Katsuragi

Katsuragi

okres Pardubice

Skype: mccheater

• 2.9.2016  19:18

Ani jsem neměl toto anime v hledáčku, ale na "9gag" byl příspěvek, že to stojí za to, což se mi zatím vždy vyplatilo. Bohužel se stalo tak jak to bývá, anime bylo úděsné, hlavně teda postava Misato Aoi, která mi lezla na nervy jen promluvila. Ostatní postavy byly nijaké a dalo by se říct na tento žánr vlastně hodící se. Děj byl zvláštně vlečen až do vrcholu. Autoři prostě vyhověli požadavku stanice, která to vysílala během sezony, a tak kvalita stojí víceméně za h**. Na pokračování se určitě dívat nebudu. Slabé 3*, ale poslední dobou mám problém s tím že jsem tzv. přesycen a najít anime, které by mě bavilo už není tak jednoduché jaké to bývalo dřív.

• 22.5.2016  21:32
    Parks and Recreation (TV seriál) (2009)

Důvod proč jsem se na seriál začal dívat, Ron Swanson. Proč 4*, protože Ron Swanson. Bez Rona Swansona by tenhle seriál nebyl čím je.

• 30.3.2016  22:45
    Non non bijori (TV seriál) (2013)

Mno po dlouhém odkládání jsem se nakonec odhodlal toto dílo shlédnout, dokonce jsem zvažoval, že budu pokračovat dále se sérií "Repeat", ale nějak jsem si během sledování uvědomil proč jsem to tak dlouho odkládal a že 12 epizod mi stačí. Ani nevím co jsem od toho čekal, jestli jsem od toho vůbec něco čekal. Jako hlavní žánr je komedie, ale tolik jsem se u toho nesmál, což si myslím je hlavní problém pro mě. Možná je problém, že nejsem cílová skupina. Bohužel se to nedostalo přes nějakou pomyslnou hranici, abych zvažoval lepší hodnocení, na anime-planet jsem dal 3,5*, ale tady půlky chybí takže musím za 3*.

• 4.3.2016  15:18

Tak jako většina filmů Naruto, tak i tento byl klasický průměrný anime film. Řekl bych, že snaha autorů vytáhnout ze značky víc je vidět na celém filmu. Nečekal jsme od filmu mnoho, ale po posledním filmu jsem myslel, že autoři z TV Tokio konečně přišli na to správné koření, které z toho udělá dobrý film, jenže oni to asi hodili do koše po premiéře a tak se museli vrátit ke klasice což nikdy nebyl dobrý film. Prostě hromada "Rasenganu" ať už v jakékoli formě to není prostě ono.

• 27.12.2015  03:12

Tak tohle jsem dlouho u "červeného" filmu nezažil, tj abych nepochopil o co tam vlastně šlo a film mě nudil celých 147 minut, asi jsem prostě na takováto poetická díla příliš velký zabedněnec. Bohužel neznám předlohu pro tento film jako mnozí co se rozhodli sledovat tento snímek.

• 4.12.2015  16:27

"John Wayne" byl prostě senzační. Navíc jeho přiznání na konci bylo super.

• 31.12.2014  01:13

Po shlédnutí multilingual "Let it go", shlédnuto s jap. dub a díky němu 4*, bez něj asi slabší 3*.

• 3.7.2014  20:47
    Kjókai no kanata (TV seriál) (2013)

Hlavní mužská role napůl člověk napůl "démon" se tvůrcům moc nepovedla, úchylkou na brýle to začalo a úchylkou na brýle to také skočilo. Jediná výhoda z této polovičatosti je, že je nesmrtelný, což v úvodu, kdy člověk neví o čem vlastně celé anime bude, může být skvělé, opak je pravdou. Je to vlastně jediné co umí. V případě, že se jeho lidská půlka oslabí probudí se démon. Abych řekl pravdu, když se démon začal probouzet poprvé, tak jsem si říkal super třeba to nějak posune jeho nepoužitelnost v boji, ale nic spíš naopak. Následovala doba deprese a smutku. Ženská hlavní role bez brýlí ano s nimi ne, po vzhledové stránce. Jinak celkové zapadá do klasických anime ženských postav, nějak zvlášť mi nepřirostla k srdci. Vedlejší postavy v čele sourozenecké duo, které hlídá naši half-human&half-youma postavu, je celkem slušné. Mitsuki je celkem roztomilá a vytváří celkem humorné scénky bez toho aniž by použila nějakou erotiku jako její starší bratr, který je tzv. siscon. Další postavy autoři dostatečně nerozvedli a tak nemá cenu o nich mluvit Celkově se mi to líbilo. Nelituji čas, který jsem vložil do shlédnutí. Sice slabší 4*, ale mohlo to dopadnout hůř. Našli by se další věci ke zmínění, ale to už by byl moc velký spoiler.

• 10.12.2013  00:30
    Ajakaši (TV seriál) (2007)

Škoda, na začátku jsem tomu docela věřil pak se to začalo kazit a konec to ubil. Řekl bych zajímavý námět, ale trochu se to vymklo z rukou a dopadlo to tak jak to dopadlo. Nemůžu jinak než pouze 2* a to ještě hodně přilepšuji.

• 29.11.2013  23:35
    Okusama wa džošikósei (TV seriál) (2005)

TRAGÉDIE, jinak se to ani popsat nedá. Rozhodně zajímavý nápad, ale trošičku to autoři přehnali s těmi překážkami. Je jasné, že toto je nereálné, ale aby se každý koho potkají chtěl nějak vmísit do jejich vztahu ať už vědomě či nevědomě, to mi přijde trochu moc. * jenom za nápad celkově to beru spíše jako ztrátu času. Ale musím poděkovat za obohacení slovní zásoby (danna-sama = manželi).

• 12.11.2013  20:27

Další pěkný počin co se týče incestu. Autoři se teda nedrželi zcela předlohy a dost toho vynechali. Taky to že to ukončili dříve než autor dokončil předlohu vlastně vedlo k tomu, že zbylo hodně otázek. Pro ty co je toto zaujalo bych doporučil přečíst si předlohu. Jinak pro obyčejného jedince není potřeba.

• 12.11.2013  20:27
    Nabari no ó (TV seriál) (2008)

Tohle je jasná vykrádačka Naruto. Hlavní postava je něčím posedlá a "zlí lidé" to chtějí. Mohu pochválit to, že autoři nešli do většího počtu epizod.

• 12.11.2013  20:26

Myslím si, že navazovat na celkem úspěšné 2 filmy tímto byl asi nejhorší věc co mohli udělat. Jim Carrey který hrál v předchozích filmech prostě nasadil laťku příliš vysoko a tohle prostě nemá šanci konkurovat. Snad mohu doporučit pro rodiny s dětmi.

• 12.11.2013  20:26
    Krvavý sníh (2009)

Tento film je parodie snad na všechny horory, které jsem viděl. Střih je opravdu tragický. Scénář napsal někdo kdo asi není psychicky zcela v pořádku. Doporučuji jen těm, kteří potřebují usnout večer u TV nebo u PC.

• 12.11.2013  20:25
    Koi kaze (TV seriál) (2004)

Anime zobrazující pocity dvou zamilovaných, kteří jsou sourozenci. Rozhodnutí staršího sourozence jsou velmi reálná a určitě bych se takto rozhodoval taky. Mladší sourozenec, který vlastně víc než většinu svého života nežil ve společné domácnosti se zamiluje do staršího. Dílo mi připadá velmi reálné a rozhodně si myslím, že taková situace může být.