Kris007

Kris007

• 25.3.2012  01:33

Jsem příjemně překvapen. Čekal jsem něco extra po takovém úspěchu ve zdejších spíše stojatých vodách "nejlepších filmů" aspoň co se žebříčku týká, ale něco tak EXTRA sem nečekal. Vyvážená porce humoru, který mě osobně velmi sedl, různých sociálních i "barevných" prostředí a velmi můj dojem umocnila i hudba decentního rázu. Zavést do škol jako povinný film hned po Playgirls II :D

• 1.3.2012  19:56

Příspěvek obsahuje ...bla bla bla, prostě spoileruju! Výbornej (vcelku) neotřelej nápad, který Niccol proměnil v koukatelný snímek na zpříjemnění pochmurného večera kdy se zamýšlíte nad budoucností sebe sama nebo lidstva. Hned za tímhle snímkem bych rovnou zapnul Equilibrium a pak šel s brekem a obavami o budoucnost našich dětí spát. Timberlake potvrdil, že víc než zpěvák (zpíval ne?) je herec a ty hodinky mu slušely. Klidně bych i skousl konec v podobě absolutního pádu systému a né jen náznak v podobě následujících krádeží které evidentně museli vyústit v konec systému, neboť i jedno mega je slušně rozhodilo.

• 1.3.2012  19:48

Natalie se na tu roli hodí, opravdu vypadá jako slušná bulimička a prsa kde nic tu nic. Mile podle mě mnohem víc sedla role v Kamarád taky rád než tohle :/. Vytáčela mě hlavně kamera, která je podle mě chycena úplně ze špatného úhlu a celý zážitek mi dost poznamenala. .... P.S. snad natočí dvojku ! <3 ...tak konec srandy a snad nekdy priste Darrene :)

• 24.2.2012  22:49
    Honey (2003)

No nejsem si jist co napsat. Moc to ve mě teda popravdě nezanechalo. Plno klišé, které opravdu bijí do očí ať už věčně optimistická Honey nebo plný sál jásajících lidí. Víc si vtom asi najde nějaký negr(čti afroameričan) z Amériky který tohle možná zažil. Nic pro nás, zatuchlé a /oproti americe/ konzervativní evropany :)

• 24.2.2012  22:44

Výtečně vyvedený velkovýpravný film. Muzika jež tvrdě podtrhává celkovou maximalistickou atmosféru plnou bitev a ohně je dílem opravdového umělce! Nejvíc mě asi bral dech Kong Ming, o kterém mi následně google prozradil zajímavé věci :). Snad se povede vysokou laťku udržet i v díle druhém, pevně vto doufám..

• 20.2.2012  21:23

Vynikající film ze kterého ona pověstná Anglická šeď přímo čiší! napnutej jak kšandy sem čekal až do samého konce co se bude dít. a jak už zde někdo psal, scéna s posouváním lístečku je brilantně zpracovaná, natočená i podanná! delší stopáž bych zde připočítal spíše k dobru, protože film ani chvíli nenudí, i když některé věci příjdou do souvislosti až se závěrečnými titulky. Romane, stále válíš!

• 19.2.2012  20:49

dementní kompilace tristních dialogů, šílené režie a špatných herců. Ocenil bych kdyby krásná slečna Burleyová příště nejprve pročetla scénář než podepíše smlouvu. Spojení 3D s tancem je sice hrozně "fajn" nápad ale výsledek je stejný jako ve 2D. Pár pubertálních "street dětí" možná poběží z kina s pocitem naplnění a dobré nálady a jejich sny se budou následující měsíc točit kolem založení nejlepší crew ve státě, ale normálního člověka co má aspoň tu špetičku vkusu tohle nemůže zaujmout...

• 12.2.2012  13:47

ne, prostě ne. úspěšně nedokoukáno. Je to ale škoda, námět dobrej, předloha taky, ale výsledek mizernej a ani lehce nadprůměrné efekty to nezachrání.

• 10.2.2012  19:37
    Kontakt (1997)

Skvělá, ač na můj vkus moc dlouhá, sci-fi pecka. Mr. Zemeckis ukázal že i tento žánr mu není cizí a že je to pan režisér. Hudba skvělá, ony "zvuky" mimozemské civilizace mi uvízly na dlouhou dobu v hlavě. Technickou stránku filmu a propracovanost, správnost přístrojů které používají a zda-li je to vůbec takhle možné, to si netroufám posuzovat, ale onen klíč k rozšifrování mi přišel moc jednoduchý. Poskládání do 3D matic muselo někoho napadnout a nemyslím si, že první by byl Mr. Hadden :). Jodie podala excelentní výkon a její užaslé obličeje při výletu do kosmu mi otevírali ústa a upřímě - sežral sem jí to i s navijákem! 4*/5*

• 9.2.2012  21:48
    Sucker Punch (2011)

Byl by někdo tak laskav a tuhle slátaninu my nějakým mě bližším způsobem vysvětlil..? ty "tancovací vsuvky" v podobě extra slow-motion řežeb krásných holek vs polomrtvých Steam-punk vojákům někde od německa, to je teda něco! poselství pro mě absolutně nulové. Na konci jsem se modlil aby se vypravěčka už vykecala a já mohl napsat tenhle zhnusený komentář..

• 29.1.2012  04:25
    Párování (TV seriál) (2000)

svojí první verzi hodnocení přidávám již po třetím dílu první řady. Ten Sitcom je brilantní! Tenhle smysl pro humor dotýkající se převážně sexu, vztahů mezi přáteli znichž tři jsou hloupí jak hlávka salátu ... nemá to chybu! Opět mě to utvrzuje v mé vášni pro britský humor počínaje Trpaslíkem a IT Crowd konče. 4/5 za Patricka, občas je jeho hloupost, na můj vkus, už dost přetažená a evidentní vykrádačku prostředí a atmosféry Přátel (naštěstí humor o několik levelů výš!), po 2. řadě kde se střídají lepší a slabší díly ponáchávám 4*, ale stále se neskutečně bavim!

• 27.1.2012  12:03

předpokládám že to splnilo účinek, i když polemizuji nad tím, jaký vlastně měl být...co se nám zde autor snaží říct? Jedna zkrachovalá "mamča", jedna nevychovaná ku*va a sotva mluvící 40ti letej feťák, který vypadá že se stou jehlou v ruce narodil. jo je to hnus, ale jako dokument tohohle typu to neuznávám, mohlo by to mít aspon nějaký náznak děje nebo posunu, jak se třeba aktéři snaží změnit a ne jen jak tupě žvástají o smyslu života který jim asi nejedno ucho sežere. slabých 50%

• 26.1.2012  23:38
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Když se řekne, že je něco KULTovní, napadne mě Trpajzlík. Myslím si, že nepřeháním pokud odpřísáhnu, že celý seriál jsem viděl minimálně 6x. a nikdy nebudu litovat. Vrchol britcomu, který podle mě už nic nepřekoná. Každý díl nabitý humorem, gagy a narážkami asi úplně na vše, většina pochopitelná i z dabingu, což podle mě není tak běžné. A pokud o tom ještě nevíte, 3-dílná mini-série "Back to the Earth" nebyla absolutní a vcelku i důstojnou tečkou za seriálem. V současnosti /začátek roku 2012/ se natáčí plnohodnotná série désátá, myslím si nebo spíš doufám a věřím, že se máme opravdu na co těšit!

• 25.1.2012  22:10
    Black Books (TV seriál) (2000)

Jako obrovský fanda britcomu se bavím u tohohle sitcomu stále a stále dokola .... je jedno kolikrát to člověk viděl a jestli si všechny gagy a hlášky pamatuje na zpamět, jednou za čas prostě stojí za to, si to zopáknout :). 4 a půl s přehledem.