kulyk

kulyk

kulyk Kulyksson

okres Praha
otporník na vše a Peytlova jebka

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 14.9.2018  11:50
    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)

Pokud si odmyslíte toho otravného žabojeda, tak se jedná o vcelku příjemný a nenáročný cestopis. S mírným důrazem na stravovací návyky domorodců a jejich kulinářské speciality. Které jim vytřeštěný všudybýlek Fredka bez uzardění sežere.

• 13.9.2018  13:16

Holky, co se jim tampóny tvarují ve formě z cisterny a které si palmovité chloupky na holeních zastřihují vrtulníkem, jsou velice hot. Vůbec nechápu, proč jí ten mudla dal kopačky. Vždyť se mohl stát vaginálním speleologem! Jak si teď slečna přijde na své? Jsou americké jaderné nosiče v ohrožení? Že je zablemcá? Považme.

• 11.9.2018  16:49
    Zpívej (2016)

I budoucí organizátoři gay prideů potřebují své pohádečččky. Stejně, jako dozrávající konzumenti popkulturních kakanců. Prostě - kdo se stará o rozvoj budoucích degenerací, dvakrát se stará. A dvakrát kasíruje.

• 11.9.2018  15:51

Vcelku zábavné hříčky na téma co by, kdyby. Přímá cesta k Muži z vysokého zámku.

• 11.9.2018  15:40

Hezký to tenkrát bylo. Nebo naopak.

• 11.9.2018  15:22

Králíček Petr je sice naprostý čarák, ale zato pracovitý, až hanba! Dovolil mi dáchnout si v kině, což je na veřejnosti s tím stádem telat jinak prakticky nemožné. A aby toho nebylo málo, tak následně, když k nám dorazil na návštěvu přes wifinu, dokázal ukecané držtičky milovaných pochcand umlčet hned několikrát. Ne tedy, že bych po letech doháněl spánkový deficit, to bych musel trable hyperaktivního hlodavce pouštět ve smyčce, ale aspoň již neomdlévám při každém rychlejším pohybu. Při převalování z boku na bok jsem zaznamenal dandy čuníka. Veryfany. Brou.

• 7.9.2018  12:03

Proč kdysi kdysisauři vychcípali? Protože se z nich stali ekofašisté, co místo, aby si hleděli prdele vlastní či alespoň svého druhu, pro záchranu nějakých molů nebo červotočů naskákali houfně palicí do zdi. A nyní je na čase, aby podobný osud postihl lidstvo, že? V dálavách, tam za mlhou a příbojem... je ostrůvek, na němž trpí hodná a hebkorůžová desetitunová monstříčka, co si nedávno slušně zastolovala nad pár stovkami humanoidů. Tak to abychom vyrazlili jim pomoci! Je to přece taaak správné. I stalo se. Parta kolem zrzuny zasahuje. A když se tito lunetičtí dobroserové namixují s bezskrupulózními buzinec-many (což se děje vždy, věřte mi), je na průser zaděláno. Zábavná a solidně ukovaná klika od blbince.

• 6.9.2018  09:11

JE tam řada vtipů. Fakt. Je tam i spousta invence. Bohužel je zde též ukníkaný Robinek, působící, jako kdyby rypundou vcucnul týdenní produkci šesti kokainových laboratoří i s přilehlými sklady a pak se na uklidněnou poprášil džberem benzodiazepinů. Takto rozkolísaná osobnost v podobě hlavního a jediného aktéra pořadu mi ruší, skutečně, výrklyš end rýly. Obzvláště když vím, že jel na psychický dluh, který následně splatil i s úroky. Pokud se však při sledování dokážete oprostit od zkoumání hopsálkova duševního stavu, patrně se pobavíte. Jenže nedokážete. Ne poté, co jste toto dočetli. Neděkujte mi. Rádo se sralo.

• 6.9.2018  08:54
    Jim Jefferies: BARE (TV pořad) (2014)

Vše pozdvihuje prakticky bezchybná argumentace na téma vlastnictví zbraní.

• 4.9.2018  10:40
    Tomb Raider (2018)

No to mi tři ohon ebenovou pičí! Fikander jako strašňáckej zabiják! Ok, věrno předobrazu (až na ni) to vcelku je, neboť se jedná o ultimátní kravinu, ovšem vidět se dá.

• 4.9.2018  10:22
    Máš ji! (2018)

Vzpoury proti věku se dají dělat různým způsobem. Co denně potkávám čtyřicátníky, co na koloběžtičkách s kolečky o velikosti mexického dolaru, do kterých se jim každou chvíli zamotají roztřepené bradky, posunují své lumbersexuální těleso, okořeněné hlavou pakokota, směrem do korporátního kanclu. Předpokládám, že je z toho vyléčí až moment, kdy, jsa okouzleni vlastní výjimečností, přehlédnou schodiště. Nebo biomatky, tahající děti jako šimpanze zavěšené na různých částech těla v batikovaných šátcích. Sice jim fakáně občas vypadne, ale zase to o to více vynikne, když (poté, co obecním rozhlasem svolají maximální počet spoluobčanů, mezi které pak s tajemným úsměvem usednou do tureckého sedu spokojeny, jak velké je dnes publikum) vyjmou vřešťana i mléčný vak, aby obé následně konektovali v procesu, zvaném jimi ,,božské splynutí matky s potomkem", námi pak kojení na veřejnosti. Zmatení diváci si posléze mohou vyslechnout i kázání o škodlivosti očkovacích látek, naopak prospěšnosti čištění čaker, či rozhovor rodičky se sedmiletým kojencem na téma ,,respektuji tvou osobnost, pokud nechceš do školy, budeme tě učit doma co tě bude bavit - já, genderová právnička samouk a tatínek, zakladatel hnutí Sluneční lidé". I babči, co si pod otevřené bérce nazouvají růžové kecky, lze zařadit do skupiny jedinců z antiage odbojových skupin. Varianta hoňka, tedy - hrajeme na honěnou, ať se děje co se děje, franckoberle nefranckoberle, je snad tou nejlepší alternativou. Film jen poněkud zvláštně osciluje mezi poselstvím a pokusy o ztřeštěnou komedii. Což je škoda.

• 29.8.2018  11:51

Rozesmál mi ženu! No dobrá, ušklíbla se, přestala mým směrem házet předměty a špitla hromovým hlasem ,,TO JE DOBRÝ", aby po chvíli opět semkla brvy a metla piano, ale i tak. Je to hrdina jako Neckář, když v Šíleně smutné roztlemil Zombáčkovou.

• 28.8.2018  16:47

No ne, já nemůžu. V rámci férovosti nenahazuji hodnocení, protože jsem se nedostal za Havanu, ale blbě mi z toho je jako kdybych vychlastal desetilitrový kbelík Cuba Libre smíchaných s močítem, to celé prokvedlané Fidelovou jemně zamřelou stehenní kostí. Na až takové píčárny jsem asi trošičku starý.

• 28.8.2018  15:43

Po delší době jsem se vrátil k ,,retardovanému Federerovi" a sorry jako, dobrý. Tak určitě. Že. Spolu s tlupou anglických vyhnilozubců nemohu než obdivovat jeho dechberoucí schopnost improvizace a nebetyčný dar slovně vymrdat s libovolným extraktem lidské blbosti. Kdyby se uráčil prokandidovat do dolní komory naší Posranecké sněmovny, sleduji noční záznamy bez hnití brvou. Hnutí. Spíše hnutí. To by Kalous strhnul bar.

• 25.8.2018  15:19

Čisté osmdesátky se všemi klady i zápory. Pravda, triky se malinko zlepšily a Dolfík trošku zgerontovatěl, což se obé projevuje kupříkladu tím, že běh díky animátorům předstírá téměř snesitelně (a když se mu to nedaří, zloduši na něj uctivě počkají). Chcete-li vidět, jak Drago honí Dragoviče, směle vpřed. Akce tam je až po mandle nebo pět palců za děložní čípek. Edit - děložní čípek bych nechal, ten mám rád, ale mažu tímto Drago-Dragovičovinu. Alchac ji použil první a oprávněně mi nazval čuromedem, co mu leze do zelí. Protože od něj něco potřebuji, tak jste to vůbec nečetli, jo?

• 22.8.2018  10:50
    Paddington (2014)

Průměrné hodnocení, neboť film naplnil svůj potenciál jen částečně. Sice mi nechaly usnout, ale po pár desítkách minut požadovaly svačinku, a během druhé poloviny mi ta mladší co chvíli plácala po hlavě plastelínovým hadem. Příště vsadím na osvědčené klasiky, jako je Sofie Prdni nebo Zvohnilka, u těch nedutají. K obsahu: hrají v tom tuším medvědi. Mám však mlhavé podezření, že jsou nějak počítačově upravení.

• 22.8.2018  10:38
    Anon (2018)

Dobrý, dobrý, dobrý kozy, dobrý, chvilku nůďo, dobrý, horší kozy, vyvalená očatka, nedotažený závěr, imbecilní finální rozhovor. Suma sumárum - šáde potenciálu.

• 20.8.2018  13:20
    Beomjoidosi (2017)

Na rákoskovinu solidní.

• 20.8.2018  13:17

Tagjako... všude opuštěné supermarkety, a ten patlal si nemohl šlohnout bedýnku gumopryže a pro babu do tlamy dusítko z džeztrubky? Pak by se dalo vesele nacvičovat rozmnožovacích technik bez rizika vrhu. On místo toho pískem vysypával kilometry pěšin a následně se, patrně zpitomělý manuální prací, nad Blantkou neošklíbl. To má za to. Jinak výborný film se spoustou inovativních prvků, neodrhnutých nápadů a jedním trapným klišé á la Válka světů.

• 20.8.2018  09:27

Takhle. Řada rovin, do nichž je děj rozrastrován, stejně jako počet figur, musí některé dvanáctileté docela mást. Třeba takový já se chvílemi motal jako japonská myška. To je první plus. Mírný důraz na to, aby se udržela pozornost a zaplo se cirka setinové množství mozkové kapacity. A druhým plusem je konec, neboť podobné hepyjendy vyžaduji houšť. Pan Negativní, co je lidumilný tak konstruktivně, jako tři neziskovky dohromady, též zaujal, i když vypadá coby keporkak, kterému po nějakém ošklivém incidentu u Fukušimy narostl k bradičce člověk. Přesto v mé mysli rezonuje podezření, že se blíží díl, ve kterém to celé demografické pozitivum zase poserou. A můj vztah vůči dějové větvi ohledně Wakandy sdělím jen vyvoleným a interně, neboť jinak bych šel asi na kříž. Nebo do blistů.

• 20.8.2018  09:10

To vám je ale taková blbost... hezky udělaná. Inu, v dobách rozpuku jsem také hezky udělal pár blbek, ovšem málokdy se mi to chtělo opakovat. Ovšem když člověk neví, co s načatým večerem, jako podkres k manželským hádkám vcelku ideální. Hvězdu dolů za otravnou ,,genetičku", v podobných sprajto.fanto.sevnap filmech vyžaduji hezčí žihadla a větší žahadla. Jinak se jeden zbytečně moc zaměřuje na Džonsna, a to v něm budí pradávný strach z potlačované homosexuality, že.

• 18.8.2018  15:03
    Escobar (2017)

Fucking Pablo zůstane provždy ve stínu Narcos. Stále ještě solidně vystavěný filmový koráb, ale začíná dřít o dno. Pokud se vyskytnou další maňásci, co budou chtít na módní kolumbijské vlně vyrejžovat plata, zaslouží už plomo.

• 15.6.2018  08:26

Má poklona.

• 15.6.2018  08:21
    Smrtonosná zbraň (TV seriál) (2016)

S postupem druhé série dozrávám k touze Rigse zašlápnout, aby se už netrápil, ale na dlouhé cesty vcelku snesitelné přežvýkávadlo.

• 14.6.2018  17:16
    Chicago (2002)

Kde jen jsou, a kde jsem já/ proč není tu Žoržík, ta má kikina/ to si mám rajtovat na vlastním malíku?/ Ti prevíti jsou na sletu buzíků!// Vítej na srazu buzíķů/ oh Mamma mia, já taky jdu/ zahrajou mi asi pěknou muziku/ na tom srazu buziků.// Kde je ten sál, ten synemárt/ tam schází dnes se naše parta part/ budeme si lízat vodku z pupíka/ jak sluší se na buzíka// Dej sem klysma, já musím srát/ a místečko tak pro hochy udělat/ pak pobryndají mě svým egem po triku/ ti čistí i ti co frčí na piku... Političtí korektoři nechť si písmeno zet zamění s déčkem. A já si jdu heterosexuálně zachlastat, zakrkat a zasmrdět při sledování těch fotbalových budíků na mistrovství světa v pomádování, když už jsem si včera získal odpustek od stařeny společným sledováním této velice žhavé hitovky. Mejk piss, not vár.

• 3.6.2018  16:14

Zvláštní změť. Ne zrovna nejaktuálnější motiv hromadného úniku do virtuálu autoři vzali, famózně natrikovali a vecpali do něj imbecilní haranty s podivnými cíli. Jak sama ,,nerealita" působí výborně, tak pak vše, co se má dít ve světě skutečném, je až směšně ploché. A dětinské. A na hovno. A.... ajvaj. ,,Konečná premisa" filmu na téma léčby problémů ve světě, který se zcela logicky hroutí, ve vyznění ,,v úterý a čtvrtky se bude žít, zbytek týdne pařit"(a konkurence tu díru na trhu samozřejmě nevyužije) se tváří optimisticky, což mi zkroutilo již tak podivnou mordu v neskutečný škleb. Přečtěte si místo toho třeba Hetešu.

• 3.6.2018  15:56
    Já, Tonya (2017)

Doba se posunula, nějaký ten čas uplynul a kola dějin projela dalších pár kaluží, takže přišel čas vydělat na tom, z čeho se ještě nedávno lidé hroutili a v hrůze si vypichovali sklivce, případně se alespoň dopouštěli zděšených náboženských vytržení. Tak, jako se Babinský stal obdivovaným, Žižka miláčkem národa a všichni ti čuráci, co (nejen) v USA přivedli na mizinu, čímž jim často i ukrátili život, řadu lidí (viz vlček z Wall Streetu či zkurvenci, Sázející na nejistotu) se nyní kapsují na náhle bezskrupulózních kinofilech, přišel čas i na starou Tonku Klouzajdu. A proč by vlastně ne, vždyť jen nechala klepnout neméně ambiciozní pičku nad koleno, pročež pak poznala skutečnu nenávist puritánsko-pokrytecké Ameriky. Tak si alespoň na stáří pořídí lepší vůz, větší domeček a delší dildo. Budiž jí přáno. Kladem filmu samotného jsou vynikající výkony Margotky i té hydry, co jí sehrála maminečku. Což tu však píše kdekdo, takže již mlčím.

• 3.6.2018  15:37

A mám já čas vypisovat všechny logické lapsy či poukazovat na trapná klišé? Nemám. Pro příště si, drazí pacifisté, rimmingujte bez kulyčka.

• 31.5.2018  10:19

Inu, mají to těžké, použité ženy. Doma debila ve vytahaných teplácích, co kudy chodí, drobí, prdí a pyskuje, nálož upatlanců, dělajících jednu krávovinu za druhou jen proto, aby se co nejrychleji zmrzačili, nebo alespoň připravili o život, v práci za šéfovou buď postpubescentní kurvičku s absencí empatie, nebo zapšklou přechodnici, nenávidící vše a všechny. Do toho ještě takové lahůdky jako je tchýně, hemoroidy a sousedka, co umí všechno lépe a vypadá vždy upraveně, spokojeně a, dle vyjádření toho výše zmíněného zástupce odrůdy ,,hlava rodiny", mrdatelně. Zaslouží si pak podobně exponovaná nešťastnice pro vzácnou chvilku, určenou k relaxaci, tento filmový hit, o kterém jí bylo tvrzeno, že cílí přímo na ni? Nemyslím si. Ale co já vím, že, třeba je osud semlel natolik, že se jim to líbí. Já si jen drobím na modráky. Proprděný.

• 31.5.2018  09:59
    Ricky Gervais: Humanity (TV film) (2018)

Kadence vtipů i jejich vyznění prošly oproti dřívějším vystoupením změnou. Protože se Žervé snaží poplivat politickou korektnost a vysvětlit, že zaměňovat vtip s vysmívaným (i vysmíváním) je příznakem kretenismu.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33