3piCZ

3piCZ

okres Praha

• 30.3.2015  23:59

Jak se dalo u tak rozpočtově skoro neomezeného filmu čekat, o akci nebylo nouze. Dokonce zakryla nedostatky ve scénáři. Já se bavil a nic jiného jsem od tohoto filmu ani nepožadoval. Vin Dieselovu rozlučku s Paulem jsme tak nějak potřebovali všichni. Za mě 4*.

• 29.3.2013  14:36
    Láska (2012)

Díky nekonečným, nestříhaným záběrům jsem se cítil jako na hře v divadle a celý film se jakoby odehrával na jevišti přede mnou. Každopádně se mi tento film o dvou hercích hodně líbil a Oscar za nejlepší zahraniční film je tady určitě zasloužený. Trochu mě mrzí, že Emmanuelle zlatá soška o chlup utekla, protože na svůj věk podala obdivuhodný výkon a kdy jindy se zase naskytne příležitost aby Oscara získala osmdesáti pětiletá herečka...

• 28.2.2013  19:31

"Jediný způsob, jak být šťastný je milovat. Bez lásky, tvůj život ti jen probleskne." Tento film je opravdu výzva. Překvapilo mě, že je hodnocen modrou barvou, ale je to srozumitelné, protože Strom života opravdu není pro každého. Je to jeden z nejnáročnějších (možná nejnáročnější) film, co jsem viděl. Moje hodnocení 75%.

• 22.1.2013  12:20
    Náš vůdce (2008)

Skutečně se Němci poučili z fašismu a historie se už nemůže opakovat? Všichni jsou o tom přesvědčeni, dokud německý profesor nezačne projekt Die Welle. Určitě zajímavá a poučná podívaná pro všechny věkové kategorie.

• 22.1.2013  00:08

Roberta Pattisona jsem měl dlouho zafixovaného jako herce - neherce kvůli Twilightu a Remember Me jsem se vyhýbal právě kvůli němu.. Nakonec jsem mu dal šanci a z filmu se vyklubala velice příjemná podívaná a kdybych jí něměl od kamarádky lehce "vyspoilerovanou", užil bych si to určitě o něco více.

• 7.1.2013  19:49

Že naprostý amatér v režisérské branži dokáže dát do kupy jeden z nejlepších teenagerovských filmů, co jsem kdy viděl, jsem nečekal. Při výběru herců do svých rolí měl šťastnou ruku a všem role náramně sedla. Nicméně u Emmy stačilo, že tam byla :) Dal bych 4 hvězdy, ale tu pátou si u mě Chbosky získal za skvělý nemainstreamový soundtrack.

• 2.1.2013  12:36

Tento Akční / Fantasy / Sci-Fi film mi kamarád doporučil jako skvělou komedii. V tom se nemýlil. Otřesným hereckým výkonům a triky, které bych zvládl i v malování mě pobavily víc než kdejaké komedie. Proto ta 1*.

• 2.1.2013  12:35
    Fontána (2006)

Výborný, podle mě nedoceněný, herecký výkon Hugh Jackmana.

• 2.1.2013  12:35
    Drive (2011)

U mě jednoznačně film roku 2011. Výtahová scéna patří mezi ty scény, které dělají z výborného filmu mimořádný.

• 2.1.2013  12:34
    Donnie Darko (2001)

Top mezi mysteriózními filmy. Po prvním shlédnutí jsem jen nevěřícně koukal. Shlédnutí Director's cut verze mě jen utvrdilo v názoru, že se jedná o výjmečný film :) Doporučuji.

• 2.1.2013  12:34
    Forrest Gump (1994)

Kdo neviděl Forresta, že? Tom Hanks ve své životní roli podává excelentní výkon, který se neokouká ani po stém shlédnutí :)