IvcaSammet

IvcaSammet

Iva Tvrdoňová

okres Uherské Hradiště
A dubbed movie is not the same movie!!

homepage
Twitter: IvcaSammet

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 16.10.2018  18:48

I přes to, že celkově seriál hodnotím průměrem, závěr splnil mé očekávání. Mělo to všechno, co jsem od Big Hero 6 očekávala, i když závěr nijak nepřekvapil. Dějový linka s Globbym byla úžasná a motiv Obaheko sám o sobě taky nebyl nijak zlý, naopak jsem se utvrdila v tom, že je mi jeho postavy docela líto. Úplně poslední scéna taky skvělá, i když bych to ze začátku vůbec nečekala, na druhou řadu se docela i těším.

• 11.10.2018  16:52

Teda přiznám se, že jak moc jsem se na tento díl těšila, tak moc mě zklamal. S názvem dílu jako je Obake Yashiki jsem čekala, že se díl bude točit právě okolo našeho záporáka, ne že se bude jednat o slabý Halloweenský díl s okamžitě předvídatelným rozuzlením. Obyčejný průměr.

• 4.10.2018  23:59

Sice mě Bot fighting nijak nebralo, ale tentokrát byl námět tak zajímavý, že jsem schopná překousnout i to. Závěr naprosto dokonalý, a i když jsem tušila, kdo za tím vším stojí už od začátku, přece jenom mě konec svou geniálností překvapil.

• 4.10.2018  18:53

Záporáka sice už známe, ale aspoň byl námět epizody zase trochu originální. Závěr po dlouhé době zase geniální, přiznám se, že mě rozuzlení opravdu zajímá a už se nemůžu dočkat na další díl.

• 4.10.2018  18:15

Konečně zajímavý námět a oni ho zase zkazí nesnesitelnou Karmi a stupidníma motivačníma kecama. Nechápu, proč se musí Hiro neustále chovat hůř než dítě ve školce a neustále se přetvařovat, když se Karmi objeví.

• 4.10.2018  17:49

Originalita se postupně vytrácí čím dál víc. Žádný nový záporák, "otřepané" tančící hysteky a ještě k tomu maximálně otravný Richardson. Normálně bych hodnotila jen jednou hvězdičkou, za závěr ale přidávám ještě jednu.

• 30.9.2018  23:22

Až na to rozuzlení, kdy se systém zneškodnil sám "logikou" místo počítačového kódu, se mi epizoda vcelku líbila. Další díly skládačky se spojily a přiznám se, že jsem na rozuzlení opravdu zvědavá.

• 30.9.2018  22:57

Absolutní hrůza! Nejhorší díl celého seriálu, námět příšerný a "pointa" na konci dílu ještě příšernější. Takže Big Hero 6 jsou vlastně úplně stupidní a sami netuší, čeho všeho jsou schopní, dokud jim to nějaká pošahaná teenagerka nenapíše ve fan fiction. A ještě z ní pak udělají největší hrdinku. Odpad, a to rovnou dvojitý!

• 25.9.2018  23:52

Obake je opravdu geniání záporák. Sice byl díl zase téměr bez akce, paradoxně mě to ale tentokrát nijak nevadilo. Atmosféra začíná houstnout a kousky skládačky do sebe pomalu zapadají. Tentokrát se dokonce i těším na další díl.

• 25.9.2018  21:21

Konečně pořádná akce, zápletka skvělá. Zatím asi nejlepší díl, snad poprvé jsem se u sledování vůbec nenudila. Dějová linka s Obakem opět geniální.

• 23.9.2018  16:52

A bez zpívání, malých dětí a otravné Karmi by to nešlo? Námět mě sice bavil, bohužel ale převažovaly scény, které jsem musela dát rychloposuvem.

• 23.9.2018  15:15

Noodle Burger Boy jako další průměrný záporák, jeho zápletka mě nijak zvlášť nebavila. Závěr epizody ale zase skvělý.

• 23.9.2018  00:24

Po velmi dlouhé době zase výborná česká komedie, která mě naprosto dokonale pobavila. Už od první minuty jsem se nemohla přestat smát až po závěrečné titulky. Jedna hláška střídá druhou a do toho naprosto úžasná Anna Polívková, které bych z fleku uvěřila, že se právě v ženskou opravdu proměnila. Myslím, že tak skvělých komedií je opravdu málo, obzvlášť těch našich. Momentálně hodnotím čtyřma hvězdičkama, nemám ráda motivační kecy a některé scény (například talentová soutěž) mi do filmu vůbec neseděly a přišly zbytečné, každopádně tak skvěle jsem se u českého filmu už dlouho nepobavila, a proto si to s přidáním ještě jedné hvězdičky k dokonalosti rozmyslím. Protože už jen to výborné herecké obsazení a jejich výkony by si to určitě zasloužily.

• 21.9.2018  23:24

Ach jo, zas další reality show. To už vážně nejsou žádné jiné náměty než parodování televizních soutěží do animovaných seriálů? A ještě k tomu virální videa ... Dvě hvězdičky jenom proto, že jsem parodii na MasterChef dala průměr.

• 21.9.2018  22:58

Aha, takže děti dokážou přechytračit zkušené zločince. Začíná mě mrzet, že jsem to neviděla jako dítě, možná by mě to i bavilo. Každopádně závěr epizody byl naprosto epický, Obake je geniální záporák, který mě opravdu dostal. Nevím, jestli je to záměr, ale čím dál víc v něm vidím Moriartyho.

• 21.9.2018  22:31

Po skvělém díle přichází zákonitě ten nejslabší. Záporák zase nebyl záporák, naopak to byl vlastně chudák. Navíc romantické náměty opravdu nesnáším. Sice jsem se trochu pobavila, ale ani na ten obyčejný průměr to opravdu nemělo.

• 21.9.2018  22:01

Sice opakování záporáků nemám ráda, ale protože se jedná o Globbyho, který je sám o sobě vtipný, byla jsem schopná to překousnout. Navíc závěr epizody konečně odhaluje tajemství pravděpodobně finální zápletky. Dokonce jsem se slušně pobavila, zatím asi nejlepší díl celého seriálu včetně původního filmu.

• 21.9.2018  21:35

Zápletka téměř bez záporáka. Vždyť on to ten lesní muž myslel dobře. Technologie nás opravdu jednou zahubí ... Námět sice zajímavý, taky jsem se trochu pobavila, ale jinak nic, co by převyšovalo průměr.

• 16.9.2018  00:48
    Rapl - Oheň (S01E06) (epizoda) (2016)

Námět epizody sice byl stejně zajímavý jako ty předchozí, ale bohužel to byla spousta maličkostí, které mě nutí hodnotit jinak než jsem u Rapla zvyklá. Učitelka uhoří, ale všem je to u “zadní části těla”?! Lyžařský výcvik pokračuje, jako kdyby se vůbec nic nestalo?! A ještě si studenti všechno fotí?! To už jsme stejně blbí jak ti američani? Zatím absolutně nejslabší díl a velké zklamání.

• 10.9.2018  17:47

Undergroundový MasterChef. Ach jo. Konečně námět epizody, který by mě i bavil, kdyby se boj se záporákem nepřesunul na druhou kolej. Pardon, ale pořady o vaření mě nebaví ani ty skutečné, natož tak v animovaném seriálu.

• 10.9.2018  17:20

A zase další tančící epizoda. Záporák slabý, jeho zneškodnění ještě slabší. Snad jediné, co mě na této epizodě pobavilo bylo závěrečné "Would you like a hug?"

• 9.9.2018  15:34

Námět epizody skvělý, záporák pro tentokrát úžasný a dokonce jsem se i dobře pobavila. Bohužel ale závěrečné motivační kecy zase srazily epizodu zpátky do průměru.

• 9.9.2018  15:03

Námět Issue 188 nebyl zas tak úplně nejhorší, bohužel jsem ale měla problém s Barb a Juniper. Já chápu, že Američani asi hudební a taneční scény vyžadují a že děti to asi víc baví, já jsem na to ale vyloženě alergická. Navíc mi vadila i postava Karmi, jejíž dějová linka mi přišla úplně zbytečná.

• 9.9.2018  13:59

The Hope Rooms má už od začátku skvělou atmosféru, a samotný námět mě taky zaujal. U krátkých filmů mám ale bohužel problém s tím, že ne vždy pochopím všechny souvislosti. Ani The Hope Rooms nebyl výjimkou, proto po prvním shlédnutí dávám čtyři hvězdičky. K filmu se ale určitě vrátím, herecké výkony byly úžasné a i přes to, že měl film 24 minut, žádná scéna mi nepřišla zbytečná ani příliš zdlouhavá.

• 7.9.2018  21:44

Ano, přepálila jsem to. Pět hvězdiček si Fack ju Göhte 3 asi nezaslouží, ale já si prostě nemůžu pomoct. Kdyby toto byl druhý film a třetí by pokračoval s novou třídou, bylo by to asi úplně ideální. Dvojka byla úplně mimo, ale tento film vrátil sérii Fack ju Göhte do svých kolejí. Bylo tam plno scén, které byly až neuvěřitelně trapné a které bych nejraději příště přeskočila, ve finále jsem se ale nakonec pobavila úplně stejně jako u prvního filmu. Elyas mi v roli učitele bude opravdu chybět. Ze začátku jsem se nemohla smířit s absencí Lisi Schnabelstedt, nakonec jsem ale zjistila, že mi tam vlastně ani k uzavření děje nechyběla. Film měl svoje mouchy, ale jako závěr této trilogie byl naprosto geniální.

• 26.8.2018  22:46

Captain America: The First Avenger asi dokonale vystihuje to, jak Američané vidí druhou světovou válku. Vždyť ono to vlastně celé šlo vyhrát s pomocí pouze jednoho vojáka! Tento film učebnicově ukazuje to, co na Marvelu nemám ráda. Nebyla snad scéna, které bych nemusela nevěřícně kroutit hlavou a přemýšlet nad tím, kdo něco takového mohl vůbec vymyslet. Příběh velmi slabý, humor téměř žádný, zasazení do druhé světové války vyloženě nešťastné. Mám pocit, jako by tvůrci zapomněli, v jaké době se má film opravdu odehrávat a jaké technické možnosti tenkrát byli. Vlatně mi celý film přišel jako nepodařená parodie na Jamese Bonda s trochou Star Wars. Hvězdička za závěr, který mě jako jediný na filmu opravdu zaujal.

• 26.8.2018  22:35
    Iron Man (2008)

Marvel jsem nikdy nemusela, celkově mě superhrdinové nic neříkají, Iron Man je ale jedna z velmi mála výjimek, která mě okamžitě chytla. I přesto, že je většina akčních scén absolutně přehnaných a nereálných, pořád se na to dá dívat aniž bych musela nevěřícně kroutit hlavou. Navíc si film po celou dobu udržuje vtipný podtón, který filmu dodává tu pravou atmosféru. Robert Downey Jr.byl snad pro roli Iron Mana vyloženě stvořený. Jedno z nejlepších komixových zpracování a rozhodně to nejlepší od Marvelu, co jsem kdy viděla.

• 25.7.2018  21:22
    Skandál po anglicku (TV seriál) (2018)

Kromě dokonalé herecké dvojice A Very English Scandal nabízí vynikající námět se scénářem, který jak pobaví, tak rozbrečí. Po dlouhé době zase něco od BBC, co mě chytlo už v první sekundě a nepustilo až do té poslední. Krásný rozjezd, který se v později promění v pořádné drama a nakonec završí soudním procesem je pro mě přímo dokonalá kombinace. Ben Whishaw a Hugh Grant mi k sobě sedli jako už dlouho žádná jiná dvojice, a jejich herecké výkony mě naprosto okouzlily. S každou další epizodou se dalo napětí krájet čím dál víc, navíc protože Ben Whishaw i Hugh Grant patří mezi mé nejoblíbenější herce, občas jsem zapomínala na spravedlnost a uvažovala, komu vlastně "fandit". Nikdy předtím jsem totiž na tuto událost nenarazila, a tak to pro mě byly nervy až do úplného konce. A Very English Scandal je opravdu skvěle zpracovaná minisérie, na kterou se znovu podívám s velkou radostí. Škoda, že se tvůrci rozhodli natočit "jenom" tři epizody.

• 25.7.2018  21:04

MILUJU, opravdu miluju soudní procesy na plátně, obzvlášť ty z Old Bailey. Vynikající závěr, nikdy předtím jsem o A Very English Scandal neslyšela, a tak to pro mě byly nervy až do úplného konce. Občas jsem sice měla problém s tím, komu vlastně "fandit" Ben Whishaw i Hugh Grant patří mezi mé nejoblíbenější herce, konec mě ale přece jenom vcelku překvapil. Opravdu skvěle zpracovaná minisérie, vlastně by mi ani nevadilo, kdyby z toho tvůrci udělali o něco delší seriál.

• 25.7.2018  19:28

Ze začátku mi přišel sled událostí trochu zmatený a někdy trochu nevysvětlený, ke konci se ale napětí zase dalo krájet. O trošku slabší než první epizoda, ale stále čistých pět hvězdiček.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25