S.W.A.T

Martin Šebek

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 29.6.2011  21:08
    Wipeout - Souboj národů (TV pořad) (2011)

Tohle Nova hodně posrala

• 18.1.2009  08:57

Kevin McKidd je to jediné, co je na tomhle filmu dobrý.

• 2.12.2008  13:06
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2000)

Po odchodu Čecha o hodně ztratilo

• 6.11.2008  23:28

Hodnoceníobsazení 8/10, hudba 8/10, režie 7/10, scénář 8/10, akce 6/10, bond 22: Bond je zpět, ale bohuže o hodně slabší než posledně. Což o to v kecacích scénách je fim výborný, ale co se týče akce tak tam je film silně mizerný. Kdyby nebyly akční scény tak chaoticky sestříhané rozhodně by byly působivější. Takhle to vypadá, že James furt skáče jako opice. Co se týče obsazení je povedené - Daniel Craig jako James Bond je vynikající a potvrdil, že je James Bond. Olga Kurylenko nemá ve filmu tolik prostoru, ale je opravdu pěkné zpestření. Giancarlo Giannini mě velice zklamal, protože jsem čekal, že ve filmu bude dalko více. Mathieu Amalric tak tady bohužel moc pochval nelze říci. Amalricův Dominic Greene je oproti Le Chiffreovi nevýrazný až hamba. Asi největší vinu na tom nese režie - Marc Foster prostě zvládá spíše dramata, ale ty akční scény jsou na výprask. Ale přes tyhle záporné body se na film dalo kouknout a konec výborně ukazuje, že příště už nebude žádný zrod Bonda, ale Bond tak jak ho známe. Tvůrcům doporučuji sehnat režiséra, který dokáže dát akčním scénám něco ze sebe ( osobně chci zpátky Martina Campbella ). Film: 75%

• 20.8.2008  23:49

Hodnocení:obsazení 10/10, hudba 9/10, režie 10/10, scénář 9/10. Ihned na úvod westerny mi nic neříkají a většinou se u nich nudim, ale tenhle western mě dostal. Film hlavně stojí na silných hereckých výkonech - Russell Crowe si hraní Bena Wadea užívá, Christian Bale hraje Dana Evanse hodně reálně, uvěřítemu každou emoci jeho postavy a je skvělím protipólem Croweovi postavy, a do třetice nesmí zůstat nepovšimnut Ben Foster, který své postavě dodává nehorázné charizma, takže uvěříte, že je to magor.

• 31.7.2008  23:53

Hodnocení:obsazení 6/10, hudba 3/10, režie 3/10, scénář 5/10. Takže kde začít - třeba obsazení - Brendan Fraser je v roli Ricka opět vynikající, to bohužel nejde říct o Marii Bello, která nedokázala předčit vynikající Rachel Weisz. Luke Ford za až tak špatný není, ale scénář mu nedovoluje se předvést. John Hannah je v tomto filmu jenom omylem, protože postava Jonathana je pro děj nedůležitá. Jet Li a Michelle Yeoh jsou silně nevyužiti. Hudba je taky oproti 1 a 2 slabá a nevýrazná. Režie je příšerná - Rob Cohen není režisér velkofilmů, akční scény jsou nudné a digitálních triků je používáno až moc. celkem: Film mohl být jedním z nejlepších filmů roku, ale bohužel se předveld už v trailerech.

• 7.12.2007  12:00
    Horem pádem (2004)

kdyby film byl jen o postavě Macháčka tak určitě plný hodnocení

• 2.12.2007  20:48
    Halloween (1978)

Nejlepší díl série, žádný další se mu nevyrovnal ( Ale Zombie nebyl daleko ). Atmosféra by se dala krájet a Michael Myers je nejlepší vrah filmového plátna. Carpenter natočil nejlepší horor všech dob.

• 2.12.2007  20:45
    Halloween 3 (1982)

Tenhle omyl neměl nikdy vzniknout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 27.11.2007  08:33

Poslední Stevenův film, který za něco stojí

• 27.11.2007  08:04
    Twin Peaks (1992)

za prvních 20 minut, kde je Kiefer

• 16.11.2007  23:37
    Eragon (2006)

Co tohle má bejt!!! Největší kravina, kterou jsem viděl. Ty dvě za to obsazení.

• 16.11.2007  23:33
    Zodiac (2007)

Naprostá bomba. Nejlepší film, který jsem v životě viděl.

• 10.10.2007  20:14
    Poseidon (2006)

Nemůžu si pomoct, ale tohle se mi fakt líbilo

• 10.10.2007  20:10
    Buď v klidu (2005)

The Rock je Bůh

• 10.10.2007  19:34
    Tunel smrti (2005)

Jeden kámoš mi říkal, že je to hustý a druhý řekl, že se budu bát. A dobrých prvních třicet vteřin to tak i vypadalo, ale potom sem pochopil, že je to ten nejhorší horor od dob Halloweenu 3. Film Vás vůbec ničím nevyděsí, nemá hrdiny, kterým byste fandily, nemá hezkou hlavní hrdinku a hlavně nevěřte nápisu Podle skutečné události, protože taková konina se určitě nestala.

• 22.9.2007  22:16
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

škoda Langmajera

• 22.9.2007  21:51
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Tohle je jenom za čtyřepizodu, kde je Walkerův protivník Michael Ironside

• 22.9.2007  21:46
    Absurdistán (2006)

Největší omyl co jsem si kdy půjčil

• 18.8.2007  19:52

Strašně odlišný film oproti straším bratříčkům. Film nedodržuje to co zavedly předchozí filmy, moskomorové jsou jiní a, když se spojí přes krb Sirius s Harrym je to také jiné. Ale co na tom, když jsou ve filmu scény s dílů minulých. Nevím kde začít, protože je toho hodně - 1) Fénixův řád je podle mě zatím (nečetl jsem 7.díl) v knižní podobě naprosto vrchol harryho dobrodružství. A filmu se dá říct to samé, protože je jak jsem si to představoval. Pravda některé motivy jsou pryč, ale drží to pohromadě a je to záživné. 2)postavy jsou zase otrochu starší, ale harry udělal tak obrovský krok vpřed, že to až není možné. Cose týče nováčků tak rozhodně nejlepší je Dolores, které bych dal ránu, jenom se na ni podívám. Další nové postavy jsou také dobré, ale nemají tolik prostoru a to platí i o starých známých. Nejvíc mě mrzí Snape a Lucius Malfoy. 3) Asi největší zápor je smrt Siriuse, protože ta byla opravdu trapná, zatím co v knize měl umířít po dechberoucím souboji, tady dostal kouzlem po hlavě a umřel. Ale to co následovalo potom, mi to vynahradilo. Bitva mezi Voldemortem a Brumbálem byla famózní podívaná, která se u mě řadí k nejlepším bitkam ve filmech na 3.místo - 1. je duel Anakina a Obi-Wana, 2.je poslední bitva v Transformers.Takže celkem jsem z nového Pottera unešen, je to jízda, na kterou jsem čekal 4 filmy a je to první Potter po jehož skončení jsem čekal, že hned začne Princ dvojí krve. Takže favorita příštího roku už mám a doufám, že Yates opět všem ukáže jak má správný Potter vypadat. ( Nic proti předchozím dílům, ale tohle je už prostě jiná liga)

• 23.6.2007  15:36
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

1.SERIE - 100% 2.SÉRIE - 90% 3.SÉRIE - 90% 4.SÉRIE - 100% 5.SÉRIE (po 9ti dílech) - 100%

• 23.6.2007  15:25
    Do hlubiny (2005)

Ty tři jsou za Jessicu Albu, jinak je film hodně nic moc

• 23.6.2007  15:02
    Kriminálka New York (TV seriál) (2004)

1.SERIE - 100%

• 23.6.2007  14:59
    Krutá rasa (2006)

Tak tohle mědostalo. Ani si nepamatuju, kdy jsem takhle naposledy fandil hlavním hrdinům.

• 26.11.2006  09:57

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 10/10, režie 10/10, scénář 9/10, akce 10/10, bond 21: - S novým bondem přišel i nový kabát.Tahle bondovka má všechno co chybělo posledním dvoum bondovkám s Brosnanem.Skvělí scénář,který jde ruku v ruce s bondovkami Conneryho.Danie Craig je po Connerym nejlepší bond,jeho výraz parchanta a vystupování,dostalo bonda na vyšší úrověň.Bondgirl v podání Evy Green je jedna s nejhezčích.Záporák je svině jedna báseň.Jediné co lze vytknou je Felix Leiter,nic proti Jeffreymu Wrihgtovi,ale Leiter má být běloh.A nakonec režie Martin Campbell po Zlatém oku natočil jen jeden dobrý film a to Zorra:Tajemnou tvář,a tak sem se bál,že casino pohnojí,ale mýlil jsem se,Campbell natočil Casino výborně.Celkově se Casino povedlo na výbornou a je rozhodně jedna z pěti nejlepších bondovek.Film: 95%

• 19.10.2006  16:41

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 10/10, režie 9/10, scénář 8/10, akce 10/10, bond 18: Brosnanův vrchol,který už v následujících dvou bondovkách nedokázal překonat.Vynikající vybavení od Q,hlavně to nezničitelné BMW je fakt cool.Bohužel bondgirl v podání Michelle Yeoh mě nezaujala,to rozhodně víc Teri Hatcher jako manželka hlavního záporáka a propos hlavní záporák v podání Jonathana Pryce je hned po Adolfu Celim druhý nejlepší záporák celé série.Celkově Brosnan dosáhl toho co Connery nebo Moore stal se Jamesem Bondem.Film: 90%

• 19.10.2006  16:29
    Thunderball (1965)

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 10/10, režie 10/10, scénář 10/10, akce 9/10, bond 4: Nejlepší bondovka ze všech.Connery tady už hraje Bonda bez chyby. Proti němu stojí rovnocený soupeř v podání Adolfa Celiho. A Bondgirl je naprosto úžasná - jak ta hodná tak ta zlá. A příběh taky neztrácí tempo - hlavně díky natudobu dechberoucím podvodním scénám. Co víc napsat o klasice mezi bondovkami....Film: 100%

• 19.10.2006  16:01

Hodnoceníobsazení 10/10, hudba 8/10, režie 9/10, scénář 10/10, akce 10/10, bond 10: Moore ve vrcholné formě.Po této bondovce Moore zratil agentský šarm.Vynikající ukončení první desítky,s několika velkými +.1.Jaws v podání Richarda Kiela (bohužel v Moonrakerovi už z něj udělali debila,který zvoře všechno co může),2.Curd Jürgens jako Stromberg,který je jeden z nejlepších záporáků,3.Barbara Bach jako nejhezčí bondgirl,která byla vybraná,4.Samozřejmě Roger Moore jako James Bond,mimochodem tohle je jeho nejlepší výkon v roli agenta 007.5.Vynikající scénář,který se těžko překonál,taky žádný další Moorevův Bondfilm nebyl tak dobrý.Cekově je tato bondovka jedna z pěti nejlepších.Film: 90%

• 7.10.2006  10:31
    Andromeda (TV seriál) (2000)

1.SERIE-100% 2.SERIE-60% 3.SERIE-70% 4.SERIE-90%

• 7.10.2006  10:23
    Invaze (TV seriál) (2005)

1.SERIE-100%

<< předchozí 1 2