Smrt on-line (2008)

Velmi předvídatelný námět a zápletka. Připadlo mi to, jakoby režisér využil bizardně tvůrčí nápady tvůrců ze série SAW a spojil to s nápadem zabíjení přes internet, což už zde bylo ve filmu Strach.com. Do toho guláše se namíchá nějaká ta ženská, aby tam byl emotivní prvek a ryze průměrná detektivka je na světe. Ale abych jen nekritizoval, není to zas tak špatné. Velmi se mi líbil výkon Colina Hankse, bohužel se ale nikterak velká zábava nekoná. Jednou vidět stačí.

VALL-I (2008)

Opravdu moc pěkný filmek. Jak nemusím animáky, tak WALL-E mě dostal.

Bolest (2006)

Dle obalu a traileru jsem čekal mrazivou podívanou, která se nekonala ani omylem ani náznakem. 1 * dávám jen za i tak velmi chabý rozjezd na závěr

Děti Anakondy (2008) (TV film) odpad!

Bože to byla blbost, to byla blbost.... bože.... proč jsem se na to jen díval? :-D Komentovat ubohost děje, efektů a dialogů.... to je snad škoda času, stačí si přečíst ostatní komentáře... Takhle trapnej film s tak mizernými "efekty" jsem neviděl fakt hodně dlouho :-D

Nestyda (2008)

Vtipná komedie s bohužel relativně useknutým koncem proto "pouhých" 3,5* Nebýt toho konce dám hodnocení vyšší.

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Ale jo, dvakrát jsem se u toho pousmál, ten odpad vážně dát nemůžu.

Sejmi je všechny (2007)

Jasně - je to přehnané, ale mě bavilo, a ani ty hlášky nebyly špatný.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Už předtím, než jsem si film pustil jsem věděl, že film nebude klasicky jako akta x o ufonech, paranormalních jevech atd.... Ale, že to bude až takhle hrozné jsem nečekal. Duch Akt X se naprosto vytratil a nebýt ústředních postav seriálu, bylo by to klasický filmový béčko o únosu lidí pro orgány a pokusné operace. O to víc mě to mrzí, že film režíroval sám "otec seriálu a fenoménu" Chris Carter. Bohužel pro mě je tento film velkým zklamáním

Houbičky (2007)

Začátek filmu vypadal relativně slibně. Sice klasické americké klišé - banda namyšlených Amíků jedou někam do Evropy si užívat, jeden namyšlenej blbeček co umře jako první, jeden místní domorodec, jedna moralistka - která všechny zrazuje a doplňkové páry, které jsou tu jen do počtu aby se vyvraždily. Postupem času začne děj filmu uvadat do relativní nudy, předvídatelnosti a čekání na konec, který přeci jen není klasickým klišé, jak by se z prvních minut zdálo. Každopádně jednou vidět bohatě stačilo, už nikdy více.