kulyk

kulyk

kulyk Kulyksson

okres Praha
otporník na vše a Peytlova jebka

MSN: moc se nesměj!
Yahoo: a neřvi debile

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 5.10.2017  16:13
    7 životů (2017)

Dobře zvolené téma, jakž takž zahráno solidně, hezký dějový zvratek k závěru a finální kýč také potěšitelný. Struktura vlády jedné feny vypadá trošku okopčená ze všech těch proteenských Divergentních jupiterních hangrygejs, ale co už.

• 5.10.2017  16:06
    The Do Over (2016)

Ty vole...Bože vole... dej Sandlerovi rakovinu a vymyslí táááááákovouhle píčovinu. Spoiler. Sorry. Tak už se nezlob! Tedy přesto, že si vybral zvláštní nosné téma a logiku nechal krutě vyprstěnou spinkat doma na gauči, dokázal do děje našroubovat řadu svých typických krávovinek. Za tři s přivřeným okem.

• 5.10.2017  15:52

Zústalo to na půli výdutě. Cysty. Cesty! Humáč jako Humenné, nepopíratelně ano. Myšlenka.... by nějaká i byla. Ovšem humoru pomálu, či jsem zrovna přečetl nějaký hodně sofistikovaný recept na pilule a v záchvatu namyšlenosti mi mlácení debilů dementy vycpanými fógly po ploskolebčích kedlubnách nepostačilo.

• 12.9.2017  17:59

Krt dělá se zvěří kraviny. To vše v lesním prostředí. Okolo hvozdu však vede vozovka o kvalitě déjedničky, kde leckdy z projíždějících přibližovadel za pomoci výtluků i výmolů něco vypadne. Nejprve budík. Krt dělá kraviny se zvěří i budíkem. Následně husy. Krt kraví s husami a zvěří. Já toho retardanta nemusím již od mala, ale nízké hodnocení zdůvodňuji jinak. Skoro čtyři roky mi tato milerovina zasírá disk a ani jedno! z děcek nedokázala zaujmout natolik, aby se vydrželo dívat byť jen do poloviny. Kde mám pak brát čas na dospělácké věci, kupříkladu šlofíka? A ne, blbečci, není jim dvacet. Jsou to malinkatá děťátka, krásná a moudrá po tatínkovi. Jednou mu musím poděkovat.

• 12.9.2017  10:47
    Teorie tygra (2016)

Negativa - několik zbytečných klišé a Kohák, který je sice relativně sympatický... člověk, ale bez artikulace a s pohyby marionety se prostě blbě hraje. Pozitiva - 1. Pan Jiří zde září jako v dobách, kdy v Sanitce odtančil padnout na leukemii. Byť jinak drsný jako Ozzy, dodnes u seriálové rozlučky i Hůůúúúhůůúúání před kremoškou podojím slzné kanálky. 2. V době feminizování světa a až nekritického vyzdvihování ženské role ve společnosti se mužům nedostává nejen reflexe této situace, ale ve finále ani sebeuvědomění nebo, nedej Bože, sebevědomí. Nutno narovnávat. 3. Děj plyne v poklidném tempu, i díky exteriérům působí film chvílemi až relaxačně.

• 9.9.2017  11:24

Přínosem dokumentu je, kromě několika zpráv z extrémně uzavřené země, o které i různí agenturní analytici vědí jen naleštěné hovno, jistý neotřelý pohled na informační válku. Kdy jedna strana jede totální, tedy totalitní, rozuměj totalitaristickou vymejvárnu, strana druhá pak indoktrinuje a vytváří podhoubí nespokojenosti, které je pro jakoukoliv změnu, má-li přijít zevnitř, bezpodmínečně nutné. A právě onen interní krach kimovského šílenství je asi poslední nadějí, jak zabránit za a. obrovskému masakru, za b. tomu, že se zbytek světa stane vydíraným blbečkem na vodítku jaderného cvoka, za c. radostnému konání dalších diktátorů či autoritářů, co si doma smontují svůj arzenál po vzoru Severokorejců, protože proč vlastně ne, že. Saddám to vzdal, Muammar také, a jak dopadli. Hrdinný Un však vytrval, aby se pak svět nedokázal rozhoupat k ničemu většímu, než ku soubojům o sféry vlivu a plkání na půdě OSN, která tím prokazuje stejnou platnost jako její předchůdce, Společnost Národů, ten přímý viník druhé ze světových potyček. To píši ale dlouhé věty, co?

• 7.9.2017  19:49
    Uteč (2017)

Já myslel že ...- a ono dokonce!!! Více k ději bez hrubého spoilerování napsat jaksi nedokáži. Slušně natočená záležitost s hezkým vyústěním. Zbývá tedy zmínit, co mě donutilo snížit hodnocení. Směrem dolů. No, to asi nemusím zdůrazňovat, co? Že se snižulje dolů, říkáte. A přesto tu podobných expertů na logiku prezentují své názory celá stáda. Konec odbočky, oni se v tom stejně nenajdou. Tedy co se mi neráčilo líbit. Negr. A tím nemyslím onoho slušného a sympatického afroameričana v hlavní roli, ani somnambulické černochy, které potkává u své milé v hnízdě. Mám na zřeteli naprosto zbytečnou a pokurvenou figuru buddyho, kémy a bra, vyžranou obsluhu letištních reflektorů kovu, archetypálního ebenového dicka s humory lobotomizovaného hrocha a i jinak rapperský materiál. Nevím, proč musel být do děje propašován. Asi by byl film bez něj příliš bílý, tedy snesitelný a bez nadměrného kokotění nějakého imbecilního obskura.

• 7.9.2017  16:20
    Malé lásky (TV pořad) (2017)

Spoiler - včerejší díl. Zatímco paní Šárka začíná pozvolna přehodnocovat svůj popis Slavomíra coby životní lásky, na netu ulovený bobřík Slávek, který doposud sledoval partnerčino hekání s výrazem entomologa nad obzvláště chundelatým exemplářem bekyně zlatořitné, přenáší svou pozornost na sestřiččiny umělé řasy a tlačící družku upozorňuje, že to je velice pěkná věc. Když ji ještě po projevené naději, vyjádřené větou ,,párkrát zaberu a bude to venku" uklidní slovíčkem ,,myslíš", doprovázeným nevěřícným výrazem zasloužilého skeptika tak víme, že pro dámu zábava porodem teprve začíná. To Kinga se Štefanem, podle jazykových projevů patrně jacísi Slované neurčitého zařazení, se nepotkali přes seznamku, ale kdesi na ubytovně při čaji o páté. Zjevně si ihned padli do oka. Bodejť by ne, když je na první pohled patrné, že mají společné záliby, přinejmenším v nechození k zubařům. No tak tito moudří lidé se na příchod potomka poctivě připravovali a, jak pravil sám Štefo, sotva ta moja zakašlala, hned jsme letěli k doktorovi, že je to už tuná. Snad jen shodou náhod tedy dorazili do porodnice slabých dvacet čtyři hodin poté, co nastávající mamince odtekla plodová voda. V památný den, šestého září dva sedmnáct, trio párů doplňovali ještě maturanti Eliška s Radkem. Stali se jasným důkazem, že hovadin typu zakládání rodiny by se měli dopouštět především mladí, doposud značně nezodpovědní a natvrdlí jedinci. Vše zvládají lépe, s úsměvem i nehraným údivem, dá se na ně koukat a čiší z nich neskutečná naděje. Že jde jen o blbý sen. Před slečnou tedy nezbývá než smeknout, o někom, kdo polovinu porodu prosnapchatuje, druhou sice proheká, ale bez nějakých zbytečných stížností, a vteřinu po vrhu se již směje na celé kolo jako jezulátko, jsem nikdy neslyšel. Radeček... se trošku nudil. Dlouhou chvíli si krátil dílem poleháváním, menším dílem obdivným sledováním kérky na chlapeckém bicepsu, dílem největším pak znechuceným hypnotizováním hodin, na kterých se prostě dělo alespoň něco záživného. V době adolescentnění mé generace by ho tato otravná volovina, tedy společně strávený čas s holkou, při kterém by mu ještě k tomu ani nepotáhla klobásku, připravil o vzrušující večer na návsi, kde se s klukama na simsonech tak frajersky obkružuje zastávka. Čím by se bavil dnes netuším, asi zevlováním po nákupáku nebo fanděním oblíbeným youtuberům, ďas ví, jak si dnešní dorost krátí zbývající čas před smrtí z ozáření. Ale nešť, vydržel, neomdlel, snad bude dobrým taťuldou a jednou si jistě i začne v místnosti sundavat kšiltovku. A to by asi bylo všechno. Porod je docela zajímavá událost, nevidíme jej na ulici každý den, tedy chápu, že si realitka své diváky najde. Nakolik je etické tančit okolo nastávajících s kamerou, ponechám jen a jen na nich. Neodsuzuji, nechválím, jen se upřímně směji. A pálím jednu hvězdu navíc za Slávka. S ním bych chtěl mít dvougarsonku!

• 7.9.2017  14:33

Blábol nad blábol. Souhlas s 666teenem. Další film kterému ubližuje, že se hlásí ku své předloze. Co to pak dělá té předloze, to se raději ani neptat. Protože kdyby název stál třeba v podobě: Jarda Poklop, legenda o tom, jak kdekoho, někoho, toho i onoho, vykuchal, tak by šlo o trikově perfektní a dějově snesitelnou fantasmagorii. Která by si samozřejmě od kulyčka vysloužila razítko z hezčí brambory, než takto.

• 6.9.2017  12:37

Doufal jsem v návodné video s tématy, které se mě již bytostně dotýkají, tedy jak na stará kolena pozvednout. Svou úroveň, co se obluzování náctiletých krasavic týče, samozřejmě. A ono dojemný příběh mužské kurvičky, která s čím zacházela, tím také sešla. Je to skoro na tři, několik momentů, kdy se dobrovolně sociálně exkludovaný viagrista setká s nechutnostmi typu práce, účty nebo otravní haranti, se vyvedlo. Zbytek - při záběrech z určitých úhlů začíná skrz Selmiččin mrdonosný obličej prosvítat babička, kterou si v sobě pozvolna pěstuje. To mi vyděsilo asi nejvíce. A již po léta málo hulím, tedy většinu houmrů z filmu neocením, protože.... si pamatuji navlas stejné z jiných, blbých a ještě blbějších. Tak snad až se má senilita rozvine v celé své kráse.

• 6.9.2017  10:05

Nemohu souhlasit s tím, že by ,,atmosféra vetřelců" byla ta tam. Po každém z vytřeleckých spektátklů jsem vypínal (na časové ose) video, dývko, comp, a přitom se jemně oklepal. Určitý pocit hnusu, díky kterému si jedinec zase chvilinku rád zaskotačí v normálním světě. Sliz, krev, bezvýchodnost, i přes dočasná vítězství lidské rasy. S čím však souhlasit mohu je věta - méně vetřelců, stejně šlemu, nelidskosti a beznaděje. Jak, kde a proč si pusťte sami.

• 6.9.2017  09:49
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Klíďo to zopakuji po ostatních - reál přináší nejpitoresknější situace, tedy scénář ok. Linky jednotlivých person nijak zvlášť neruší, snesitelně dokreslují. Výborné obsazení (zde se z průměru vymknu - Vladyka a Hanuš hrají epesně to, co mají). Z pohodové trojky však seriál vyhouply výše dvě věci. Na českou tvorbu musíme být hodnější - a především to nečekaně sedí. Atmosféra, státní zástupci a jejich přístup, neodvolatelní i nepostižitelní soudci, mezi kterými je nejen řada lunetiků, ale i pěkných ,,pššššššt". Poptejte se vyšetřovatelů ve vašem okolí. Některým to půjde samo, viď, Zdendo?

• 31.8.2017  11:26
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

I v lepších šlechtických rodinách se jednou za pár století stalo, že incestní plemenitba poněkud oslabila genofond a vymazlení potomci jen napůl pospávali, napůl chlípně ojížděli nohu od stolu. Třeba v parlamentu. Pak tedy přišel čas doplnit čerstvou krev. Nejsem si však jist, zda by princeznička uspěla zrovna s Mádlem, ba naopak, jsem si takřa sichr, že by jejich potomek měl zaječí pysk až do půli čela, ruce delší nohou a (děkuji Žambochu) rozeklaný penis. Obzvláště, šlo-li by o děvče. No, tolik k Jiříkovi. Mádlů, ne Strachů. Ten druhý zde trošičku ujel, přiznejme si. Ale některé herecké výrony fakt žůžo, i úsměv se omylem dostaví, tak nadhodnotím na triádu.

• 20.8.2017  11:16

Trestuhodně projebaný potenciál.

• 19.8.2017  10:30

Lesbou pavr rénžrrrs... tdm t dm, tdm t dm... lesbou pavr rénžrrrs, tdm t dm, tdm t dm! Jo, angličtina, to mi vždycky šlo. Stejně jako současným tvůrcům snaha uplést z hovna bič, zapráskat a pokrotit jím náctileté mentály. Bohužel, z bejkovce odletují kousky materiálu, které pak ulpívají na mém vyplašeném xichtíku. Proč že si tedy týrám čivy? Horší materiál k adaptaci, než tuto imbecilní povídánku, jsem si už nedovedl představit, proto. První fáze, obsahující klasický rozbor pubescentovi dušičky, dokonce dávala naději, že budu ve svém sebemrskačství zklamán. No a pak už jen voser, voser, voser, protočené bulvy a od slin skvrna o velikosti mexického dolaru. Avšak mou multikulturalistickou duši ultimátně blaží, že se, kytuji, ,,jedná o první blockbuster, ve kterém se objevuje LGBT a autistický superhrdina". Takhle - z vrozené otravnosti si nakonec dovoluji i tento reklamní slogan zpochybnit. Příkladů buzerantů, narvaných ve řvavě barevných neoprencích, co dělají vžhuuuum (bukvy, ne kostýmci), máme v kdejaké márvelovce hafo, že. A jestli nejsou sjůprmen s begmenem autíci, tak kdo už jako.

• 19.8.2017  09:46

Já myslel, že to je Blum. A ono Ývns. No je zjevné, že znalec mužských abdomenů, rtů a semknutých půlek už ze mě asi nebude. To však nebyl můj jediný omyl. Mimo jiné... jsem si totiž zhovadilost na téma ,,Drákulda byl hodný, něžný masový vrah, co zabil Mehmeda II" neměl vůbec pouštět. Dosti vypovídá již výše vyvěšené žánrové zařazení Fantasy / Drama / Akční / Válečný / Horor. Ani jedno z toho to tedy není, přinejmenším ne kloudně. Fantasy se snad dá najít v kilnutí sultána, který se ve skutečnosti usral xmrďi někde u Izmitu. Co je dramatického netuším, patrně muzika a srdcervoucí události okolo potroublého syna, v akci jsou především netopejři, válečnost dodávají válející se Turčíci, nakopaní ve své statisícové síle jednomužným oddílem s názvem Draculescu - metelsku blesku. No a horor... to je fakt celé. Abych nezapomněl - taky tam chodí Tywin Lannister převlečený za čamrdu.

• 12.8.2017  18:30
    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)

Dnešní zprávy ze sportu. Zatímco Adam Sebastian Helicid trošku zabral, aby ho Dvořka neutratil, Zorkana Hejdová není až taková běhna, jak jsme doufali. Ani Staňkovy koule nám krajní lábuž neudělaly. Naštěstí však oštěp třímá dáma, že. Barbora hází jako Janek, tedy si do důchodu odnáší další materiál na třetí chrup. Zítřek nám pak přinese Holouušu, která se pokusí o nečekané - nenechat se zase! zavřít u lajny a prodat, na co má, což je porazit všechny afroameričany, afroafričany a těch pár vyjukaných bělásků. Bolt se konečně loučí, lidé jsou z toho tak nadšení, že to chtějí vidět naživo a podnikaví Londýňané operativně ženou stadion o další štok nahoru. Za pozornost stojí i Rusáci, kteří tu nesmí být, a tak berou medaile pod jakousi pirátskou vlajkou. A jejich ostuda zmátla i Amíky s Keňany natolik, že houfně přestali dopovat a s výkony šli do prdele. Jediný zatvrzelý frajer, co si infuzi neodpustí, je Číňan - prostě tradicionalista. Pomocné prostředky však rozhodně nepotřebují Semenyaová a řada dalších tmavších chlapíků, co si péra obrátili naruby, sáčky zašoupli do prdelí a nechali narůst copánky na plešatící hlavy, aby při klání ukázali ženám, zač je toho testosteron. Konec reportu z MS v atletických zápoleních. Jo, a taky někde běhali nějaký koně, tenisti si pinkali a melírci čutali do merun. - Tři prdele soukromých telin a BBV se zatím nikde ani nepřiblížili.

• 12.8.2017  10:52
    Gombby a jeho zelený ostrov (TV seriál) (2010)

Další z řady propagačních materiálů ekofašokliky. Promiňte, ale já si děti zfanatizuji sám, děkuji pěkně. Proto jsem si je dělal, ne? Neberte mi jedinou radost, když už to stojí tak nekřesťanské prachy.... ,,Animace" je natolik příšerná, že se figurek bojí nejen pinďata, ale i já, a to se jinak neleknu ani barbarů z lesů, bažin či Brna. Neznám kvalitu originálního znění, ovšem nechce se mi věřit, že by byla tak kurevsky mizerná, jako u překladu. Konkrétně zpěvy rvou uši i borcům s absolutním hudebním hluchem. Tááákže - aby se svět zase vrátil do rovnováhy, beru nůž na koberce, venku pořežu dva, tři zajíce, pokácím půl kila jetele, plivnu na duhu a jestli cestou potkám velrybu, vytáhnu ji na břeh a nikomu o tom nepovím!

• 12.8.2017  09:49
    John Wick 2 (2017)

Další akční galimatyáš o tom, jak si Džon nefick. Furt je totiž přešlej, že mu eaní kucí zabili sexuální objekt. A kromě toho psíka pak i starou. Ale neva, stejnak už hlaveň/stříkačku/dělo/ nehodlá používat a má v plánu jen tak nostalgicky posedávat a unyle přejít v kompost. Jenže sorry jako! Minulost je svinstvo a umí se připomenout. Od této chvíle bych doporučil přečíst si (přinejmenším) úvodní pasáž komentu mistra alchace https://www.csfd.cz/film/60883-john-wick-2/komentare/?comment=10641826, je vypovídající jako Jarek na služebně státní bezpečnosti. Ovšem snad proto, že nefanouškuji hokejkám z Motorletu Buznějovice, snad díky vrozené toleranci - já se pobavil podstatně lépe, než u dílu prvního. Tedy ne, že bych z filmu vysloveně upouštěl plyny či kusy kuskusu, ale tenhle masakr byl již podstatně stylovější, považujeme-li za styl vyhajpovanpu akci s výtrysky brutality tak nasekanými za sebou, aby nikomu nedošlo, jaká to je ale nelogická kundovina. Prostě výplach, který nutno brát s nadhledem, pak si lze spokojeně mnout chrastítko, cucat fidorku a s rozostřeným zrakem absolvovat Kýnovo přežívání ve světě, kde kdo není nájemným vrahem, není gentleman.

• 11.8.2017  16:45
    American Gothic (TV seriál) (2016)

Sice logika trošku hapruje a motivace postav se občas staví dosti záhadně, ale jinak jde o solidní letní pokoukáníčko o rodině, která je tak bohatá a angažovaná, až je jasné, že něco nemůže být v oukeji.... a není. Vůbec nic. Za připomenutí stojí milá paní sousedka, která má trouble s kočkou. Já fakt takové báby znám. Nezničitelné fůrie, na které, kdyby jeden svrhl nuklární vepn, tak ji zhltnou, krknou, prdnou, a zkritizují atomové číslo náplně.

• 9.8.2017  17:13

Vizuální orgasmus, ať už to má znamenat cokoliv. Tentokrát se vyplatilo zapojit atrofované svalstvo a za zvuku třesoucích se zubů a funění sentinelu dotáhnout k noťasu hádéemíčko z plazmy. Nejsem (na rozdíl od některých) až takový obdivovatel Rudy Jardy Kiplinga, byť básničky jako uměl, abych oplakával pokurvení předlohy, potud dobrý. Taky se nablble usmívám při představě, kolik zase dětiček, zpitomělých z roztomiloučkých zvířátek v komentovaném filmu, vleze v ZOO vlkům či medvědům do výběhu, aby pak na vlastní kůži poznaly, že není všechno zlato, co je chytí. Hnědou skvrnkou na filmu je však Nýl Setí, a to obrazně i doslova. Jistě, výzorově i etnicky by do obsazení patřil, ovšem ať mi nikdo neříká, že kdejaké mazlivé Romče s praktickými zkušenostmi ohledně přetvařování se před sociálkou, ve sběrnách, u orgánů - by to nezahrálo lépe.

• 9.8.2017  12:52
    Vzmuž se (2015)

Dva ne zrovna katalogově krásní lidé se shodou trapasů sejdou, aby jim růžovoučký cherubínek napálil šipky rovnou do prdelí. Možná si to pletu s amorkem? Prostě nějaké naducané děcko s křidýlky a výrazem superiorního debila. Film se rozhodně nebere vážně, předimenzované je vše a natolik, aby se ještě plus mínus udržel v rámci žánru - od množství alkoholu, které/ý naši hrdinové za pár hodin vylemtají, po finále vyexponované tak, že Zachraňwilly hadr. Zrzkin si užil roli ukňouraného rádobysvětáka, který se rozhodně nedokázal vyrovnat s faktem, že bejvalka skáče na cara obecnímu nudilovi, stará Bella pak zajisté s radostí sehrála nablblo typu Bridget Jonesové. A byť se asexuálně ožrala, opakovaně poblila, zpotila, breptala voloviny.... na rozdíl od Celvégryně má své kouzlo.

• 9.8.2017  12:16
    Pro strach naděláno (TV seriál) (2012)

Po dlouhé době jsem zase našel parodii, u které se dá smát i bez nadužívání THC nebo lochtání od sousedovic Toníčka. Děkuji vřele a doporučuji.

• 9.8.2017  12:12

Stačilo. Děkujeme, odejděte. Nevracejte se zpět.

• 9.8.2017  12:09
    Pojďte se mnou létat (TV seriál) (2010)

Livingdead se nám u toho nezasmál, přátelé! Zpozorněte, již to je nepřehlédnutelnou indicií, že Kamtuflájvizmý umí rozchlámat každého. Normálního. Člověka. On však není každý, ani normální, natož člověk. A zjevně ani letadlo, jinak by mu tyto kreace L+W sedly alespoň tématicky.

• 9.8.2017  12:03
    Gran Torino (2008)

Velké Tuříno je vlastně krajně předvídatelný film. Nesmiřitelný dědko s jasně určenými prioritami, kterému uhyne milovaná ,,brzda" a je hozen napospas konzumní rodině a multi-kulti okolí. Ne, jinak - okolí i famílie jsou náhle vydáni napospas jemu. Divákovi je ihned jasné, že i když je někdo nabručený čurák, co si tam někde za čelem stále válčí dávné boje, právě jeho vycizelovaný žebříček hovnot z něj nadělá klaďase. To ale nic nemění na faktu, že jde o krajně lidské poserství. S excelujícím Východním lesem v hlavní roli storky o frajerském odcházení....

• 9.8.2017  01:46
    Inspektor se vrací (TV film) (2015)

Jů, socialistický ghúl.

• 9.8.2017  01:43

Venkoncem se jedná o potrhlou hovadinu, která si však ve vyznění maže kdejakého márvela na focacciu. Mrtvý půl, nad kterým sliní kdejaký z nás, pubíků, co si chceme pěstit dojem, že jsme již dospělci a zvládáme náznaky nadhledu, se tady Dežožigimu dívá na paty, a to ještě z podhledu. Veselá slovní hříčka, n’est-ce pas‘? Ošklivá Pastorelli s kouzelným poprsím, ještě kouzelnější duševní výkolejkou a nejkouzelnější zraitelností se z hovádka, které by jeden zašlápl, aby už netrpělo, pozvolna stane slabinou citlivějšího kukera. A ano, jistý levicovější úhel podívané na životní štrapáce apeninských montérů mi samozřejmě zujal též.

• 9.8.2017  01:28
    Život (2017)

Z řady úpěnlivě plačtivých dopisů je zjevné, že musím zase něco okomentovat, neb mí milí čtenářové trpí, kurděje útočí, nehty na nohou jim slezjaj, nad orgánem lysinka se tvoří. A protože se mé draze zakoupené promile probojovávají do dvouciferných čísel, přišel ten čas. Tedy - co že jsem to viděl? Jo, todlemctonc. Hm, eh. Heh. Éééé - docela dobrý to je vlastně! Casting sice stál za pyču s voctem, ovšem když se divák ráčí soustředit na příběh,obnášející čistokrevné scífko se šťastným zakončením, udělá si dobře. No. Tááák. Jsem si to po sobě přečet - a jedu dál! Udeřila má hvězdná hodinka.

• 4.8.2017  12:46

Tak já nevím. Člověk se sice zasměje u některých golemovitých poskoků v podání atrakcí typu Záruby nebo pulce Pavláskojc, ale že bych to musel jako pořád.... Ještě k tomu na jednoho pořád lezou dozvuky, třeba rozchod Gejondera s tou jeho zRidičkou, případně Čvančarka, jejíž hoššík asi skvěle vaří. No, kdo má potřebu civět na seznamku profláklých xychtů s úzkobokými sexuálními objekty, nechť si užije.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30