Wolverine (2013)

Joj to bylo zklamání jako hrom ...

Vzpoura v Seattlu (2007)

Osobně si myslím že ty 2 "fuckovací" pronesené J. Carpenter jsou tam pro fanoušky DEXTERa .)

Smrt na dálnici (2004)

Pod dojmem nedávného skouknutí DUELu a THE CAR - musel jsem přispěchat i tomuhle dílku, které sice postrádá logiku - místy bohužel i tu filmovou ale vcelku dobře se na něj kouká. Zpracování - i možnosti technické jsou oproti zmíněným dvěma starším bratříčkům o nějaký ten kiláček vpředu - přesto to nepomáhá a tohle zůstane jen dobré "béčko" a starý dobrý DUEL i po letech vítězí. Pro milovníky "car crash" je to ale poviné skouknutí, něco pozitivního - design auta je povedený :)

Freddy versus Jason (2003)

Nejvyšší hodnocení - za to že jsme se toho dočkali ...

Blade 2 (2002)

Kdybych neviděl 1. byl bych na vrcholu blaha takhle se jen můžu rozpomenout na Vřískot 2 a tlachy o špatnejch pokračováních ... mohlo to bejt lepší - určitě. Ale ten scénář je fakt "minimálně" stupidní viz posledníc 15 minut: Ano vím že jsi mě zradil - vím to už dva roky ale čekal jsem na diváka a konec filmu - jo a ta bomba funguje bůůůůůůůůům.

Minority Report (2002)

Všechno hezký - mooc hezký, ale ruku na srdce ta zápletka je tak trochu slabá ne?

Myšák Stuart Little 2 (2002)

Včera jsem přestal holdovat lízátkům a spálil jsem špalíček veršů a pohádek ... takže jsem tomu tak nějak nevěřil. Klasický chyby druhých dílů - je to možný i u animáků???

Scooby-Doo (2002)

Pamatuju si Scoobyho ze svých dětských let ale ten zážite ze "sjetýho" psa co mluví film nedokáže překonat... asi

Sniper (2002)

Je pravda, že sem čekal víc - ale dnes? Co má člověk čekat od filmu, který se neprotlačil do kin?