Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Biografie (9)

America Olivo (herečka / účinkující)

29.01.2010

Zpěvačka, herečka a modelka America Olivo, také známá jako America Campbell, se narodila 5. ledna 1978 v Los Angeles. Její matkou je bývalá Miss Kanada roku 1959 a otec pochází z Itálie. Díky tomu je America majitelkou nejen amerického občanství, ale vlastní také italský a kanadský pas.Vystudovala bakalářský studijní program… (více)

Amanda Seyfried (herečka / účinkující)

10.11.2007

Tato sympatická blondýna s narodila 3. prosince 1985 v Pensylvánii. Díky svému půvabu byla předurčena pro práci modelky. Stalo se tak již v době kdy jí bylo jedenáct let. Po dokončení střední školy Williama Allena, nastoupila na Forthamskou Univerzitu v New Yorku.V roce 2004 si zahrála ve filmu PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY (kvůli… (více)

Klaus Maria Brandauer (herec / režisér / účinkující)

01.08.2007

"Divadlo je pro mne královská disciplína. I když je mi jasné, že fenoménem doby je film."Klaus Maria Brandauer, vlastním jménem Klaus Georg Steng se narodil do vřelého rodiného prostředí, v rakouském městečku Bad Aussee, kam i dnes jezdí vzpomínat na staré časy. Když bylo Klausovi šest let, on i jeho rodina se přestěhovala do… (více)

Ksenija Sobčak (herečka / účinkující / scenáristka)

02.06.2006

Kseniya Anatolyevna Sobchak je druhou dcerou prvního demokraticky zvoleného starosty Petrohradu Anatolije Sobchak. Jako dítě měla kladný vztah k umění, věnovala se baletu v Marinském divadle a umění v Hertige. Studovala na vysokých školách v Petrohradu a v Moskvě, kde se věnovala oboru mezinárodních vztahů.V Rusku je známá jako… (více)

Ewa Farna (účinkující / herečka / scenáristka)

02.06.2006

Když jí bylo jedenáct let, vyhrála okresní pěveckou soutěž ve Frýdku-Místku, rok poté zvítězila na Evropském festivale mládeže v Polsku. Průlom v její pěvecké kariéře nastal v roce 2006, tehdy vyhrála v televizní soutěži amatérských zpěváků. Po tomto úspěchu si jí všiml hudební producent Lešek Wronka a společně vytvořili… (více)

Erin Cummings (herečka / účinkující)

02.06.2006

Tato herečka vystudovala Žurnalistiku se specializací na reklamu a marketing na Univerzitě v Severním Texasu. Během studijního života na této škole byla kapitánkou univerzitního tanečního týmu, prezidentkou Reklamního sdružení a díky svým podnětným esejím držitelkou několika studijních stipendií. Ze zvědavosti zkusila divadlo a… (více)

John Michie (herec)

02.06.2006

„Po Keni se mi stýská. Zvlášť v zimě vzpomínám na krásné pláže Indického oceánu.“Jeho rodiče rádi cestovali, takže není žádným překvapením, že během svého dětství nevyrůstal jen na jednom místě. Narodil se v Barmě, do svých dvanácti let bydel v Keni a poté ve skotském Edinburghu. I on zdědil cestovatelského ducha, a tak šeď… (více)

Klára Jandová (herečka / účinkující)

02.06.2006

Tato půvabná herečka se narodila 15. listopadu 1979 v Praze. Poté co vystudovala hudebně dramatický obor Pražské konzervatoře pod vedením herečky Hany Maciuchové a režiséra Jana Novotného nastoupila do činohry Jihočeského divadla. Velmi brzy se vrátila zpátky do Prahy. V současné době jí můžeme vídat na dvou divadelních scénách… (více)

Igor Bareš (herec / účinkující)

02.06.2006

Igor Bareš pochází z Olomouce, narodil se v roce 1966. Jako malý chlapec chtěl být lesníkem nebo zaměstnancem v ZOO, nakonec se z něho stal herec.Vystudoval JAMU v Brně, během studií hostoval v Divadle bratří Mrštíků. V roce 1991 se stal členem Národního divadla v Brně. V tomto divadle účinkoval ve hrách Kral Lear, kde… (více)

Reklama

Reklama

Reklama