jujec

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 9.12.2019  12:30
    The Beach Bum (2019)

FIlm není vtipný, není zajímavý, není k zamyšlení, není napínavý. Není k ničemu.

• 22.9.2019  07:56
    Ad Astra (2019)

Nerozumím vysokému hodnocení filmu, který, aniž bych chtěl prozrazovat děj, je plný nesmyslů, logických chyb a věcí, které se prostě stát nemůžou, pokud jsem se tedy na základní škole dobře učil. Žádný psychologický rozbor se nekoná, jen jeden blázen neví, co chce, a reaguje naprosto iracionálně. Kvůli tomu je herců zvučných jmen škoda, stejně jako času stráveného tímto filmem.

• 31.8.2019  14:43
    After: Polibek (2019)

Jako poměrně nenáročný divák filmů jsem byl opravdu zklamán - jako že když v noci dívka začne rukama sbírat střepy, tak je překvapená, že se řízne? A kluk (fakt nejde napsat muž), který něco zkazí, stojí a dívá se, jak mu dívka odchází za deště pryč, místo aby jí to vysvětlil, nebo aspoň se jí to pokusil napsat? Matka, co vyhrožuje dceři, že jí nedá ani cent, a dívka si přesto prosadí svou, to je opravdu realita jak vyšitá... Sice jsem staršího data narození, ale ani v 18 letech bych takový film nehodnotil lépe.

• 18.4.2019  13:52
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Vtipné, výjimečně trapné (každý holt máme jiný vkus), ale minimálně několikrát za pořad se zasměju. Super moderátorka - baba, co si dovede dělat legraci sama ze sebe, oceňuji!

• 11.9.2018  08:24
    Dej mi své jméno (2017)

Tak za prvé: když se 31letý (na herci je prostě vidět, že měl třicítku za sebou, byť podle popisu mu je 24) spustí se 17letým, které jen tak z legrace zároveň průběžně sexuje s holkou, moc v tom romantiku nevidím. Za druhé: nemám rád scény o ničem, kde se jen díváme na tělo mladého kluka, co kouří a jezdí na kole. Opět bez romantiky. Za třetí: aby otec řekl synovi, že je velice vzácné mít homosexuální vztah, to mi přijde hodně, hodně přitažené za vlasy. Shrnutí: nechápu, co je na tomto filmu tak zvláštního. Za mě jednoznačně nuda, nuda a ztráta času.

• 13.7.2018  07:47

První půlka filmu byla výborná, napětí se dalo krájet. Bohužel pak se film zvrhl ve frašku plnou nesmyslných technických detailů (jako že někdo rukou rozpojí vlak, když každý vagon váží desítky tun, tudíž je ve spřáhle šílený tlak), nicméně i tak to nebylo špatné.

• 22.3.2018  09:47
    Tvář vody (2017)

Naprosto nezajímavý film o tom, jak se němá uklízečka zamiluje to "kohosi", o němž neví vůbec nic, jen jí je ho líto. Drama se moc nekoná, romantika s žabím mužem taky moc nefunguje. Napínavé to není taky, jen předvídatelné. Ztráta času a velký údiv nad tím, co všechno může dostat Oscara.

• 26.2.2018  09:20

Začátek zajímavý a pak se to změnilo v cosi pro školáky na prvním stupni - nechápu, že každý dospívající musí mít tak zásadní psychický problém, aby to mělo vliv na to, jestli se podaří zachránit Zemi, nebo ne. Ztráta času.

• 23.2.2018  09:41

Původně jsem chtěl před spaním vidět jen kousek filmu s tím, že se dodívám druhý den. Jenže to se nedalo - ponurá atmosféra filmu, rychlost děje a především charaktery postav pro prostě vtáhly do příběhu tak silně, že jsem se nemohl odtrhnout. Výborný film z drsného prostředí, přitom lze postoje jednotlivých postav pochopit.

• 10.2.2018  14:40

Omlouvám se vše příznivcům komixů, ale postavit film na efektu modrého zvětšujícího se chlapa a polonahé postarší herečky nestačí. Chce to k tomu přidat nějaký zajímavý děj, ne jen klasiku ve stylu, že někde je nějaký zloduch, kterého se všichni snaží najít. Kdybychom si odmysleli všechny efekty a triky, zjistili bychom, že jde vlastně o fádní příběh - spíš povídku na 10 minut.

• 21.11.2017  11:57

Nechápu tak vysoké hodnocení filmu. Když jsem kráva a nesnesu, že se má kamarádka dala dohromady s bratrem, chovám se jako čúza a nesnáším celý svět, není to žádné drama o dospívání, ale spíš o tom, že mi nedal dlouho nikdo pár facek. Když jsem nasraná na všechny kolem, proč by mě měli mít rádi? A proč mi ostatní bychom se na to měli dívat?

• 5.8.2017  19:54

Příjemný letní film plný pohody. A je kupodivu i vtipný. Skvělé hlášky i scénář.

• 1.7.2017  18:14
    Kocour Bob (2016)

Sice mi není jasné, jak obyčejná kočka může přitáhnout pozornost tolika lidí (kdyby to byla panda, pochopil bych), nicméně přesto tento film hodnotím velmi vysoko, neboť je na něm poznat, že jde o příběh ze života a nikoliv o vymyšlený scénář.

• 21.6.2017  08:10

Typický případ filmu, kde trailer obsahuje všechno vtipné z celého filmu. Komedii si představuji jinak - film je spíše depresivní, nikoliv však nezajímavý. Chtělo by to ale i více reality - přece jen telefon strojvedoucímu "přehodila se nám signalizace, místo zelené svítí všude červená" asi moc možný nebude.

• 16.4.2017  22:35
    Památkáři (2014)

Poměrně nudný film, ve kterém se vlastně nic neděje. Téma není nezajímavé, ale postavit celý film na hledání nějaké sochy (omlouvám se všem milovníkům umění), to moc zábavné, emotivní ani vtipné není. Spíše je to lepší dokument.

• 2.4.2017  00:39
    Pasažéři (2016)

Vzhledem k hodnocení a také nepravdivému popisu děje tady na csfd.cz (ti dva pasažéři se rozhodně poruchou neprobudí) jsem čekal nějakou sci-fi, místo toho se film jeví jako podprůměrný film zasazení do zcela nereálné kosmické lodi, jde je tolik místa, že se jeden musí zamyslet nad tím, proč v letadlech na Zemi šetříme každý centimetry a do vesmíru posíláme lodě s halami, bazény a dalšími kravinkami pro spící pasažéry. Prostě normální film - něco začne, pak se zdá vše super, pak se to celé pokazí, zdánlivě spraví, opět pokazí... a tak to jde až do konce.

• 29.1.2017  10:02

Není to špatný film, jen nereálný. Nebo si myslíte, že se v dnešní době dva lidi, kteří se vidí ten den poprvé, vyspí bez kondomu? A že když si v bankovní zóně, kam můžete vstoupit jen s platební kartou, vše necháte a odejdete, že je nereálné někoho na ulici poprosit, aby Vás tam svojí kartou pustil, když kabelka a taška je vidět prosklenými dveřmi? A odešli byste od svých věcí raději moknout před svůj dům? Pochybuju. Bridget je nejen stará, ale úplně blbá. Zápletky možná nadchnou desetileté dítě, ale nás ve středním věku spíš vedou k zamyšlení "jak to, že ji vůbec někdo chce"....

• 27.12.2016  09:21

Neviděl jsem původní filmy, ale přesto si myslím, že i jeho pokračování by mělo mít nějaký děj. Jestliže však jedna tlupa v šílené době někam jede, někdo se je snaží zastavit, a toto se zopakuje ve filmu 2x, nevidím žádný důvod, proč by se mi to mělo líbit - bizarní prostředí a efekty nijak nevyrovnají naprosto chybějící děj.

• 21.11.2016  13:08

Neznám počítačovou hru a tak mi přijde, že film neměl žádný děj. Technicky a graficky byl film dobrý, ale jaksi o nic nešlo - prostě se tam mydlily dvě skupiny mezi sebou, občas se do toho připletla třetí. Červená karkulka má lepší zápletku, no chybí jí kouzla a čáry. Jednoznačně ztráta času.

• 7.11.2016  10:01
    Bod zlomu (2015)

Děj prakticky žádný, film jen o efektech (myšleno o extrémních sportech). Ekologové se nechávají vozit na hory vrtulníkem. Naprostá ztráta času.

• 5.9.2016  11:31

Dlouhé, nudné, bez akce a bez děje. Příběh na 5 minut. Sice hezky natočené, ale ztráta času.

• 31.7.2016  07:56
    Rezistence (2015)

Neznám knižní předlohu, jsem jen divák filmu. A ten se nelíbil - už v půlce filmu jsem si říkal, že to, co se odehrálo z děje, bylo max. na 10 minut - prostě jen vata a žádný děj. A na konci filmu jsem si byl jistý, že to byly vyhozené 2 hodiny života - film není ani zábavný, ani vtipný, ani poučný, vlastně ani ne moc akční. Na to, abych se díval je na počítačovou grafiku vytvářející svět, jsem asi moc starý.

• 11.7.2016  08:16

Batman, tedy člověk, zmlátí Supermana, který je schopný rukou prorazit beton. Ach jo. Totální kravina, natočeno jen kvůli efektům.

• 3.4.2016  09:16

Film má skoro dvě a půl hodiny a dvě hodiny z toho jsem čekal, co se stane. Pak jsem zjistil, že vlastně skoro nic. Netuším, co je na filmu tak zajímavého, že má dobré hodnocení - pro mě to byla dllouhá nuda, kdy jsem přemýšlel o tom, jestli nepůjdu dělat něco zábavnějšího (například umývat okna). Téma tak na dvacetiminutovou povídku a ještě k tomu nezajímavé.

• 26.3.2016  15:21

Divné, dlouhé, nudné. Zápletka k neuvěření. Možnýá to má působit na dospívající holčičky, aby doufaly, že mohou být výjimečné a z nebe se snese hrdina, který jí změní život. Pro nás ostatní je to ukecaná nuda.

• 20.3.2016  08:58
    Ant-Man (2015)

Ze začátku moc rozvláčné, nudné. Ke konci akční, ale i tak mám z filmu pocit, že se tvůrci za každou cenu snažili vymyslet něco nového a moc se jim to nepodařilo.

• 15.3.2016  23:56
    Spectre (2015)

Proč máme rádi Bondovky? Protože mají děj, krásné ženy a všelijaké technické vymoženosti, které překvapí. Spectre z toho nemá nic - jen psychologické drama o vztahu nevlastních bratrů, ženu, která není nijak atraktivní. A když hlavnímu hrdinovi 2x navrtají mozek a pár minut poté běhá a střílí, nutí to k zamyšlení, zda je to bondovka, nebo nějaký céčkový film.

• 6.3.2016  21:34

Nudné, dlouhé, o ničem. Takové filmy by snad ani neměly vznikat. Dvě hodiny čekáte, že se něco stane, a ono se vlastně nestane vůbec nic (až na jistou drobnost). Škoda času.

• 27.1.2016  11:59
    Tři bratři (2014)

Omlouvám se, ale tato pohádka se nepovedla. Nechápu, proč všichni hrdinové musí za každou cenu zpívat (a i nesmysly - například že "Marušku pošleme pro jablka zítra," hned jí ale vrazí košík a vyhodí z domu. Písničky nejsou hezké a až vůbec ne oblíbené. Nechápu, proč se "před plátnem" hlásí děti. Původně jsem očekával laskavým a moderním způsobem převyprávěné staré pohádky, ale poměrně dost jsem se přemáhal, abych se na film dodíval. Přesto dávám jednu hvězdičku - za Jiřího Lábuse jako skvělou ježibabu a za triky.

• 13.12.2015  21:52

Skvělé dialogy a děj postavený jen na nich. Typický film, kdy se ukazuje, že úžasný scénář a bezvadní herci jsou víc než dnešní super počítačové efekty. Každý má pusu plnou tolerance jen do okamžiku, když musí začít sám tolerovat - nádherná ukázka lidských povah.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6