IvcaSammet

IvcaSammet

Iva Tvrdoňová

okres Uherské Hradiště
A dubbed movie is not the same movie!!

homepage
Twitter: IvcaSammet

6 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Zelená míle (1999)

 • poster

  Pride (2014)

  Opravdu hodně silný film ... Na Pride jsem se těšila už od první chvíle, co jsem o něm slyšela. Nejen díky skvělému obsazení, úžasnému tématu, ale hlavně na Andrewa Scotta v roli gaye, který byl mimochodem naprosto famózní. Pride je jak výborná komedie, tak výborné drama. Chvílemi se člověk opravdu skvěle nasměje, chvílemi se mu derou slzy do očí ... Každopádně film naprosto stoprocentně splnil moje očekávání. Zpracování tak silné události do velmi příjemné komedie je opravdu vynikající. Jeden z nejlepších filmů s LGBT tématem, které jsem kdy viděla!

 • poster

  Za nepřátelskou linií (2001)

  Absolutně nejlepší akční film, který jsem kdy v životě viděla. Owenovi role sedí naprosto nejlíp ze všech, podle mě je hodně velká škoda, že se věnuje z větší části komediím, obzvlášť těm romantickým. Owen má neuvěřitelný talent a troufám si říct, že je ho docela i škoda, pokud se plýtvá na romantické komedie. Tento film patří mezi mé nejoblíbenější hlavně kvůli Owenovi a jeho neuvěřitelném výkonu, ale samozřejmě taky kvůli skvělé režii a dechberoucímu příběhu. Že přeháním? Podle hodnocení ostatních asi ano, ale z mého pohledu je tento film jedním z největších skvostů, které kdy byly natočeny a upřímě mě mrzí, že se Owen nevydal cestou, která mu očividně sedí daleko líp. Každopádně film i přes svou smutnou povahu dokáže příjemně pobavit Owenovými vtípky, které odlehčují atmosféru a dělají film ještě kouzelnější. Takže za mě plných pět hvězdiček, 200% za film! Nádherný film, který vždy patřil, patří a bude patřit mezi mé absolutní TOPy kinematografie a osobně se vůbec nebojím jej označit jako nejlepší Owenův film, který už asi nikdy žádný překonat nedokáže ...

 • poster

  Disturbia (2007)

 • poster

  Who am I - žádný systém není bezpečný (2014)

  Myslím, že u Who am I opravdu není vůbec co řešit. Jasných pět hvězdiček bez mrknutí oka. Jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděla! Už od začátku je příběh dokonale napínavý, a čím víc se Benjaminův příběh odkrývá, tím nadšenější jsem z filmu byla. Málo kdy se mi stává, že bych se na film nechtěla dodívat jenom proto, že při dalším shlédnutí přijdu téměř o všechny "kouzla", které film nabízí ... Je sice pravda, že jsem přece jenom na pár mušek narazila, ale ani jedna z nich není natolik závažná, abych se jí musela zabývat. Znovu bych ráda vypíchla úchvatného Toma Schillinga, který byl ve své roli naprosto neskutečný, stejně jako Elyas M'Barek, který dokázal, že umí i hrát i vážnější role než slaďoušky v teenagerovských komediích a romantických filmech. Za závěr bych nejraději přidala ještě dalších pět hvězdiček a mám pocit, že nepotrvá dlouho, a Who am I se ocitne v mé top desítce nejlepších filmů.

 • poster

  Piráti na vlnách (2009)

 • poster

  Rivalové (2013)

  Právě jsem dorazila z kina a ... Nemám slov ... Nádherný, nádherný film. Jsem fanouškem Formule 1 už několik let, ale v době, kdy Niki a James soupeřili o titul, jsem ještě hodně dlouho netušila, že vůbec budu součástí tohoto světa. Nikiho jsem samozřejmě někde v podvědomí měla, ale příběh jsem poznala až teď. Proto pro mě bylo daleko víc napínavější, jak to vlastně nakonec dopadne a to bylo moc dobře. Takové napětí jsem snad u filmu ještě nezažila, možná kvůli tomu, že jsem věděla, že tohle se opravdu stalo. Dojemný konec mě opravdu dostal, i když jsem vlastně tušila, že to tak bude, protože z nenávisti tak velké, jakou mezi sebou ti dva chovali, nemohlo vzniknout nic jiného, než to, co vzniklo. Každopádně naprosto skvěle zpracovaný film, troufám si tvrdit, že jeden z nejlepších, které jsem kdy v životě viděla, Opravdu si myslím, že má nárok na to, být třetím nejlepším filmem a pokud by bylo na mě, hned bych ho zařadila na druhé, nebo i první v tomto žebříčku ... Opravdu skvělý film!!

 • poster

  Kobry a užovky (2015)

 • poster

  The Scapegoat (2012)

  Ze všeho nejdřív bych jen chtěla poznamenat, že jsem podobný film nikdy neviděla a ani žádnou knihu s podobným námětem jsem nečetla. The Scapegoat byl pro mě úplnou novinkou od začátku až do konce. Je sice pravda, že jsem na film narazila jen díky roli Andrewa Scotta, ale už od začátku mě jeho námět opravdu velice nadchl. A opravdu nezklamal! Už od prvním minut má film skvělou zápletku a já jsem netrpělivě čekala na její rozuzlení, které bylo snad ještě lepší, než jaké jsem si kdy představovala. Dvojrole Matthewa Rhyse byla opravdu geniální a naprosto věrohodná. A když k tomu přidáme vynikající herecký výkon Andrewa Scotta, opravdu si nemůžu absolutně na nic stěžovat! Za mě rozhodně všech pět hvězdiček, The Scapegoat je nádherný film, který opravdu stojí za to vidět!

 • poster

  The Stag (2013)

  Po shlédnutí The Stag mám pocit, že se musím o irské komedie začít zajímat víc ... Protože co irská komedie, to perla ... U The Stag jsem měla pouze dvě příležitosti na otření slz smíchu a na vydechnutí - a to při zpívání u ohně a pak na konci při proslovu na svatbě ... Jinak jsem ale umírala smíchy. Andrew Scott byl naprosto úžasný (a ne, nehodnotím pět hvězdičkama kvůli jeho zadku, já jsem se opravdu maximálně bavila), stejně jako zbytek jeho hereckých kolegů. Už z traileru mi bylo jasné, že půjde o výbornou komedii, ale že se budu bavit až tak, to jsem vážně nečekala. Jedna z nejlepších komedií, které jsem kdy viděla!!!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace