Sasanka20

Sasanka20

okres Vyškov

• 28.3.2014  23:26
    Jezero smrti (2008)

Tak tohle je síla, ale přežil jsem. Když si uvědomím, co jsem za poslední hodinu a půl viděl, docela mě překvapuje, že jsem film zhlédl až do samotného konce. Na druhou stranu jsem za to i rád, protože všechno to utrpení, hnus, krev a násilí nakonec ukázalo docela dost zajímavé vyústění, které mi bude ještě nějakou dobu ležet v hlavě.

• 24.1.2012  19:25

Nevím proč, ale tyhle čtyři kluky z Jamajky prostě nejde nemít rád. Přijde mi, že je to film, u něhož si člověk příjemně odpočine, pobaví se a pustí za hlavu všechny starosti. Prostě se jedná o výbornou oddychovku s nezapomenutelnými hláškami a pro mě ne tolik kýčovitým americkým koncem, který na tom filmu mám snad nejradši.

• 7.6.2013  14:11
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Po první sérii bych pět hvězdiček rozhodně nedal. Seriál se totiž až moc dlouho zahřívá a do správné provozní teploty se dostává až na začátku té druhé. Musím ale říct, že teď (po skončení druhé série) nasadili tvůrci laťku ohromně vysoko a já jsem opravdu dost zvědavý, s čím na nás vyrukují v nadcházejících epizodách.

• 3.2.2013  13:31

Nestihl jsem začátek, ale nechám to plavat.

• 21.10.2019  22:05

První polovina filmu byla podle mě skvěle rozjetá a hrozně moc mě bavila. Druhá dost ubrala na tempu - začaly se malinko opakovat vtípky a události byly lehce předvídatelné - takže musím přiznat, že jsem se ke konci i trošku nudil. Vysoké hodnocení dávám hlavně za brilantní taneční scénu v hotelu, u které jsem se smál na celý žlutý vlak pana Jančury. Tímto zdravím spolucestující ve spoji z Prahy do Bratislavy :-)

• 27.3.2017  18:55

Když se zvířátko mračilo, bylo podle mě moc roztomilé. Tím to ale končí. Haf!

• 16.9.2017  20:57

Rok 2017 sice ještě nekončí, ale dle mého názoru tento film už letos nic nepřekoná! Tohle je naprostý skvost. Nemohu se dočkat, až si ho dám podruhé. A potřetí. A pak ještě jednou.

• 22.1.2014  22:04

Přijde mi, že tohle je docela nudný film o ničem. Je tu však jedno velké ALE! Tím ALE mám na mysli epickou závěrečnou scénu, která mě naprosto dostala. Dostala mě natolik, že jsem se rozhodl ohodnotit film třemi hvězdičkami, i když jsem měl v polovině co dělat, abych ho nevypnul...no a co víc, donutila mě po dlouhé době zase něco okomentovat :) Takže asi tak...

• 28.12.2014  11:25
    L. H. (studentský film) (2013)

Co se dá čekat od filmu, který nese název Lord Hoven? Já čekal hromadu fekálního humoru, ale bohužel, k ničemu takovému nedošlo. Fekální to bylo, ale vtipné už tolik ne. Takže by se dalo říct, že se jedná film o hovně, a to doslova.

• 19.2.2020  09:01
    MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

Před prvním dílem jsem si o seriálu moc nezjišťoval a nic moc jsem ani neočekával. Po úvodních titulcích se ale situace radikálně obrátila. V tu chvíli jsem totiž zjistil, že na režisérském křesle seděl David Fincher. Najednou jsem se těšil na to, co přijde. Bohužel rozjezd první série je na můj vkus až moc pomalý. Navíc se mi ze začátku pletly některé postavy a obecně se mi zdálo, že se sám seriál tak nějak hledal, než našel správnou provozní teplotu. Když se do ní ale v polovině série dostal, ze svých standardů už neslevil a vzestupný trend si podle mě držel až do konce druhé série. V krátkosti řečeno - slabší začátek, potom pecka, konec druhé série naprostý strop, opravdu mě mrzí, že nebude třetí.

• 6.3.2012  22:15
    Metallica - koncert v Nimes (koncert) (2009)

Sice jsem tam nebyl, ale i tak na mě dost zapůsobila atmosféra starověkého amfiteátru, v jehož prostorách Metallica nahrála asi svůj nejlepší živák, který jsem kdy od této kapely kapel viděl. Na celé show se mi líbila hlavně poslední písnička Seek and Destroy, na níž všichni bedňáci nachystali ty černé nafukovací míče, do nichž posléze všichni (ale hlavně Kirk Hammett) kopou a atakují jimi nevinné přihlížející...:)))

• 24.3.2012  19:52

Bezpochyby se jedná o film, který je nabitý mnoha dobrými komiky, kteří se velice obstojně starají o vaši bránici. Na druhou stranu musím říct, že film na konci pro mnohé může vyznít jako úplná blbost, s čímž by se dalo i souhlasit, když si uvědomím, kolika stupidními scénami se film může pochlubit. Já si však myslím, že spousta z těch stupidních scén je přitom natolik vtipná, že se u nich musíte smát, i kdybyste nechtěli... A já se smál :))) proto 4 hvězdičky.

• 9.7.2012  11:37
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Osobně mi přijde, že je strašně moc těžké hodnotit takto originální seriál. Ukazatel hodnocení ve mně totiž několikrát kolísal mezi pěti hvězdičkami a jasným odpadem. Možná se mi taky zdá, že kvalita seriálu postupně klesá s přibývajícími epizodami a hlavně sériemi. To, co mi na začátku přišlo jako nejlepší seriál na světě, beru na konci třetí série spíš jako seriál, u něhož mi nebude vadit, když nějakou tu epizodku vynechám. A to rozhodně není dobře! Taky proto nakonec seriál hodnotím takto "průměrně".

• 19.1.2015  14:01

Co je to kokot?

• 8.2.2012  19:36
    Moneyball (2011)

Od Moneyballu jsem toho čekal opravdu hodně a nejspíš proto jsem byl po zhlédnutí tohoto snímku dost zklamaný. Jediné, co se mi na nudném a nezáživném filmu, kterým se Moneyball může nazývat, opravdu líbilo, byla úplně poslední scéna, kdy si Brad Pitt v autě pustí tu dojemnou píseň, kterou pro něj složila jeho dcera. Řekl bych, že tahle scéna změnila moje mínění o tomto filmu. A to k lepšímu! Při té písničce se mi chtělo brečet společně s Bradem Pittem a nebylo to ptoto, že bych brečel štěstím, že film končí! Zrovna v tu chvíli jsem chtěl, aby ještě pokračoval.... Kvůli této scéně jsem dokonce chvíli přemýšlel o čtyřhvězdičkovém hodnocení, nakonec jsem si ale řekl, že jedna scéna nedělá celý film, takže jsem zůstal u těch tří.

• 27.5.2015  15:50
    Muž z oceli (2013)

Omlouvám se, ale tento snímek hodnotím jako obrovský krok vedle. Neměl jsem na něj zpočátku vůbec náladu, ale když jsem viděl hodnocení na csfd, zkusil jsem mu dát šanci. Muž z oceli jí ale nedokázal využít, a to i přesto, že začátek se vůbec nevyvíjel špatně. Po docela zajímavé půlhodince se ale film proměnil v nekonečnou sekvenci akčních scén. A když říkám nekonečnou, myslím tím to, že jsem to nevydržel a po necelých dvou hodinách jsem projekci s nechutí a odporem vypínal, aniž bych čekal do konce.

• 10.2.2012  12:49

Ano, je pravdou, že občas jsem se u některé pletichy Jiřího Macháčka nebo vtipu z úst Bolka Polívky upřímně zasmál, ale ani tak to nemění nic na tom, že "romantické komedie", které zpracovávají téma manželské nevěry nemám zrovna dvakrát v lásce. A tenhle snímek není výjimkou!

• 28.1.2012  21:56

Zdá se mi, že David Fincher se po filmech, jakými jsou The Social Network nebo Podivuhodný případ Benjamina Buttona, vrací ke stylu filmů, na který jsem u něj byl zvykly a díky němuž se mi taky tento režisér dostal do podvědomí. A upřímně si myslím, že dobře dělá, protože tohle mu prostě jde! Muži, kteří nenávidí ženy je snímek, který má svoje mouchy, ale já mu i přesto dám pět hvězdiček hlavně proto, že David Fincher je zpět mezi živými. Na závěr bych mu ještě rád popřál, aby tu s námi vydržel co nejdéle, než se zase rozhodne vyrábět knoflíky nebo usilovně vynalézat sociální sítě!

• 21.12.2015  22:59
    Méďa (2012)

Na začátku se mi chtělo brečet, protože jsem litoval malého Johna kvůli tomu, že nemá žádné kamarády. Na konci se mi chtělo znovu brečet. To už jsem ale litoval jen sám sebe, že jsem ztratil hodinu a půl svého života sledováním něčeho tak špatného.

• 13.3.2012  22:36

Opravdu originální film, který má blíže ke komedii než k dramatu, což se mi vzhledem ke zpracovávanému tématu líbilo. Zprvu se mi do něj ani moc nechtělo, ale hned po prvních minutách jsem poznal, že se bude na co koukat. A taky že bylo! Hlavní hrdinové spolu vytvořili vynikající herecký pár a společně se (alespoň z mého pohledu) zasloužili o zrození nové filmové senzace roku 2011!

• 29.2.2012  20:30

Nesmiřitelní aneb Z nuly na sto za 120 minut. I takto by se mohl jmenovat tento film. Už po první půlhodině jsem se začal dívat po hodinkách, abych zjistil, kolik že to ještě zbývá do konce. Ano, nudil jsem se. Jenže poté, co jsem se dostal přes první polovinu, mi film ukázal, že se nebojí vyšší rychlosti, a tak jsem byl nakonec i rád, že jsem se zase jednou vydal na výlet na divoký západ. A cením si toho o to víc, že tentokrát mě vezl muž, z jehož jména by možná někdo neznalý mohl vyčíst, že míříme na druhou stranu, což už párkrát udělal :DD Musím ale říct, že tento člověk vždycky ví, kam jede a v řízení se opravdu vyzná :)))

• 1.7.2019  21:44
    Někdo skvělý (2019)

Pokud moje hodnocení někoho uráží, tak se omlouvám. Nicméně musím říct, že jsem tento film vůbec nepochopil. Nebo jsem ho pochopil až moc dobře a jen je o jednom malém bobíku?

• 20.3.2012  20:38

Skoro dvě hodiny jednoho výslechu jednoho podivína jedním průměrným vyšetřovatelem v jednom typickém americkém městě s jedním pro mě dost nečekaným rozuzlením, za které (zase jednou) dávám čtyři hvězdičky :))) Avšak jednou a dost, říkám si...

• 8.2.2012  18:28
    Ovečka Shaun (TV seriál) (2007)

Ovečka Shaun :DD:DD:DDDD:DD Nejvtipnější název seriálu, který jsem kdy slyšel!

• 20.5.2012  11:48

Zdá se mi, že tvůrci přišli s něčím málo novým, a tak jsem po béčkové komedii s názvem Pařba ve Vegas v mnohých momentech viděl spíše céčkové drama s názvem Pařba v Bangkoku. Je pravda, že občas jsem se neubránil smíchu, jinak se ale jedná o bezduchý film, který toho člověku moc nedá.

• 7.2.2012  18:12

Bylo by těžké ohodnotit všechny povídky, ale když bych to měl říct tak nějak ve zkratce, řekl bych, že každá má svoje kouzlo - některá kouzla vám budou připadat hloupá, některá neoriginální a z toho zbytku si sednete na zadek (i když většina z vás už na něm při sledování sedět bude).

• 27.1.2012  17:11

Tak teda nevím...na tento film jsem slyšel ze všech stran samou chválu, těšil jsem se na něj, po první hodince jsem si říkal, že mu budu muset dát pět hvězd, ale co se stalo potom, mě maximálně zklamalo. Takový konec k takovému začátku? Snímek se zprvu ukazuje jako kvalitní film plný situačního humoru, který si na nic nehraje a pro nás "hraje", ale potom jakoby se všechno přetočilo o 180 stupňů a ze sympatické britské komedie se stala americky končící blbost! A to jsem ještě slušný! Opravdu mě to trošku mrzí, že musím dát tři, ale za ten konec to ani jinak nejde!

• 25.11.2012  21:56

Je pravda, že některé scény nevypadají zrovna dvakrát věrohodně.....ale komu na tom záleží, když voda je stejně mokrá a nebe pořád modrý? Jdu si zatancovat.

• 18.8.2019  09:21

Seriál se v prvních sériích dobře rozjel, ale ve třetí už nějak lapá po dechu. I když poslední dva díly neskutečně šlapaly, pořád při hodnocení nemohu zapomenout na mnoho dílů předešlých, ve kterých se nic nestalo a mně přišlo, že jsem ztratil hodinu svého života (díl Heroic budiž dobrým příkladem).

• 27.2.2012  20:56

Všechno dle mého názoru sedlo tak, jak mělo, a tak vznikl vynikající film, který se může pochlubit především výborně propracovanými charaktery, svělými hláškami a (na animák) až nezvykle dobrým závěrem, který celý snímek posunul o třídu výš, a ne o dvě níž, jak to mají některé dobře rozjeté animované filmy ve zvyku! Strašák Sulley, vtipálek Mike Wazowski a roztomilá dívenka Boo pro mě tedy budou vždy znamenat něco víc, než jen pohodově strávenou hodinu a půl před televizní obrazovkou.