kulyk

kulyk

kulyk Kulyksson

okres Praha
otporník na vše a Peytlova jebka

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 15.12.2017  06:00
    Lajna - Bůh (E08) (epizoda) (2017)

Proč to nejde komentovat jako celek, ptá se mé já? Zvídavé? Nějaká chybka, ne? Tak si to zhovnotím u posledního dílu, ono to je stejně šumák, čte mě jen máma, aby mi mohla hubovat za eané výrazivo. Formát podobný jako u Vyšehradu, ovšem s natažením stopáže přichází i snaha o ,,hlubší" vykreslení figur či propracovanější ,,zápletku". Ano, uvozovky jsou zde zcela záměrně. Přesto došlo k nečekanému - Lajna je lepší, než Štáfkovo dribling. Možná i proto, že hokejisté mají ve společnosti jaksi vyšší úctu (ne snad, že by se od kopaček nějak intelektuálně lišili, ale většinově se alespoň permanentně nepovalují po ploše, filmování se jakž takž drží v mantinelech.... a gelovat si plešku pod helmu je ztráta času, ten tedy zbývá i na nějaké výkony). Pokud se vnímá použití Láďi Růžičky jako kruté, zkusím hodit můj úhel pohledu - jen legendy lze skutečně kvalitně parodovat, srajdy nikdo nezná. No a klasický dovětek, některé fórky lepší, jiné horší, kdyby se tomu dalo více času a péče, mohlo by jít o vyslovený hit, obsazení sedlo moc pěkně. Chtěl bych vidět Langoše s Růžou, jak si o tom v podroušeném stavu pohovoří. Silnější tři, ale nadzvednu, abych nějak odlišil od čutseroše.

• 15.12.2017  05:44
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Masivní pochvala za minutáž. Někdy lepší, jindy horší satirické šlehy rozohdně podpořila. A Štáfka je už takhle všude příliš, proč to šponovat ještě víc.

• 15.12.2017  03:15
    Faster (2010)

Kráčející pomsta tak, jak ji máme (vcelku) rádi. Kazí to Dvejnovo flešbeky, neboť díky nim zjišťujeme nejen, že neumí hrát, ale též, že ve filmu znázorňuje přerostlé dítě. Bývalý Angelinin manža zde pak skutečně ztvárníl Bílého Blba Thorntona, tam není co vytknout, filigránský zabijáček Cohen je ve svém pasování s živelnou silou Rocka též docela zábavný. Vlastně se to dá vidět, ne, že ne.

• 15.12.2017  03:05

Dokumentu lze sice vytknout zjednodušování, nutné kvůli délce, ale rozhodně ne to, že nemá dostatečný dopad, že neumí dopomoci divákovi pochopit, co se to vlastně v Kambodži dělo, a částečně stále ještě děje. Protože to je nepochopitelné. Neuchopitelné. Nepředstavitelné. Jak pobrat dění v zemi, kde bývalý král byl po jistou dobu i premiérem či prezidentem. A komunistickým monarchou. Kde se z nepřátel stávali během vteřin přátelé a naopak. Kde pojem ,,čistka" dostal rozměr, o jakém ani Vissarionovič nesnil, a nelidskost ve vraždění dětí, včetně kojenců, překonala nacistické praktiky. Jak pochopit systém, ve kterém donedávna vládli dva znepřátelení ministerští předsedové současně. A kde zdechla na úbytě představa o budhismu jako mírumilovném náboženství. Kde individualismus byl největší hřích - a kde dodnes nebyl nikdo za zmasakrování čtvrtiny populace odsouzen. A - pozor, vina bílého muže - kde byli absurdním americkým bombardováním civilních cílů v nevyhlášené válce stvořeni Rudí Khmérové. Které musel zastavit v roli humanisty Vietnam.... aby následně ty samé Khméry živila společná americko - čínská ruka v jejich odboji proti čemukoliv ,,normálnímu". Peklo má jméno Kambodža.

• 15.12.2017  02:12
    Dueljant (2016)

Zápory - doteď netuším, o co tomu Jakolvovy Kalmykovi šlo. Přinejmenším na začátku. Neboť to za pomstou vzal přes hodně švihlou odbočku. Též by mi zajímalo, proč se pořád objevuje v našrot stavu chrápající na pramici uprostřed pitěrského kanálu. Jestli jako vzpomíná na veselé topení u Eskymošů, nebo do nich furt padá cestou z hospody.... Klady - výprava jak z Godunova, na ruské poměry snesitelné množství proslovů i patetického čurákování, milce Nastěnek potěší Chlyniiny dvojky. Ale vrchol kinematografie bych z toho tedy nedělal.

• 15.12.2017  01:52

Atmosférické, akční scény přepáleny do až artistických výstupů, děj není tak nablblý, jak by jeden očekával. Vynikající fíling vymrzlého dederáckého Berlína. A nyní to podstatné - Čárlinka dělá vše pro to, abych pozapomněl na její Zrůdu, odhodil zábrany a vrátil ji zpět do svých upatlaných fantazií. V čemž jí pomáhá celá maskérská sekce, lichotivý kameraman, geniální osvětlovač a banda kouzelníků u fotošopu. Cením si jejich snahy a výzvu zvážím!

• 15.12.2017  01:35

Já to stáhl jako ,,Alibi na míru", kurva drát! Celý komentář jsem hodlal vystavět coby opulentní změť zbytečných slov okolo slovní hříčky ,,alibi na díru". Jaký prasopes to přejmenoval? ,,Alibi na klíč"? To je kouzlo pryč! ,,Alibi na píč".... no není to ono, není to nič. Samotný kýč je film. Nebo obráceně, to je buřtíček. Ale kýč vcelku bagetiérsky odlehčený, nárazově i vtipný, s dvojčetem vrchního przniče ryb Kuby Wágnera v hlavní roli přeslušnělého podvodníka, kterou si Lašé napsal, zrežíroval a zjevně i užil.

• 11.12.2017  14:28
    Šetřete s Jaimem (TV pořad) (2013)

Co tu všichni mlčíte? Čtyři roky starý počin, hodnocení přes třicet a komentů nula. Asi máte ublemcané prsty od těch jeho masíček, co? Nechcete si zamastit klávesnici, co? Co? Lenochodi. Vyžraný. Tlustý. Buržojistický. A starý dobrý stachanovec kulyk aby to zase oddřel. Fiflavý držtičkin se tentokrát pustil do ,,levného vaření", při kterém se však nemusí slevit z kulinářských zásad či chuťově-kalorických požadavků. Pravda, málem se diskvalifikoval již ve druhém díle, kde flákl na pekáč kilo a půl těžký filet z lososa, ale prý to bylo v akci asi jen za sedm set, takže dobrý, lidovky Ládi Hrušky v ohrožení. Faktem je, že řada tipů se (po mírných úpravách) dá přenést do české kuchyně docela dobře. A, ač je to k nevíře, radost toho kuchtíka z vaření je i po letech veřejné exhibice stále zjevná, ať už Oliver smáčí špek a nebo hňahňá pyré. Je to trapné, ale přiznám se - inspiruje mě. Ovšem nikdo neroste až do nebe, že. Jako britská sereblita číslo jedna se zajisté již brzy dočká nějakého toho mýtů momentu od libovolné pomocné kuchařky, které tak před patnácti lety naplácal krocana, promastil pekáč či (má-li Spejsyho sklony) vyšlehal vajcata.

• 6.12.2017  19:29
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Souhlasím se slovenským písmákem, žiarnadhronským Sapkowskim, Jurajem Červenákem TMldP (to mu ale lezu do prdele). Nejlepší věc, která kdy z márvela pošla. K maximu chybí, aby se to zbytečně nenatahovalo, tvůrčí tým nezlenivěl natolik, že ku konci již Bernthalovi ve špitlu ani nefačují probodnutou ruku nebo na podesáté prostřelený ramenní kloub, jelikož a protože - proč vlastně, vždyť ten týpek měl předevčírem pneumotorax a kuchnutou ledvinu, kravinkami se nenecháme brzdit... a pak ještě osobní problém. Ten spočívá ve skutečnosti, že ať již řezník dělá cokoliv, stále podvědomě vnímám svět, ve kterém se děj má odehrávat. Takže se děsím, že náhle a bez varování z poza rohu vyleze slepec v neoprenu, máchající nunčaky, co sice doma vráží do skříní, ale jinak pořeší i výkvět SAS, epidemii AIDS či LIVINGHNĚDa. Případně do kamery naprcá své vlákna Pinděrman, rozrajcovaný Homoklikou a jejím kapitánem, Thor nabuší Hulkovi otvor kladivem, kterýž mu to vrátí Fistováním Ironem, Mravenčí mužik provede lábuž Černé vdově interním poskakováním po jejím neplodném Deadpoolu - a v pozadí (všech) nadšeně tleská tlupa dalších zmutovaných kriplmenů. Jako neděje se, zaplať strejček, ale to riziko, to riziko tam prostě je.

• 28.11.2017  17:50
    The Circle (2017)

Myšlenka dobrá. Provedení nebylo tak dobré. A Vocn je prostě nesledovatelné strašítko. K fízlování a ztrátě svobod viz verbal. Více bych ze sebe do komentáře neinvestoval, protože jsem přežraný a udělám si spink. Pardon.

• 28.11.2017  17:37

Jak tak koukám pod sebe na rozrušující se kolegáčky, zásadním nedorozuměním je, že se film prezentuje coby akční komedie. Ve skutečnosti se jedná o parodii, což, nevím proč, tvůrčí tým nepřiznal. A jako parodie to má své lepší momenty, že. A také horší. Ve druhé půli spíše ty horší. Pokud však divák k látce přistupuje s vědomím, že není, a to ani zdaleka, sesmatlána na vážno, může v klidu přežvykovat a nemá důvodů k hysterii.

• 28.11.2017  16:06

Che che. Pokud si makaróni, medelínští kartelióni nebo yakuzapikačujóni namlouvají, že mají patent na krutost či neotřelý převoz fetu od výrobce ku spotřebiteli, vikingští nováčci je vyvádějí z omylu. Ale pochopme to - co jako na Islandu dělat? Čutat v tělocvičně do meruny, čumět ven do tmy, čumět ven do sněžné bílé tmy, čumět doma na bednu, nebo sáňkovat v sopečném popelu. Občas se vylejt jako ve Vallhalle a s nějakou podobně depresivní polovičkou prubovat, zda rampouch může roztát v ledové jeskyňce. No nešňupli by jste si tam radši taky? Z pupíku Maríi Birty? Co? No.

• 28.11.2017  15:48
    Wheelman (2017)

Díky za doporučení. Nyní tedy jezdila i s jeho přibližovadlem přeposílám dále - dejte si to, zjistíte, že ta tlama nad volantem zahraje více, než celé pluky komparsu a triliády digitriků.

• 28.11.2017  12:48
    Sofie První (TV seriál) (2013)

Ta sviňka si žije, ne že ne. Zatímco v pondělí létá v balónu, tak v úterý se potápí se Sirénami, ve středu trojčí na bále, ve čtvrtek drandí jednorožce, v pátek si třeba maluje s brontosaury a o víkendu zachraňuje svět za pomoci kouzel, kaktusu a želé, či co. Při tom všem je velice uvědomělá, drasticky empatická a až otravně hodná. Důležité však je, že ji déčko vysírá ve správnou hodinu, takže přitáhne dámičky k obrazovce a já mám čas na chvilku té kuchařiny, smýčení a dalších mužských záležitostí. V ideální den pak kolem půl osmé zvolám ,,Sofie prdni!", v pyžámkách nachystaný a všemožně vyčištěný potěr se seběhne, observuje, po ukončení zahlásí ,,Sofie prdla!" a odkráčí se bez keců zachumlati do pelechů. Jsou i neideální dny, kdy je doma též jejich milovaná maminka, to pak mám autoritu v prdeli a ony, s oporou své tvůrkyně, považují veškeré mé neumětelské pokyny za pouhý šum a kraví po bytě do půl jedenácté. Poslední dobou se v takové dny stahuji do temných zákoutí snažíc se být neviditelným, neboť, když spojí síly, dokáží mi seřezat jak psíka. A všechno mi snědí. Pomoc!

• 27.11.2017  10:27

Taváryšči, bystró ku kompjutérom, máme tu pro vás další komentář savětskégo filmá! A nenechte se vyděsit, kravinky, co provádí Leonov před tím, než se děj řádně rozeběhne, naštěstí nedeterminují celek. Po delší době mezi nás z matičky Rusi zavítalo něco, co je přínosné. Umně namíchaný mix vozkyšeňyja velikymy gerojami, či, jak říkáme u nás, obdivu ku velkým grdinům, trošky patosu, pohrdání lidskými životy a historicky nečekaně přesných popisů. Zatímco u některých letů přežili kosmonauti jen tak tak, bylo to takzvaně Vo štok, zde se zázraky snoubily s divy, kluci to měli jenom Vo schod. Maximálně dva. Trošku chybí to dodrcnout, veškerá sláva i tragičnost vyniknou více když se přizná, že Běljajev zemřel ve čtyřiačtyřiceti, pouhých pět let po letu, když, nepoučen, svěřil svůj život do rukou dalším sovětským odborníkům, tentokrát pilulkinům při operaci žaludečních vředů. Ostatně - na podobnou kratochvíli dojel rok po komentovaném dobrodružství i vrchní konstruktér Koroljov, k čemuž tak trošku pomohlo i zdraví, nalomené kutáním zlata v gulagu, kam byl poslán Stalinem popřemýšlet o budoucím raketkování, patrně... No Rusko. Že bych si zkusil zvýšit databázní rating a narval to do zajímavostí k filmu? Proč ne, být za frajera, co se umí progůglit až k widlopedii, to je něcíčko. Tedy vpěrjóď!

• 27.11.2017  09:41

I ti naši lumpíci avendžerští, oni se umí pohněvat! Nebojte se však, milé děti, i nazlobení zůstávají nadále gentlemany či dámami. Pošťuchují se a leckdy si i herdu udělí, ale ne ve zlém, s láskou a pochopením. Pražádného klatého slova nepadne! Sic si tedy utrženým křídlem od boeingu hlavy omlacují natolik, že si kolikrát téměř rozhodí pěšinku, nikdy nezapomenou na srdečné projevy vzájemného porozumění. Určitě vám tedy nenaruší vývoj ve spolehlivou, nemyslící součástku globalistického soukolí. Ale jinak - děje se mnoho děje, ace střídá akci, s mozkem, rozjetým jen na setrvačník, spokojeně sledovatelné.

• 27.11.2017  01:11

Nikdy jsem American Beauty nekomentoval? Tak to se dnes hodí. Tedy. Ehm, ehm. Hm. Cink cink cink. Přátelé, proslov čistě k filmu, pozornost prosím! Po přepisování kapitol z historie, antropologie, psychologie či genetiky přichází atak na lidské sociokulturní zvyklosti při namlouvacích tanečcích! Do budoucna již nejen, že příští zásun pouze s notářsky ověřeným souhlasem obou stran i Úřadu pro veřejné blaho a podporu mezirasového míšení, ale rovnou před etickou komisí a podle kvót pro ukojení potřebných ošklivek. Kevine, ty dobytku, tys obšourničil! Nechutné. Hladina se nad tebou jednou provždy uzavře. Je jedno, žes jeden z nejlepších nájemných xichtů, sere pes fakt, že kupř. úlisného manipulátora sehraje nejlépe ten, kdo má v sobě vlastní démony, tys požadoval homostyky příliš nekorektně, a už se vezeš na vajnštajnovo lavině. Teď už tě Tetsuo nemá rád, ne ne ne. Nyní si teprve posvítíme, kde vzala kevspa tolik bodů. Vtipné vlastně jsou hned tři věci - že se katolická morálka, americkými hypíky vyhozená dveřmi, díky jejich dětem vrací oknem, převlečená za korektnost, kunda i řitní otvor prodělávají neskutečnou inflaci a bělásci dělají vše pro to, aby vyhynuli sami, bez láskyplné pomoci Machometa. Jak modří již vědí, každá vlna vyvolá protivlnu. A nepůjde jen o oprávněné pohrdání a znechucení z vyžilých zlatokopek a pseudovědeckých mumlalů ze strany skutečně znásilněných, přilévá se totiž ojel... olej do doutnajících plamínků v duších těch, co nebudou jen tak s humorem glosovat, v duších reálných nácků, autoritativců, šovinistů a jiných pokřivenců. Za chvíli to bude křiví proti křivým, pak nám budiž země lehká. Jeden z posledních dobrosráčských totalitaristů, který se k věci prozatím nevyjádřil, je - překvapivě - starý brepta Fendrych. Možná též někdy, před dávnými, dávnými časy, podlehl zakázaným pudům, požádal bližního svého o mrd a nyní je zmaten? Tedy - zmatenější, než obvykle? Protože tohle se přece nesmí, lidé se množí zásadně dělením, on a postfeministky pak výsevem ve stylu kopřivky. Stejně tak i otravují dělnému lidu život. Volám tedy mýtů (maně totiž dumám, zda na mě před lety, nejspíše omylem, nepohlédla nějaká dnešní miliardářka, za takové příkoří chci podíl na jejím zisku! Fakt, to já bych vám nelhal, dnes se likvidují lidé již i jen za dávné a domnělé vilné pohledy) a dodávám od Dvořáka vypůjčenou analogii vůči navrátivším se kágébácko-mccarthistickým praktikám - TAVÁRYŠ SPEJSI, BYL JSI A UŽ NEJSI!

• 27.11.2017  00:24

Chcete spoilery? Máte je mít. Nad široširou Rusí sviští bolidy, což je pro třídu gumanisty Bezkulkina Gulibrkova krásná příležitost hlásati rovnost, svornost, bratrství. Za domácí úkol pubíci dostanou observovačku oblohy. Do hry tím vstupuje sestřelený mimozemský bazmeg, nešťastná Vasilisa Vturbinovanaja, zupáček Uvsjegobyl Tatkin Dulezhitnikov i jeho, prozatím nenačatá, dceruška. Již v Soči se Ivan prsil sofistikovanými systémy ku fízlování, kupř. tím na rozeznávání obličejů, díky kterému, jen co ze zemljanky vykoukla hlava libovolné kundí riotky či koza některé z FEMENek, na nich do minuty sedělo pět zelených mužičků. Zde však sajůz gangsta Timur grůp ze sídláku, ve složení Neurotikslav Modrootchkin, Rákos Rákosevič Rákosov, Pitchusa Zlunetiku Dvojnikov a Umirajak Pleschkov, v klidu a opakovaně překračuje přísně střežený perimetr, courá se v zóně zamoření se šajnící baterkou a odnáší si odtamtud tunové suvenýry. Má-li toto být referát o schopnostech sovětských vojsk, tak jsem v klidu, protože takovou armádu by levým zadním kolečkem vyřídili i frajeři z uskupení THE TAP TAP. Vrcholem všeho (kromě alogičnosti prefinálního urban violence) je slečinka, propašovavší si do rodné garáže zaigelitovaného íťáka. Vložka se špitálem, kde mu, na základě úvah retardovaného sextána, poskytně svépomocí transfuzi, u které si i spinkne, mírně vybočuje z již tak obskurního děje. Zas ale na druhou stranu... přináší nové pojetí práce v utajení. Stačí uprostřed nepřátelského prostředí obsadit klíčové prostory, zde operační sál v nemocnici, a zhasnout. Tím je vše posichrované, nenajde vás ani Belzebub. Není se tedy čemu divit, že taková pionýrka s úsměvem ojebe i bezpečnostní protokoly ministerstva války a přilehlých laboratoří, aby si hvězdný poutník mohl odtáhnout zpět do kocábky svůj ,,šrůt", či jak se tomu nadávalo. Základem je však vyděržať, protože na závěr vám mluvící hřeben dokonale vysvětlí lidumilné poslání filmá. Ty dvě hvězdy jsou za triky, panoramata a bombarďáky ústřední Nasti, zbytek si pak vysloužil tak urputné kroucení hlavou, že jsem si málem strhl závit. Nebo jinak - vidět tohle Solženicyn, přidá si dobrovolně sórog ljet na vymrzlé samotce, aby mezi tyhle exoty nemusel již nikdy více zpět. Je hrátek se jmény málo? Na ploše mi straší ještě jeden východní skyfy hit, Ochránci, ovšem po tomto zážitku si budu raději říkat Vyserjoža Senatov.

• 13.11.2017  19:55
    Infiltrátor (2016)

Chuan Pablo asi ani netušil, jak si na něm jednou zástupci hollýchúdů (i jejich přilehlé transoceánské okolí) namastí kapsy u kaftanů, jelikož mají pod jarmulkou a prachy jsou třeba, neboť velký nos tlusté lajny žádá... Ale dobře tomu tak, se střídavými úspěchy se na vlně narkobaronských útrap (víceméně) daří nejen co do zisků, ale i sledovatelnosti. Infiltrátor patří do té lepší ligy, čtyřku nedám jen proto, že mi (na rozdíl od valné většiny spolusledovatelů) přišel Cranston uvěřitlný asi tak, jako Tomio coby bojovník za čistou rasu. Třikrát závorka. Není to příliš?

• 13.11.2017  19:36

Pátý prvek vlastnil superzeleného Bruce a tehdy excelující Jovo, u kterého člověk netušil, zda jej více rajcuje, nebo dojímá svou roztomilostí. Zbytek filmu pak byl barevný, překvapivý, vyvážený a kurevsky zábavný. Valerian je oproti tomu filmem relativně zábavným, docela překvapivým, dramaticky nevyváženým a ještě více barevným. Ku svému předchůdci a vzoru se samozřejmě mohl! přiblížit, ovšem to by nesmělo dojít k obsazování hlavních rolí někde v Bruselu pod kuratelou Evropského úřadu pro vyvyšování blbečků bez charisma a prosazování otravných namyšlených hnusek s gibonními xichty.

• 13.11.2017  18:09

Sorry jako, ale tohle mi nebaví ani tehdy, když vypustím do vedení svou genetickou osminku a totálně zežidovatím. Plácání se v utrpení netrpících a pseudokřivdách z dob jen těsně postnatálních, díky, ale ne-e. Ku žánrům komedie a drama bych doporučil přihodit ještě psychologický. Býti tomu tak, tak jsem to neviděl. A rozhodně by se mi nic nestalo, že. Trošku chápu, jak se cítil verbitch, když dosísal na bérdmena. Blbě a nasraně.

• 7.11.2017  09:05

Jsou to šoky když zjistíte, že je papá Buch a vy takový jako nepodařenější Jéžyšeg, co? Tím si však nenechte pojebat den, vždy za vámi stojí ti praví přátelé, retardovaný mastodont, prepubescentní křoví, fotosyntetizující frnda a neurotický bobrovlkomýval, či co to je za směsku... prostě, tenkrát byl v lese hodně vostrej grupáč, gumídčí hopsinky, šmoulí lektvary, babčin chaloupkový perník, no jak se tak příká u nás, bezskrupulózních, i víl prcal fenku. Fakt docela zábavný filmík s, jak někdo již zmínil, vynikajícími úvodními titulky. I ten zbytek potěší.

• 6.11.2017  13:59
    Šťastné údolí (TV seriál) (2014)

Pro mé budoucí, senilnější já - už jsi na to čuměl. Nebavilo tě to. Nějak ti ty anglický držky lezly na nervy. Po třetím díle si to vzdal, zívl a začal stahovat druhou sérii Farga. Paňátno?

• 6.11.2017  12:46

Nedá mi to než zahájit místopřísežným prohlášením, že ty pravé Piráty máme momentálně v Parlibiku, a to je skutečná! Salazarova pomsta. Nyní potáhnou s bojovým pokřikem ,,to máte za CzechTek" mezi posraneckými lavicemi a budou zákeřně i nekompromisně trousit parazity.... Pohádková série o Dýp Džekovi snad doskotačila ku svému závěru. Nahrávalo by tomu množství happy endů, se kterými se na konci roztrhl Blůmův pytel. Jo, tak ne, oko mé znavené vidí na boční liště, že se připravuje šestka, super. Proč to zahodit, když to ještě nese, že? Určitě se dá z Džonyho vydojit pár dalších pitoreskních grimas, potažmo dolarů. Od prvního, svěžího dílu však některé aspekty poněkud docházejí. Kupříkladu smysluplná mytologie, s tím související scenáristická invence, případně pak humor, který by nebyl brutálně křečovitý. A především, na čemž si trvám, snesitelní herci. Bardem ještě svůj part dýchavičného rozložence zvládl solidně, Thwaites se dá jakž takž nevnímat, ale vypoulená Scodelario, doplněna o snad nejotravnější dabing, jaký kdy měl tu čest potýrat mou sluchovou soustavu (sorry Tenorová, jako zas nic proti, ona takhle otravně zní i v originále) a obsazená v absurdní roli přemoudřelé pizdy, to je i na kulyčka cufýl. Jestli tohle má být něčí femfikal, pak snad jen masochistického gurmána, libujícího si v permanentních hysterických výlevech nafrněné polovice.

• 3.11.2017  21:21

Bery se zkouší svézt na vlně Narcos, a není to špatný příběh, to ne. Jen za a. chaoticky podaný, za b. zkratkovitý, troššililinku pak historicky nepřesný, za c. málo zasazený do kontextu. Pohodové pasáže, asociující přetěžkou vegeťárnu dobrodruhů, zaslepují reálné trouble. K čemu, nečekaně, nemám příliš výčitek, je Cruise v roli. Jak zmatečné a odlehčené to mělo být, tak to i zahrál.

• 29.10.2017  17:05
    Tour de doping (TV film) (2017)

Jo. Ale jó! Láns si po desetiletích, kdy lhal všem a o čemkoliv, přičemž se zaklínal veškerými božstvy a klíďo přísahal i na herpes vlastní matky, dělá prdelky, tak to má být. Nyní již může padnout, tohle by byla taková hezká tečka za tím jeho příběhem. A i jinak - další parodická vcelkupecka.

• 29.10.2017  00:06

Jak jsem pochopil z internetů, tvůrci si vysloužili klatbu od všech lunetiků, co mají zvěř raději, než vlastní druh. No tak tu kritizovanou krutost na zablešencích, tu jsem musel vidět, zajisté rozumíte, že? A je tam! Vždycky vezmou nevinné štěňátko, kterému během pár minut urychlí vývoj a pak jej bezskrupulozmě utratí. Ba co více, vkládají jim do mordy lidská slova a do mozkovny člověčí pohnutky - to je masakr, děs, rozčvaňhaná střeva, prokopnuté hrudní koše, kulky ve štípačkách! Hm. Když tedy pominu zklamání z faktu, že jde o film tak rodinný, až unylý, tak děti to ba a pesové jsou při svém poslání ňuňu k zesrání.

• 28.10.2017  23:22

Záznam online přenosu z kulokovoprasaren. Vítáme vás u záznamu našeho přenosu. Protože to tu zařizoval nějaký nablblý jantar, nelze jednotlivé příserky řádně oddělit. Ponecháme tedy pouze žvejky komentátora z nejpovolanějších, byť, vytrženy z kontextu, nemusí nutně dávat smysl. Což však nedávaly ani jsa do něj zasazeny, takže pohodička vegítek. --- Tagsteredy? Deme slavit den naší stádnosti, ne? - Už vlajkonoši táhnou! - Tribuny jsou dnes slušně zaplněny.- A již nastupuje borec do červeného rohu! Vede jej trenér Ivana, pěknou nástupovku si vybral. - Šampion a obhájce mistrovského pásu si nyní vyslechne českou hymnu. - Klání může začít! - Borce do ringu uvádí světoznámý spíkr Vrejtyslau Mila. - Zde, v redakci našeho sportovního občasníku jen doufáme, že se fighter end favorit Zeman cítí lépe, než vypadá. - Dnes bude mít mnoho sportovníků dres v barvě zelené. - Vrchní rohovník se ještě před prvním kolem pustil do vzpomínání a bilancování své bohaté sportovní kariéry. Kde všude byl, s kým vším hovořil, a tak dále, a tak dále. - Paní a vládkyně ministra války, Mrs. Šilková, hledí na prezidenta jako na škrkavku. - Borec se přiznává, že v minulosti dynamicky simuloval! Snad to neohrozí jeho další kariéru mezi provazy. - Stropnická již vidí škrkavek celá hejna. Čekáme, kdy potupně vrhne. A výpadky pomobáze nám komplikují redakční činnost. CENZURA! - Milda již v počátcích zápasu poděkoval vítězům, vysmál se poraženým a i jinak si to pěkně shrnul. - Hooligans nadšeně skandují, bumajzle a petardy dopadají na hřiště. - Prvním direktem byl zasažen Hojpl, vídeňskej burgmistr. Následují padlí hrdinové. - Já ty svoje děti snad zkopu.Už roky jsem v klidu neviděl jedinej mač. - A pokračujeme slovanskou vzájemností. Kombinovanou s prdellezstvím vůči germánům. - Zápas zatím probíhá bez větších zranění, i když před chvílí bylo tedy namále. - A Jestřáb to dostal! Vostrý. Když se udrží pudy na uzdě, může se dokázat mnohé. - Tatra tatra nezná bratra! Kort, když liazka. - Zagor má taky novou brož, krásné. - Tuž Jareg. Pekně se na to přičís. - A již na plac nastupují vědci z oborů, o kterých nevíme nikdo nic. Ještě, že je máme. Ovšem pozor, bruslař! Krásně se usmál, dnes jestřáb č.2.- Vďaka podujatiu zjišťujeme, že Jenda Skopeček ještě žije! Bouříme nadšením. - A Luďa! Ludia, Luděk je tam! Asi slušnej oddíl. - Ne! Ne! Zdenda Troška na tatami! Tož to sem nečekal! Sice už je po přechodu, ale dneska to dostal! A nyní Helí Zombáčková a její Řiťka... - Vondruška, pěkně. Letos se s tím Milda nesere. Podpásovky střídají krásné háky. - Teď jsou v kurzu učitelé. Škoda, že jsem nechodil do školy, mohl jsem je znát. - Vypadá to na až drasticky náhlý konec utkání. Videorozhodčí neseznal raději nic, vítězové se nyní odebéřou k antidopingovým komisařům. Ještě před tím stadion opouští ultras i se svými praporky. - Příští rok bude jubilejní stá Velká Vladislavská. No nic, zatímco borci vyklusávají a trenéři na své zpěněné svěřence hází deku, já jdu na párek. --- Ano. Kokot jsem.

• 22.10.2017  22:30
    Catastrophe (TV seriál) (2015)

Serou vás nakašírované držky a nereálné dialogy, ať již přepnete, kam přepnete? Leze na vás střednověk a zjišťujete, že jste celé mládí prováleli, prochlastali, proprcali nebo prošňupali, a nyní nemáte nic než vyhnilou nosní přepážku, játra zalitá jantarem a prověšené gonády? Tak právě pro vás je určena Katastrofa. Stejně tak, jestli hledáte frázi, díky které nebudete mít potřebu nakráčet se vyzvracet či si zaomdlévat k porodu svého bejbátka. ,,Viděl jsem porod mého syna a to byla kurva válečná zóna! Víš že se při porodu poserou? Já to viděl. To bych ti fakt nepřál. Nikdy bys jí to neodpustil. To, že uvidíš, jak se malej trol řítí z frndy tvý ženy na vlně hoven... jedna tvoje část jí to bude dávat za vinu". Prostě příběhy čtyřicátníků, co omylem zamění šprcku za další lahev a v následcích dohánějí vše, s čím již nepočítali.

• 22.10.2017  22:07
    Baby Driver (2017)

Momenty, kdy se ten hnusáček vlní v rytmu pamuziky (nebo vynikajících The Damned!) asociují nesnesitelnou lehkost bytí. Významově, od Kunděry jen vykradeno. Pokud tedy překlenete nutkavou potřebu přišlápnout Elgortovi ohryzek, je k vidění solidní, akcí nabitý film dle ověřeného mustru, jehož některé výseče však působí až uhrančivě, když se barvy, pohyb i muzika snoubí do dokonalých celků.

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31