EarlHickey

EarlHickey

Mám v deníčku seznam všech státních vlajek od A do Ž (ještě nedokončené)

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 30.12.2012  21:15
    MTV Europe Music Awards 2012 (TV pořad) (2012)

5 hvězdiček za GANGNAM STYLE :D ostatní mně nějak nezajímalo! :D

• 25.12.2012  18:10

Sice tyhle Romantické filmy moc nežeru :D ale rozbřesk Twilight byl nejlepší z celé ságy sice to není film pro mně ale tak sem to zkouknul když to každej žere popravdě to zast tak špatné není ale asi nejlepší film to není a ani muj ale dá se na to koukat je to dobře vymyšlené a děj je dobrý asi se to Harry Pottrovi nevyrovná a v příběhu určitě ne i když děj Twilight není zas tak děsnej :D

• 10.12.2012  21:06
    Na cestě (2012)

Poslední dobou mně filmi překvapují a tenhle mně překvapil hodně. Je zároveň z Usa, Velké Británie, Francie a z Brazílie, pak je zde Viggo Mortensen který mně asi začal pronásledovat nebo co, zhlédnul jsem film Cesta a hned den na to vidim tohle a taky je tu Viggo Mortensen a další co mně překvapuje je že je zde Kristen Stewart což jsem vubec nevěděl takže Pán Prstenu a Stmívání je zde :D samozřejmně sranda ale každopádně dobrý film ale ty filmi mně fakt hodně překvapují :D.

• 10.12.2012  20:52
    Cesta (2009)

Další film s Viggem Mortensnem jeho filmi jsou úžasné a tenhle není vyjímkou užasné ale smutné. Film zaujme je napínaví a hlavně pomalí, pomalost někdy muže pomoct lidem si to lépe uvědomit někdy se mi stane že film pochopím později ale když se de na film pomalu jde i lépe pochopit. :)

• 10.11.2012  12:57

XD XD XD XD jen sranda a sranda, taky ne když je to od tvůrců South Park kterej mám rád XD Takovou srandu sem zažíl malokdy tenhle film je hodně dobrej a užasnej. Málem sem chcíp smíchy!!!! Doporučuju sranda je to velká SRANDA !!!!!!!!! Spíše pro starší sluch!! Moc bych to dětem neukazoval XD minimalně od věku 14 - 15 let XD

• 30.10.2012  18:03
    Baletní střevíčky (TV film) (2007)

Tak tenhle film je docela slabý neříkám že je nějak špatný ale zas tak suprovej není, jenom to že je v tom xsicht Hermiony Grangerové a dvou nějakých ženskejch které skoro nikdo nezná je už o tom že je to docela blbě vybraný, každý má rád jen tu jednu a to je vše. Osobně si myslim že kdyby tam dali místo Emmi někoho jiného tak to dopadné lépe protože abych pravdu řek k tomůhle filmu jsem se dostal jen díky Emmně ale kdyby tam dali někoho jiného tenhle film by možná slavnější nebyl ale asi by líp dopadl jak dobře hodnocený protože dost lidí to odsuzuje tak že Emma se do toho nehodí ale někdo zase dává dobré hodnocení protože má rád Emmu tak dá dobré hodnocení i když se mu film zas tak nezamlouval, já mám Emmu Watson rád je to dobrá herečka ale tenhle film je průmněrný a moc se nepovedl ale možná že kdyby tam hrála nějaká jiná herečka tak by hodnocení bylo uplně jiné.

• 4.10.2012  16:14

No furt stojim za tim že jednička byla nejlepší ono to je stejnak všechno blbost ale tohle se docela od ostatních dílů zlepšilo ale jednička je nejlepší :D PRCI PRCI PRCIČKY JE PORSTĚ KRAVYNA.

• 3.10.2012  21:29

Na to že Steven Spielberg je muj nejlepší režiser tohle je absolutní propadák vůbec se mi to nelíbí a Tintina nesnášim!

• 15.9.2012  19:31

Popravdě sem na tento film přišel díky Johnny Deppovi ale když jsem zístil že to není hlavní role tak mně to i docela potěšilo protože vidět film kde Johnny Depp není hlavní, takovej filmů je málo :D ale film jinak dobrý a docela sem si díky tomu filmu trochu zalíbil Jonah Hill i když je to tlustý prase :D Chrocht KVÍK :D

• 15.9.2012  19:27

HEH dalo by se říct že je to kravina a zasmějete se.

• 15.9.2012  14:02
    The Words (2012)

Další film ve kterém se muj oblíbený herec Bradley Cooper ukázal skvěle, když sem zístil že v tomhle filmu hraje tak sem nedal a musel sem ten film vidět, byl jsem na to v kině ve 2D a bylo to super, na 3D se to ani nehodí.

• 15.9.2012  13:48
    Česko Slovensko má talent 3 (TV pořad) (2012)

Hustý možná nejlepší sice sem neviděl ještě všechno ale myslím si že tady budou mít lidi největší talent co sem zatim viděl a hodně dobré je to jak Martin a Jakub dělaj na konci ty jejich scénky musíte vidět aspoň ty konce :D

• 12.9.2012  21:40

Jeden z nejlepších Švédských filmů.

• 11.9.2012  13:28
    Kolja (1996)

Užasný film toho Oscara si zasloužil :)

• 7.9.2012  07:37
    Pohádka o Rusalce (1976)

Sověti a Bulhaři jen kopírujou jenže to Sověti dělají fůrt, Hlavně auta a je to pravda >:(

• 6.9.2012  18:16

no docela to ujde i když ty jejich xsichty sou hrozný!

• 6.9.2012  18:15

Úžasný film na to že první díly fimů bývají lepší tohle se mi zdá snad i o trochu lepší než jednička protože je to fakt super jak hází ty koule to je dost krutý :D a taky to že tam je historie o jeho rodičích protože sem si říkal jak může pták být rodičem Pandy to se mi zdálo divné a tohle mi to ojasnilo nechci psát proč abych nevyzradil příběh. ALE JE TO DOBRÝ KOUKNĚ TE SE !!!!!

• 5.9.2012  22:10

Čekal sem od Woody Allena víc , filmi od Woodyho Allena mám rád ale tohle byl docela propadák dávám 3* protože něco mělo ten efektík víte jak to myslim :D ;) ale tohle docela Woody podělal a taky nechápu jak moh ještě natáčet v Španělsku Woody de dolu a to nemůžu připustit ale stim nic už neudělám :D, Narval do toho podle mně hodně peněz ale to snad narveš do každého filmu :D ale na tohle bych nedal prachy, rači bych je dal na to jeho projekt Untitled Woody Allen Project to by bylo lepší sand se Woody zlepší ale jinak je dobrej tenhle film mu to totálně zmrvil ale herce vybral dobře :D

• 1.8.2012  07:36

Štve mně že to točí zas od jedničky kdyby aspoň udělali čtyřku to nechápu a ještě k tomu jiný herec ale jinak je to dobrý film takže mínus 1*.

• 30.4.2012  08:11

No tohle je totální blbost pomočit hitlerův obraz taková blbost, vím že hitler je snad největší diktátor který se zabyl 30 dubna 1945 blb, ale takováhle německá pitomá idiotina, dávám jednu hvězdu že se na týhle blbosti podíleli i češi a rakušani.

• 30.4.2012  08:08

Mínus jedna hvězda za to že je to i částečně z německa ale je tam Orlando proto dávám 4 hvězdy film byl docela působivý

• 30.4.2012  07:51
    Phineas & Ferb (TV seriál) (2007)

Je to hustej seriál, kdybych umněl to co oni třeba vyrobit nějakého robota to by bylo hustý sice je to seriál z mého dětství stále se mi líbí. Prázdniny máme, co s tím uděláme? to je náš jediný problém. Škola nám končí a nápady tančí, co všechno můžeme zažít. Můžem si s raketou hrát, s mumií se prát a na eiffelovku vyšplhat. Vynalézat, co lze si jen přát (jé), zlou opici vykoupat. Živlů si užijem, s vědou si pohrajem, záhadám na kloub přídem (mozek má tady). Se vším se poperem, co půjde zmalujem, k šílenství vás přivedem (Phineasi!). Pojďme si hrát, nechceme tu stát, když letní volno začíná (jdeme Perry). Tak pojďte s námi, Phineas a Ferb vás ke svým kouskům zvou. Tak pojďte s námi, Phineas a Ferb vás ke svým kouskům zvoóu. (Mamí, Phineas a Ferb nám zase lezou do titulků).

• 25.4.2012  17:50

Ti už nevjedí ani co maj vymejšlet hmmmm

• 25.4.2012  17:49

Ach jo to je taková né blbost ale jak bych to popsal prostě něco co je průmněrný.

• 25.4.2012  17:48

Bože to je ale blbost ne doslova ale je to taková blbůstka pro dětičky

• 30.3.2012  22:33

Bradley Cooper mi udělal velkou radost a Ed Helms taky i když ho moc v oblibě nemám rozhodně je to tak super film že ho do oblíbených zařadím. Kouknu na obrázek je zajímavý, řeknu si komedie super, uvidim a neodolám tak takhle jsem to mněl já akorát se neviděl ten obraz protože už jsem to viděl dávno ale samozřejmě se ten obraz viděl jinde, tak jsem se tedy zaregistroval tady na ČSFD.cz a řadim si do oblíbených filmu Karlík a Továrna na Čokoládu a řikám si : to není film který bych měl zařadit do oblíbených filmu i když je dobrej, pak jsem uviděl v televizi reklamu s tygrem a vtu ránu jsem si zpomněl na PAŘBA VE VEGAS :D tak jsem hned mazal to dát do mých oblíbených filmu, sice je nevhodný do 12ti let protože třeba je tam nahatý japonec ale co je na tom vidíš nahatýho japonce který zmláti naše tři hrdiny a možná jeden z hrdinu nadává do kurvy a mluvějí sprostě ale tyto slova už 12ti letý děti už podle mně dávno znaj tak co je za problem, taky mně překvapili i vedlejší herci, mám za to že Ian Anthony Dale byl ten náhý japonec :D prostě chci říct že PAŘBA VE VEGAS je film který patří k těm nejlepším i s Bradley Cooprem který není film ale herec který tam hraje a že je to prostě totalně UŽASNÝÝÝÝÝÝÝ!

• 27.3.2012  20:48
    Devil May Cry (TV seriál) (2007)

HRA : Mám hru Devil May Cry 3 a Devil May Cry 4 u trojky dokonce i speciální edici :D Seriál : Je hustej obvikle mi takovýhle japonský blbosti nuděj jako je třeba Naruto, Naruto = FUJ Film : Byl bych rád kdyby byl Chyba : Žádná ale škoda že to není třeba od Britů a nebo od Američanů hry totiž jsou od Američanů a víc se to hodí ale film by mohli udělat Kanaďani ty mají pro krvavé filmy velký vztah, vitvořili vážně super horrory jako třeba SAW ale Freddyho Kruegera né ale to mi nevádí Freddy Krueger je lepší od Američanů (Amíku) ale to mi nějak nebrání abych změnil hodnocení nechávám 5 *****

• 27.3.2012  20:24

Seriál se mi nelíbil tak nepudu ani do kina zbytečně zahodim prachy, tenhle film určitě nebude nějak super když ho budou vysílat v televizy tak se možná kouknu. Viděl sem ho v televizi bože blbost LOL

• 26.3.2012  11:04

Na to můžu napsat jen aaaamauahhasmasa HORST A PEPI :D Je to něco jako filmy který natáčí Bruce Willis a nebo Morgan Freeman ale přesněji : je to horší než jejich filmy, prostě je to průměrný film který se dá dokoukat do konce

• 26.3.2012  11:00

Blbost = zabít mamuta tim že naněj hodíte oštěp pak vezmete jinej dáte tu ostrou stranu na horů mamut de a nabodne se o to, to je prostě debilita proto jen tři hvězdičky, no já to ...... !!!!!!!

<< předchozí 1 2 3 4 5