claudi77

claudi77

Slovensko

• 1.3.2018  18:55

Možno moje prílišné očakávania od tohto filmu spôsobili následné sklamanie. Iba mi to potvrdilo moju teóriu- nemajte očakávania! V tomto filme si dali záležať na vyzobrazení africkej kultúry, čo sa mi zdalo síce veľmi poučné a ohľaduplné, ale chýbalo mi tam to typické ,,marvelovské". T.j. viac vtipu, vtipných situácií, iste nie každý hrdina je typický sarkastický típek, ktorý sa špecializuje v ztrápňovaní situácie, ale tu mi taká tá iskra čo robí marvelovku marvelovkou naozaj chýbala. Dej bol tiež mätúci, slabo rozvitý, čakáte kedy sa to rozbehne a ono sa to nakoniec skončí a vy vychádzate z kina trochu neistí z toho, čo ste to práve videli.

• 6.1.2018  21:33

Sladký film, ktorý zahraje srdce, je dokonalý na dlhé upršané dni, kedy ste zababušení v posteli a z hrnčeka opatrne sŕkate horúci zelený čaj. Idylka, ktorá vás naťahuje, ale postupom času sa tak či tak dostaneme na zaslúžený presladený koniec, ktorý je dokonale na mieste.

• 14.7.2014  07:14

Na tomto filme sa mi najviac páčilo že tu bola akcia. Veľa,veľa akcie. Vždy som bola na veľmi akčné filmy,takže keď v podstate skoro každá scéna pozostávala z akcie,nesmierne ma to potešilo. Všetkých Transformers som videla tak minulé leto alebo leto pred tým,takže už si tak veľmi nepamätám o čom to bolo,ale viem že toľko akcie tam nebolo. Nicole Peltz mi ako Tessa vôbec nesedela,dokonca mi prišla celkom otravná. Ako to už samozrejme býva tak v akčných filmoch musí byť aj niaka romantika,aj keď nechápem prečo,bolo by to krajšie a lepšie bez nej,ale dobre. Hudba perfektná,dej samá akcia,no nejde mi nedať tomuto filmu 5 hviezd.

• 13.7.2014  09:54

Pre mňa tento film nebol thriller ani dráma a horor už vôbec nie. Na začiatku to bolo celkom v poriadku ale potom sa to zohralo všetko tak príliš rýchlo,že som ani nestačila na dej. Dokonca môžem povedať že väčšinu času som sa nudila,jediné čo ma zaujalo bol možno koniec filmu,ale ani to nebolo dobre. Chcelo by to pokračovanie,lebo sa mi zdalo že dej tak na konci naväzoval.

• 13.7.2014  09:50

Čo sa mi na tomto filme páčilo najviac,tak to bolo znova to nádherné prostredie kde sa dej odohráva. Inak nemôžem povedať že sa mi tento film nepáči,to vôbec nie,soundtrack je skvelý,dej pôsobivý. Lenže na 5 hviezd by to asi nebolo. Nebolo to tak že by ma dej doslova pohltil a ja by som na film pozerala s otvorenou pusou. Nie,film ma občasne nudil,žiadne také veľké napätie tam nebolo. Takže film hodnotím na 80%.

• 10.7.2014  18:29

Možno by som tomuto filmu lepšie rozumela,keby som si prečítala knihu. Neviem mám veľa nezodpovedaných otázok na ktoré odpovede sa dozviem asi v nasledujúcich dieloch,ktoré si mám v pláne pozrieť v najbližších dňoch. Inak je film v poriadku. Časté boje,napätie a to najlepšie-žiadna romantika. Možno tak jedna scéna ale inak vôbec žiadna. (menší spoiler);nechápem ako Orlando vždy z bojov vyviazol bez jediného škrabanca.

• 10.7.2014  00:25
    Austin a Ally (TV seriál) (2011)

Ja naozaj neviem prečo robí Disney Channel seriály ktoré sú stále o tom istom. Aj keď je pravda,v Amerike to má vyššie hodnotenie ako u nás. Lenže pre mňa je to len ďalší z mnoha iných jednotvárnych,nudných a trápnych seriálov na XD. Navyše dabing Lauri Marano v češtine sa vážne nedá počúvať. Odpady nedávam ale toto si nezaslúži ani 1 hviezdu tak bez hodnotenia.

• 5.7.2014  22:42
    Tisíc slov (2012)

Od dneska sa riadim heslom;na film ktorý si idem práve pozrieť,si nepozerám žiadne recenzie. Komentáre vám často môžu skresliť pohľad na celú vec. Každý človek má iný názor a taký mám aj ja. Podľa komentárov ktoré som čítala by ste tento film bez mihnutia oka odsúdili k zániku a podľa toho som si taký nazor vytvorila aj ja. Ale ten film nebol až taký zlý. Áno bola to tá klasická komédia s Eddiem Murphym,lenže rozdiel je v tom že táto bola menej šialená. A pobavila. Dej je klasický a úprimne,od tohto som nič svetoborné neočakávala takže to bude na 3 hviezdy. Za celkom fajn skrášlený dej,za to že ma tento film pobavil a za Eddieho. Musím priznať že som si ho celkom obľúbila.

• 5.7.2014  17:07

Na tento film mám len dve slová. Johnny Depp. Aj keď vo filme nemal hlavnú úlohu,zaujal ma najviac zo všetkých postáv,aj keď,keďže som jeho fanúšička,to tak bude vždy. Takže všetky 4 hviezdy zlhtol on. Hlavná hrdinka mi prišla nesympatická,srdcová kráľovná tak isto. Všetko mi to prišlo veľmi preafektované, aj keď o to tam v podstate aj išlo. Aby som to zhrnula Mia určite nebola najlepšou voľbou pre Alicu,Anne mi prišla až veľmi povýšenecká a celkovo film ničím nezaujal. Až na Johnnyho samozrejme ktorému dávam 4 hviezdy. O štvrtú sa delí s Anne, pretože aj keď toto nebola práve jej najlepšia rola, je to dobrá herečka.

• 5.7.2014  16:46
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

Na odpad tento seriál určite neodsúdim lebo by som protirečila sebe samej,keďže v minulosti som bola 'blázon' do Hannah Montana. Áno priznávam mala som všetko od nej. Od peračníka až po kalendár. Ale toto už vďakabohu mám za sebou. K seriálu. No, ako sa už dalo čakať toto je typický disneyovský seriál ktorý ničím výnimočným nezaujme. Jediné čo ma fascinovalo(a ešte stále fascinuje)bol Mileyin spev inak nič.

• 5.7.2014  16:36
    Pes a jeho blog (TV seriál) (2012)

Viete ja už som tak zvyknutá na tieto seriály na disney channel,že toto ma už ani neprekvapuje. Žiadna novinka trápne otrepané hlášky,nesympatickí herci,smiať sa dá jedine na tom aké je to celé trápne a úbohé. Hviezda je za psa, lebo som toho názoru že žiadny film/seriál nie je na odpad. Aj ten najväčší prepadák mal za sebou niaku tu prácu.

• 4.7.2014  19:31

Pri tomto filme som naozaj nevedela či sa mám smiať alebo plakať. Dej je samozrejme predvídateľný, dokonca sa stotužňuje(aj keď nie tak celkom)s iným filmom v ktorom hral Adam Sandler. Na tento film sa oplatilo vyhodiť 4€ hádam len kvôli Adamovi Sandlerovi ktorý zhltol 2 hviezdy. Tretiu si zaslúžilo nádherné prostredie v ktorom sa dej odohráva. Inak film nezaujal.

• 3.7.2014  23:06
    Hunger Games (2012)

Keď som videla tento film,musela som si poriadne pretrieť oči aby som zistila či sa mi to len nesníva. Celý film je pravdu povediac odfláknutý,čítala som knihu ktorá bola o 100% lepšia. Tie tri hviezdy sú za Jennifer,Josha a Liama, inak sa mi tu nepáčilo skoro nič. Až na ten bozk Peetu a Katniss.

• 3.7.2014  23:00

Kapitán Jack Sparrow. Tentokrát už ale bez Willa a Elizabeth. Musím podotknúť že Penelope Cruz mi do 'sexi' pirátky vôbec nesedela a celý film mi tak trochu prekážala. Lenže v podstate som sa nemusela ničoho báť lebo Jack Sparrow to ukončil bravúrne,v podstate ako vždy. 5 hviezd dávam zase len a len kvôli Johnnymu,inak by to hodnotenie bolo úplne iné.

• 3.7.2014  22:54

K tomuto filmu som sa dostala len toto leto a môžem potvrdiť že ten ktorý tento film ešte nevidel nevie o čo prichádza. Aj keď celých 5 hviezd u mňa zhltli miňoni, niake sa určite nájdu aj pre soundtrack,Grua a jeho 3 dievčatá a samozrejme nemôžeme zabudnúť na dej tohoto príbehu,ktorý vieme prakticky už od začiatku predpovedať ale to sú rozprávky v ktorých je dovolené naozaj všetko.

• 3.7.2014  22:48

Animácia tohoto typu ma asi nikdy neprestane prekvapovať. Na postavách si tvorci dali naozaj záležať a ja som s výsledkom viac než spokojná. Dej bol tiež celkom originálny, jediné čo by som tomuto filmu vytkla je nadmieru nesympatický a piskľavý hlas Idiny Menzel, aký je v originále, čo je podľa mňa omnoho podstatnejšie než v dabingu.

• 2.7.2014  22:32
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Dr. House je jeden z najlepších seriálov akých som kedy videla. Hlavný hrdina je uštipačný,arogantný, ale presto neuveriteľne múdry a rozumný bez ktorého by to proste nebolo ono. Dr. House,v podaní Hugha Laurieho,prináša do seriálu naozajstný humor,napätie, logické riešenia a vynikajúce stery ktoré si v iných seriáloch snáď ani nebudete môcť pozrieť.

• 2.7.2014  22:25
    Laboratorní krysy (TV seriál) (2012)

V podstate tu nie je čo dodať,len by som sa opakovala.

• 2.7.2014  22:21
    Titanic (1997)

Titanic je jeden z mála filmov ktorý ma rozplakal. Myslím že pri tomto filme sú slzy na mieste, úprimne kto pri pozeraní Titanicu nevyroní ani jednu slzu musí byť suchár. Ale teraz k filmu, takže Titanic je film ktorý ocenia väčšinou romantici ale určite sa nájde skupinka ľudí ktorí to pozerali aby videli detaily tragédie. Jack Dawson v podaní Leonarda DiCapria je vážne viac než sympatický každopádne dych mi nevyráža. Avšak Rose, v podaní Kate Winslet režisér vážne nevybral dobre. Kate mi prišla vyspelejšia a mužnejšia ako Leonardo čo vôbec nevyzeralo dobre. Dej tohto filmu je samozrejme predvídateľný ale láska dvoch ľudí ktorí sa milujú tak veľmi že sú ochotní zaplatiť vlastným životom je naozaj krásne. Škoda len že v skutočnom živote by to bolo úplne inak..

• 2.7.2014  22:05
    Divergence (2014)

Od chvíle čo som si prečítala knihu som vedela, že musím vidieť aj film. Bola som na ňom 2 krát a môžem povedať že vyhodené peniaze to rozhodne neboli. Hercov vybrali dokonale,každý herec mi na danú postavu dokonale sedel. Jediné čo by som vytkla je vynechanie pár scien čo sú v knihe, inak je ten film naozaj skvelý a oplatí sa ho pozrieť.

• 2.7.2014  21:57

Musím sa priznať že tento film som videla až teraz,prvý krát od jeho natočenia, čo bude pomaly aj tých 11 rokov a príjemne ma prekvapil. Jack Sparrow v podaní Johnnyho Deppa mi doslova vyrážal dych. Povedzme si to narovinu Johnny je pán herec vie zahrať kohokoľvek, aj arogantného a namysleného piráta ktorý viac než seba miluje Čiernu Perlu ktorú chce za každú cenu získať. Orlando a Kiera ničím výnimočným nezaujali a ostatní herci tak isto. Film sa mi dejovo páčil ale keby tam nehral Johnny na 5 hviezd by to určite nebolo.

• 22.8.2013  19:03
    Letadla (2013)

Od tohto filmu som úprimne očakávala viac. Ale je to jednotvárne a nudné, dej predvídateľny. Okrem toho mi to príde absolutne odkipírované od Áut. Proste zbytočne vyhodené 4€. Tá hviezdička je aspon za tú krásnu animáciu inak nič..