Jerrysus

4 body

<< předchozí 1 2
    • 30.1.2012  17:05
    Pán Domu (2005)

Tahle role, film a opravdu hodně slabý, nenápaditý děj Lee Jonesovi opravdu nesedl. Záživných je snad jen prvních pár minut, ale pak to člověk nevypne snad jen kvůli roztleskávačkám. A třebaže se někdy nějaký ten povedenější vtípek od někud vyhrabe, přišlo mi to jako parodie na klasicou Disneyovskou frašku, která má u člověka vyvolat pocit, že je humorná a zábavná, ale v konečném součtu je to přesně naopak.

• 30.1.2012  16:53

Od celého filmu jsem čekal něco víc, ale Sandler mě dost zklamal. Na snímek se člověk vydrží dívat jen proto, aby zjistil co bude dál a kdy už to hrozné trápení skončí. Rozhodně lze pochválit snad jen nápad s ovladačem, který vám dokonale změní život, ale jako film to u mě valný úspěch nesklidilo. Opravdu jen občas se pobavíte, ale i přes to si po filmu řeknete, že se dal volný čas strávit i jinak než u téhle mírně bezduché komedie.

• 25.1.2012  20:24
    Knight Rider (TV seriál) (1982)

Tahle kultovní záležitost mě vždycky přitahovala. Ne že bych musel vidět každičký díl, protože se od sebe jednotlivé díly ani moc nelišily, ale občas zkouknout tenhle seriál s "boreckým" mluvícím autem vůbec není špatné!

• 25.1.2012  20:20
    Pohádky o mašinkách (TV seriál) (1987)

Tohle je prostě parádní večerníčkovská klasika, která mi už jako malému přirostla k srdci. Skvěle dabováné a překrásně namalované mašinky, jedna lepší než druhá. Nemůžu si pomoct a rád bych to shlédl znova a připomněl si staré dobré časy.

• 25.1.2012  20:07
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

A pak se dívíme, že jsou současné děti takhle zakomplexovaný a neumí ani pořádně utvořit větu. Ani nechápu jak jsem mohl dříve vstávat kvůli téhle dvacetiminutové šílenosti.

• 25.1.2012  19:55

Velice příjemná oddychovka pro celou rodinu i když musím podotknout, že obsazení je opravdu slabé. Do role mi tam sedí snad jen Rodrick a Gregova maminka, jinak jsem se těšil na lepší herce. Zvlášť když vidím představitele Rowlieho zpívat na židli, obrací se mi z něho žaludek! Ještě horší je potom český dabing, ale když ho překousnete a nebo si pustíte film v originále, tak vás potěší úsměvné scénky a občas i vydařené vtipy docela ucházejcího filmu kopírující světovou knižní předlohu, kterou jak to u filmových adaptací často bývá, nepřekoná.

• 25.1.2012  19:12

Po dost pokulhávajícím Zatmění, které pomalu nemělo hlavu a patu, je Rozbřesk docela příjemná osvěžující změna a troufám si říct, že se může zařadit do celé ságy jako nejlepší. Děj sice není nabitý zajímavými scénami (až na pár vyjímek), ale není o ničem a není přeplácaný a hezky to celé vygraduje ke konci. Trochu mě vadí to, že v první půlce filmu jako by se zapomnělo, že Edward a jeho rodina jsou upíři a my tak sledujeme romantický film o svatební cestě dvou NORMÁLNÍCH lidí. Druhá část je alespoň o trochu zajímavější. Odporně vyhlížející Kristen Stewart, hádky mezi vlkodlaky a beznadějné situace, kdy nikdo neví ,co si počít ,to už je alespoň trochu záživnější a diváka to probudí z dosavadního blouznění. Občas se s dějem dobře doplňuje i hudba ke které se vrátil Carter Burwell a konec je tak dobře uřízlý, že už se docela těším, jak bude Bella vypadat v druhé části.

• 25.1.2012  18:48

Zase trochu netradičně zpracovaná pohádka, ale stále výjmečná a svým způsobem vydařená.

• 25.1.2012  17:40

Tomuhle filmu jsem nikdy nepřišel moc na chuť. Sice obsahuje na svoji dobu zajímavé efekty a zpracování. Také má snímek docela zajímavý děj, ale jinak je až moc ponurý a temný. Zároveň i některé masky nejsou nijak zvláštní nebo světové a závěr toho všeho je divný a zmatený.

• 25.1.2012  17:32
    Scooby-Doo: Začátek (TV film) (2009)

To je veřejná urážka jinak skvělého Scooby-Doo, jak tohle mohl někdo dopustit!!??

• 25.1.2012  17:29
    Space Jam (1996)

Vážně dobré spojení oblíbených postaviček Looney Tunes s hraným filmem, jehož hlavní postavou je vysloužilá basketbalová hvězda Michael Jordan. Osobně moc basketbal nemusím a nikdy jsem ho nevyhledával, ale tenhle film umí tak báječně zaujmout a pobavit (samozdřejmě ty mladší diváky), že se brzy stal mým oblíbeným. Konec konců Jordan nehrál špatně a Bugs Bunny a spol. byli také dobří, ale možná jim více sluší 10 minutová metráž, kde se vyskytují jenom oni.

• 25.1.2012  17:20

Patří k mým hodně oblíbeným pohádkám. Menšík, Šafránková a Brzobohatý, který skvěle hraje hlavního záporáka, jsou hlavním důvodem úspěchu téhle pohádky.

• 25.1.2012  17:15

Hodně chabý pokus o pokračování tak úspěšného a parádního prvního dílu. Tohle se opravdu nepovedlo!

• 25.1.2012  17:12
    Micimutr (2011)

Jediné, co je na tomhle odpadě pozitivní je obsazení, ale jinak to bylo utrpení! Nesmyslná dějová linka odehrávající se v současnosti, vše dost zajímavě a divně zpracované, chabý děj, trapné narážky na současné politiky a hrozné 3D efekty. Čeští tvůrci by měli zůstat u natáčení klasických pohádek, které jim jdou hezky od ruky a neměli by se pouštět do něčeho, čemu nerozumí.

• 25.1.2012  17:01
    Game Page (TV pořad) (1998)

Jako malý sem zbožňoval Game page, protože to byl pořad který poskytoval docela přesvědčivé informace a údaje ze světa her, ale s odstupem času musím uznat, že už to není to co bývalo.

• 25.1.2012  16:58

Tenhle díl HTF se opravdu moc nepovedl. A to Mole je dost dobrej borec!

• 25.1.2012  16:57
    Happy Tree Friends (TV seriál) (2006)

Roztomile vypadající tvářičky zvířátek fungují jako dokonalá kamufláž k něčemu, co se neobejde bez krve a vypadnutých očí.Nemůžu si pomoct, ale i když jde o docela brutální masochystický seriál občas na nějaký ten díl rád mrknu a zasměju se u něj.

• 25.1.2012  16:47
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

První díly odkazovaly na zajímavě vypadající show, která se měla týkat především vaření, ale s každým dalším dílem se z ní stává stereotipní pořad se stále opakujícími se trapnými komentáři, strašnými lidmi a hroznou hudbou. Navíc se v něm v současné době klade více důraz na řešení hádek a knfliktů než na vaření, které bylo jeho základ.

• 25.1.2012  16:16

Z filmu mám dost smíšené pocity. Rozhodně jde o docela našlapaný film se zajímavými záběry a povedeným grafickým zpracováním Londýna, ale Sherlocka Holmese mám spíše spojeného s ledově klidným, rozhodným a elegantním mužem třímajícím v ústech fajfku než tak, jak nám ho podali v tomto filmu. Robert Downey se sice snažil, ale celkově ve filmu prakticky ničím nenadchne a zmůže se asi tak na rozdání pár pěstí, střílení do zdi ,zdhráním před výbuchujícími barely a až po tom všem nám na konci objasní to, co se stalo. Nejvíc mě však zklamala hudba a o to víc, že byla vedena pod taktovkou Hanse Zimmera.

• 25.1.2012  16:04
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Šílený a až absurdně přehrávající Rowan Atkinson v nejlepší Britské klasice!! V seriálech podobného typu nemá konkurenci.

• 25.1.2012  16:01
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Bez tohohle bezkonkurenčního a revolučního amerického Sitcomu si lze jen těžko představit pohodu a parádní atmosféru s úžasným humorem, kterou prožijete u sledování Přátel u nichž je každý díl lepší a vtipnější než ten předchozí!!

• 25.1.2012  15:57
    VALL-I (2008)

Skvělá animace a hudba ve filmu s nejroztomilejším robotem, který se kdy na plátnech objevil. Pixar uvedl hned po Ratatoulliem další animovaný trhák, který se chlubí spíše mistrnným provedením než dějem. Celý film je líbívý až do té doby než se začnou dít šílené zmatky na vesmírné lodi plné lidí (přecpaných tlouštíků na levitujících křeslech). Sice nabyde film určité dynamiky, která je ovšem velmi slabá a spíše člověk občas neví na co se má soustředit a co vlastně jde. I tak se celkově film vyvedl, předvedl to, co jsem od něj očekával a určitě jde o senzační animák. Směle doporučuji!!

• 25.1.2012  15:46

Simpsnovi jsou nesmrtelní a vždy dokáží ohromit! Čekal jsem, že filmové zpracování (jak to většinou bývá) nebude zrovna povedené a že zde půjde především o výdělek, ale rozhodně tomu tak není. Simpsnovi ve filmu jsou doslova a do písmene napěchovaní tipyckými hláškami a vtipy, které mi utkvěly ještě dlouho v paměti po skončení filmu. Nelze říci, že by film něčím předčil svůj seriálový základ, ale zároveň nic nepokazil. A bez rozmanitého a šíleného děje by to snad v Simpsonech ani nešlo..

• 23.1.2012  19:46
    Hannah Montana (2009)

Už jen nosit penál s hlavou té šílené ženské z filmu je hřích, nehledě na to, že sedět pár sekund u téhle naivní cvokárny, je naprosté utrpení pro mé nervy.

• 23.1.2012  19:20

Bondovky se vrací na plátna zpět a musím říct, že ve velkém stylu, se skvělou akcí a naprosto novou a nadupanou atmosférou. Kdykoli vidím scénu, kde se hraje poker, mám hned chuť vytáhnout karty a zahrát si jednu partičku. Neméně mě potěšila i hudba a výprava, protože ve filmu lze spatřit hodně známých českých tváří. Má hned od začátku spád a dynamiku, navíc Daniel Craig zahrál Bonda podle svého a musím říct, že na mě osobně to udělalo pozitivní dojem. Nejlepší Bondovka za celá léta a i když byly předchozí díly s Brosnanem slušné, scházelo jim to, co Casino Royale má a to krásná Bondgirl, propracovaný děj, velké napětí a občas drsné hlášky samoného agenta 007. Parádní film!

• 23.1.2012  18:55
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Nic proti Turkům, ale ty jejich telenovely mě už lezou krkem. Vždycky je kolem nic mnoho povyku, ale nakonec se ukáže, že jde o totální frašku s hroznou hudbou, šíleně nesmyslným scénářem a strašnými herci. A tohle je jedna z nich.

• 23.1.2012  17:42
    Auta 2 (2011)

Nejde o žádné veledílo, ale o film, který člověk často rád zkoukne namísto nějakého nerváku, aby si trochu zlepšil náladu. Už na prvním díle mě velmi zaujala fantazie a humor, které se v téhle sérii animáků objevily a dvojka ho v tomhle ohledu i mírně předčila. Zavede nás do nejrůznějších a nejrozmanitějších končin země, které neobývá nikdo jiný než auta. Mě osobně se líbilo vše, co mělo ve filmu něco společného s Itálií a to od závodníka Franceska až po roztomilé tančící fiaty. Trochu mě vadilo to, že se během celého příběhu odehrávají dvě dějové linky. Jedna s poměrně nudným Burákem a druhá, kde závodí McQueen a ani jedna z nich nebyla ničím moc zajímavá a nic moc nenabídla. Pokud tedy mluvíme o autech, mluvíme o filmu, který byl dělán proto, aby si prvńáčci do školy hrdě nosili tašky s obrázky hlavních protagonistů, a ne, aby z něj vznikla nějaká filmová lahůdka, takže průměr.

• 22.1.2012  19:10
    RRRrrrr!!! (2004)

Takhle šíleně ujetou komedii jsem snad ještě nikdy neviděl. Člověk se u ní občas dost slušně baví, ale hned na to se mu pomalu obrací žaludek z dost nechutných záběrů, kterých je ve filmu docela požehnaně. Ty tři hvězdy si film zaslouží jen pro zajímavě zpracovaný děj a nezapomenutelné hlášky.

• 22.1.2012  18:35
    Avatar (2009)

Režisér Cameron nám všem naservíroval opravdu velmi povedené a nabité menu, sestávající z obrovského množství filmových vymožeností a lahůdek. Nemusím snad ani zdůrazňovat do jak fantastického a s velkou péčí propracovaného světa, který odkrývá obrovský svět pokrytý hustými pralesy s úžasnými přírodními krásami, nás film vtáhne. Luxusní grafické zpracování, hudba, při které naskakuje husí kůže a parádně zvládnutý děj, který občas sice kazí jeho zdlouhavost, ale mluvíme zde o velkofilmu tak proč si u něj neposedět déle? Cameronovi se taky podařilo ve snímku odkázat na problematiku současného světa a člověk si tak během filmu uvědomí, že symbióza mezi stvořením lidské inteligence a přírodou je opravdu silná a prakticky vždy se vyplatí, jak je to vlastně i na konci filmu zdůrazněno menší “přírodní výpomocí“. Mírně mě na Avatarovi zklamalo horší propracování postav a také scénář, ale na druhou stranu se v něm stejně mluví pomalu více mistrnně navrženým jazykem-Naviištinou, než anglicky. Takže ať si říká kdo chce, co chce, Avatar je revoluce a když ne ve filmu, tak alespoň odstartoval revoluci ohledně 3D Anaglyph snímků, protože od jeho uvedení chtějí digitální technologii třetí dimenze všichni. Já sám jsem Avatara ve 3D viděl a jasné je to, že při sledování 2D filmů vnímáte i chybičky a nejasnosti , ale ve 3D si děj vychutnáváte každičkou jeho sekundou a asi takhle bych popsal zážitek, který mi nabídl Avatar.

• 21.1.2012  15:44
    Next (2007)

Především si myslím, že si mohli filmaři daleko více pohrát s dějem celého filmu, protože se mi zdá, že filmů, kde obyčejný smrtelník vidí do budoucnosti je málo a určitě by stálo za to si s tímhle námětem více pohrát. S efekty je to také tak půl na půl. Přechody, kdy se dívá Cage do budoucnosti atd. se docela povedly, ale nadruhou stranu některé 3D efekty byly opravdu jen tak odfláknuté a až moc dobře bylo poznat, co je tvořeno počítačem. Z ukázek ,které jsou pomalu záživnější než samotný film, jsem se těšil na pořádnou "řežbu" a takhle mě tedy film opravdu zklamal. Samozdřejmě má i dobré pasáže se zajímavými záběry a docela originální je to, jak jsou zpracovány Johnstonovi vidiny, ale jinak silný průměr!

<< předchozí 1 2