AngelAngie

Od-dána své

Česko
kinematografie / surf

• 29.5.2008  02:03
    Osbournovi (TV pořad) (2002)

Občas jsem se dost bavila, hl. se Ozzy už skoro nemůže hýbat, ale za to zásobu sprostejch slov má výbornou .. :)

• 29.5.2008  02:02
    Stigmata (1999)

Mnohé scény mě děsí dodnes ..

• 29.5.2008  02:02

Manson je prostě psychopat, ale .. zatraceně dobře dělá to, co dělá.

• 29.5.2008  02:01

Tenhle koncert si vždy pouští rodiče, když se u nás doma koná "párty" .. nějak jsem si na něj navykla a to bych nikdy nevěřila, že se mi tahle hudba bude líbit ..

• 29.5.2008  02:00

Božinku .. ta plátna .. uau!

• 29.5.2008  02:00
    Coldplay: Live 2003 (koncert) (2003)

The Scientist budu vždy považovat za to nejlepší, co tahle skupina vytvořila. Vynikající koncert!

• 29.5.2008  01:58

A tady končí veškerá sranda, dámy a pánové. Tenhle film je postaven celý na hereckém výkonu Daniela Day-Lewise, i když, já bych tomu ani herectví neříkala, tohle je přímo mistrovská oddanost .. nádhera. Za takhle odehrané role se mají herci oceňovat! Neskutečně krásný film, který jsem shlédla na jeden dech...

• 29.5.2008  01:57

Když jsem se začínala koukat na Almodóvarovy filmy, těžko jsem jim přicházela na chuť, pak jako by se stal zázrak a co dílo, to pro mě opravdu skvost. Dnes jsem se podívala na tohle mistrovské dílo a musím říct, že ho rozhodně řadím k mým osobním nej! To je něco úžasného, ten děj je tak dokonale propracovaný a herecké výkony natolik úžasně zahrané, že jsem si připadala jako bych sledovala policejní dokument a ne fiktivní filmový příběh, opravdu nádhera!!!

• 29.5.2008  01:56

Na jednu stranu je to opravdu hrozná blbost, dokonce mi i přišlo, že nikdo z herců to tam ani přinejmenším dobře nezahrál .. ale tak jak to je hrozná blbost, tak stejně tak mi to vlastně přišlo šíleným způsobem skvělý a hlavně zábavný, chudáci kluci! :) No, ale teda .. John Hensley mi nikdy v ničem neseděl, jeho obličej opravdu nemůžu ani vidět .. :/ Hl. představitelka mi tam přišla maximálně trapná a opravdu .. nehezká, ale když jsem koukala na fotky z premiéry, tak je to úplně jinej člověk, vrau .. :)

• 29.5.2008  01:53

Asijské filmy pro mě vždycky měly zvláštní kouzlo .. hlavně dramata. Jsou propracovaná do nejmenšího detailu, výprava i zpracování je úchvatné. Herecké výkony jsou bezchybné. Při shlédnutí filmu jako je tenhle si vždycky říkám - buď je to pro někoho hrozná, opravdu hrozná nuda a blbost a nebo je to pro někoho opravdové umění, u mě je to ten druhý případ. Krásný film, který je plný citu, ale je to tak inteligentní film, že jej neukazuje - takhle nějak napsal reakci i nějaký člověk zde a já souhlasím. Bohužel ač nerada, tak poprvé samovolně přiznám, že tohle umění není pro mě. I když jsem se nenudila a není to blbost...

• 29.5.2008  01:50

Prvních cca 20 minut mě tak nudilo, že jsem si tenhle film pouštěna 3x, nikdy jsem se nedostala dál .. Ale už těch 20 min. mě donutilo k tomu, abych mu pořád dávala šanci a dodívala se do konce - když jsem jej shlédla celý, musím říct, že i když se nejedná o žádný zázrak, tak svého druhu je rozhodně nejlepší - filmů o úchylnejch vražednejch rodinkách je fakt moc a žádnej nestojí za to, ale tohle mě bavilo .. pak už vážně jo a i když je tenhle film přirovnáván k Hostelu, já bych tam tu podobnost ani nějak neviděla, to by pak mohl být jako Hostel každej horor, kde proběhne nějaký mučení. Jo a vizuální stránka filmu je mnohdy až neuvěřitelná, úžasná!

• 29.5.2008  01:48

I když nemá tenhle snímek moc valké hodnocení, mě se vážně líbil. Dokonce víc než Smrtící andílci a to se jedná o podobné téma. Bylo to pro mě vážně pokoukání, při kterém jsem se skvěle odreagovala a navíc, Jaime Pressly je přesně ten typ kočky, od které bych si ten zadek nakopat nechala a jak ráda! :)

• 29.5.2008  01:47
    Breakout (2007)

Achjo .. to je taková debilovina (ZA TO SLOVO SE VÁŽNĚ OMLOUVÁM). Posl. rok - dva jen sleduju, jak každé 14ti leté dítě začíná nosit rovnej kšilt a v 15ti už si myslí, že je král světa a musí mít svý ghetto. Je to směšný, fakt směšný a smutný zároveň. Já hip hop začala milovat, když ostatní děti poslouchaly Lunetic nebo Kelly Family a drží mě to dodnes, ale je mi vážně líto těch, kteří se ho chytli jako trendu .. stejně tak jako tenhle film, každej t*ustej a b*bej kluk, o kterého by si holka ani neopřela okolo, si dá kšiltovku, stáhne kalhoty ke kolenům a holky se můžou utlouct, aby mu daly .. nebo naopak, holka si dá tunu make-upu, naučí pár drsných slangových vět a na hip hop párty si myslí, že je za hvězdu noci. To je trapas, vážně trapas. Stejně tak tenhle film. Nic otřesnějšího jsem snad nikdy neviděla!

• 29.5.2008  01:46

Když opomenu mírně doslova debilní scény, tak musím říct, že jsem se u tohodle filmu opravdu bavila a ani mi netrvalo si zvyknout na přílišnou akci, kterou tenhle film oplívá .. bylo to fajn a některé scény mi i vyrážely dech, jak byly skvělé! No, ale teda .. ještě bych k těm debilním scénám přidala až depresivně otřesní klišé v podobě romantické hudby ve scénách, kdy se hl. představitelka setkávala se svým "vyvoleným" ..

• 29.5.2008  01:44
    Unrest (2006)

Když opomenu mírnou stupiditku tohodle snímku, tak musím říct, že mě bavil - je to sice naprostý průměr, ale jsou i mnohem, mnohem horší. Pro duchařské horory jsem měla vždycky menší slabost, ať už byly více či méně kvalitní a viděla jsem jich vážně nemálo, dokonce i z nezávislé produkce AfterDarkHorror jako je tenhle a určitě patří k těm lepším!

• 29.5.2008  01:43
    The Quiet (2005)

Tenhle film mě dost zklamal .. Mnohé zřejmě odrazuje Elisha Cuthbert, ale ať už si kdo o jejím herectví myslí cokoli a má ji jen za sladkou tvářičku, ona jediná tenhle film táhla. Čekala jsem skvělé drama plné zvratů a napětí + třešničku Elishu a byla ten třešnička .. a to mnohdy nestačí .. ne ke kvalitnímu pokoukání!

• 29.5.2008  01:42
    Captivity (2007)

Je to naprostej průměr, při sledování si nesmíte všímat detailů a moc bádat co a jak, ptž nic nedává smysl, ale koukat se na to prostě dá, bavil mě.

• 29.5.2008  01:40
    Hamiltonovi (2006)

I přes to, že je hrozně těžké narazit na kvalitní horor, tak si ráda pustím i ty s chabým hodnocením a mnohdy jsem strašně překvapená, bojím se a s klidem prohlašuji, že film stojí za to. Bohužel v tomhle případě nemůžu říct víc než - otřesná nuda, otřesný úplně všechno!

• 29.5.2008  01:39

Na jednu stranu vážně krásnej film, herecké obsazení je hvězdné. Jenže někde se stala chyba - námět určitě skvělý, stejně tak děj celkově, ale kámen úrazu byl ve zpracování - režisér trošku přestřelil, jinak by to byl zcela jistě Oscarovej film, ono - 50 Cent nedělá ani kvalitní rap, to jeho mumlání je k pláči (nejem názor můj, ale i všech, kteří ať už hip hop dlouho dělají nebo poslouchají), natož aby kvalitně hrál! Ale Jessica Biel je sladká - i bez dlaně ..

• 29.5.2008  01:36

Nesnáším trance a celkově taneční hudbu, prostě mi to všechno příjde jako laciné disco a já to nenávidím a tenhle film je takovou hudbou napěchovaný .. ale zároveň je to jen jedna jediná negativní poznámka, kterou na tenhle snímek mám, perfektní dílko o hluchém DJi!

• 29.5.2008  01:35
    Grbavica (2006)

Hodně působivé poválečné drama, své role zahráli herci vážně přesvědčivě, mám pro tahle věrohodná díla vážně slabost!

• 29.5.2008  01:31
    Tajnosti (2007)

Krásná hudba, jinak prkenná podívaná s herci, kterým jsem jejich role nevěřila, až tedy na Karla Rodena, který se mi líbil hodně.

• 29.5.2008  01:30

Takové vysoké hodnocení a mě film až do 40.té minuty šílěně nudil, pak to bylo lepší, ale i tak to promě není nix extra. Ani nikdo z herců mě nezaujal. Vlastně, upřímně... jeden z nejhorších filmů homosexuálního tématu, který jsem viděla.

• 29.5.2008  01:28
    Shortbus (2006)

Já ti vám nevím - na jednu stranu mě fakt hodně šokoval, dokonce i bavil, byl to správně otevřenej a úchylnej film, ale na druhou stranu sem tam nudil a nebýt otevřeného porna, nebyl by pro mě asi ničím zajímavej ..

• 29.5.2008  01:26
    Sherrybaby (2006)

Film by mohl být jedním z nejlepších dramat o "neschopné matce", bohužel jen mohl být .. atmosféra je nudná, příběh se zbytečně vleče, téma je víc než působivé, přesto špatné zpracování nezachránila ani jindy skvělá Maggie Gyllenhaal, které je do takového filmu škoda, jinak Danny Trejo mi příjde v kladné roli jako dědeček hříbeček ..

• 29.5.2008  01:25

Hned v prvních vteřinách filmu mi hlavou problesklo: Týjo, to bude podobnej film jako Trade / (Ne)lidský kšeft - a taky že jo. Nejen, že film je taky točen v Mexiku, ale kdo nehrál ženu Antonia Banderase? Ta největší záporačka z jmenovaného filmu. Podobností je zde ale mnohem více. Film je skvělý, ale moc smutný a řekla bych - pro silné žaludky. A nejhorší je na tom to, že podl. skutečných událostí.

• 29.5.2008  01:24
    Zombies (2006)

Je to takovej průměrnej horůrek o tom, že když se rodinka přistěhuje na odlehlé místo a koluje legenda o vraždících dětech, není to tak úplně jen legenda .. u filmu jsem vydržela, i přes jeho četné nedostatky mi v 02:30 nahánel i husí kůži! No a Lori Heuring je krásná ženská, takže tak.

• 29.5.2008  01:21
    Věřící (2007)

Tenhle film není kdovíjaký zázrak, ale i tak jsem byla od začátku do konce nervní, je to určitě strašně zajímavej nápad a musím říct, že ona sekta byla opravdu otřesně depresivní, film mě nenudil!

• 29.5.2008  01:19
    Latter Days (2003)

Když jsem si tenhle film pustila (bylo cca 03.30 ráno), nečekala jsem, že mě bude vůbec bavit, záměrně jsem si nečetla vůbec o čem film je a v prvním vteřinách mě napadalo jen: Panebože, jakým stylem je to natočený .. To mě ale přešlo asi po dvou minutách a nezbývá mi než citovat jednu uživatelku csfd: "Každý má přece právo na svou "srdcovku". Tohle je ta moje." Tenhle film mě vážně dostal snad vším ..

• 29.5.2008  01:18
    Pozemšťan (2007)

Tenhle snímek ve mě zanechal něco zvlášního. Do půlky jsem doufala nějaký obří zvrat a tlachání herců mě moc nebavilo, jenže pak jsem se do děje dostávala víc a víc a musím říct, že je to povedené dílo, nic podobného jsem snad ani neviděla, ptž nic podobného snad ani není .. ale že bych jej někomu doporučovala nebo z něj snad byla nějak vedle, tak to ani omylem.