Vis a vis (Antena 3 / Fox verze) (2015) (seriál)

Viděno na Netflixu, všech 5 sérií. No u pátého dílu jsem si říkal: tenhle seriál už ukázal snad úplně všechno, to přece nemůže vydržet...1. a 2. série top, 3. a 4. změna prostředí i herců a šedý průměr, no a 5. série neměla radši vůbec vzniknout. Odchody a návraty krásné Macareny neprospěly nikomu a ničemu. No a dojem, že si vlastně z vězení můžu běhat kam chci jak chci a u toho sejmout pár lidí, je vlastně smutný a vtipný zároveň.

Jedeme na teambuilding (2023)

Jako totální úlet a chvilku mi trvalo než jsem se dokázal přepnout na stejnou vlnu, ale nakonec jsem se skvěle bavil.

Láska nebeská (2003)

Viděno až dnes na speciálním promítání 20 let po premiéře. Na to jaké to má hodnocení a je kolem toho až fanatický hype, tak jsem odcházel spíše zklamán. Kýčovitá romantika s uměle naroubovanými Vánocemi a nevýrazným humorem.

Bastardi: Reparát (2023)

Já Magnuskovi tak věřil, že přijde s něčím lepším, ale zase nic. Zbytečné pokračování a těžko říci jestli i poslední. V tom filmu je všechno špatně, ale tu hvězdu dám alespoň za krásnou Gabrielu Gášpárovou.

Sisu (2022)

Finský John Wick s náckama má pár okamžiků, které jsou hodně přitažené za vlasy, ale i pár okamžiků, které rozhodně stojí za to vidět.

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Málokdy se stane, že u filmu trpím. Nevím jestli já jsem náročnější, nebo u toho jen moc přemýšlím, nebo jsou autoři čím dál naivnější co všechno ještě divák snese. Ale takových WTF momentů, jsem ještě nezažil. Debilita těžce nesympatický herců šplouchá všemi směry více než krev ze všech obětí. Chápu, že po x dílech už není moc co vymýšlet, ale příště radši zůstanu jen u traileru.

1899 (2022) (seriál)

Začátek fajn, bohužel pak se to začne až moc kombinovat a v závěru už chcete aby byl konec.

Bella a Sebastian: Nová generace (2022)

Seriál jsem neviděl a předchozí "díly" také ne, takže těžko říct kam se to posunulo. Každopádně průměrný pejskařský rodinný film, který za návštěvu kina rozhodně nestojí. 5/10

Útěk z pole (2022)

Nevyužitý potenciál s nejistým závěrem.

Šoumen krokodýl (2022)

Mix žánrů, který dle ticha v sálu nebyl ani moc vtipný. Místy těžce infantilní i na mě. Celkově horší průměr.

Ovládací panel
5 bodů