atzeer

atzeer

• 13.5.2012  16:13
    Město Ember (2008)

Pěkné, ale s knihou se to opravdu srovnat nedá.

• 13.5.2012  16:03
    Forrest Gump (1994)

Skvělý film a Tom Hanks jako vždy dokonalý.

• 13.5.2012  16:01

Když jsem se na to dívala poprvé, tak jsem si pomylsela, že větší trapnost jsem v životě neviděla. Ale i přesto jsem se musela na film dodívat. Ovšem na konci se můj názor na film obrátil o 180 stupňů a teď se na to vždy ráda podívám znovu. Jeden z nejlepších konců, co znám :)

• 13.5.2012  15:54

Občas je to trochu zamotané, ale jinak milý filmek. I když dost mě překvapil (a ne zrovna mile) ten konec. Ovšem to neubírá na kvalitě filmu. S Josephem Gordonem-Levittem jsem zatím neměla moc dobré zkušenosti ale toto se mu opravdu povedlo.

• 13.5.2012  15:51

Od tohoto filmu jsem čekala něco jiného, myšleno v tom dobrém slova smyslu. Zajímavě pojato a vůbec jsem se u toho nenudila. Svou oblíbenou herečku Rachel McAdams bych tam ani nepoznala s jejími blond vlasy...

• 6.4.2012  12:11
    127 hodin (2010)

Celý příběh se odehrává v propasti a je o tom, jak se muž snaží dostat z propasti ven. Nakonec si uřeže ruku a odejde. Celkově je film o ničem a docela nudný. Tři hvězdy za originalitu a ne vždy nudný děj.

• 5.4.2012  11:26
    Tabaluga (TV seriál) (1994)

Když jsem byla malá, měla jsem tuto pohádku moc ráda. Byl to jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků (na polaku).

• 2.4.2012  17:44

Je to dost špatná animace....díky ní jsem z filmu moc nadšená nebyla, ale musím říct, že je tam obsažena krásná myšlenka. Myšlenka o tom, co člověk dokáže, když jde za svým snem a nevzdá se.

• 25.3.2012  16:31

Když se chci podívat na nějaký pěkný romantický film u kterého mi ukápne pár slz, ale kde to není až přeromantikováno tak sáhnu po Osobním strážci....akce a romantika v jednom se ksvělou Winey Huston a krásnými písněmi.

• 25.3.2012  16:26
    Láska přichází zvolna (TV film) (2003)

Ns film jsme se dívali ve škole a moc se mi íbil....takový milý podový filmek u kterého se i člověk zamyslí....a skvělé herecké obsazení. Katherine Heigl mám moc ráda a Skye McCole Bartusiak zvládla svou roli nevlastní dcery úžasně.

• 25.3.2012  16:19

Ne že by to byl nějaký ten trhák na který člověka tak nadchne, že ho snad nikdy neomrzí......ale pro mladé holky celkem pěkný film, až na ty některá slovíčka.....mě osobně se ten film líbil hlavně kvůli tomu konci :) a Emmě

• 5.3.2012  17:08
    Pako mých snů (TV film) (2011)

Je to nejoblíbenější film mé kínošky, takže jsem čekala, že to bude příjemný filmek u kterého se i zasměju. Ale moc mě to zklamalo. Hrozně předvídatelný, už od samého počátku je jasný cel děj a konec filmu. A tak přehráváno. Herečka hrozně nesympatická.....jedna hvězda je za některé scény, které byly až trapně vtipné...

• 27.2.2012  16:52

Je to ještě lepší než první díl, až na ten dubing!! Ale jinak moc pěkný film pro puberťačky, jako jsem já :)

• 27.2.2012  16:50

Mě se film moc líbil, a to jsem už starší, taže menší děti to určitě zaujme. Je to pěkný film, pokud nemáte nic na práci a chcete si odpočinout u nějakého filmu, tak je to tento.

• 27.2.2012  16:46

Úžasný film, vypravující skutečný příběh nemocného chlapce Tylera, úžasná hudba. I když nemám ráda filmy se špatným koncem, tento film si mě dostal. Dívali jsme se na to ve škole a i klukům, kteří jsou proti všem filmům bez rvaček a krve a hlavně proti křestanským filmům, tak říkali, že toto se jim opravdu líbilo. A navíc tam hraje úžasná dětská herečka Bailee Madison, která podala báječný výkon.

• 27.2.2012  16:41

Snad nejlepší křestˇanský film. I když tady někteří psali, že je to hloupost a vymazávání mozků, tak tomu tak není. Takové věci se dějí i ve skutečnosti, stačí, když budete Bohu důvěřovat :) . Tento film mi vždy zlepší náladu. Opravdu moc povedený.

• 27.2.2012  16:38
    Na vrchol (2002)

Moc pěkný film, i když smutný. Je nádherné vidět, jak Bůh pracuje v našich životech a jak Mu na nás záleží, a to je právě ukázáno v tomto filmu.

• 27.2.2012  16:36

Ze všech pohádek Barbie je Princezna a švadlenka nejlepší. Jako malá jsem se na to často dívala a i teď se na to moc ráda dívám znovu a znovu. Moc pěkná pohádka se skvělými písničkami.

• 27.2.2012  16:34
    Marley a já (2008)

Mě osobně film nijak nenadchl. Celý film je zdlouhavý a nudný.