IvcaSammet

IvcaSammet

Iva Tvrdoňová

okres Brno
A dubbed movie is not the same movie!!

homepage
Twitter: IvusRainbowHead
Instagram: Ivus.Rainbow.Head

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 30.5.2020  23:49
    Mentalista - Modrý pták (S06E22) (epizoda) (2014)

No to si snad ti Američani dělají pr*** ...

• 28.5.2020  16:20

Nejnudnější epizoda, to přemostění mohlo být rozhodně kratší ...

• 28.5.2020  09:13

Ani nevím, proč dávám čtyři hvězdičky, to odhalení bylo obrovské zklamání ...

• 24.5.2020  17:35

Samotný případ byl sice skvělý, ale jinak dějově jakoby vůbec nezapadal ... Za prvé, proč s tímto dílem nezačít jako první a házet ho až do páté řady, kde vyznívá jako pěst na oko? Nehledě na to, že spousta detailů vůbec nesedí. Připomenul si někdo pilotní epizodu než vypustil do světa tento díl? Asi ne ... Navíc ta scéna s telefonátem s FBI byla až neuvěřitelně stupidní, skoro až vynucená, aby se aspoň nějak příběh posunul ... Sice hodnotím čtyřma hvězdičkama, ale celkově jsem z epizody velmi zklamaná.

• 20.5.2020  20:51

Tři a půl hvězdičky. Ještě jedna epizoda s pozvraceným sakem, zfetovanou Summer a dialogy o vztazích, kvůli kterým je případ posunutý na druhou kolej, tak půjdu s hodnocením k odpadu ...

• 20.5.2020  20:48

Nádherná epizoda, zatím nejsilnější námět. Škoda, že nejde dát šest hvězdiček.

• 18.5.2020  15:13

Velké, opravdu velké zklamání. Nezajímá mě milostný život Rigsbyho ani Choa, natož tak samotného Patricka. Doufala jsem, že postavu Eriky už v životě neuvidím. Začíná to vypadat, že se kvůli stupidním vtahům zase začíná vyšetřování přesouvat na druhou kolej. Tak doufám, že to byl jenom přešlap ...

• 15.3.2020  22:33

Něco mezi třema a čtyřma hvězdičkama. Pohádka je to rozhodně podivná, má zvláštní námět a zvláštní postavy, teď je ale otázka, jestli je to dobře nebo ne. Nejsem dítě, takže soudit, jestli se opravdu jedná o pohádku pro děti a nebo spíš o podivný film pro infantilní dospělé, nemůžu. Každopádně si myslím, že zrovna vražda by se v pohádkách asi objevovat neměla ... Možná to ale byla právě ta zvláštnost, která mě ve finále u obrazovky udržela. Jana Plodková, Jaroslav Plesl a Václav Neužil byli výborní, o zbytku hereckého obsazení to ale úplně říct nemůžu, ani Viktor Preiss mě tentokrát svým výkonem nijak neoslovil. Celkově mi Hodinářův učeň přijde hodně schizofrenní na to, že se jedná o pohádku, ale ve finále nemůžu říct, že by se mi film vyloženě nelíbil. Některé scény byly moc podivné i na mě, například celá ta pasáž s horou nebo scéna v nemocnici, ale například originální nápad s kukačkou se mi líbil hodně. Asi tomu dám ještě jednu šanci, ale zatím hodnotím třema hvězdičkama.

• 15.3.2020  20:12

Po předchozí nevydařené epizodě se vše vrací do zajetých kolejí. Úvodní scéna mě kompletně rozsekala, celkové vyústění děje skvělé, závěr podařený. Skvělý seriál, na který znovu velmi ráda podívám.

• 15.3.2020  19:52

Tak tato epizoda se opravdu nepovedla. Příliš vyhrocené, příliš hysterické, úplně mimo dějovou linku. I ta úvodní scéna mi přišla trošku přitažená za vlasy. Naštěstí ale epizoda měla i pár vtipných okamžiků.

• 15.3.2020  19:46
    Revizor (2010)

Závěr byl sice trošku zvláštní, ale celkově mě Revizor vcelku pobavil. Zůstává otázkou, jestli je to dobře, že film nikdy nevznikl a nebo ne ... Jako kraťas to totiž opravdu funguje.

• 15.3.2020  19:45

Za začátku mě docela příjemně překvapilo, jak rychle se vyřešilo přemostění z předchozí epizody. Závěr sice zase přesouvá dějovou linku na houpačku, ale tentokrát mi to zas až tak nevadí.

• 15.3.2020  19:00

Další výborná epizoda, hlavně teda scéna mezi Hynkem Čermákem a Kamilem Halbichem a pak ta s Jardou Pleslem. Závěr epizody mě sice moc nepotěšil, ale je mi jasné, že to ani jinak dopadnout nemohlo.

• 15.3.2020  18:42

Jarda Plesl zase jako otloukánek, úvodní scéna pro mě byla těžká sledovat. Vývoj seriálu ale čím dál lepší, reklama mě opravdu hodně pobavila, snad jen tu Krobotovou pořád nějak nemůžu překousnout.

• 15.3.2020  18:23
    Za oponou - Grant (E05) (epizoda) (2019)

Další výborná a vtipná epizoda, která je jak vystřižená z normálního života. Hynek Čermák se mi jako ředitel líbí čím dál víc.

• 15.3.2020  18:04

Sice z obsazení Jany Pidrmanové úplně nadšená nejsem, ale samotná epizoda byla skvělá a vyrovnala se pilotnímu dílu. Tak třeba nakonec překvapí.

• 15.3.2020  17:43
    Za oponou - Dramaturg (E03) (epizoda) (2019)

Závěr zvláštní, ale jinak si to drželo stejnou laťku jako předchozí díl. Ocenila bych ale, kdyby seriál zůstal čistě v divadelním prostředí, scény v kavárně a baru mi tam nijak nesedly.

• 15.3.2020  17:22

O trochu slabší než pilotní epizoda. Boxovací pytel mi do toho nějak nezapadal a Krobotová byla zase nesnesitelná jako vždy.

• 15.3.2020  17:05

Za mě rozjezd dokonalý, podobnost se Zkázou mi vůbec nevadí, právě naopak. Hynek Čermák skvělý, vulgarismy tomu všemu přidávají na věrohodnosti, protože tak nějak to ve skutečnosti opravdu funguje. Těší mě, že to není z dílny ČT, protože se nikdo a nic nemusí držet zpátky.

• 23.2.2020  21:20

Dávam jednu, ale zatím je to na odpad ... Námět možná pro někoho zajímvý, zpracování ale otřesné. Většina scén nedává smysl, herecké výkony slabé, dialogy stupidní. Šanci tomu ale ještě dám, možná názor ještě v průběhu změním.

• 31.1.2020  22:17
    Gravitace (2013)

Naprostá hovadina, která popírá nejen zákony fyziky, ale hlavně logiky. Paradoxně mi nevadila absence příběhu ani dialogy, právě naopak. Zpracování skvělé, námět taky, ale jinak je Gravity typická Americká rádoby akčně dramatická kravina, která je až přehnaně předvídatelná a absolutně nereálná.

• 5.11.2019  11:21

Tak jsem si konečně říkala, že se to začíná posunovat lepším směrem,, ale závěrečných 20 minut zase všechno srazilo k zemi a ještě níž ... To jako nemůžeme mít jedinou epizodu bez sexu a řešení soukromých vztahů? A ten rádoby akční závěr, tak tomu se směju ještě teď. I na parodii dost špatné ... Hodnotím čtyřma, myslím tři a půl, protože i přes to všechno to zatím byla nejlepší epizoda ... Vidím ale, že jsem seriál opravdu hodně nadhodnotila, ve finále budu jednu až dvě hvězdičky každému dílu ubírat ...

• 14.10.2019  21:37

Asi jsem se na seriál neměla tak těšit ... Ze všeho nejvíc mě vytáčí velmi nepovedený dabing, i když polská linka mi taky vůbec nesedí. Děj, který se z 90% točil kolem soukromého života rádoby drsné vyšetřovatelky není to, co obsah sliboval. To, že se v Praze odehrálo asi pět minut by mi nijak nevadilo, kdyby se vyšetřování na polské straně aspoň někam posunulo. Zbytečně zdlouhavé, dialogy o ničem a o arogantním chování téměř všech postav ani nemluvím ... Dám tomu šanci, ale bohužel moc už v moc nedoufám.

• 27.8.2019  16:57

Na jednu stranu luxusní epizoda se zajímavých závěrem, na druhou stranu mi ale přijde, že tvůrcům Black Mirror opravdu docházejí nápady a tak musí neustále něco recyklovat. Co mě navíc na epizodě vadilo bylo to, že tvůrci tvrdili, že se děje jednotlivých epizod neodehrávají ve stejné realitě ... Tím pádem je tato epizoda úplně mimo mísu, ne? Mini příběhy byly skvělé, celkově mi to ale přišlo strašně křečovité a bez nějaké logiky. Za normálních okolností bych dala všech pět hvězdiček, bohužel jsem ale byla tak zklamaná tím, jak se tvůrci snažili slepit dohromady úplně všechno, co šlo, že se mi nakonec samotný závěr nelíbil tak, jak by měl. Výborná epizoda, ale dějová linka s muzeem se prostě nepovedla.

• 27.8.2019  16:51

Je sice pravda, že čtvrté řadě Black Mirror opravdu chybí silné závěrečné pointy, Metalhead ale přece jenom čtyři hvězdičky dám za skvělou atmosféru. Do konceptu seriálu se sice taky jako některé mnou kritizované epizody nehodí, aspoň jsem se ale u sledování nenudila. Nic to ale nemění na tom, že mi chybí zpracování seriálu jako u předchozích řad.

• 27.8.2019  16:38
    Czarne lusterko (TV seriál) (2018)

Tak nevím, jestli náhodou není smutné, že některé díly byly stokrát lepší než samotné Black Mirror. Nejgeniálnější epizodou byla 1%, něco tak skvěle natočeného už jsem dlouho neviděla. I Suma szczęścia zapadla do konceptu Black Mirror naprosto skvěle a zanechala lepší dojem než polovina originálních epizod. 69.90 mi ale bohužel přišlo takové neslané nemastné, pointa sice dobrá, ale jinak spíš podprůměrná epizoda. Naopak Rozstanie mě neoslovilo vůbec, epizoda byla nudná, nic neříkající, závěr o ničem a do satmoného konceptu Black Mirror epizoda taky ničím nezapadá. Navíc "přepínání" z Polštiny to Angličtiny mě absolutně vytáčelo. Škoda, nebýt této epizody, s radostí bych Czarne lusterko napařila všech pět hvězdiček.

• 9.8.2019  18:30

Stejně jako předchozí epizoda, i Hang the DJ dávám tři a půl hvězdičky. Tentokrát se ale klaním ke čtyřem, protože i přes to, že se jednalo o další romantickou slaďárnu, celá epizoda mě bavila od začátku až do konce. Sice mě mrzí, že už to není ten Black Mirror, co byl ve druhé a třetí řadě, ale pořád to má aspoň zajímavé náměty.

• 9.8.2019  17:27

Tři a půl hvězdičky. Rozjezd skvělý, atmosféra výborná, ale tím to asi hasne. Pointa absolutně žádná, Crocodile je vyloženě jenom thriller ve kterém je pouze nádech techniky, kterou my k dispozici nemáme. Závěr příšerně zdlouhavý a vcelku nesmyslný. Ta scéna s vanou ... To bylo fakt něco nesnesitelného, takového zbytečného natahování, že jsem měla chuť to rychloposuvem přeskočit ...

• 9.8.2019  17:23

Další epizoda se skvělým námětem, kterou bohužel zase zabilo její zpracování. Postava Sarah mě ke konci tak strašně lezla na nervy, že jsem jí ve finále přála jenom to nejhorší. Což asi úplně nebyl záměr tvůrců ... Nějak mi připadá, že se z Black Mirror vytrácí ten dokonalý zvrat a luxusní pointa, která nechá diváka ještě hodně dlouho přemýšlet.

• 9.8.2019  11:13

Námět sice špatný v žádném případě není a samotná pointa je taky vcelku silná, celkově mi ale vadilo to, že se většina příběhu odehrává právě ve hře. Nějak mi to jako Black Mirror nepřišlo, navíc mi stopáž přišla zbytečně dlouhá. Ve finále mě ale příběh přece jenom chytl, a proto hodnotím čtyřma hvězdičkama.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30