masekjc

pedagog

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 31.7.2019  19:53

Svoji kvalitu to má, ale tenhle námět (v novém i starém provedení) není prostě můj šálek kávy.

• 21.7.2019  22:38
    Lukas (2018)

Je to příjemná změna, když se po tolika nevýrazných filmech, rumunsko-bulharské produkce, objeví JVCD v něčem kvalitnějším. Jednoduché ale funkční, navíc s příjemnou atmosférou a skvělým JVCD, který zraje jako víno.

• 16.6.2019  21:16
    Slender Man (2018)

Pokud hledáte film u kterého se dá dobře spát, tak rozhodně doporučuji. Potřeboval jsem 5 pokusů než jsem to dokoukal...

• 31.5.2019  22:29
    Rocketman (2019)

Ještě jsme ani pořádně nevstřebali Bohemian Rhapsody a Dexter Fletcher nám servíruje další hudební drama ze života neméně slavného interpreta. A (bohužel?) i díky tomu se hodně lidí nebude bránit srovnání, což výrazně zamíchá s hodnocením...Taron Egerton jednoznačně skvělý. Bohužel je ale ve filmu hodně muzikálových pasáží, což ne každému bude po chuti. Ve finále se to ale krásně navzájem propojuje a dává to smysl, takže 4 silné hvězdy a ptám se - Kdo bude další?

• 11.5.2019  10:36

Fajn námět, lekačky, masky i prostory domu hrůzy působí dobře, ale to je tak vše..

• 2.5.2019  13:56

Myslel jsem si, že po druhém dílu nemá záhada Blair Witch už co nabídnout, ale byl jsem příjemně překvapen. A nemůžu se zbavit pocitu, že by to ještě na jedno pokračování bylo...

• 2.5.2019  13:48
    Motýlek (2017)

Jak asi může dopadnout pokus o remake klasiky, která se zremakovat nedá...

• 23.4.2019  20:14
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

( . ) ( . )

• 6.3.2019  20:10
    Pátrání (2018)

Netradičně, zajímavě, no a konec konců, i moderně natočený thriller. 8/10

• 24.2.2019  11:14

Anna Polívková opět super, jinak ale totální bláznivá pakárna.

• 21.2.2019  19:02
    Maniak (2012)

Povedený remake, navíc ještě brutálnější a šílenější...jen ten Frodo mi tam prostě neseděl

• 21.2.2019  16:40

Čisté pokračování aneb tam kde skončil 2. díl hned navazuje 3. díl. Bohužel pokračuje i ve všem špatném..

• 21.2.2019  16:37

Ještě krvavější a úchylnější, ale bohužel s menším rozpočtem a to bylo sakra znát. Takže výsledkem je debilnější a hodně amatérské pokračování..Velká škoda...

• 21.2.2019  16:35

Krvavé, brutální a úchylné. Rozhodně nejlepší díl celé trilogie.

• 30.1.2019  20:19

To se takhle pár borců rozhodlo, že bude ignorovat legendární jedničku a, aby to mělo šmrnc, hodí tam ještě většího bubáka.... jste se po... ne? Všechno špatně!

• 29.1.2019  09:09

Americký fanoušek chrochtá blahem, já chrochtám nudou....

• 20.1.2019  18:02
    The Nest (1988)

Jo tak šváby, ty jsme tu ještě neměli. Skvělé krvavé triky, pár nelogických momentů a hereckých přešlapů. Bohužel nebylo vysvětleno jak to je s mutací člověka na švába a zároveň nebyl tento prostor, pro rozvoj příběhu, dokonale využit.

• 13.1.2019  19:28
    Teror kanibalů (1980)

Přiznám se, že jsem na to koukal jen proto, že to je jeden z posledních filmů o kanibalech, který jsem ještě neviděl...to jsem ale netušil co mě čeká. Tolik nesmyslů, chyb, amatérismu, marnosti a trapnosti v jednom filmu jsem ještě nezažil. Prostě totální úlet a odpad všech odpadů.

• 13.1.2019  16:27

Další sestup, no a tentokrát to snad již bylo i naposled. Oproti třetímu dílu sice více erotiky, ale celkově je to už všechno moc překombinovaný a zmutovaný. Z tohohle námětu se už vycucalo všechno, takže prosím, nepokračovat! 3/10

• 13.1.2019  11:00
    Mutant 3 (2004)

Bohužel ještě slabší než druhý díl. Ubyly efektní porcovačky a i erotika. Navíc pokus oživit to míšenci úplně nevyšel. Celkově je to lehce zahalené v takovém amatérském céčkovém kabátku. 4/10

• 12.1.2019  22:17
    Mutant 2 (1998)

Bohužel slabší pokračování, které si moc neláme hlavu s obsahem prvního dílu. Alespoň, že efekty byly stále na úrovni, erotiky bylo také dost a i pár herců z prvního dílu si střihlo pokračování. 5/10

• 12.1.2019  22:10
    Mutant (1995)

Celkem svižné tempo, obzvlášť konec - pic pic a hurá na další díl. Na svoji dobu celkem slušné efekty. Přesto, jak již psalo mnoho dalších, nevyužitý potenciál herců i námětu. Krásná Natasha Henstridge ukázala co mohla ale ani to nestačilo na víc, než na lepší průměr. 6/10

• 26.12.2018  20:34

Ať už se jedná o pokračování nebo ne, film se nese v podobném duchu jako všechny italské pseudohorory o kanibalech. Bohužel i tento snímek trpí tím, že tu kanibalů moc není a nezachraňuje to ani občasná erotika, která v tomto případě gradovala především v závěru. Navíc se domnívám, že pár scén jsem už v některém obdobném snímku viděl (asi Cannibal Holocaust), což ale není v těchto filmech nic neobvyklého. Aspoň, že závěr byl trochu překvapující...

• 24.12.2018  23:45

Aspoň, že holky ukázaly kozy, protože to je tak jediné co ten film může nabídnout. Ale pokud si libujete ve filmech, které mají 20 let zpoždění, jsou debilně sestřihané i zrežírované a v neposlední řadě disponují debilními dialogy, je to ta pravá volba pro vás.

• 9.12.2018  07:48

Sice to má hluchá místa a nějaké ty mouchy (...jak se dostal kyklop na zem?), ale má to, na svoji dobu, celkem slušné brutální efekty. 6/10

• 8.12.2018  18:57

Krásná Me Me Lai poprvé v italském rádoby hororu o kanibalech. Tentokrát jde hlavně o dramatické love story, sem tam porcovačka živých zvířat a erotično.

• 8.12.2018  15:44

Další italský rádoby horor o kanibalech/divoších. Tentokrát ale spíše dramatické love story a sem tam trochu krve, i tak ale filmařsky o dost kvalitnější než podobné snímky z Itálie té doby.

• 8.12.2018  12:34

Krásná Janet Agren a ještě krásnější Me Me Lai v další italské parodii na horor o kanibalech. Podobné jako Vymítač kanibalů, Cannibal Holocaust a Last Cannibal World - opět porcování živých zvířat a hodně erotiky.

• 5.12.2018  18:00

Každý film, který ve mně vzbudí nejrůznější emoce a zároveň něco zanechá, má u mě vždycky úspěch. A o to víc těší, že se jedná o CZ záležitost. Přesto bych to udělal lehce drsnější a syrovější. 4 hvězdy a na zdraví!

• 22.11.2018  15:27
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Ruku na srdce, nikdo nemá rad změny a nahradit charismatického a vtipného Zdendu zkrátka nejde. Dívejme se na to tak, že prostě Jitka a Santo mají pořad, který má stejnou koncepci a stejnou licenci ale budou to dělat po svém. Možná že, neumí vařit a nejsou tak vtipní, ale vědí jak to v gastronomii funguje a dokážou určitě přijít i se zajímavými postřehy a nápady, které mohou pomoci. I Ano, šéfe nebylo častokrát jen o vtipu a vaření (poslední série skoro vůbec) ale i o vztazích a lidských příbězích. Takže tady je vše v pořádku. Pak tu jsou ale osobní sympatie a to je asi hlavní problém celého pořadu. Nikdo je nezná, nikdo o nich nic neví (kromě informací z intra pořadu), nemají respekt a oba působí těžce nesympaticky. Co s tím? Těžko říct. Znám ve svém okolí spoustu lidí, kteří Zdendu nemají rádi nebo ho dokonce nesnáší. A tady tomu nebude jinak, byť to vypadá zatím na těžkou převahu haterů a trollů. Ono se to časem podá a člověk si zvykne...a když ne, tak ať si pustí třeba tu Ordinaci, když mu to přijde lepší. Pokud se chtějí hlavní protagonisté přiblížit divákovi, musí se trochu otevřít a ukázat něco ze života a z prostředí ve kterém pracují. To si myslím, že by pomohlo. I moje srdce krvácelo když Zdenda skončil, ale tak to prostě je a už se s tím smiřme, není to přece tak těžké. Žádná bouřka věčně netrvá :)

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13