kulyk

kulyk

kulyk Kulyksson

okres Praha
otporník na vše a Peytlova jebka

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 13.4.2018  16:52

Tak za prvé - zvedám Rogue One na pět, neboť rozdíl musí být zřetelněji vyňadřen. A zde tripluji s přivřenými štěrbinami, neboť propad stylu zpět ku dětinskosti kurevsky zamrzel.

• 13.4.2018  14:59

Za akcičku dvojčičku, ku zbytku bych opět doporučil výron mistra alchace, neboť ví, o čem mluví. Jeho dobrodružná povaha jihočeského Eskymo Welzla jej žene co chvíli mimo civilizaci, takže sem tam zavítá Mongoly očuchávat osobně.

• 13.4.2018  09:39

Ale jo. Byť každý již dávno ví, že Čárlý je ,,z kundí nory, z kundí nory, obšournická sviň", stejně mu to žereme i s navijákem, no ne?

• 11.4.2018  12:37
    Dvojníci (2016)

Hmň hmň hmň hmň... flus mň hmň. Asi tak. Slušné obsazení. Prajednoduchá zápletka. Pokurvené provedení.

• 11.4.2018  12:32
    Bad Ass 3 (2015)

A zde mi již vysloveně bolí klouby, jen co jsem donucen sledovat, jak musí junioři povstat ze zahradních křesílek. Ve chvílích, kdy za vydatné pomoci filmových triků (Jurský park hadr), geriavitu, ginkgo biloby, provazů i jejich vodičů, dvojníků, trojníků, střihače s velmi! ostrými nůžkami a zrychlování želvích záběrů předstírají souboj, je mi jako... no skoro tak strašně, jako jim. Tedy - již se nejen nesměji, ale trpím. Zbytečné vydojování cecíku jedničky. Svrasknul.

• 11.4.2018  12:22

Nějak mi to přestává připadat veselé. I když se, pravda, klucká uměji peckově obléci.

• 11.4.2018  12:15

Je o mně všeobecně známo, že hamouním. Hamty hamty, ať mám víc než tamty, syslík hadr, Harpagonovo větší brácha a tak dále, a tak dále. Proto když stahuji cosi, co má dostupné i pokračování, jedu to v bloku, naprudko a drsně, abych pak uspokojen usnul s pocitem dobře provedené krádeže. Prostě si po té ,,share" dřině spinknu a zdá se mi o plných spížích, naducaných trezorech a zajištěné budoucnosti. O to větší je pak zklamání, když druhé a další díly odhazuji do treše, aniž bych je sebeméně použil. K meritu věci - právě kvůli tomu jsem si povzdechl u likvidace druhého dílu momentálně komentované záležitosti. Dle všech ukazatelů je totiž ještě řádově horší, než zítřejší flám číslo jedna. A již u něj jsem, slušně řečeno, nebyl zrovna nadšen. Jde o skutečně horší variantu pubíkprdkrk komedie, při které mi v koutku cuklo snad jen proto, že se hemifaciální spazmus hlásil o pozornost.

• 11.4.2018  11:54

Někdy se i z hoven podaří uplácat docela pěkný popelník, hrneček, prdelatá prsatka od Novomlýnských nádrží, film, nebo... co kdo rád hňácá. Zde to vyšlo, především pak proto, že tvůrčí sráči den před tlačbou sežrali špetku vtipné kaše, zajímavé houbičky, po nichž je svět skutečně barevnější, a pár stránek ze Strážců galaxie.

• 6.4.2018  14:33
    Annihilation (2018)

Jo, chlapi chcípaj, baby jedou. Bejby nebude sedět v koutě! Proklínám všechny džendrzmrdy za jejich neustávající pokusy vnést chaos a nenávist mezi pohlaví a ,,pomáhat" tam, kde to vážně není zapotřebí. Chápu, bez konfliktu by se těžko uživili, proto hledají nové, novější a ještě obskurnější. Ženy si to všechno vyfajtovaly samy , dnes řídí bagry z moří až do vesmíru, a to muslimům, kakolíkům a jiným šovinistům navzdory a nevím o tom, že by jim muselo pomáhat několik tisíc kateder pohlavologie, když třeba za první velké potyčky zachraňovaly válečnou výrobu, aby následně propleskly kohokoliv, kdo jim chtěl ještě upírat práva. Proč tohle žvatlám.... jo. Ovšem zmrdů není nikdy dost, takže se dnes zbytečníci na kulturní frontě angažují tak urputně, až budeme brzy cenzuru za komančů vzpomínat jako zlaté časy. Proto je nesnáším. Vidím čtyři brécy s pistolkou a již jsem znechucen. Okamžitě se mi vybalí všechny ty neomarxistické kecy, co nás mají osvobodit od tyranie západní civilizace, a z filmu mám hovno s octem.

• 6.4.2018  14:13

Emerikan prdelossin - Fbyja... ne, Cyja v nesnázích. Tak bych to nazval, aby bylo zcela jasno, o čem. Vypadá to totiž, že populace USA natolik zdegenerovala z míšení, hamburgření a observace wrestlingu, že se již běžnými metodami nedaří rekrutovat kloudné agenty. Proto verbíři s radostí sáhnou i po chlapci, co se s rozkuřovačkou plážoval na nesprávném místě, její úhyn, zapříčiněný drobnými náboženskými neshodami, nebyl schopen v klidu reflektovat a tak se samovycvičil v ještě větší poleno, než jsme doufali. No, co už. Následuje akce, akce, obligátní dávka krávovin a troška akce navrch. Pro klidné nedělní odpoledne, kdy se před návštěvou tchounů uzamknete na hajzlu a sledujete na samsungu cokoliv, jen, když se to hýbe, ideální.

• 6.4.2018  13:59

Veverkovitý Ethan v ukázkově bezduché akční limošce. Hovadiny si tam podráží nohy s píčovinami, ovšem odsejpá to, stane se co chvíli ,,bum" a na své si přijdou i obdivovatelé Yoko Ono. Ta pizda tam je v mladším vydání. O trošku teda.

• 9.2.2018  14:32

Letos nám staví sněhuláka rákos. Díky jeho robotickému chování a solidní odolnosti se neobávám větších excesů, leda, že by sousední Kim zkusil sundat terče na biatlonové střelnici malorážkou o síle deseti kilotun a doletu dva tisíce kilometrů. Že by mu jako ta vyslaná ségra dělala návodčí... no, ku samotnému zahajlování - tak málo kýče? Mile překvapen.

• 31.1.2018  07:15

Nejprve se milý divák vyděsí, že tempo není zrovna strhující, rázné a postrádá spád, zkrátka, že to jde jako když ,,sere a maluje", později však kvituje pečlivě budovanou atmosféru a spokojeně potřásá hlavičkou. Výborná záležitost, v níž Shane místo doliny ve Wyomingu volí údolí alpské. I zde se, stejně, jako v díle písmáka Schaefera, hrdina nedá popsat jako stoprocentně kladný. Přichází, vykoná potřebné, znaveně odjíždí zapadající lavině vstříc, a to s tíhou svých vin někde na ramenou. A tak jedinými zásadními rozdíly jsou osobní angažovanost x principiálnost a to, že Shane ,,byl pistolník s očima jako len, štíhlej jako řeholník" a Sam Riley je blbeček.

• 30.1.2018  11:21

Pátá série prozatím nejde hodnotit jako celek, tak si to pěkně shrnu zde. Nějak se nám to táhne. Samozřejmě, že s odchodem Ragnara na zasloužený odpočinek ztratil seriál nejsilnější figuru, ale s tím se muselo počítat. Na cosi jako historickou přesnost se taky můžeme vytlačit, absurdní kostýmní exhibice většinu snad též neuráží. Ovšem roztříštěnost děje a jeho napínání do podoby, v níž se v některých dílech jen Ivar meresjeví po place a tváří se jako Zkurv Zkurvysson, Floki civí na Island a Lagertha z nudy ojíždí exoty, začínají být problém. Nyní ale pojďme k důležitým věcem. Vždy mi zajímalo, jak se asi v oněch dobách lidé, neukřáci, žijící na venkově, tedy jedinci s vytříbeným čichem i chutí, dokázali věnovat erotice s protějškem, co stejně jako oni provedl poslední očistu těla přepředloni, když jej v v polích nachytala průtrž mračen. V Haraldově domovině to vyřešili moudře. Žijí ve vyhnilých velrybách, takže si nějaké nedostatečné intimní hygieny u partnera, z něhož servou nikdy neprané hózničky z kozlečiny, ani nevšimnou. Prostě se furt cítí.... jako doma. A jak si tak nechávám běžet mozkovnu na setvračník napadá mi, jak by asi začínla ve středověku sepsaná evropská verze kámasútry pro lidové vrstvy. ,,Nejprve si vyčistíme ústa zvětralým pivem, pak vytáhneme z chlívku ženu a položíme ji na lože rozkoší, tedy do sena, nebo na hnůj. U obou z ohanbí odrolíme svrchní krustu. Milostnou polohu zvolíme dle toho, v jaké zůstala partnerka po omráčení ležet. Pokud jsme ústa proplachovali příliš a nedokážeme natrefit otvor, vyřízneme si nový....".

• 30.1.2018  10:31

Jak by řekl Václav Havel - ,,Ehm, spoilery, že". Extrémně otřískaný rámec, v němž neinvenční manytěžaři mění jen kulisy. Svět je zase něčím ohrožen. Všimněte si, že postupem času jde o stále větší a větší hovadiny, zde o tři rubikovky a Minotaura. Uvědomělý správňák hledá pomocníčky. Ti musí být genderově i rasově vyvážení, aby za a. zasáhli co nejširší spektrum platících, za b. nějací neoneomarxisté nedostali psotník. Někteří se spoluprací souhlasí ihned, jiní až za chvíli, po ,,dramatickém" dějovém zvratku. Poté se utkávají se zlem, a to opakovaně. Zlo nejprve vítězí, následně nečekaně prohrává. Pro odlehčení je vloženo pár politicky korektních fórků. Dý end, který slibuje ňů stárt. Zde stojí za pozornost především dvě věci. Rusové jsou vykresleni jako magoři, co seberou děti a jdou bydlet do vybuchlého reaktoru. Jo, to se teď smí, jít po nich, jsou na indexu. Ale i tak je pravověrný Amík zachrání, protože je kladnější než galvanická katoda. A tou druhou je těžké nepochopení motivace Clarka Josepha Kenta. Kurva, vždyť jen hibernoval! Viděl to tak na padesát, pro jistotu však sedmdesát let. Proč, ptáte se? Ze stejného důvodu, kvůli kterému svým budíkům nakopal řitky. Věděl to, nebožák, věděl. Že tam do pěti minut naroluje Edemsovo ohava a on se jí jen tak nezbaví!

• 30.1.2018  10:13

Viděl jsem x-tý výluh z předlohy. A ne, že bych si skoro prodojil jégry, což by odpovídalo čtyřem hvězdám, ale nadhodnocuji. Protože jsem se konečně dočkal téměř čistého ztvárnění příběhu, osekaného o všechny ty orientální krávoviny, kterými si cizozemci z míst tam někde za Pardubkami koření jakýkoliv film nebo seriál. Zbytečné obrooké postavy, předvádějící ,,humory" na úrovni Laurela s Hardym, filozofické záseky v ději, které mají za cíl přivést diváka k úžasným a neopakovatelným zjištěním, kupř. že čas hojí rány, není vše černé nebo bílé etc., a další extempore.

• 30.1.2018  10:04

Nesporným kladem je obsazení. Téměř do jednoho byli zvoleni herci, co se pohybovali po kariérní křivce směrem nahoru, a o pár let později by už takhle složený ansámbl nikdo nepoplatil. Ku zbytku platí téměř totéž, co k Loganovým parťákům. Jen lidé jsou zde hezčí, příběh sterilnější, humoru je méně a kulisy se více blýskají.

• 30.1.2018  09:59

Čistě oddychová akční krimikomedie. S rodinným ,,přesahem". Moc nenudí, příliš nedojímá, několikrát skoro i rozesměje a vlastní snad až celý jeden moment, v němž je skoro napínavá. Konzumní záležitost, v níž Prasík Totem konečně ukázal svou pravou tvář.

• 23.1.2018  11:33
    Viking (2016)

A spousty takových kokotů si Ivani prosadili za svaté. Jak symptomatické.

• 20.1.2018  20:43

Furt ještě uchcávám z Etkynsna, převlečeného za charakterního herce. Zjevně mi to jen tak bavit nepřestane. Tento případ Degreta na Monmártru je prozatím asi nejslabší, především proto, že erotické dusno, které mělo být přeneseno na obrazovku, potažmo femfatálnost slečinky A., končí na ne zrovna nejlepších výkonech vedlejších figur a zjevu i chování oné divy, které by mi k erekci nutily jen velice zvolna, pokud vůbec.

• 16.1.2018  00:03

Svět se mění a lidé se mění s ním. Z pradávné nenávisti jsem se propracoval ku znechucené úctě vůči klasice. A že to klasikou je se mi prokázalo již před lety, kdy mi pod okny tehdejšího bydliště v centru stověžaté táhl gejprájd. Zmaten všemi těmi barvičkami a posilněn destilátem z brambor jsem hochštaplersky vystoupil na parapet a do davu dole zvolal ,,Přátelé, kamarádi, my vám ty prdele rozmrdáme!". Zjevně díky notorické znalosti filmu má akce vyvolala nečekanou reakci. Jeden neoděný chlapec spadl smíchy z alegorického vozu, další mi posílali pusinky a dva nejhladovější započali stoupat po hromosvodu. Sice si to tedy dobrovolně nepouštím, vzájemně se s poledňákovinou vyhýbáme, ale víme o sobě a již se netoužíme zabít. Co? To tě zajímá? Proč tam již nebydlím? Bolestivá traumata, když už to musíš vědět! Vzpomínky, které mermomocí vytěsňuji. Zbytečně pevně ukotvený hromosvod. Jako Syřan - musel jsem se z té hrůzy odmigrovat. Sbalil jsem si pět švestek a odešel hrdě středem. Kachním krokem.

• 15.1.2018  21:03

Už je to sto osmdesátý odvar z fusekle, ovšem tenhle harant vypadá alespoň trošku realisticky.

• 15.1.2018  20:49
    Jája a Pája (TV seriál) (1986)

Tak koukám, že jsem tomu kdysi napálil za pět! No nic proti, jen musím upozornit na jistý aspekt. Dlouho jsem si myslel, že ve veřejnoprávnim vysílání těžko uzřím něco pedofilnějšího, než profláklou reklamu s textem ,,Děda mi za to kdysi dal bonbon. Byl to vertrs orydžinl a já od té doby vím, jak to chutná.... Dnes přede mnou stojí/klečí/leží můj vnuk a....", ale Lebeda, co moudře vyžaduje, aby to Jája uměl hned napoprvé, protože mu vstávání už nedělá dobře, i když se pak stejně zhluboka zahloubá, až z plavčíka lítá peří, je taky masíčko.

• 15.1.2018  14:19

Che, no to mi ho zahoď do kopřiv! PánBú ví, jestli se dále nebudou nacházet nějaké spoilery, tak to raději nečtěte. Marconi s Campbellem nám předhodili krmi, uklohněnou z následujících ingrediencí - atentát, IRA, papá s traumátky, politické sviňárny, migroš-rákos, který nikdy nehrál nic více, než poskakující žlutopičku, mekgajvrovské schopnosti vytvořit výbušné zařízení ze sponky, jetele a bonparek, staré dobré árnýovské komandování a Brosnan, co sere svou stařenu. Pes s kočičkou hadr, buďme upřímní. Čekal jsem, že se po požití (přinejmenším) zeseru jako amina. Ono ne. Nejen za zachované dekorum tedy plný počet. Šokoval i sám mistr ping-fu Džekýčen. On hrál! SIce jen polohy ,,smutný, více smutný, nejsmutnější, nasraný a (asi pět vteřin v začátcích) veselý, až hrdý", ovšem to je na jakéhokoliv asijského herce neskutečný rozptyl, o co více pak, když zrovna od něj čekáte jen ,,skok, hadžá! bum, hyjáááá - kop, utiky utiky, skok, hadžá....". Prostě šok a jedno z největších překvapení poslední doby.

• 15.1.2018  10:10

Ponížím za idealistické finále. To nebylo nutné.

• 14.1.2018  18:56

Poslednij bogatyr je tchurak takovyj... tchurak sovremenyj, k legendě vstrojenyj. Eh. Nebo tak nějak. Věřím, že znalce ruské kultury a milovníky pohádek tahle pěkně natočená blbůstka potěší. Kdo slova jako bylina, Muromec nebo nadhled nezná, ať se na to radši vysere.

• 14.1.2018  18:33

Gejostrom je, jak někdo již zmínil, taková pohnojená emmerichárna. Film rozkročený mocně, od začátku dělá ramena, keců tři prdele, a pak vytáhne podměrečného svraštěra, kterým jen tak zamává, krkne, prdne, usne. Výjimečně souhlasím s většinou. Minul se dobou. Před patnácti lety by byl hit. I dnes bych nebyl tak přísný, nebýt politické linky. Ne, blbost.... nebýt tak pitomého vyústění politické linky.

• 14.1.2018  17:57
    Bright (2017)

Místo rasismu druhismus, to by si některé neziskovky teprve chrochtly! Jinak docela solidní hříčka s přehnanou nesmrtelností gerojů a přepálenou rolí náhody. Dotáhne-li se pokračovačka, nevynechám.

• 14.1.2018  17:42

To vám je ale blbost, až se i saharské duny zelenají. Ovšem se spoustou přírody a dráždičem klitorín, který sebou na každé liáně mrská jako jojo, což zjevně k zisku stačí. Hvězda navíc za nepominutí faktu, že opičáček je silově vybavenější lidáčka.

• 14.1.2018  17:31

No ne, prostě.... píča je to. Eklhaftní. Samice to asi ba, neb též potřebují své snové fantasie. Raději však nezkoumat, o čem ve skutečnosti sní.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32