Alenka v říši divů (2010)

Na tento film mám len dve slová. Johnny Depp. Aj keď vo filme nemal hlavnú úlohu,zaujal ma najviac zo všetkých postáv,aj keď,keďže som jeho fanúšička,to tak bude vždy. Takže všetky 4 hviezdy zlhtol on. Hlavná hrdinka mi prišla nesympatická,srdcová kráľovná tak isto. Všetko mi to prišlo veľmi preafektované, aj keď o to tam v podstate aj išlo. Aby som to zhrnula Mia určite nebola najlepšou voľbou pre Alicu,Anne mi prišla až veľmi povýšenecká a celkovo film ničím nezaujal. Až na Johnnyho samozrejme ktorému dávam 4 hviezdy. O štvrtú sa delí s Anne, pretože aj keď toto nebola práve jej najlepšia rola, je to dobrá herečka.

Austin a Ally (2011) (seriál)

Ja naozaj neviem prečo robí Disney Channel seriály ktoré sú stále o tom istom. Aj keď je pravda,v Amerike to má vyššie hodnotenie ako u nás. Lenže pre mňa je to len ďalší z mnoha iných jednotvárnych,nudných a trápnych seriálov na XD. Navyše dabing Lauri Marano v češtine sa vážne nedá počúvať. Odpady nedávam ale toto si nezaslúži ani 1 hviezdu tak bez hodnotenia.

Black Adam (2022)

Klasický super-hero film. Neprekvapí naozaj ničím, predvídavosť je namieste ale predsa len, dušu to má najmä charaktermi, ktoré tento film tvoria. Dr Fate ma zaujal najviac, jeho tajomné vystupovanie vo videní budúcnosti a ultimátne oslobodenie, ktoré na konci zažil bolo krásne pozorovať.

Black Panther (2018)

Možno moje prílišné očakávania od tohto filmu spôsobili následné sklamanie. Iba mi to potvrdilo moju teóriu- nemajte očakávania! V tomto filme si dali záležať na vyzobrazení africkej kultúry, čo sa mi zdalo síce veľmi poučné a ohľaduplné, ale chýbalo mi tam to typické ,,marvelovské". T.j. viac vtipu, vtipných situácií, iste nie každý hrdina je typický sarkastický típek, ktorý sa špecializuje v ztrápňovaní situácie, ale tu mi taká tá iskra čo robí marvelovku marvelovkou naozaj chýbala. Dej bol tiež mätúci, slabo rozvitý, čakáte kedy sa to rozbehne a ono sa to nakoniec skončí a vy vychádzate z kina trochu neistí z toho, čo ste to práve videli.

Divergence (2014)

Od chvíle čo som si prečítala knihu som vedela, že musím vidieť aj film. Bola som na ňom 2 krát a môžem povedať že vyhodené peniaze to rozhodne neboli. Hercov vybrali dokonale,každý herec mi na danú postavu dokonale sedel. Jediné čo by som vytkla je vynechanie pár scien čo sú v knihe, inak je ten film naozaj skvelý a oplatí sa ho pozrieť.

Dovolená za trest (2014)

Pri tomto filme som naozaj nevedela či sa mám smiať alebo plakať. Dej je samozrejme predvídateľný, dokonca sa stotužňuje(aj keď nie tak celkom)s iným filmom v ktorom hral Adam Sandler. Na tento film sa oplatilo vyhodiť 4€ hádam len kvôli Adamovi Sandlerovi ktorý zhltol 2 hviezdy. Tretiu si zaslúžilo nádherné prostredie v ktorom sa dej odohráva. Inak film nezaujal.

Dr. House (2004) (seriál)

Dr. House je jeden z najlepších seriálov akých som kedy videla. Hlavný hrdina je uštipačný,arogantný, ale presto neuveriteľne múdry a rozumný bez ktorého by to proste nebolo ono. Dr. House,v podaní Hugha Laurieho,prináša do seriálu naozajstný humor,napätie, logické riešenia a vynikajúce stery ktoré si v iných seriáloch snáď ani nebudete môcť pozrieť.

Forever (2018) (seriál)

Seriál s veľmi netypickým snovým nádychom. Tak sa to dá opísať asi najlepšie. Ako keby ste celý čas snívali. Hranie Freda Armisena pôsobí veľmi umelo ako keby ani nehral človeka. To robí seriál zaujímavým, okrem deja ktorý je nepredvídateľný a donúti vás pozerať ďalej aj keď ste to chceli na začiatku vzdať. Nie je to veľmi komédia, aspoň ja som sa nezasmiala, spomínaný rutinný život som si vzala osobne. Ak sa mení váš partner môže to byť desivé, musíte sa zamyslieť nad zmenou ktorú váš život zastihne.

Hannah Montana (2006) (seriál)

Na odpad tento seriál určite neodsúdim lebo by som protirečila sebe samej,keďže v minulosti som bola 'blázon' do Hannah Montana. Áno priznávam mala som všetko od nej. Od peračníka až po kalendár. Ale toto už vďakabohu mám za sebou. K seriálu. No, ako sa už dalo čakať toto je typický disneyovský seriál ktorý ničím výnimočným nezaujme. Jediné čo ma fascinovalo(a ešte stále fascinuje)bol Mileyin spev inak nič.