Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Ano,Doctor Strange je vizualne podareny projekt,plno akcie,ktorá odsýpa,zname a sympaticke tvare.Je to zkratka podareny blockbuster na,ktorý sa oplati ist po dlhom case do kina,ALE... Na druhej strane plno skrytej ,nechutnej satanistickej symboliky,ritualnej obete,vysavanie adrenochromu z deti,LGBTQ X agenda,multikulti ekomeko.... na vlastne riziko ! ukazky su zavadzajuce,len pre info

Last and First Men (2020)

Film som našiel náhodou jedného skorého rána (3:30) zhypnotizovaný skvelým soundtrackom a rozprávaním pani Tildy.Vhodný na hlboké rozjímanie a rozmýšľanie trochu dosť experimentálny no v čase šablónových filmov to bolo pre mňa ako kvapka vody v púšti žíznivému. Natoľko uchvátený príbehom,že som si už objednal rovnomennú knihu olafa stapledona :) teším sa na príbeh noblesného skonu 18. ľudského druhu.

Planety: Nové obzory (2019) (seriál)

Absolútne strhujúci a dych berúci dokument o vzniku všetkého v rámci našej slnečnej sústavy. Každá jedna "simulácia" mi vezme slovo a hypnotizuje k tejto astronomickej show.

Westworld - Pasažéři (2018) (epizoda)

BRAVO! Táto jedna časť mi odpovedala na otázky, na všetky otázky o zmysle života ,vesmíru a vôbec. A ešte jedna otázka: " plakal som pri tom len ja?"

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Červený trpaslík mám v láske nejaký ten piatok,no komentovať som sa rozhodol až teraz.Neviem,asi preto,že som ho musel vidieť skrz-naskrz asi 50 krát? a minimálne ešte 50 krát pozriem.Tento britcom je originál a žiadna paródia na star trek ,tak sa už na to vykašlite!Dvojica Grant a Naylor stvorili dimenziu,vesmír v,ktorom sa trojica protagonistov + "španielska kráľovna" bijú so životom v ďalekom vesmíre.Myslím,že sú asi 3 milióny svetelných rokov ďaleko,no dopravný kužeľ mať musia.

Black Panther (2018)

Uvidim niekedy film v,ktorom nebudu podprahovo podsuvat nejaku agendu?

O těle a duši (2017)

Vedla takej Mariky by som sa rad zobudzal :)

Circle: Uzavřený kruh (2017) odpad!

Ja vám Neviem,ale okrem kvality filmu sa hodnoti aj obsah,no nie? A obsahovo ma to akurát tak nas... Toto je spravený celovečerák zo seriálu Black Mirror ,či ako mam tomu chápať ?