jujec

jujec

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 13.7.2018  07:47

První půlka filmu byla výborná, napětí se dalo krájet. Bohužel pak se film zvrhl ve frašku plnou nesmyslných technických detailů (jako že někdo rukou rozpojí vlak, když každý vagon váží desítky tun, tudíž je ve spřáhle šílený tlak), nicméně i tak to nebylo špatné.

• 22.3.2018  09:47
    Tvář vody (2017)

Naprosto nezajímavý film o tom, jak se němá uklízečka zamiluje to "kohosi", o němž neví vůbec nic, jen jí je ho líto. Drama se moc nekoná, romantika s žabím mužem taky moc nefunguje. Napínavé to není taky, jen předvídatelné. Ztráta času a velký údiv nad tím, co všechno může dostat Oscara.

• 26.2.2018  09:20

Začátek zajímavý a pak se to změnilo v cosi pro školáky na prvním stupni - nechápu, že každý dospívající musí mít tak zásadní psychický problém, aby to mělo vliv na to, jestli se podaří zachránit Zemi, nebo ne. Ztráta času.

• 23.2.2018  09:41

Původně jsem chtěl před spaním vidět jen kousek filmu s tím, že se dodívám druhý den. Jenže to se nedalo - ponurá atmosféra filmu, rychlost děje a především charaktery postav pro prostě vtáhly do příběhu tak silně, že jsem se nemohl odtrhnout. Výborný film z drsného prostředí, přitom lze postoje jednotlivých postav pochopit.

• 10.2.2018  14:40

Omlouvám se vše příznivcům komixů, ale postavit film na efektu modrého zvětšujícího se chlapa a polonahé postarší herečky nestačí. Chce to k tomu přidat nějaký zajímavý děj, ne jen klasiku ve stylu, že někde je nějaký zloduch, kterého se všichni snaží najít. Kdybychom si odmysleli všechny efekty a triky, zjistili bychom, že jde vlastně o fádní příběh - spíš povídku na 10 minut.

• 21.11.2017  11:57

Nechápu tak vysoké hodnocení filmu. Když jsem kráva a nesnesu, že se má kamarádka dala dohromady s bratrem, chovám se jako čúza a nesnáším celý svět, není to žádné drama o dospívání, ale spíš o tom, že mi nedal dlouho nikdo pár facek. Když jsem nasraná na všechny kolem, proč by mě měli mít rádi? A proč mi ostatní bychom se na to měli dívat?

• 5.8.2017  19:54

Příjemný letní film plný pohody. A je kupodivu i vtipný. Skvělé hlášky i scénář.

• 1.7.2017  18:14
    Kocour Bob (2016)

Sice mi není jasné, jak obyčejná kočka může přitáhnout pozornost tolika lidí (kdyby to byla panda, pochopil bych), nicméně přesto tento film hodnotím velmi vysoko, neboť je na něm poznat, že jde o příběh ze života a nikoliv o vymyšlený scénář.

• 21.6.2017  08:10

Typický případ filmu, kde trailer obsahuje všechno vtipné z celého filmu. Komedii si představuji jinak - film je spíše depresivní, nikoliv však nezajímavý. Chtělo by to ale i více reality - přece jen telefon strojvedoucímu "přehodila se nám signalizace, místo zelené svítí všude červená" asi moc možný nebude.

• 16.4.2017  22:35
    Památkáři (2014)

Poměrně nudný film, ve kterém se vlastně nic neděje. Téma není nezajímavé, ale postavit celý film na hledání nějaké sochy (omlouvám se všem milovníkům umění), to moc zábavné, emotivní ani vtipné není. Spíše je to lepší dokument.

• 2.4.2017  00:39
    Pasažéři (2016)

Vzhledem k hodnocení a také nepravdivému popisu děje tady na csfd.cz (ti dva pasažéři se rozhodně poruchou neprobudí) jsem čekal nějakou sci-fi, místo toho se film jeví jako podprůměrný film zasazení do zcela nereálné kosmické lodi, jde je tolik místa, že se jeden musí zamyslet nad tím, proč v letadlech na Zemi šetříme každý centimetry a do vesmíru posíláme lodě s halami, bazény a dalšími kravinkami pro spící pasažéry. Prostě normální film - něco začne, pak se zdá vše super, pak se to celé pokazí, zdánlivě spraví, opět pokazí... a tak to jde až do konce.

• 29.1.2017  10:02

Není to špatný film, jen nereálný. Nebo si myslíte, že se v dnešní době dva lidi, kteří se vidí ten den poprvé, vyspí bez kondomu? A že když si v bankovní zóně, kam můžete vstoupit jen s platební kartou, vše necháte a odejdete, že je nereálné někoho na ulici poprosit, aby Vás tam svojí kartou pustil, když kabelka a taška je vidět prosklenými dveřmi? A odešli byste od svých věcí raději moknout před svůj dům? Pochybuju. Bridget je nejen stará, ale úplně blbá. Zápletky možná nadchnou desetileté dítě, ale nás ve středním věku spíš vedou k zamyšlení "jak to, že ji vůbec někdo chce"....

• 27.12.2016  09:21

Neviděl jsem původní filmy, ale přesto si myslím, že i jeho pokračování by mělo mít nějaký děj. Jestliže však jedna tlupa v šílené době někam jede, někdo se je snaží zastavit, a toto se zopakuje ve filmu 2x, nevidím žádný důvod, proč by se mi to mělo líbit - bizarní prostředí a efekty nijak nevyrovnají naprosto chybějící děj.

• 21.11.2016  13:08

Neznám počítačovou hru a tak mi přijde, že film neměl žádný děj. Technicky a graficky byl film dobrý, ale jaksi o nic nešlo - prostě se tam mydlily dvě skupiny mezi sebou, občas se do toho připletla třetí. Červená karkulka má lepší zápletku, no chybí jí kouzla a čáry. Jednoznačně ztráta času.

• 7.11.2016  10:01
    Bod zlomu (2015)

Děj prakticky žádný, film jen o efektech (myšleno o extrémních sportech). Ekologové se nechávají vozit na hory vrtulníkem. Naprostá ztráta času.

• 5.9.2016  11:31

Dlouhé, nudné, bez akce a bez děje. Příběh na 5 minut. Sice hezky natočené, ale ztráta času.

• 31.7.2016  07:56
    Rezistence (2015)

Neznám knižní předlohu, jsem jen divák filmu. A ten se nelíbil - už v půlce filmu jsem si říkal, že to, co se odehrálo z děje, bylo max. na 10 minut - prostě jen vata a žádný děj. A na konci filmu jsem si byl jistý, že to byly vyhozené 2 hodiny života - film není ani zábavný, ani vtipný, ani poučný, vlastně ani ne moc akční. Na to, abych se díval je na počítačovou grafiku vytvářející svět, jsem asi moc starý.

• 11.7.2016  08:16

Batman, tedy člověk, zmlátí Supermana, který je schopný rukou prorazit beton. Ach jo. Totální kravina, natočeno jen kvůli efektům.

• 3.4.2016  09:16

Film má skoro dvě a půl hodiny a dvě hodiny z toho jsem čekal, co se stane. Pak jsem zjistil, že vlastně skoro nic. Netuším, co je na filmu tak zajímavého, že má dobré hodnocení - pro mě to byla dllouhá nuda, kdy jsem přemýšlel o tom, jestli nepůjdu dělat něco zábavnějšího (například umývat okna). Téma tak na dvacetiminutovou povídku a ještě k tomu nezajímavé.

• 26.3.2016  15:21

Divné, dlouhé, nudné. Zápletka k neuvěření. Možnýá to má působit na dospívající holčičky, aby doufaly, že mohou být výjimečné a z nebe se snese hrdina, který jí změní život. Pro nás ostatní je to ukecaná nuda.

• 20.3.2016  08:58
    Ant-Man (2015)

Ze začátku moc rozvláčné, nudné. Ke konci akční, ale i tak mám z filmu pocit, že se tvůrci za každou cenu snažili vymyslet něco nového a moc se jim to nepodařilo.

• 15.3.2016  23:56
    Spectre (2015)

Proč máme rádi Bondovky? Protože mají děj, krásné ženy a všelijaké technické vymoženosti, které překvapí. Spectre z toho nemá nic - jen psychologické drama o vztahu nevlastních bratrů, ženu, která není nijak atraktivní. A když hlavnímu hrdinovi 2x navrtají mozek a pár minut poté běhá a střílí, nutí to k zamyšlení, zda je to bondovka, nebo nějaký céčkový film.

• 6.3.2016  21:34

Nudné, dlouhé, o ničem. Takové filmy by snad ani neměly vznikat. Dvě hodiny čekáte, že se něco stane, a ono se vlastně nestane vůbec nic (až na jistou drobnost). Škoda času.

• 27.1.2016  11:59
    Tři bratři (2014)

Omlouvám se, ale tato pohádka se nepovedla. Nechápu, proč všichni hrdinové musí za každou cenu zpívat (a i nesmysly - například že "Marušku pošleme pro jablka zítra," hned jí ale vrazí košík a vyhodí z domu. Písničky nejsou hezké a až vůbec ne oblíbené. Nechápu, proč se "před plátnem" hlásí děti. Původně jsem očekával laskavým a moderním způsobem převyprávěné staré pohádky, ale poměrně dost jsem se přemáhal, abych se na film dodíval. Přesto dávám jednu hvězdičku - za Jiřího Lábuse jako skvělou ježibabu a za triky.

• 13.12.2015  21:52

Skvělé dialogy a děj postavený jen na nich. Typický film, kdy se ukazuje, že úžasný scénář a bezvadní herci jsou víc než dnešní super počítačové efekty. Každý má pusu plnou tolerance jen do okamžiku, když musí začít sám tolerovat - nádherná ukázka lidských povah.

• 8.11.2015  07:38
    Divergence (2014)

Kdybych byl náctiletá holčička, asi by se mi film líbil. Ale dívat na cosi, co nemá logiku od začátku, fakt znovu nechci. Společnost funguje na systému, který spoustě lidí nevyhovuje, má nesmyslné rituály (proč se musí mladí lidé řezat do dlaně? A to dokonce stejným nožem? Kde je hygiena?) Celý děj filmu se vymyká logice. Například sérum pravdy působí na každého jinak dlouho (na Neohrožené několik desítek minut, na Kate Winslet asi 30 sekund). Jak to, že mezi neohroženými není nikdo stary? A proč se, i když se to nesmí, bez problémů dostane matka hlavní hrdinky mezi Neohrožené a pak zmizí, přitom ostatní schopnější to nedokáží? A proč má někdy "Čtyřka" na krku tetování a někdy ne? Patetický konec, kdy "miluji Tě" zničí chemickou zbraň (sérum pravdy) je opravdu pro ty náctileté holčičky...

• 2.10.2015  14:02

No, nic moc teda. Když dvojice hrdinů unese policejní auto i s policistou a pak setíky policistů za nimi jedou, střílí po nich a snaží se je zastavit, i když oni jasně předem řekli, že se chtějí dostat do Sugarlandu, kde policistu propustí, tak mi přijde, že je děj filmu naprostý nesmysl - zjevně jde o zbytečné ohrožení na životech všech kolemjdoucích, neúčelné náklady na pohonné hmoty atd... Ale pokud se to tak před těmi 40 lety stalo, tak musím říct, že tamní policisté byli neskutečně hloupí.

• 10.8.2015  10:13
    Zmizelá (2014)

Skvělý film - na začátku se bojíte o zmizelou manželku, pak se vše otočí. Drsné, zajímavé, nevšední.

• 17.7.2015  22:14
    Tráva (TV seriál) (2005)

První dvě série byly úžasně vtipné - to, co si navzájem postavičky prováděly, bylo fakt skvělé. Postupně se z humoru stala telenovela, kdy místo vtipu přišly vztahy, děj se komplikoval a nakonec z toho zbylo sentimentální vzpomínání na minulost. To ale neznamená, že jde o špatný seriál, jen se prostě scénář modifikoval v něco jiného, než se tvářil na začátku. Viděl jsem v kuse celý seriál a protože více se řešil děj než humor, nemám důvod si ho pustit znovu. Ale jsem rád, že jsem ho viděl.

• 14.6.2015  09:18
    Birdman (2014)

Jednou zajímavostí filmu je to, že v něm není jediný střih a vše je točeno (zdánlivě) v kuse. Tím pádem film působí spíše jako dokument. Příběh samotný nic moc a uvěřitelnost minimální. Nechápu důvod, proč se mám dívat na takto podivně zpracovaný příběh o pochybnostech jednoho herce, zda bude úspěšný.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6