toko

Tomáš Komínek

okres Praha

1 bod

• 18.3.2018  18:26

Po velmi dlouhé době jsem viděl a z původního ODPADU, dávám tři hvězdy. Dabing a hlavně G. Osvaldová nemá chybu!!! Takže fajn retro, které mě rozesmálo.

• 22.12.2016  21:54
    Učitelka (2016)

Jan Hřebejk dokázal, že se nebojí zpracovat i velmi surové a naturalistické téma tak, aby diváka nenudilo a naopak vedlo k zamyšlení. Rozhodně si nemyslím, že by se jednalo pouze o sondu do minulosti, téma korupce je aktuální i v dnešní době. Herecké výkony a to nejen Zuzany Mauréry (která je dokonalá) nadprůměrné. Zasloužených pět hvězd.

• 4.1.2015  15:01

Dokument o herečce Anně Letenské (v ČR bohužel téměř zapomenuté). Je smutné, že se k podobnému počinu neodhodlal někdo z našich filmařů. . . Podle mého názoru důstojná vzpomínka na herečku s tragickým osudem.

• 1.6.2014  16:53

Už jako malého mě tento film neskutečně nudil. Dnes to vidím naprosto stejně. Jediné co stojí za povšimnutí je hudba!

• 28.10.2013  18:05
    Špačkovi v síti času (TV seriál) (2013)

Dávám čtyři hvězdy, ačkoliv jsem byl k tomuto výtvoru zprvu skeptický a pouštěl si v archivu ČT s velkou nedůvěrou. Uznávám, že první dva díly jsou trochu ,,utahané", ale pokud srovnám se Saxánou 2, je to naprosto geniální věc!!!! Věřím, že oko dětského diváka bude potěšeno. Baví mě i nástřely týkající se Einsteinových teorií (myšlenka měnit minulost atd.). Herecké výkony (krom některých pasáží dětských herců) hodnotím také, jako zdařilé. Zkrátka podle mě - povedené. . .

• 1.6.2013  21:38

Mám rád nejen díky Haně Bělské a hudbě Ivy Bittové.

• 19.4.2013  21:56
    Perfect Days (2011)

Kdo viděl představení v Divadle Na zábradlí rovněž v režii Alice Nellis, nemůže dát víc než dvě hvězdičky...