sebajda

sebajda

1 bod

• 18.12.2012  22:11
    Vánoční příběh (TV film) (2007)

Skvělá pohádka pro děti. Doporučuji.

• 18.12.2012  22:11

Krásné. Nic víc nemůžu dodat.

• 18.12.2012  22:09

EP2012: Nejdříve si něco přečtěte, či zhlédněte pár filmů, ať nejste tak hloupý jako jste teď ;) Vynikající film! Jak je z filmu vidět, Václav Havel, si úctu celého národa zaslouží, a také zasloužil. Režisérce Monice Le Fay, dávám 5 hvězd + velkou poklonu. A lidem jako jsou: "LOLEK" , "EP2012" , "The Graduate" bych plivl do obličeje, ne úcta k osobě která toho dokázala nejméně milion krát více než vy. ;) A která je uctívaná národem, a také lidmi z jiných zemí. To už chce potlesk. :) Doporučuji!

• 3.12.2012  15:17
    04826 Jirous (TV film) (2012)

Nejlepší film natočený o Ivanu Martinu Jirousovi. Dávám 5 hvězd, toto si to opravdu zaslouží! Odpovědi pro lidi kteří píší "Bylo to vůbec potřeba" nebo "Mělo to smysl" --> Ano mělo, aby jste byly vzdělanější, a né lidé takoví jací tu píšou s prominutím takové koko*iny!

• 29.7.2012  14:53

Podle mého, povedená komedie. Doporučuji.

• 28.7.2012  22:23
    Kdo přežije: Fidži (TV pořad) (2007)

Miluji tento seriál. Nejoblíbenější! Ale trochu mě zkalamalo to, nemá poté takovou cenu se na tu řadu dívat když víte kdo vyhraje. :( Právě mi to prozradil uživatel Kulmon komentářem předemnou. :( Ale jinak skvělá podívaná, ještě jsem neviděl celou sérii ale vynikající! Doporučuji! :)

• 28.7.2012  22:20
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Skvělá řada jako všechny ostatní které jsem viděl. Můj nejoblíbenější seriál. :) Doporučuji všem!

• 28.7.2012  22:10

Velmi směšný, zábavný a dobře udělaný film. Filmu bych nic nevytknul. Film který se zařazuje podle mého k konkurentům nejlepším filmům! Doporučuji.

• 27.1.2012  20:27
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Nemám co dodat podle mě a pro mě nejlepší , nejzábavnější a nejdobrodružnější seriál všech dob! Pro mě neuvěřitelně vynikající krásná hodící se hudba a záběry z pořadu jsou užasné! Nejlepší seriál který sem kdy viděl. Nemám slov!

• 27.1.2012  20:26
    Kdo přežije: Čína (TV pořad) (2007)

• 27.1.2012  20:25
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

• 20.1.2012  22:21

Film mě příjde jako kopie od prvního dílu "Parba ve Vegas" pořád ale mě film moc bavil a smál sem se také! Moc se mi líbi l is s vtipama které sou ve filmu. Doporučuji, pěkná pohodová Sobotní fajnovka!

• 6.1.2012  18:28

Film který mě pokaždě ohromí a nahodí správnou náladu... ;)

• 1.1.2012  22:43
    VALL-I (2008)

Film který stojí za to zhlédnout. Sice je to v atmosféře jakože pro děti ale ohromil mě film pěkně na Nedělní večer v televizi je to skvělé a obdivuhodné! :)

• 1.1.2012  22:34
    Hustej nářez (TV pořad) (2009)

Hustej nářez je asi dobrý pro lidi které nemají na YouTube přístup jinak lidi na internetě to nepotěší kvůli videím které znají... Jinak v Hustém Nářezu není dobrý výběr... :( Na Youtube je milióny videí a proto mohli udělat mnohem lepší výběr vtipných videích! Někdy se při tomto pořadu nudím a nikdy bavím... :) 3/5! :)

• 31.12.2011  18:31
    Sám doma 3 (1997)

Po změně hlavního herce mě film opravdu zklamal ... Nebylo to už ono. Sice pár vtipných scének tam bylo ale jak říkám bez stálého herce se mi to nelíbilo. Proto toto hodnocení. :(

• 31.12.2011  18:27

Jeden z mála filmů který mě opravdu rozesmál a také o té dobrodružné stránce vynikající film hodně dobrodružný! :) Doporučuji.

• 29.12.2011  17:41
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Seriál který mě vždycky bavil a myslím si že i vždycky bude. :)

• 29.12.2011  17:36
    Paul (2011)

Můj názor na tento film je že se tento film moc povedl! Skvělé využití herců Simona Pegg a Nick Frost myslím že bez těchto dvou herců by se film úplně měnil! Jinak sem si film moc užil pěkné Sci-fi! :) Doporučuji...

• 29.12.2011  17:30

Myslím si že toto je skvělý mladý chlapec který když začínal bylo mu 12let a s jeho zazračným talentem se proslavil až tak daleko vzdávám čest tomuto skvělému zpěvákovi... Ale zdá se mi že ti lidi kteří dali ODPAD tak tento skvělý dokument ani neviděly je to moc povedené a ODPAD si to rozhodně nezaslouží!