Banda - Herogasmus (2022) (epizoda)

nezvyknem hodnotiť epizódy, ale túto musím <3 nadupanééé :D

Králové videa (2020)

nespomeniem si kedy som sa takto naposledy zasmial v kine, až mi slzy tiekli :D zaujímavé, vtipné, nostalgické, rozhodne som sa nenudil...

QT8: The First Eight (2019)

Pohľady, názory, dojmy ľudí, ktorí mali tú česť pracovať s Tarantinom. Geniálny dokument s príbehmi zo zákulisia a taktiež so zaujímavosťou, ktorou je prepojenosť postáv v jednotlivých filmoch.

Zvuk metalu (2019)

Nemám slov, už nejakú dobu som nevidel lepší film. Rozhodne som dostal viac ako čo som očakával. Famózne!

Umění tančit v dešti (2019)

Ak mám pravdu povedať je to otrepané. Na druhej strane ma však zaujalo pretekárske prostredie a potešili aj zábery z reálnych Veľkých cien. Práve kvôli tomu je jedna hviezda v hodnotení navyše, možno aj dve :D

Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story (2020)

Ja nemám slov, som totálne uchvátený, dojatý a nesmierne rád, že som mohol nahliadnuť do zákulisia vzniku hry THPS. Pevne verím, že tí čo vyrastali so sériou hier THPS ocenia tento dokument. Mnohým ľuďom dala táto hra niečo do života alebo ich ovplyvnila nejakým spôsobom. V prvom rade samozrejme samotným skejterom, ktorí sa objavili v jednotlivých hrách a účinkujú v nich, potom hráčom a kapelám, ktoré poskytli skladby do hier a ktoré výborné dotvárajú atmosféru pri hraní a neodmysliteľne k tým hrám patria! Je to proste krása a najlepšia hra na svete! :D

Ti, kdo mění svět (2018)

sánka dole... ak sa po tomto ľudia nezamyslia, tak už nikdy :D