kulyk

kulyk

kulyk Kulyksson

okres Praha
otporník na vše a Peytlova jebka

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 20.3.2020  00:29

V rámci férovosti jsem dal filmu měsíc, abych ho v klidu přežvýkal, natrávil, strávil a opět vypustil ven v podobě sofistikovaného komentáře. Tedy - vím z toho už úplné hovno. Pocity nemám ani pozitivní, ani negativní, vzpomínám si jen, že tam uhynul kdosi, kdo mi dosti sral, což je vždycky plusko. Záporně bych, pokud si správně vybavuji, hodnotil především délku celé té slátaniny. Ta délka byla dlouhá. Dlouuuuuhá! Dlouuuuuuuuháááááá délka. Dlouhááááááááááááááá! Jo, a zase tam pobíhaly celé tlupy afrických humanistů, vybavených hromovými holemi, oštěpy a tituly z fyziky či nukleární radiochemie. Prostě sci-fi, jak má být.

• 14.3.2020  09:19

Za závěr - Kventýne, ty hovado bradatý, já tě lovískuju!

• 14.3.2020  09:17
    Hotel Mumbai (2018)

Oslava sikhismu? Proč ne. Náboženství, vedoucí ku službě druhým je poněkud lepší variantou opia lidstva než to, které stálo za masakrem z roku 2008, ne?

• 14.3.2020  09:09
    Ad Astra (2019)

Někdy nadějné počátky unylý průběh a trapné konce značí. A to v tom může bývalý Branželín kvůli ztvárnění citově plochého meziplanetárního poutníka třeba i srát maggi v kostkách, s tímhle holt nehne.

• 14.3.2020  09:03
    In the Blood (2014)

Co by Gina neumlátila, to by ukozila. A to se vyplatí!

• 5.12.2019  12:59

Jenda dospěl do stavu kdy nelze poznat, kterou půlku huby má vlastně ochrnutou, protože celá vypadá jako zmuchlaný sáček od svačiny. A to věc je dobrá! Konečně za krasavce. No, k ději - když už nějak, někde a od někoho sežene jakési lidské jedince, co s ním jsou ochotni koexistovat a tolerovat jeho zálibu v krtkování (já vážně netuším, proč se tam motala ta bába), musí se do toho nasrat (momentálně politicky korektně akceptovatelný) nepřítel. Snad nevyzradím příliš když napíši, že se jedná o obchodníky s bílým masem, původem kdesi od Teotihuacánu. Ty nemá nikdo rád a projdou jako bedasové jak u Gréty, tak i muslimů a translidí, tedy je může Honásek kydlit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Dělá to s láskou a poctivě, proto čtyři hvězdičky. Alogismy z úcty ke kultu vynechám.

• 3.12.2019  14:33
    Sestra (2018)

A komu tím prospějete, co? Druhé straně? Hele, takhle. I sebevětší kudlankoid a fráterův felátor by ucukl, když na něj hned po vlezu do klášterních vrat něco podobného místní abatyši bubne, a vzal roha. Tahle dvojka vykropenců se však chová asi stejně logicky, jako slepec s koncovkou hole zastrčenou v kyblíku. A ne, že by neměli po kokot šancí sebrat si svých pět švestek plus vesnického idiota a drandit dom. Ale to oni ne. Sice kvičejí co minutu, ale jinak se jedná o naprosté nebojsy. A i jinak to je vcelku slabota.

• 3.12.2019  14:11

Co psát. Ta bába hraje, jako by ani nehrála, datel Woody je nonšalantní i po zpopelnění a Kockwell zvládá ztvárnit kokota very well. Škoda, že epické vyústění si můžeme pouze domýšlet. A nebo naopak, máte-li fantazii abstrakcionisty.

• 3.12.2019  07:40
    Polar (2019)

Kdyby se tlupa inhumátorů neskládala z karikatur, bylo by to asi i dobré. Kdyby v úhlavní roli nekornatěl Mads, stálo by to za totální shit. Takhle si odnáším především rozjásaný zážitek z lékařské prohlídky nájemného vraha. Velice zábavný, lidský a absurdní moment. Jo, a kouzelné ,,jednou jsem měl psa"....

• 3.12.2019  01:31

Hm. Nesedlo.

• 3.12.2019  01:25
    John Wick 3 (2019)

A zkoušel jsem to, fakt. Dvakrát. Ale už v momentech, kdy se Rýfs motá deštěm, klíží se mi oči, a chvíle, kdy do hry vstupuje nějaká běloruská čarodějnico-mafiánská cigina, uprdelená v koncentráku pro baletky, znamená znechucené odpojení vědomí. Ta snůška hovadin tentokrát v mých očích prostě přebila i akci. No nic. Třeba to jednou dokoukám a zaslouženě ohovnotím odpadem.

• 3.12.2019  01:06

Velesympatický masový rákos, co kdyby jednou trapně nechyboval a nepenetroval asociála, mohl tam strašit hjundajisty dodnes.

• 3.12.2019  00:58
    Anna (2019)

Mohl bych se pokusit o rozbor na téma, proč je Anna kvalitnější točivo, než Rudá volavka, mohl. Ale seru na to! Nemám čas, musím toho mnoho udělat v rámci odpočinku, lenory a léha.

• 3.12.2019  00:51
    Joker (2019)

A mně to zase tak nevadilo, že do toho nahomili umělěcké ambice. Za a. našli fantastického pána, co jim je svou zaječopyskoidní mordou pomohl přenést na plátno, za b. se bavím vidinou, jak řady zmatených komickových diváků z nudy foukaly nosem popcorn, škrabaly se pod tepláčky a čekaly na pokyn nějaké autority, jaký k tomu vlastně mají zaujmout postoj.

• 3.12.2019  00:42

Málokdy se mi podaří sehnat filmový matroš, díky kterému odložím touhu na trošku toho špiritusu, a zlatá rukavička to dokázala na nejméně dvacet minut! Čímž jsem ve střízlivosti učinil životní světový rekord, zneklidnil příbuzny i sousedy nechutným tichem a klidem, téměř vyvětral acetonovou vůni a překročil Nešporovu pětiletku. Pravda, po titulcích této lahodné seznamovací reality show (skutečně se držela reálií jako Benda křesla) to chtělo trošku spláchnout, že.

• 17.7.2019  07:19
    Miranda (TV seriál) (2009)

Miranda je semidebilní kredenc, obklopená obdobně švihlými případy - a Luciferem. Frky se opakují, značná část připomíná spíše americkou grotesku s jejími přepálenými gagy. Proč tedy tak vysoké hovnocení, ptáte se, co? I vy zvídavci. Miluji ženy, co si ze sebe umí udělat legraci. A Queen Kong Hartová to v jejich pomyslném žebříčku dotáhla docela vysoko.

• 16.7.2019  09:54

A po opičích tancích agitka feminoleseb. Ten svět se tak nádherně vyzvrací k lepšímu, ne?

• 16.7.2019  09:21
    Good Omens (TV seriál) (2019)

Sice jsem po většinu seriálu čekal, kdy uvidím poprvé a doslovně ,,anděla s ďáblem v těle", přinejmenším tedy předovýstupku druhého v zadní části prvního, ale co už. Účel splněn, devadesát devítka Radeček přečte knihu. Aha, hvězda dolů za absenci ,,těch druhých" jezdců z Apokalypsy. Chcete-li je poznat, následujte Radkina. Nebudete zklamáni. Nejste-li blbečci.

• 16.7.2019  08:58

Divadýlko pro postižené je samozřejmě dřina, nepopírám. A lze z tohoto prostředí čerpat i inspiraci pro výborný film, viz Wrestler. A nebo to zkusit takto.

• 16.7.2019  08:54
    Shaft (2019)

Ten film je příliš.... černý. Chtěl jsem napsat nablblý, ale to bych nemohl být strážci morálky označen za rasistu. A předabování ,,kund" na ,,pipiny" nic rozhodně nevylepšuje, vite?

• 20.5.2019  11:38
    Skleněný (2019)

Jak Tříšťokůstka vypustil komickáky do světa.

• 9.5.2019  18:20
    Aquaman (2018)

Má to žábry, legíny, po mámě půlku příboru, a skáče to. Co je to? Kvakvaman! Hraje ho Momoja, Džejsn. Takže ženská část publika vcelku spokojeně vrní, neboť onen herec vlastní statné těleso (mladší třou stehna o sebe) a v reálu przní stařenu (zkušenějším pro přemíru lubrikace vykluzují venušiny kuličky, zasloužilým rodičkám pak venušiny koule). Druhé, v dnešních dobách dost opomíjené pohlaví, pak většinou nebere pana Conana Droga jako nekalou konkurenci, ale ideál, takže si též nestěžují. A děti? Znáte je. Hovádka. Těm se líbí ten příběh! No, já osobně za Jasona házím dvojku, protože z něj taky teču jak Němcová z funkce, a tvůrcům bych doporučil jednou vlézt do bazénu tři na sedm s alespoň metrovou hloubkou a vyzkoušet si, jak v něm fungují fyzikální zákony. Ti se pak nasmějí nad tím, co za píčovinu vytvořili, až hanba.

• 9.5.2019  17:48

Z nebe spadla Jelita. Doktor ji narouboval. Potkala vošoustíka. Vošoustík vošoustičil, až dovošoustičil. Jelita se zlobí. Nad tím vším visí hangár. Postapo pohádka, vhodná pro žrouny stárvorsů a něco-manů.

• 9.5.2019  17:38
    Heavy Trip (2018)

Čtyři hvězdy finským vozembouchům - a pátá letí transprostorem verbitchovi za to, že jako přestárlý metloš, vyplešlá mařena a vícestupňový zednář zpopularizoval po Čechách, Moravě a Slizku tuto lahůdku natolik, že se otírá o procentní osmdesátku.

• 9.5.2019  17:28

Prošel jsem si těžkou zkouškou integrity a krvavým soubojem s Kuldou č. 2, který, pln nenávisti vůči finančníkům, zkoušel přenést své pocity i do hodnocení filmu. Nakonec jsem vyhrál na omoplatu a komouš si líže ramínko, ovšem nevím nevím, zda se mi to povede i po příští finanční krizi....

• 9.5.2019  17:18
    Narcos: Mexiko (TV seriál) (2018)

Aneb jak hypícký zkuřka k matroši přišel. Pořád ještě veselá a hravá záležitost, ovšem několik výhrad bych si dovolil předestřít. Právě nyní a zde. Tak! Napjatí jako šlachy? Už to bude.... už to bude.... a je to tůůůů! Kulyk projeví svůj názor. Burzy v napětí, fanynky spontánně ovulují, Žentour vyráží na oslavné turné. - Felix osciluje jen a pouze mezi dvěma polohami. Prohnaný kmotr a přizdisráč, co se studem nedokáže podívat lidem do očí. To je poněkud plochá figurka, nemyslíte? A ten Kikit jeden, Camarena, který ve skutečnosti rozhodně nebyl Jiskrou jasnou a Timurovým odlitkem, by zasloužil típnout hned po úvodních titulcích prvního dílu, protože.... vylhané Dušíny nikdo nerad. Celé dílo je poněkud nesoudržné, a to více, než je i u seriálu vhodné. Vidíte, málem bych zapomněl - Rafan ,,kár" Quintero mohl taky dostat do vínku nějakou snesitelnou mrdnu, a ne strašidelnou Tessu. Ale! V rámci akce rozjezdy pro hvězdy se, jak pevně věřím, můžeme těšit na lepší příští. Guzmáne, pojď k nám.

• 21.4.2019  10:11
    Království zombie (TV seriál) (2019)

Na Kojeju dotěla dobjy, jó. Když se prokoušete skrz šablonovitou zápletku ,,pinc, čó ma ču-čche, ládce slá, slá pan", dostanete hezkou atmosféru a občasné lekavky. Pravda, lidé se v seriálu dělí na chudé a úřednicko/šlechtickou grupu, kdy výše postavení mají upravený vous a na hlavě satelity, zatímco plebs je prostovlasý, s bradkami zasranými (snad) od bahna. Trošku mi to splývá. A ženské figury, které jsou pro změnu zase zcela vousoprosté, to je jednolitá masa, z níž vystupuje jen pupkatá queen, protože je neforemná a má oči pojídačky koťátek. Neva, rád si dám pokračování.

• 17.4.2019  10:13

Sotva si zachránili trojhvězdí, triplíci. Díky obludně altruistickému závěru jsem si totiž uplivl litr kyseliny chlorovodíkové přímo na semišky. Sice chlapci vysírali svým foglarovským přístupem po celý film, ale co je moc....

• 16.4.2019  13:50

Pro milovníky upřených pohledů, nesmyslných dívčích výkřiků, máchání kakanou a kakání máchanou. Takhle - občas se objeví bojová scéna. Mírně nereálná. Ale fakt jenom mírně, že.

• 16.4.2019  13:29

Hannibal Urinace famózně nečitelný, základní štěpení španělského davu, vedoucí časem až ku dominovým hrátkám v Guernice, naznačeno dost zjednodušeně, pár tojro navíc by se tvůrcům šiklo. Vše však přebíjí již jednou zmíněný herecký výkon mistra Tosara. Perfectamente!

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36