kulyk

kulyk

kulyk Kulyksson

okres Praha
otporník na vše a Peytlova jebka

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 5.11.2018  13:34

Pokud ve svém snivém světě věčného panice nesměle doufáte, že se někdy připletete mezi dvě lesbičanky jinak, než jako okopávaná oběť jejich politického aktivismu, dejte si tady Džimíka. Snad vám konečně udělá v erotických nadějích jasno.

• 5.11.2018  13:25
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Z hlediska hladovce po snesitelných sájfáj seriálech radost, z pohledu čtenáře Morganovy Půjčovny masa zprznění předlohy. Diváků je zde zajisté více, než čtenářů (zjevné při průzkumu komentářů, diskuzí či při pohledu do deníčků leckterých místních sumýšů), a i náhodný čítálek bude na Altered Carbon dštít síru v závislosti na tom, nakolik má ještě vzor v čerstvé paměti. A já už si pamatuji prdlajs i na žhavé téma, co jsem to vlastně měl nad ránem ke třetí večeři.

• 25.10.2018  08:44
    Všechno, co mám ráda (TV pořad) (2018)

Když jsou životostylové magacíny udělané vkusně, dokáží jedinku znostalgizovat, uvolnit a leckdy i inspirovat. Obzvláště, je-li do role ,,průvodkyně" dosazena sympatická cvičenka. No, toto není ten případ. Amatérismus tvůrců přebíjí jen jejich neschopnost činit reklamu alespoň trošku skrytou. Díky tomu pak můžeme sledovat surrealistické rozhovory se ,,sousedem", co, jdouc kolem s informací, že nemá čas na kávu, mezi řečí Vrbkové umyje okna, vytře, vydrhne hajzl a za táhlých záběrů na produkty lajfhajt povysvětluje, jak pospíchá. Ta si pak kydne za comp a velice návodně nadatlí adresu zásilkáče, na kterém objedná svému životnímu zoufalci šusťákovku. Patrně proto, aby to (jako že) netřískalo do očí, si následně ,,moderátorka" okope zarostlý drn. Hm. Když si přimyslíte prachmizernou kameru i střih, kdy rurální královna začasté hovoří v začátcích záběru s očima upřenýma mimo objektiv, témata, okopčená od zahraniční konkurence a nesedící hudební podkres, jste doma. Přeji příjemnou zábavu.

• 15.10.2018  13:56
    Střelný prach (TV seriál) (2017)

Vadí - přeslušnělý načutlý psík Hering-tn, zjednodušená historie, kontrarozvědčík Getys i s rozkuřovačem, co jsou poněkud nelogicky u každého povstaleckého prdu. Plusy - výprava, hepyjend a španělská ukázka grilovačky na téma ,,od nás fakt pomoc nechtějte, jsme ještě horší typ kudlanek".

• 15.10.2018  13:41
    Popravčí (2005)

Waldorfská Kostra ve snímku, který je drsný, špinavý, nevyvážený a zdlouhavý.

• 14.10.2018  11:30

Monstrum z blbin je ukázkové těleso pro logikofilní pitvaly filmů, co z nich separují nejprudší zhovadilosti a pak se vytahují, jak jsou akademicky na výši. Vidíte, doporučte to někdo Džaroušovi, to by byla pěkná diskuze - ,,Nej píčárny ve snímcích". Na stranu druhou však rozpočet byl, psék přežil a ten Jošík se zmrzkou taky, tedy hurá. Vypíchl bych čínskou vlajku, se kterou se v závěru vyprsila zbohatlická jachta. Docela šokézní pohled, co? A to nám těmi emerickými mávají před ksichty furt. Za pozornost stojí též multikulturní obsazení, páchané zde nejspíše kvůli tržebnosti, protože na Osrala si snad ambice nedělají. Korunuje to zase jednou postavička afromanského rappera, který působí v podmořské laboratoři jako nárt na oko. Netuším, co tam mohl mít za práci. Jestli dealoval parybám, nebo myl myčku na nádobí... záložní návnada... propagoval mezi biology Lidl...

• 14.10.2018  11:01

Zábavnost, skvělá montáž, posérum pravdy, vtip a hevyjend na druhou. Vcelku fajné.

• 14.10.2018  08:34

Pokud vám je trnem v oku současný americký prasodent, prcdement.... nebo jak jej nazýváte, Bill vás polaská na duši. Mě pro změnu potěšil svou soudností, neboť zacílil i do řad demo-kradů. Při svém rozboru příčin volebních neúspěchů. Méně genderových krávovin i šanování islámu a více demokracie. A predevším zamést s politickou korektností. Která by podobné vystoupení neměla dopustit, obracejíc se tak sama proti sobě.

• 11.10.2018  17:44

Maj áj in d skáj nau kráj bykos dáj d čááájld - ajajajáj. Si zpívá mé cynické já. Ovšem to lidské, ryzí, musí konstatovat, že tvůrci propagandu zvládli mistrně, takže nakonec vše dobře dopadlo, ne?

• 8.10.2018  11:36

Delyn a jeho abstraktní popisy, surrealistické vidění světa a vypitá paměť, která je toho součástí i příčinou, jsou zpět. Odložil cígo, absorboval pár beden bonparek a pozvolna bilancuje (rozuměj - cítí již pomněnky na druhém břehu), což jeho vrozené depresivnosti dodává nový rozměr. Zahýkal jsem si.

• 8.10.2018  11:18
    Anthony Jeselnik - Caligula (TV pořad) (2013)

Máselníkova samolibá zpomalenost, marihuanový šourot a lunetické záseky nejen rozčilují, ale napovídají i tomu, že měl připraveno málo materiálu. Co ze sebe nakonec přese všechno vyndal, stojí za pozornost.

• 8.10.2018  11:11

Tak to jsem NEPOCHOPÉL! Asi jsem DEBÉL! Z PRAHEE.

• 2.10.2018  16:11
    Paddington 2 (2017)

Pro kulyčka by to sice žádný zázrak nebyl, ale protože má dosti přebujelou fantazii, tak si při scénách z krimu dosazoval za obličeje herců držky Kajínka, Ratha, Janouška a RedAKa, což ho blažilo až u kulek, nutilo smát se stylem kačeřím a i jinak mu dělalo všeobecně dobře. A taky tam je onen angažovaný medvěd, co jej minule zaspal. To bude asi ten Prdlingtn.

• 1.10.2018  11:17
    Zprávičky ze světa (TV pořad) (2000)

• 29.9.2018  12:41

Za řeč stojí profláklé držky v mladém vyndání, tedy juvenilní kotel Jílkové a Brožka v dobách, kdy se jí na pičolapku ještě nepřicucávala jedna oligarchická muška za druhou. A samozřejmě protirasistická agitka, a to, což je smutné, ta z povedenějších. I když romáka musel hrát pro sichr Sagič, nejznámější český Kurd.

• 28.9.2018  12:58
    Goldbergovi (TV seriál) (2013)

Plní to svůj účel jen v případě, že jde o reklamu na antisemitismus.

• 28.9.2018  12:12

Už nastavovali zrcadlo? Já přijdu, až nastavěj zrcadlo! Ano, půjčil jsem si odjinud, pravda. Ale sedí to jako prdel na kolík, ne? Už má babička mi říkávala - všimni si, že ty největší mravopočestnice jsou staré, ošklivé a přistěhovaly se odjinud, takže si nikdo místní nepamatuje, co dělaly jako mladé, nezatuchlé a snesitelně vyhlížející.... Vynikající Hugonek.

• 28.9.2018  11:49
    Páni kluci (1975)

Flákali je, zastrašovali, edukovali, udávali - a oni stejně zůstali živočišnými lidmi, plnými sil a nadšení ze života. Mimochodem - tohle vidět řízci z Barnevernetu, tak nám tu sjedou upravené Lidice č.2. Dospělci ke zdi, děti k neplodným Norníkům na převýchovu. Ale všechno jednou bude. Kupříkladu film Páni kluci na indexu. Tak, jako byl Procházka v době vzniku scénáře.

• 28.9.2018  08:00

Trpaslův výraz nakopnutého psíka se díky stále náročnější práci maskérů stává poněkud toporným, ovšem fyzická příprava kvalitní a z tohoto hlediska není moc co vytknout. Ukázkovou akci, plnou ,,žánrových klišé", mírně kalí podivné motivace postav, případně mrdník v jejich zařazení na osách dobro-zlo, cyja-emájsix, blbec-ještě větší pako. Zkrácený komentář pro cílovku: supéér honičky, nikde žádný cecky!

• 27.9.2018  17:12
    Temná věž (2017)

Místní Jolanda Sinatra Beckettová, která to se mnou myslí dobře, mi nacpala předlohu coby doporučenou četbu. Poctivě jsem ji sehnal, naštosoval a našel si čas, abych se na to vysral. Takže jsem k filmu přistoupil ničím neovlivněn a čistý jako lilium. Tedy jsem byl ušetřen rozrušení ze zprasení Kingoviny, avšak ne z krádeže hodiny a půl mého života. Ve zkratce - nesnesitelný pubík, kterému šibe, dělá hovadiny. Elba se znechuceně ošklíbá. MekKoblabla chvílemi i hraje, což je pro snímek až škoda. Uprostřed toho všeho stojí skalka, k jejíž denudaci vše směřuje. Budou-li snaživci o nepřirozenou erozi úspěšní, může se Matthew těšit, že mu chapadýlkem vyhoní sám Cthulhu, o což vlastně jde. Nám všem, ne?

• 26.9.2018  09:56
    Návrh (2009)

Toto je trapné... Ale já prostě musím přiznat, že do Bulldočky bych se zde, jsa transformován a tím i ponížen v nehezké tělo Reynoldse, také zamiloval. Čtyři hvězdy. A jdu se stydět do rohu.

• 26.9.2018  09:51

Měsíc zdarma HBO, náš milovaný zákazníku - tak ten mi byl čert dlužen, kurva drát! Hledím na neskutečné kujebákoviny, zatímco televizní balík sportovních kanalizací leniví a torrenty se z nudy homosexuálně bratří peer-to-peer. No nic. Lajkšérfolou nesledujte, přátelé. Je to srajda. S ústředním kreténem, kterému byste po deseti vteřinách rádi zatli tipec, vypnuli modem kladivem a zrušili účet u nebeského broadcastera. Jediné plus je Horvathka, vcelku talentovaná herka v rozjezdu, se kterou si snad ještě užijeme legraci. Až ji obsadí do něčeho normálního, co bude režírovat nedebil.

• 26.9.2018  09:20

FIlm nudný jako Země Živitelka a překvapivý méně, než šavle po sushi ze Sapy. Ne každý si vystačí se sledováním Loughlinové a vědeckým bádáním, zda by ji jo, nebo to už je přes míru.

• 26.9.2018  09:09

Nezajímavá kobyla s nezajímavým životem v nezajímavé jednotce nezajímavě nezajímá nezajímavého pakoně. Schválně by mi zajímalo jestli uhodnete, jaký ten film je?

• 26.9.2018  08:44
    Týden podle Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2018)

Vážený pane zbohatlíku, nehodlám zde bulvárně řešit ,,na co si nasazuješ Brož", případně jestli záseky v řeči souvisí se zálibou v rohování, ale k pořadu bych si několik poznámek dovolil. Za prvé - vše by vypadalo poněkud lépe bez toho dosazeného smíchu. Či kdyby, alespoň trochu, korespondoval s výroky tvé osoby. Bohužel působí, jako by jej mixoval obsedantně kompulzivní zvukař s úletem na snaze trefit se mimo. Což ničemu skutečně nepomáhá. Za druhé - nejsi dobrým moderátorem. Komentátorem. Komikem. Rétorem. A pak se, byť jsem ochoten připustit, že na některé celosvětové okolostojičnosti hledíme podobně, smysl sdělení nejen vytrácí, ale je přímo předhozen oponentům ku snadnému rozcupování metodou převodu na osobní rovinu. Za třetí - shrnutí. Zruš umělé tlemeníčko, piš scénář a najmi si na to nějakou populární prodejnou držku. Zdroje snad ještě jsou, ne?

• 25.9.2018  15:29
    451 stupňů Fahrenheita (TV film) (2018)

Hle, bylo nablito na Bradburyho, Orwella i Hellera. Nebo to snad autoři mysleli dobře? Předat varování o nebezpečí plíživého ztotalitnění (v těchto časech prodejným dobroserstvem) plíživě totalizovaným a jednoduchým mileniálům? Pak to buď pokaňhali naplacato, nebo si nechali udělat kvalitní průzkum a mlaďoši jsou ještě blbější, než jsme doufali. Než kdokoliv doufal. Než ONI doufali. Ti tajemní ONI.... A jsme fpiči.

• 25.9.2018  15:17
    Krásná Locika (TV film) (2009)

No, ne.

• 14.9.2018  11:50
    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)

Pokud si odmyslíte toho otravného žabojeda, tak se jedná o vcelku příjemný a nenáročný cestopis. S mírným důrazem na stravovací návyky domorodců a jejich kulinářské speciality. Které jim vytřeštěný všudybýlek Fredka bez uzardění sežere.

• 13.9.2018  13:16

Holky, co se jim tampóny tvarují ve formě z cisterny a které si palmovité chloupky na holeních zastřihují vrtulníkem, jsou velice hot. Vůbec nechápu, proč jí ten mudla dal kopačky. Vždyť se mohl stát vaginálním speleologem! Jak si teď slečna přijde na své? Jsou americké jaderné nosiče v ohrožení? Že je zablemcá? Považme.

• 11.9.2018  16:49
    Zpívej (2016)

I příští organizátoři gay prideů potřebují své pohádečččky. Stejně, jako dozrávající konzumenti popkulturních kakanců. Prostě - kdo se stará o rozvoj budoucích degenerací, dvakrát se stará. A dvakrát kasíruje.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34