stopáži naprosto úchvatné. Marvel tohle umí. Od chvíle pádu na planetu Sakaar je to však nějakou dobu děsně upovídaná blbinka, která selhává hlavně na tom, že neví jestli chce být dramatem nebo komedií. To škodí ostatně celému snímku. Ragnarok osobně považuji za temnou věc a dokážu si představit tohle celé v temnějším kabátku. Valkyrie je boží, Hulk je super, Loki je cool. Ostatní jsou mimo. Goldblum hraje očividně sám sebe a svému předchůdci nesahá po paty. Bitka v aréně mohla být rozhodně větší. Hela je určitě super záporačka, která má určité charisma, ale nemá dostatek prostředků to dokázat. Přesto jsem se však příjemně bavil, ale v určitých momentech jsem kýval hlavou nad tím, jak tvůrci chtějí protlačit humor i tam, kde se vůbec nehodil. Feeling oné scény je pak tatam. Na jedno mrknutí fajn, napodruhé už by to mohlo být bolestivější.

  • 14.10.2017  11:46

  Já osobně jsem spokojený. Chůvička mi dala přesně to, co jsem nedostal od nedávného Better Watch out, který byl zase příběhově o něco vymazlenější. Každopádně se jedná o fajn krvavý, nahláškovaný kousek, kde nechybí krásné slečny a polonahý Robbie Amell. Jedná se rozhodně o Krvavější verzi Sám doma, kde si malý Cole podává výtržníky jak po másle. Já dostal přesně to, co jsem čekal.

  • 6.10.2017  19:08
  Leatherface (2017)
  ****

  Jak známý zabiják ke své zálibě přišel. Maník s motorovkou se vrací, aby nám odvyprávěl svůj příběh. Nechybí kupa povedené brutality, hromada mrtvých a zvuk motorové pily. Jedná se tak o další nadprůměrný přírůstek do hororové frančízy, která odstartovala hororové orgie. Jako nejmladší bratříček ostudu určitě nedělá. Pro fanouška hororu jasná povinnost.

  • 6.10.2017  11:35

  Spokojenost nadevše. Absence gore vynahrazuje parádní osazenstvo a příběh, který nešetři zvraty. Mě film utekl jako voda a kdyby se nešetřilo na brutalitě, byla to plná palba. Parádní kousek po dlouhé době.

  • 5.10.2017  10:07
  Wish Upon (2017)
  ***

  Na dostaveníčko s Osudem budeme ještě asi chvíli čekat. Zatím tu však máme menší a levnější náhradu, která neurazí, ale ani nepřekvapí. Kdyby byli mordy byť jen trošku inovativnější a krvavější, byl bych spokojenější. Potenciál byl velký avšak promarněný. Pořád se ale jedná o fajn kousek, který v době sucha vůbec neuškodí.

  • 30.8.2017  14:24

  It was awesome mother*ucker!!!!!

  • 11.8.2017  08:18

  Mrazivější atmosféra, super kamerové záběry. Temnota drásající se k Vám za hudby, která Vám nedá spát. Anabela je děsivější, ultimátnější a víc drzejší. Výkon Lulu Wilson je úctyhodný a rýsuje se zde nový hororový talent. Potěší pár hezkých easter egů a krásné dovysvětlení některých věcí. Až na nevýrazné finále a klišé scénář se však jedná o velice povedený horor, který panenka potřebovala. Psychor si svoje analytiky může napsat na toaletní papír a utřít si *****.

  • 14.7.2017  19:36
  Mumie (2017)
  ****

  Nová verze klasiky, která jí rozhodně nedělá ostudu a nabízí vše, po čem dnešní divák touží. Film je zábavný, napínavý i dobře natočený. Rychlý spád tak zaštiťuje menší chybičky, jako např. Nějaký výraznější moment, který by stál za zapamatování. Celkově se však jedná o fajn letní biják, který rozhodně nezklame.

  • 2.6.2017  09:59
  Život (2017)
  ****

  Pohodové béčko, které si na nic nehraje a ví přesně co chce servírovat divákovi na druhé straně. Dvacet minut mu stačí aby mě seznámil s postavami a hlavní příšerkou. Pak začíná rychlá, ne moc krvavá, ale kvalitní vyřazovací část posádky. Film má spád, pořád se něco děje. Potvůrka si zaslouží respekt i bez toho aniž by trhala posádku na 1000 kousků a svou atmosféru si film taky nějakou uklohnil. Já jsem osobně spoko a konec mi ještě přidal pár procent k totální satisfakci. Tuším, že určitě lepší než Covenant to je a to ho nemusím ani vidět.

  • 3.5.2017  18:38
  The Neighbor (2016)
  ***

  Snímek, který nemá za úkol překvapit, ale na 90 minut člověka posadit a bavit. Sice zde není nic překvapivého a vše jsme už viděli někde jinde. Pořád se ale jedná o lehce nadprůměrný snímek, který nenudí, rychle uteče a nějakého toho napětí se taky dočkáme. Od režiséra Collectora jsem však čekal trošku víc krve. Snad Jindy.

  • 1.5.2017  14:55

  Pokud už máte dost všech těch zombi, duchařin a vrahů v maskách, tenhle až artový kousek by Vám měl spravit náladu. Film plný satiry, skvělého soundtracku a sympatické hlavní hrdinky. Film má rozhodně rychlý spád (Je fakt, že se tam umírá celkem často) a tak není čas se nudit. Jediné mínus v mém případě je menší porce gore a krve, ale jedna, dvě scény potěší nejedno srdíčko .Příště trošku víc brutality a budu spokojen na 100%. Pokud jste už unavení od Mainstreamu, je tento kousek přesně pro Vás

  • 29.4.2017  13:01
  Uteč (2017)
  ****

  Příjemné překvapení od komika, který se poprvé pustil do celovečerního snímku. Atmosférický, tajemný thriller, který se nebojí píchnout do rasové situace v Americe. Atmosférická pecka, která roztahuje své nitky od začátku a od druhé poloviny servíruje zvrat, který započne akčnější půlku. U nás se snímek dostal do podvědomí díky až zbytečnému hypeu, ale myslím, že každý si zde najde svoje. Spokojenost. A doufám, že rejžovi se otevřeli dveře k větším možnostem, jak své nápady dostat na plátno.

  • 26.4.2017  11:03
  Kruhy (2017)
  *

  Samara je zpět a je to pruda. Dlouhovlasá pipka, která měla přijít do kin minimálně před pěti lety, která nedokáže v dnešní době ani vyděsit, ani nahnat husí kůži. Vedle Conjuringu a Annabele neměla šanci a dlouholeté odkládání se na filmu taky děsně podepsalo. Je faktem, že jsem vlastně nic nečekal, takže je úspěch, že jsem to dokoukal bez větších škod. Jedna hvězda za Samara on the Plane.

  • 22.4.2017  07:52
  Skryté zlo (2017)
  **

  Legenda která ožívá, ale mě spíš posílala do hajan. povedená první půlka, která nabízí celkem zajímavé segmenty podražená půlkou druhou která je předvídatelná a nudná. CGI Pes mě spíš pobavil a Ahoj Ahoj Man mě neděsil. Podprůměrná duchařina, která se brzy ztratí ve vodách povedenějších snímků.

  • 9.4.2017  16:57

  Prostě Boyka!!!! Kdo přistoupí na pravidla, kde příběh je tuctový a sepsaný za jeden den, ale bitky jsou fajn, tak bude spokojený. Boje samotné mají opět parádní choreografii a kamera zabírá fakt všechno. Každý protivník měl něco do sebe, takže jsem osobně spoko. Komu se líbila trojka, tomu se bude líbit i tohle.

  • 8.4.2017  12:27
  Nicota (2016)
  ****

  Za mě příjemné překvapení. Film své tempo rozjíždí téměř okamžitě a na nudu není čas. Prakticky se furt něco děje a někdo umírá. A musím uznat, že celkem krvavě. Gore je požehnaně, i když se nemuselo někde tak šetřit,.Hodně potěšily praktické efekty, které dali vzpomenout na béčka 70-80. let. Příběhově trošku film kolísá, ale není to vyloženě zle a atmosféra film zase posouvá o něco výš.

  • 3.4.2017  12:12
  Neutečeš (2014)
  ***

  Tenhle kousek je u mě napomezí. Co se týče nápadu má u mě plnou palbu, protože už úvodní scéna, kdy nevíme proti čemu vlastně oběť stojí je nápaditá a dostatečně účinná. Potenciál však měla „příšera“ vyloženě větší. Ne tak zlý film, jen příště prosím víc snahy a invence.

  • 3.4.2017  11:59
  Peelers (2016)
  ***

  Kozy vs olejáci. Nejde o žádnou zombie revoluci, ale jedná se o fajn lowbudget blbinu, která to o sobě ví a tak jsme svědky prdění do mikrofonu nebo romantické scény za barem, která mě osobně přišla děsně komická. Herci klasicky přehrávají, gore je napůl špatné CGI a zbytek je celkem poctivá práce, ikdyž mohlo jít vidět víc. Jedna lokalita, pár lidí na zamordování a čtyři až pět zombíes co dělají neplechu celý film. V rámci možnosti zábavná, béčková zombárna. Vycházejí i větší srance.

  • 26.3.2017  10:01
  Rozpolcený (2016)
  ****

  jedná se o parádní podívanou se vším všudy. Výhodou snímku je, že při svém tempu snímek dokáže udržet pozornost diváka na maximum. Film vyzdvihuje herecký casting. McAvoy je ve své roli dokonalý a při změně identit i uvěřitelný. Jeho výkony vyzdvihují snímek ještě mnohem výš. Na opačné straně máme hlavní hrdinku s nádhernou tváří Anya Taylor-John, která se měla šanci ukázat už v Morgan, ale tady předvádí naplno svůj potenciál a velké vnady. Nechybí typické dějové zvraty. Prostě Shya jak má bejt. Film má však své rezervy a ačkoliv se McAvoy snaží, někdy snímek drhne a k dalšímu dějovému obrazu se děsně táhne. Film, ale uteče docela rychle a končí celkem chytlavým finále a výbornou poslední scénou, která potěší mnoho fanoušků a filmových geeků. Shya je zpět, to se upřít nedá. Visit mi však přišel odvážnější a lepší.

  • 22.3.2017  13:53

  Další ghost story o paní, která zas udělala něco co neměla. Nevybočující duchařina, který svým kolegům nedělá ostudu, ale nepřináší do žánru nic nového a drží se zajetého standartu jak u lekaček, tak u příběhu. Snímek si drží fajn temnou atmosféru, kterou ale nedokáže využít a nejspíš se o to ani nesnaží. Film se aspoň rychle rozjíždí a stejně rychle končí. Hlavní zlá postava nemá šanci jakkoliv vyděsit a tak zůstává nevyužita. Jako jednohubka fajn, ale nic víc nečekejte.

  • 19.3.2017  18:01

  Flanagan na mě nezapůsobil poslední dobou nijak. Oculus mě osobně nebavil a Quija byla průměrná duchařina, která nedokázala ničím překvapit. Tento snímek mě však naopak překvapil příjemně. Příběhově to na mě působilo originálně a inovativně, ikdyž upřít se nedá to, že s konceptem se dalo vyhrát víc. Lekaček je pomálu, ale i přes den mě dokázala minimálně jedna trošku nadzvednout, což je v mém případě plus. Castingově si nemohu stěžovat a klučina srší talentem i charismatem. Ústřední bubák sice nevypadal jako modelka pro Schaumu, ale jeho tvář i schopnosti zůstaly nevyužité a jeho potenciál zazděn, stejně tak jako finále, které jsem čekal atmosféričtější a temnější. Každopádně mě to bavilo sledovat a to se cení. Nemám problém tento kousek nadhodnotit.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace