kulyk

kulyk

kulyk Kulyksson

okres Praha
otporník na vše a Peytlova jebka

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 14.1.2019  18:21

Na takto alogický výpotek myšlenkově zabržděných mám málo deformovanou hlavičku.

• 14.1.2019  16:30

Brůs ve dvojhappyendním filmu. Nejprve se bez nákladů zbaví stařeny, a pak mu projde i leccos jiného. Jen ten konec, tam zamrazí. Spoiler, zvykejte si. Vyživovací povinnost se vrátí jako bumerang a začne zase parazitovat, mrcha! Pochvala za staré, dobré, politicky nekorektní téma.

• 14.1.2019  14:42
    Volyň (2016)

Jsou takové dny, kdy vám manželka představí otce vašich společných dětí, přes chodbu se do garsoniery stěhuje patnáctičlenná rodina s poetickým příjmením Mižigarovi, auto se vysere uprostřed stoupání v tunelu na obchvatu a i přes předražené resekce zůstanou všechny čtyřky zapíchnuté v bebedobréráno, pročež vypadáte jako Angličan. Pokud pak stojíte v předsíni v gumákách, plášti a s prádelní šňůrou v ruce uvažujíc, zda jít a nebo nejít do lesa, pusťte si Volyň. Poslední naděje na to, že bude lépe, uvadne. Šťastnou cestu a příjemné tlení přeji.

• 14.1.2019  14:25

Hmmmm. Zkurvínek.

• 14.1.2019  14:11

Spokojenost. Příběh byl vystavěn i ukončen, motivace ozřejmeny a vyhrála ta správná rasa, že. Jen netuším, jaký smysl měl mít hotel na pomezí a proč do role pseudoMansona obsadil Goddard neherecké kopyto s charisma logaritmického pravítka.

• 14.1.2019  13:37

Ale nasrat! A rozmazat. Příště bych prosil místo Prdátor versus psychické neduhy třeba Vytřelec contra parta brusiče Karhana. Nebo Terminátor - Brumlíkova pomsta. Jistě, reálnost není nejsilnějším esem v sájfáj/ekčn rukávu, ale jakáž takáž uvěřitelnost by bodla.

• 14.1.2019  13:24

Hezké honičky. Okolo spratečka se motá matka draků, aniž by tlačila jejich vejce. Přinejmenším v záběru. To bych viděl pozitivně. Že jde o menší infantilnost než poslední z Jebalů, též. Ovšem jinak jde o takovou rychlokvašku, až hanba.

• 14.1.2019  13:01

Lotyši si sáhli do historie, či spíše do mýtů a bájí, a dobře jim tak. Resp. docela dobře. Na všem je vidno nadšení a snaha, též však poněkud menší zkušenosti i rozpočet a náznaky až ruského nevkusu. Ovšem vážně jen náznaky.

• 14.1.2019  12:49
    Vikingové - Hell (S05E15) (epizoda) (2018)

Proč dávám za pět, ptáte se, když seriál uvadá jako Mišíkovo růže, Floki na Islandu buď pobulívá, nebo przní mech, Ivar kokotí na kvadrát, Hvitserka bych oholil letlampou a Lagertha prcá kudlankáře? Protože, spoiler vole, ten konečně uhynul! Ten nejhorší herec všech dob, který zjevně opisoval od Jiříka Pompeje nejen topornost, ale i slavičí hlas, chcípnul! Tančil bych mu na hrobě, kdybych nebyl takový lenochod.

• 14.1.2019  12:12

Asi tu bude spoiler, řekl bych. To se tak jednou národ Finů, který vytvořil civilizaci z mechu, kapradí a omrzlin, bránil národu Rusů, co vytvořili civilizaci z kreténů. Helsinští to nečekaně skoro uplichtili, aby při první příležitosti zkusili získat ztracené na agresorovi zpět. Proto se můžeme podívat, jak se sešel Koukal Chechtomen, Dvojnik Kylo Ren, Heikki Vodkokoski a Takki Pitkänen se strejdou, který umí bojovat. A ještě si k tomu přivedl na výchovu souseda, jehož hlava po celé dětství sloužila otci kováři střídavě jako buchar nebo kovadlina. Film pak sleduje jejich veselé trampoty ve smutné době, nebo tak něco. Vynikající válečné drama, ve kterém by Suomíkům fandil snad i Koněv. Patoplků pomálu, akce dosti, lidskosti pak do sytosti. Jen jedna věc se vymkla reálu. Takhle svobodomyslný voják by konce nikdy nedožil. O to by se jeho vlastní sbor degenerálů postaral, že.

• 14.1.2019  11:33
    Bird Box (2018)

Rozhodně nehodlám propadnout místnímu trendu a srovnávat s Tichým místem, ne a ne a ne. Vůbec, nikdy a ani omylem. Budu oryžinelní. Buldoková místo toho, aby si v případě potřeby vyndavala ptáky z krabice a za pomoci dildace ukájela své předdůchodové choutky, nechala jakéhosi okolojdoucího naflusat do gramesu, což ji rozhodilo podstatně více, než následná invaze neviditelného něčeho odněkud, co dělá něco. Někdy. Ok. Absence úmorné snahy o vytváření celistvého příběhu se stává jaksi normou, je snazší točit akci, než podumat, chápu. Interrasové či mezigenerační párování a vůdčí role neohrožené ženy již také nás, barevně vyblité šovinisty, neděsí, byli jsme vychováni. Jenže Tiché místo je lepší!

• 14.1.2019  11:16
    Skif (2018)

Hezký dokument z dalekých krajin. Všude samý debil, norek, násilník a prase. Sem tam hezká děvočka. Do toho se přimotá Lutobor, který splňuje vše, až na tu holčinu, a přidává ještě naivní přístup k mocenským hrátkám. Umí si však najít kamaráda a když už se nafetne, stojí to za to. Proč by ne.

• 14.1.2019  11:00
    Venom (2018)

O čtvrtou hvězdu film připravila Michelle Williams. Její úsměv na mě působí podstatně děsivěji, než roztomilá grimasa Venoma těsně před zahryznutím růžovoučkého kojence, případně naducaného štěňátka rasy Čau-čau. To bych fakt svého hardyho narval raději do kontejneru s mimozemskou příjicí...

• 14.1.2019  10:50
    Akční park (2018)

Noxvyl s Pontpyjusem jsou i na stará kolena hovada, co si neuvědomují, že jim tělo musí vydržet až do smrti. Toliko k plusům.

• 5.11.2018  13:34

Pokud ve svém snivém světě věčného panice nesměle doufáte, že se někdy připletete mezi dvě lesbičanky jinak, než jako okopávaná oběť jejich politického aktivismu, dejte si tady Džimíka. Snad vám konečně udělá v erotických nadějích jasno.

• 5.11.2018  13:25
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Z hlediska hladovce po snesitelných sájfáj seriálech radost, z pohledu čtenáře Morganovy Půjčovny masa zprznění předlohy. Diváků je zde zajisté více, než čtenářů (zjevné při průzkumu komentářů, diskuzí či při pohledu do deníčků leckterých místních sumýšů), a i náhodný čítálek bude na Altered Carbon dštít síru v závislosti na tom, nakolik má ještě vzor v čerstvé paměti. A já už si pamatuji prdlajs i na žhavé téma, co jsem to vlastně měl nad ránem ke třetí večeři.

• 25.10.2018  08:44
    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)

Když jsou životostylové magacíny udělané vkusně, dokáží jedinku znostalgizovat, uvolnit a leckdy i inspirovat. Obzvláště, je-li do role ,,průvodkyně" dosazena sympatická cvičenka. No, toto není ten případ. Amatérismus tvůrců přebíjí jen jejich neschopnost činit reklamu alespoň trošku skrytou. Díky tomu pak můžeme sledovat surrealistické rozhovory se ,,sousedem", co, jdouc kolem s informací, že nemá čas na kávu, mezi řečí Vrbkové umyje okna, vytře, vydrhne hajzl a za táhlých záběrů na produkty lajfhajt povysvětluje, jak pospíchá. Ta si pak kydne za comp a velice návodně nadatlí adresu zásilkáče, na kterém objedná svému životnímu zoufalci šusťákovku. Patrně proto, aby to (jako že) netřískalo do očí, si následně ,,moderátorka" okope zarostlý drn. Hm. Když si přimyslíte prachmizernou kameru i střih, kdy rurální královna začasté hovoří v začátcích záběru s očima upřenýma mimo objektiv, témata, okopčená od zahraniční konkurence a nesedící hudební podkres, jste doma. Přeji příjemnou zábavu.

• 15.10.2018  13:56
    Střelný prach (TV seriál) (2017)

Vadí - přeslušnělý načutlý psík Hering-tn, zjednodušená historie, kontrarozvědčík Getys i s rozkuřovačem, co jsou poněkud nelogicky u každého povstaleckého prdu. Plusy - výprava, hepyjend a španělská ukázka grilovačky na téma ,,od nás fakt pomoc nechtějte, jsme ještě horší typ kudlanek".

• 15.10.2018  13:41
    Popravčí (2005)

Waldorfská Kostra ve snímku, který je drsný, špinavý, nevyvážený a zdlouhavý.

• 14.10.2018  11:30

Monstrum z blbin je ukázkové těleso pro logikofilní pitvaly filmů, co z nich separují nejprudší zhovadilosti a pak se vytahují, jak jsou akademicky na výši. Vidíte, doporučte to někdo Džaroušovi, to by byla pěkná diskuze - ,,Nej píčárny ve snímcích". Na stranu druhou však rozpočet byl, psék přežil a ten Jošík se zmrzkou taky, tedy hurá. Vypíchl bych čínskou vlajku, se kterou se v závěru vyprsila zbohatlická jachta. Docela šokézní pohled, co? A to nám těmi emerickými mávají před ksichty furt. Za pozornost stojí též multikulturní obsazení, páchané zde nejspíše kvůli tržebnosti, protože na Osrala si snad ambice nedělají. Korunuje to zase jednou postavička afromanského rappera, který působí v podmořské laboratoři jako nárt na oko. Netuším, co tam mohl mít za práci. Jestli dealoval parybám, nebo myl myčku na nádobí... záložní návnada... propagoval mezi biology Lidl...

• 14.10.2018  11:01

Zábavnost, skvělá montáž, posérum pravdy, vtip a hevyjend na druhou. Vcelku fajné.

• 14.10.2018  08:34

Pokud vám je trnem v oku současný americký prasodent, prcdement.... nebo jak jej nazýváte, Bill vás polaská na duši. Mě pro změnu potěšil svou soudností, neboť zacílil i do řad demo-kradů. Při svém rozboru příčin volebních neúspěchů. Méně genderových krávovin i šanování islámu a více demokracie. A predevším zamést s politickou korektností. Která by podobné vystoupení neměla dopustit, obracejíc se tak sama proti sobě.

• 11.10.2018  17:44

Maj áj in d skáj nau kráj bykos dáj d čááájld - ajajajáj. Si zpívá mé cynické já. Ovšem to lidské, ryzí, musí konstatovat, že tvůrci propagandu zvládli mistrně, takže nakonec vše dobře dopadlo, ne?

• 8.10.2018  11:36

Delyn a jeho abstraktní popisy, surrealistické vidění světa a vypitá paměť, která je toho součástí i příčinou, jsou zpět. Odložil cígo, absorboval pár beden bonparek a pozvolna bilancuje (rozuměj - cítí již pomněnky na druhém břehu), což jeho vrozené depresivnosti dodává nový rozměr. Zahýkal jsem si.

• 8.10.2018  11:18
    Anthony Jeselnik - Caligula (TV pořad) (2013)

Máselníkova samolibá zpomalenost, marihuanový šourot a lunetické záseky nejen rozčilují, ale napovídají i tomu, že měl připraveno málo materiálu. Co ze sebe nakonec přese všechno vyndal, stojí za pozornost.

• 8.10.2018  11:11

Tak to jsem NEPOCHOPÉL! Asi jsem DEBÉL! Z PRAHEE.

• 2.10.2018  16:11
    Paddington 2 (2017)

Pro kulyčka by to sice žádný zázrak nebyl, ale protože má dosti přebujelou fantazii, tak si při scénách z krimu dosazoval za obličeje herců držky Kajínka, Ratha, Janouška a RedAKa, což ho blažilo až u kulek, nutilo smát se stylem kačeřím a i jinak mu dělalo všeobecně dobře. A taky tam je onen angažovaný medvěd, co jej minule zaspal. To bude asi ten Prdlingtn.

• 1.10.2018  11:17
    Zprávičky ze světa (TV pořad) (2000)

• 29.9.2018  12:41

Za řeč stojí profláklé držky v mladém vyndání, tedy juvenilní kotel Jílkové a Brožka v dobách, kdy se jí na pičolapku ještě nepřicucávala jedna oligarchická muška za druhou. A samozřejmě protirasistická agitka, a to, což je smutné, ta z povedenějších. I když romáka musel hrát pro sichr Sagič, nejznámější český Kurd.

• 28.9.2018  12:58
    Goldbergovi (TV seriál) (2013)

Plní to svůj účel jen v případě, že jde o reklamu na antisemitismus.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34