kulyk

kulyk

kulyk Kulyksson

okres Praha
otporník na vše a Peytlova jebka

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 15.6.2018  08:26

Má poklona.

• 15.6.2018  08:21
    Smrtonosná zbraň (TV seriál) (2016)

S postupem druhé série dozrávám k touze Rigse zašlápnout, aby se už netrápil, ale na dlouhé cesty vcelku snesitelné přežvýkávadlo.

• 14.6.2018  17:16
    Chicago (2002)

Kde jen jsou, a kde jsem já/ proč není tu Žoržík, ta má kikina/ to si mám rajtovat na vlastním malíku?/ Ti prevíti jsou na sletu buzíků!// Vítej na srazu buzíķů/ oh Mamma mia, já taky jdu/ zahrajou mi asi pěknou muziku/ na tom srazu buziků.// Kde je ten sál, ten synemárt/ tam schází dnes se naše parta part/ budeme si lízat vodku z pupíka/ jak sluší se na buzíka// Dej sem klysma, já musím srát/ a místečko tak pro hochy udělat/ pak pobryndají mě svým egem po triku/ ti čistí i ti co frčí na piku... Političtí korektoři nechť si písmeno zet zamění s déčkem. A já si jdu heterosexuálně zachlastat, zakrkat a zasmrdět při sledování těch fotbalových budíků na mistrovství světa v pomádování, když už jsem si včera získal odpustek od stařeny společným sledováním této velice žhavé hitovky. Mejk piss, not vár.

• 3.6.2018  16:14

Zvláštní změť. Ne zrovna nejaktuálnější motiv hromadného úniku do virtuálu autoři vzali, famózně natrikovali a vecpali do něj imbecilní haranty s podivnými cíli. Jak sama ,,nerealita" působí výborně, tak pak vše, co se má dít ve světě skutečném, je až směšně ploché. A dětinské. A na hovno. A.... ajvaj. ,,Konečná premisa" filmu na téma léčby problémů ve světě, který se zcela logicky hroutí, ve vyznění ,,v úterý a čtvrtky se bude žít, zbytek týdne pařit"(a konkurence tu díru na trhu samozřejmě nevyužije) se tváří optimisticky, což mi zkroutilo již tak podivnou mordu v neskutečný škleb. Přečtěte si místo toho třeba Hetešu.

• 3.6.2018  15:56
    Já, Tonya (2017)

Doba se posunula, nějaký ten čas uplynul a kola dějin projela dalších pár kaluží, takže přišel čas vydělat na tom, z čeho se ještě nedávno lidé hroutili a v hrůze si vypichovali sklivce, případně se alespoň dopouštěli zděšených náboženských vytržení. Tak, jako se Babinský stal obdivovaným, Žižka miláčkem národa a všichni ti čuráci, co (nejen) v USA přivedli na mizinu, čímž jim často i ukrátili život, řadu lidí (viz vlček z Wall Streetu či zkurvenci, Sázející na nejistotu) se nyní kapsují na náhle bezskrupulózních kinofilech, přišel čas i na starou Tonku Klouzajdu. A proč by vlastně ne, vždyť jen nechala klepnout neméně ambiciozní pičku nad koleno, pročež pak poznala skutečnu nenávist puritánsko-pokrytecké Ameriky. Tak si alespoň na stáří pořídí lepší vůz, větší domeček a delší dildo. Budiž jí přáno. Kladem filmu samotného jsou vynikající výkony Margotky i té hydry, co jí sehrála maminečku. Což tu však píše kdekdo, takže již mlčím.

• 3.6.2018  15:37

A mám já čas vypisovat všechny logické lapsy či poukazovat na trapná klišé? Nemám. Pro příště si, drazí pacifisté, rimmingujte bez kulyčka.

• 31.5.2018  10:19

Inu, mají to těžké, použité ženy. Doma debila ve vytahaných teplácích, co kudy chodí, drobí, prdí a pyskuje, nálož upatlanců, dělajících jednu krávovinu za druhou jen proto, aby se co nejrychleji zmrzačili, nebo alespoň připravili o život, v práci za šéfovou buď postpubescentní kurvičku s absencí empatie, nebo zapšklou přechodnici, nenávidící vše a všechny. Do toho ještě takové lahůdky jako je tchýně, hemoroidy a sousedka, co umí všechno lépe a vypadá vždy upraveně, spokojeně a, dle vyjádření toho výše zmíněného zástupce odrůdy ,,hlava rodiny", mrdatelně. Zaslouží si pak podobně exponovaná nešťastnice pro vzácnou chvilku, určenou k relaxaci, tento filmový hit, o kterém jí bylo tvrzeno, že cílí přímo na ni? Nemyslím si. Ale co já vím, že, třeba je osud semlel natolik, že se jim to líbí. Já si jen drobím na modráky. Proprděný.

• 31.5.2018  09:59
    Ricky Gervais: Humanity (TV film) (2018)

Kadence vtipů i jejich vyznění prošly oproti dřívějším vystoupením změnou. Protože se Žervé snaží poplivat politickou korektnost a vysvětlit, že zaměňovat vtip s vysmívaným (i vysmíváním) je příznakem kretenismu.

• 29.5.2018  23:38
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Kdyby se seriál rozdělil do tří rovin dle jednotlivých jádrových familií (jo, i sociologii jsem kdysi tlačil do karfioly ozdobené kedlubny), mohly by názvy být ,,Jayova mondénní dylinka", u Claire, vdané za autistu ,,taťkova mentální bublinka" a u těch homoklád asi ,,taková prdelní mrdinka". Nějaký nelida to však splácal do kupy a, světe div se, já si po letech odporu a minutách utrpení zvykl. Ba co více, vcelku si i oblíbil. Já vím. Asi stárnu a brzy pojedu i Mladý a neklidný, nebo Lumírovo kolébání po Ulici. .

• 29.5.2018  13:00
    Štiky (TV pořad) (2018)

Blahoslavená Bartoška tam někde na věčnostech jen kulí očka, jak její bulvární trapasy překonává rodina z řádu sudokopytníků, čeledi hrochovitých. Zatímco pan Michal i přes své brýle (dovoz DDR 1976) pomalu již vidí, že manželka je jako oheň (dobrý sluha, ale zlý pán), okolo poskakuje nafetlý syn Tatier, kterému není rozumět ani ň, posedává nepoužitelná juvenilní okrasa s íkvé pětatřicet, marně maskující vanu polštářem, a občas prohučí hyperaktivní Karel Höger, co o sobě tvrdí, že je Monikou. Jistě, peníze se samy neokotí, a tak když se sejde rodinná rada pablbů, co si žili nad poměry a nyní se exekutor neptá, jak to jako srovnají, přichází čas na nový buzinec plán. Nechci nikomu křivdit, ovšem tipnul bych jemně nesoudnou matku rodu, pokud otázka stojí, kdo přišel s nápadem ,,staneme se českou mutací rodin Kardashian-Jennerů". Výsledek nemohu srovnat, neboť neznám zdaleka tak dobře ani ta hovada zaoceánská, ani ta česká, přetékám však podezřením, že kurvičky z USA rejžují na své vytuněné prdele trošku více, než ropuší postavy z pronajaté vilky na periferii. Stejně tak se domnívám, že uječená obluda stojí za vkusným designem obýváku, který připomíná nejvíce albánský bordel z poloviny devadesátek (jasně, byl jsem tam). Kdyby mi někdo řekl, že v jakémsi čemkoliv, kdekoliv i kdykoliv budu považovat paní Koktavou Ornellu za nejsympatičtějšího účastníka (pomíjím to ňuňavé štěňátko a ze slušnosti i dítě s nešťastným jménem, permanentně zaparkované se sluchadly před obrazovkou) a starého Koktu jako vicemistra snesitelnosti, pustil bych překvapením slinu. A hle, je to zde. Nelze hodnotit, odpad není vypovídající kategorie.

• 29.5.2018  12:24

Naprosto oddechová limoška s pár vtípky, aneb jak rachitik k neurotičce přišel. Cílovkou by měli být asi tak dvanáctileté děti, nebo patnáctiletí niga bojs. Nejste-li ani jedno z toho pak i vy ve chvílích, kdy v leže se sklenicí kefíru v ruce zkoušíte přefajtovat kocovinu a pobírat cokoliv složitějšího, než přímý přenos oblastního kola v metání šipek na terč, či Prásk! nahrané trouble českých sereblit, vysloveně bolí.

• 29.5.2018  12:08

Blaník ode mě chytil tripla. A to jen proto, že jej chci tak trošku podpořit, tedy sex z lítosti. Jinak spíše unylá misionářská dvojčička . Slušný rozjezd vyhnil v močáleček zatuchlý tak, jako politické prostředí samotné. Nekonzistentnost až mlátí do očí. Pravda, tady se asi platí za snahu o co největší aktuálnost, tedy za šití jehlou horkou více, než Drahoššek.

• 29.5.2018  11:59

Výborně obsednuté herci i herkami, avšak přestilizované. Skvělý Branagh, ale ne Poirot. Vlaky smrdí.

• 29.5.2018  11:54

To by vám to byl ale hezký a vtipný nápadek, kdyby do toho nenamrdali tolik tun agitace všeho druhu, vite?

• 29.5.2018  11:50

Že jsou čerňoši nejlepší, nejhumánnější, nejhezčí a nejrychlejší jsme již tak nějak.... po pár desítkách let informačních kampaní věděli, že, ale že až takhle? Sbohem, euroatlanticentrisme, vítej pravdo pravá. Zaplať pánBů, že se v Africe počet obyvatel dvojí co generaci, neboť brzy na světě převládne pralesní kultura. A všem nám bude dobře, neboť misionáři lidství riskují své životy a vyrážejí po milionech šířit lásku všemi směry. I když by jim doma bylo tak hezky. Lidumilové prostě jako. Takže vpřed do kin, zajisté nás čekají další a další filmíky, v nichž uhelní obyvatelé země za zrcadlem střídají vynalézání pokročilých technologií (styl Myšpulín křížený se Snůpydogem) s opičími tanci na skále Lidských obětí. No... někde ta kultura musela vybublat na povrch, ne?

• 13.4.2018  16:52

Tak za prvé - zvedám Rogue One na pět, neboť rozdíl musí být zřetelněji vyňadřen. A zde tripluji s přivřenými štěrbinami, neboť propad stylu zpět ku dětinskosti kurevsky zamrzel.

• 13.4.2018  14:59

Za akcičku dvojčičku, ku zbytku bych opět doporučil výron mistra alchace, neboť ví, o čem mluví. Jeho dobrodružná povaha jihočeského Eskymo Welzla jej žene co chvíli mimo civilizaci, takže sem tam zavítá Mongoly očuchávat osobně.

• 13.4.2018  09:39

Ale jo. Byť každý již dávno ví, že Čárlý je ,,z kundí nory, z kundí nory, obšournická sviň", stejně mu to žereme i s navijákem, no ne?

• 11.4.2018  12:37
    Dvojníci (2016)

Hmň hmň hmň hmň... flus mň hmň. Asi tak. Slušné obsazení. Prajednoduchá zápletka. Pokurvené provedení.

• 11.4.2018  12:32

A zde mi již vysloveně bolí klouby, jen co jsem donucen sledovat, jak musí junioři povstat ze zahradních křesílek. Ve chvílích, kdy za vydatné pomoci filmových triků (Jurský park hadr), geriavitu, ginkgo biloby, provazů i jejich vodičů, dvojníků, trojníků, střihače s velmi! ostrými nůžkami a zrychlování želvích záběrů předstírají souboj, je mi jako... no skoro tak strašně, jako jim. Tedy - již se nejen nesměji, ale trpím. Zbytečné vydojování cecíku jedničky. Svrasknul.

• 11.4.2018  12:22

Nějak mi to přestává připadat veselé. I když se, pravda, klucká uměji peckově obléci.

• 11.4.2018  12:15

Je o mně všeobecně známo, že hamouním. Hamty hamty, ať mám víc než tamty, syslík hadr, Harpagonovo větší brácha a tak dále, a tak dále. Proto když stahuji cosi, co má dostupné i pokračování, jedu to v bloku, naprudko a drsně, abych pak uspokojen usnul s pocitem dobře provedené krádeže. Prostě si po té ,,share" dřině spinknu a zdá se mi o plných spížích, naducaných trezorech a zajištěné budoucnosti. O to větší je pak zklamání, když druhé a další díly odhazuji do treše, aniž bych je sebeméně použil. K meritu věci - právě kvůli tomu jsem si povzdechl u likvidace druhého dílu momentálně komentované záležitosti. Dle všech ukazatelů je totiž ještě řádově horší, než zítřejší flám číslo jedna. A již u něj jsem, slušně řečeno, nebyl zrovna nadšen. Jde o skutečně horší variantu pubíkprdkrk komedie, při které mi v koutku cuklo snad jen proto, že se hemifaciální spazmus hlásil o pozornost.

• 11.4.2018  11:54

Někdy se i z hoven podaří uplácat docela pěkný popelník, hrneček, prdelatá prsatka od Novomlýnských nádrží, film, nebo... co kdo rád hňácá. Zde to vyšlo, především pak proto, že tvůrčí sráči den před tlačbou sežrali špetku vtipné kaše, zajímavé houbičky, po nichž je svět skutečně barevnější, a pár stránek ze Strážců galaxie.

• 6.4.2018  14:33
    Annihilation (2018)

Jo, chlapi chcípaj, baby jedou. Bejby nebude sedět v koutě! Proklínám všechny džendrzmrdy za jejich neustávající pokusy vnést chaos a nenávist mezi pohlaví a ,,pomáhat" tam, kde to vážně není zapotřebí. Chápu, bez konfliktu by se těžko uživili, proto hledají nové, novější a ještě obskurnější. Ženy si to všechno vyfajtovaly samy , dnes řídí bagry z moří až do vesmíru, a to muslimům, kakolíkům a jiným šovinistům navzdory a nevím o tom, že by jim muselo pomáhat několik tisíc kateder pohlavologie, když třeba za první velké potyčky zachraňovaly válečnou výrobu, aby následně propleskly kohokoliv, kdo jim chtěl ještě upírat práva. Proč tohle žvatlám.... jo. Ovšem zmrdů není nikdy dost, takže se dnes zbytečníci na kulturní frontě angažují tak urputně, až budeme brzy cenzuru za komančů vzpomínat jako zlaté časy. Proto je nesnáším. Vidím čtyři brécy s pistolkou a již jsem znechucen. Okamžitě se mi vybalí všechny ty neomarxistické kecy, co nás mají osvobodit od tyranie západní civilizace, a z filmu mám hovno s octem.

• 6.4.2018  14:13

Emerikan prdelossin - Fbyja... ne, Cyja v nesnázích. Tak bych to nazval, aby bylo zcela jasno, o čem. Vypadá to totiž, že populace USA natolik zdegenerovala z míšení, hamburgření a observace wrestlingu, že se již běžnými metodami nedaří rekrutovat kloudné agenty. Proto verbíři s radostí sáhnou i po chlapci, co se s rozkuřovačkou plážoval na nesprávném místě, její úhyn, zapříčiněný drobnými náboženskými neshodami, nebyl schopen v klidu reflektovat a tak se samovycvičil v ještě větší poleno, než jsme doufali. No, co už. Následuje akce, akce, obligátní dávka krávovin a troška akce navrch. Pro klidné nedělní odpoledne, kdy se před návštěvou tchounů uzamknete na hajzlu a sledujete na samsungu cokoliv, jen, když se to hýbe, ideální.

• 6.4.2018  13:59

Veverkovitý Ethan v ukázkově bezduché akční limošce. Hovadiny si tam podráží nohy s píčovinami, ovšem odsejpá to, stane se co chvíli ,,bum" a na své si přijdou i obdivovatelé Yoko Ono. Ta pizda tam je v mladším vydání. O trošku teda.

• 9.2.2018  14:32

Letos nám staví sněhuláka rákos. Díky jeho robotickému chování a solidní odolnosti se neobávám větších excesů, leda, že by sousední Kim zkusil sundat terče na biatlonové střelnici malorážkou o síle deseti kilotun a doletu dva tisíce kilometrů. Že by mu jako ta vyslaná ségra dělala návodčí... no, ku samotnému zahajlování - tak málo kýče? Mile překvapen.

• 31.1.2018  07:15

Nejprve se milý divák vyděsí, že tempo není zrovna strhující, rázné a postrádá spád, zkrátka, že to jde jako když ,,sere a maluje", později však kvituje pečlivě budovanou atmosféru a spokojeně potřásá hlavičkou. Výborná záležitost, v níž Shane místo doliny ve Wyomingu volí údolí alpské. I zde se, stejně, jako v díle písmáka Schaefera, hrdina nedá popsat jako stoprocentně kladný. Přichází, vykoná potřebné, znaveně odjíždí zapadající lavině vstříc, a to s tíhou svých vin někde na ramenou. A tak jedinými zásadními rozdíly jsou osobní angažovanost x principiálnost a to, že Shane ,,byl pistolník s očima jako len, štíhlej jako řeholník" a Sam Riley je blbeček.

• 30.1.2018  11:21

Pátá série prozatím nejde hodnotit jako celek, tak si to pěkně shrnu zde. Nějak se nám to táhne. Samozřejmě, že s odchodem Ragnara na zasloužený odpočinek ztratil seriál nejsilnější figuru, ale s tím se muselo počítat. Na cosi jako historickou přesnost se taky můžeme vytlačit, absurdní kostýmní exhibice většinu snad též neuráží. Ovšem roztříštěnost děje a jeho napínání do podoby, v níž se v některých dílech jen Ivar meresjeví po place a tváří se jako Zkurv Zkurvysson, Floki civí na Island a Lagertha z nudy ojíždí exoty, začínají být problém. Nyní ale pojďme k důležitým věcem. Vždy mi zajímalo, jak se asi v oněch dobách lidé, neukřáci, žijící na venkově, tedy jedinci s vytříbeným čichem i chutí, dokázali věnovat erotice s protějškem, co stejně jako oni provedl poslední očistu těla přepředloni, když jej v v polích nachytala průtrž mračen. V Haraldově domovině to vyřešili moudře. Žijí ve vyhnilých velrybách, takže si nějaké nedostatečné intimní hygieny u partnera, z něhož servou nikdy neprané hózničky z kozlečiny, ani nevšimnou. Prostě se furt cítí.... jako doma. A jak si tak nechávám běžet mozkovnu na setvračník napadá mi, jak by asi začínla ve středověku sepsaná evropská verze kámasútry pro lidové vrstvy. ,,Nejprve si vyčistíme ústa zvětralým pivem, pak vytáhneme z chlívku ženu a položíme ji na lože rozkoší, tedy do sena, nebo na hnůj. U obou z ohanbí odrolíme svrchní krustu. Milostnou polohu zvolíme dle toho, v jaké zůstala partnerka po omráčení ležet. Pokud jsme ústa proplachovali příliš a nedokážeme natrefit otvor, vyřízneme si nový....".

• 30.1.2018  10:31

Jak by řekl Václav Havel - ,,Ehm, spoilery, že". Extrémně otřískaný rámec, v němž neinvenční manytěžaři mění jen kulisy. Svět je zase něčím ohrožen. Všimněte si, že postupem času jde o stále větší a větší hovadiny, zde o tři rubikovky a Minotaura. Uvědomělý správňák hledá pomocníčky. Ti musí být genderově i rasově vyvážení, aby za a. zasáhli co nejširší spektrum platících, za b. nějací neoneomarxisté nedostali psotník. Někteří se spoluprací souhlasí ihned, jiní až za chvíli, po ,,dramatickém" dějovém zvratku. Poté se utkávají se zlem, a to opakovaně. Zlo nejprve vítězí, následně nečekaně prohrává. Pro odlehčení je vloženo pár politicky korektních fórků. Dý end, který slibuje ňů stárt. Zde stojí za pozornost především dvě věci. Rusové jsou vykresleni jako magoři, co seberou děti a jdou bydlet do vybuchlého reaktoru. Jo, to se teď smí, jít po nich, jsou na indexu. Ale i tak je pravověrný Amík zachrání, protože je kladnější než galvanická katoda. A tou druhou je těžké nepochopení motivace Clarka Josepha Kenta. Kurva, vždyť jen hibernoval! Viděl to tak na padesát, pro jistotu však sedmdesát let. Proč, ptáte se? Ze stejného důvodu, kvůli kterému svým budíkům nakopal řitky. Věděl to, nebožák, věděl. Že tam do pěti minut naroluje Edemsovo ohava a on se jí jen tak nezbaví!

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32