Něžné vlny (2013)

Scéna ako začala revolúcia - 100 bodov!

Bulšit (2001)

Proste legendárna postava futbalového trénera. To ma vždy pobaví.

Kredenc (2014) (pořad) odpad!

Videl som len jeden necelý diel. A ďalší už asi nezvládnem. Že je to nevtipné až strach, všetci vidia a nespravia to vtipným ani tým, že budú neustále pripomínať, že kredenc nie je ale vôbec vtipná relácia. SOS bolo SOS, a aj keď to mnohí považujú za "stupídnu skeč show", bol to projekt, na ktorý sa aj tak od jeho ukončenia len chvíľkovo chytali s prvým vydaním OOOPS na Markíze. Žiaľ, všetky TV stanice majú pocit, že diváka už zaujímajú len desivé TV noviny, Varené víno, Bytovka, Kluci neřvou a iné pseudo-cowboyské výtvory, čo dáva priestor dostať sa do éteru aj takýmto "vysoko kvalitným" zábavným programom ako je Kredenc, Kukátko, Partička (nie ani oni sa už nedajú pozerať) a im podobné. Potlesk? Nie.

38 (2014)

Fantázia! Hlboká poklona Danovi Danglovi a spol. za toto dielo. Krásna pocta pre Dema, ktorá nenechala jedno oko suché, no čo viac, predpokladám každému vyčarila na tvári úsmev. Krásne a veselé spomienky Demovej rodiny, priateľov, spoluhráčov a samozrejme aj spomienky jeho vlastné. Krásne zhrnutý život a úspešná kariéra nášho fantastického hokejistu, no najmä človeka s obrovským srdcom. Ostáva mi už len znova zatlieskať za výborný snímok, no v kútiku duše cítim, že by som bol radšej, keby tento film nemusel byť nikdy natočený. 38

Millerovi na tripu (2013)

Práve som prišiel z kina. V dobrej nálade a ani som nemusel piť. Celkom slušná dávka humoru a navyše skvelé obsadenie dávajú tomuto filmu zatiaľ dočasný titul komédie roka (uvidíme čo prinesú napr. Grown Ups 2).

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

"Dedko, bol si cez vojnu hrdina?" "Nie nebol... ale slúžil som v rote plnej hrdinov." Dick Winters

Rivalové (1996)

"Využij talent, já ho měl a nedovolili mi jít na green." "Protože ste černej?" "Ne, protože mi ten aligátor ukous ruku."

Sedím na konári a je mi dobre (1989)

Film plný emócií o tom, ako sme sa dostali z pod nadvlády odporného nacistického režimu pod odporný komunistický. A momentálne na tom tiež nie sme najlepšie.