Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

O mně

159534592_c94ee4.jpg


Ve zkratce: Muž (chlap, kluk, samec, savec)

Dlouhá verze: Nebojím se říci, že žiju v souladu s dnešní individualizovanou globální společností. Nejsem členem žádné subkultury nebo jiné skupiny, která se chce vymykat „normálu“. Když padá déšť nebrečím, nehty si taky nemaluju, 62 vpichů na těle nemám, tetování nepotřebuji, pleš na hlavě chci až v důchodu (leč přírodu nezastavíš), lidi moc nebuzeruju. Jsem spíše introvert než extrovert, spíše flegmatik než cholerik, zkrátka, jsem jaký jsem.

159534609_49f6ab.jpgJsem fanda filmů a seriálů, ale nikoliv nějaký fanatik nebo dokonce erudovaný filmový kritik. Nesedím celé dny u plátna, raději jdu běhat a lelkovat ven. Komentáře, které píšu, jsou moje subjektivní dojmy, tak je podle toho berte. Možná, že moje vyjadřovací schopnosti nejsou tak dobré jako tvoje, přesto i já můžu vyjádřit svůj názor. Nejvíce mě potěší napínavé filmy u kterých člověk musí našponovat šedou mozkovou kůru, ale většinou ani nepohrdnu kvalitním blockbusterem nebo nějakým výplachem humusu v mysli. Záleží na náladě. Většina filmů ode mě obdržela 3 hvězdy nebo výš.Vysvětlení je prosté, když se mi něco nelíbí, tak to vypnu.


159534682_7dd498.jpg

Ještě krátce k hodnocení:

***** Dokonalost sama v každém detailu.
**** Parádní zážitek. Na to ještě někdy mrknu.
*** Fajn zaplněná chvilka volného času.
** Přišel jsem, viděl jsem, odešel jsem.
* Nudné, nepovedené. Raději jsem si měl číst Ohníček.
Odpad! - Bahno, žumpa. Proč jsem si to jen pouštěl.


P.S.: Je možné, že se někde (komentáře, profil) vyskytly pravopisné chyby (jako že asi jo), věřte, že chyba je na vašem přijímači:).

Reklama

Reklama