Norbit (2007)

Trapnost zvítězila nad humorem. Vlastně jsem od Murphyho ani nic jiného nečekal.

Na život a na smrt (2013)

Trochu přitažené za vlasy (ta nesmrtelnost amerických mariňáků je do očí bijící), ale natočeno je to tak, že jsem prakticky neodtrhl oči z obrazovky. Zpomalovačky, do toho záběry afghánské krajiny, drsná akce a v závěru zlom, který nečekáte. Prostě film, který měl své mouchy, ale každopádně mě dobře pobavil.

42 (2013)

Sportovní drama o rasové diskriminaci, což mě zajímá asi stejně, jako baseball samotný.

Jack Ryan: V utajení (2014)

Špionážní thriller, který opisuje tu od Agenta 007, tu od Bourna. Přesto svým způsobem zábavný film, který jsem neměl problém dokoukat.

Zimní příběh (2014)

Není možné se vcítit do něčeho, co vůbec nedává smysl. Asi 30 minut jsem se snažil pochopit, co nám tím chtějí tvůrci sdělit a pak jsem to vyřešil po svém - usnul jsem.

Spider-Man (2002)

Komiksy rád nemám, filmy natočené podle nich taky ne a Spider man není žádná vyjímka.

Johnny English (2003)

No, moc velká legrace to nebyla. Atkinsona mám rád jako "Beana", ale v celovečerních filmech u mě moc neboduje.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Výborný seriál z prostředí vesnického fotbalu, který je skutečně vtipný. Spousta výborných postav - nejvíc se mně líbil asi Kikinčuk (čestně), i když takového pokladníka bych fakt nechtěl. Dobří jsou ale i Novotný, Nečas, Noha, Hampl...

Druhá míza (2015)

Moc příjemný film, prošpikovaný humorem a skvěle napsanými dialogy (slovní přestřelky mezi Alem a Annette).

U mě dobrý (2008)

Nešlo si u toho nevzpomenout, jak jsem sám kdysi naletěl skořápkářům. Nezahučel jsem tam tehdy za 30 000,- jako Vladyka, ale i 3 000,- zabolely. Tak tohle jsem bral jako takovou satisfakci, i když jen filmovou. Alespoň něco.