Zachraňte vojína Ryana (1998)

Povedený válečný kousek, jechž už bylo mnoho. Velkým plusem Ryana je Tom Hanks (jak jinak) a všemi dobře známá, milionkrát a pořád dokola omýlaná dechberoucí a srdcervoucí scéna z Normandie...

Velký (1988)

Pravda pravdoucí. Téměř všichni bez vyjímky, by chtěli, v době puberty, být dospělý, proto kouří, pijí, chodí pozdě domů, odmlouvají rodičům, mluví o opačném pohlaví (kdo to nezažil že)...a paradoxem je, že když se člově konečně stane tím dospělým, chtěl by být dítětem :)

Zelená míle (1999)

Pozor spoilery!! Proč jste mu to udělali, takovýho obdařenýho člověka a vy ho posadíte na křeslo...to je moc trpkosti najednou, a za to ubírám hvězdičku. Jinak herecké výkony Hankse, Morseeho všech vězňů i té myšky Jingles zahřejí u srdce. A dobře tak tomu malému, slizkému, nechutnému, malému a lehce zašlápnutelnému Percymu.

Sedm (1995)

Do nebe to vynášet nebudu. Ano je to fakt solidní thriller, ale že bych z toho nemohl spát, tak to ne ne. Teda ty kousky, který dělá náš pán vrah opravdu stojí za to, a myslím že konzumace nápojů, popcornů a dalších pochutin mně zrovna v tomto případě ani za mák neláká. Ta vlna nadšení mě jakýmsi záhadným způsobem minukla. Nicméně Kevin Spacey hraje...no hraje??? spíš žije svou roli dokonale.Spoiler!!! Plné bodování nedávám možná taky proto, že takhle rozčtvrtit Gwyneth Paltrow se nesluší. Teda Kevine, styď se :)) .

Policejní akademie 7: Moskevská mise (1994)

Jedna hvězdička za to, že si to vůbec někdo troufnul natočit, ta druhá je za Rona Perlmana a ta třetí za to, že to kupodivu bylo vtipné narozdíl od předešlé šestky.

Vraždy podle Jidáše (1999)

S hodnocením nemůžu jít výš. Jo mělo to tu správnou atmosféru. Bál jsem se a z toho vraha jsem měl velmi tríznivý pocit, Lambertův výkon také nebyl k zahození....ale je to obyčejné připomenutí toho, co již bylo řečeno. ŠKODA.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Je to béčko, ale zatraceně povedené béčko se stejně zdařilým soundtrackem. Navíc mi to pokaždé připomene onen boom, kdy byl Mortal Kombat jedničkou videoher, popřípadně počítačových her nebo her na konzolích. Pokořit ostatní soupeře a postavit se princi Gorovi, bohužel neměl jsem to štěstí dojít tak daleko. Postava Raydena v podání Christophera Lamberta mi přišla přesně taková jaká by měla být. Stejně tak Johnny Cage, Liu Kang, Kitana, Scorpion, Sub-Zero.

Vládci loutek (1994)

Na to, že to mělo být sci-fi tak mi to nepřišlo tak tajemné, jak se na sci-fi sluší. Ale zase na druhou stranu, jsem po celou dobu přemýšlel jak to celé zkončí. U.F.O. to je věčná otázka. jestli-že někdy k onomu setkání s cizími bytostmi z jiného světa opravdu dojde? Budou hodní nebo zlí? V tomto případě to byla ta zlá forma ufonů. Upřímně řečeno, mám radši ty filmy, kde figuruje ta hodná, jako třeba E. T. nebo ty chlapíky z filmu Blízká setkání třetího druhu. Tihle odporní paraziti mi moc milí nebyli, a přišli mě až podezřele podobní Alienům.

Jamie Oliver: Roztančená kuchyně (2002) (pořad)

Pořady o vaření mám většinou moc rád. Nutno říct, že se považuji za gurmána a jídlo strašně miluju. Bez dobrého jídla nedám ani ránu. A jestliže rád jím, tak se stejně tak rád dívám na to, jak se různá jídla připravují. No a ty která vaří Jamie, jsou obzvláště zajímavá, barvitá a lákají k ochutnání. Jen těžko říct jestli si některé z nich kdy uvařím nebo budu mít tu čest, je ochutnat.