CarloRizzi

CarloRizzi

Česko
Mám práva na popisování galerií a videí. Chcete - li formulář pro vyplnění, napište si do pošty.

<< předchozí 1 2
    • 5.5.2020  21:25

Tohle byla komedie? Josefine Preuß je sice fajn, ale to je všechno.

• 4.5.2020  11:01

Excelentní výkon Heleny Zengel. Té holčičky jde přímo strach a můžu vám říct, že jsem se těšil, kdy bude konec. Blonďatý ďábel, který touží po rodině a zároveň být středem pozornosti, ale především po rodině a bezpečí. Možná ten film ani nebudu hodnotit. Možná později.

• 8.3.2020  10:47
    Učitelka (2016)

Příběh o paní učitelce soudružce Marii Brežněvové, kterak jsi omotala nejen děti nebo rodinu, ale i taky ředitelku, což je vlastně celá škola. Zuzana Mauréry v té roli je tak excelentní a výborná manipulátorka, že to mrazí až v zádech. Jo a nebylo by na škodu natočit nějaký český film na dnešní téma školství. Určitě by se našlo spoustu příběhů.

• 8.3.2020  10:26
    27. Český lev (TV pořad) (2020)

Včera jsem zjistil, že stačí natočit velmi silný příběh a dostanete do rukou sošku Českého lva. Mluvím o filmu Nabarvené ptáče, které získalo devět českých lvů. Mužské i ženské kategorii ve vedlejší a hlavní roli posbírali filmy Vlastníci a Staříci. Hlavní roli ve filmu Na střeše jsem přál cenu Aloisi Švehlíkovi, ale cenu získal Jiří Schmitzer za svoji roli vysušeného vojáka ve filmu jsi myslím že zaslouženě. Škoda, že film Na střeše, který měl osm nominací nezískal ani jednu cenu což mě docela mrzí.

• 8.3.2020  09:46

Recenze filmu Corpus Christi (2019) Neuběhl rok po filmu Kler (2018) natáčí další film na téma náboženství s názvem Corpus Christi (2019) rovnou útočí na nominované filmy na Oscara. Rozdíl mezi těmito filmy je, že snímek Klér poukazuje jaká je asi církev v Polsku, kdežto Corpus Christi je o mladíkovi, který si prošel duchovní proměnou ať chce nebo nechce se stává knězem ve městě. V roli mladého kněze hrál Bartosz Bielenia a můžu vám říct, že svojí oscarovou laťku už asi nepřekoná, ale kdo ví. Nutno podotknout že tento herec hrál ve filmu Klér. Díky roli pastýře poznává sám sebe a možná nachází svoje poslání a dostává druhou šanci životě, přičemž dokáže dát dohromady komunitu ve městě. Tento film mě trochu připomnělo jeden ukrajinský snímek s názvem Kmen a je to film pro neslyšící, takže nepotřebujete žádný titulky. Jak to kurwa Poláci dělají.

• 7.3.2020  10:14
    Učitel (TV seriál) (2016)

Tenhle polský seriál Učitel může bez debat konkurovat dánským seriálům. V posledním díle mi spadla brada, protože takhle překvapivý děj a konec jsem u dánských seriálů dlouho nezažil. Moc se těším na další řadu, ale obávám se, že té první už se asi nevyrovná. Výborný casting, atmosféra a charaktery určitých postav nemělo chybu. Nebudu vypisovat určité postavy, protože by to nebylo fér. Filmy a seriály z Polska poslední době nemají chybu. Kéž by takovéhle konce seriálu u polska viděl u českých seriálů, ale to bude asi můj jeden velký sen.

• 17.4.2019  07:05
    54 hodin (TV seriál) (2018)

My tady máme snad 12 století. Tak klobouk dolů co němčouři natočili. Opět Němci ukázali to dokáží natočit a neboj se sáhnout historie. Další pohled do německé historie., Tentokrát na téma Bankovní loupež 54 hodin. Je teda dost neuvěřitelné že támhle neschopná policie byla v 80 letech v Německu. Po filmu Baader Mainhof Komplex tady máme další film který který ukazuje smutnou historii Německa.

• 20.2.2019  16:41

Nejlepší film o jídle a přátelství. Víc toho neřeknu.-)) Koukněte na to sami .-)) 7 *

• 16.2.2019  20:30

Moderní správná pětka pro děti.-) Chybělo mi tam víc vtipu, ale tohle byla akční jízda alá Mission Impossible. Nevím, jak do, ale já tam slyšel hudbu od Ennio Morricone Tenkrát na Západě. Němci mají lepší dětské filmy.

• 13.2.2019  22:59
    Bojovnice (2007)

Víte tohle není ani vyloženě o sportu, ale spíše poznání sama sebe. Aiša (Semra Turan,)je prostě bojovnice, která bojuje za svojí svobodu, sport, lásku, respekt,uznání. Život je, byl a bude boj a záleží jen na nás, kam to chceme dotáhnout. Naše sny plány, touhy a myslím, že za to stojí bojovat. Nemyslíte? Kung-fu to je duševní sport, ne nakopat někomu prdel a zdrhnout nebo si hrát na krále nebo na boha. Xian Gao zvaný Sifu se roli učitele bojového sportu zhostil dokonale a mít takového učitele budu klidně trénovat každý den.-)) Dánové opět nezklamali, kéž natočit takhle něco u nás.

• 10.2.2019  18:15
    Robin Hood (2018)

Co tohle bylo za veledílo.Moderní Robin Hood, proč ne, ale ne takovým to stylem, protože jsem viděl dva filmy v jednom Princ z Persie a Pán prstenů: Dvě věže. Hlavní představitelka Eve Hewson v roli Marian vypadá jako Indka. Tohle není pohádka o tisíc a jedné noci, ale Robin Hood ! Les ukážou v poslední čtvrthodině, bravo! Tohle bylo normálně zneuctění Robina Hooda. Jestli má být pokračování tak at angažují režiséra Guy Ritchieho. Jedině on dokáže natočit snímek Robin Hood ve stylu Král Artuš: Legenda o meči.

• 22.1.2019  01:56
    United (TV film) (2011)

" Vidíte na svých dresech nové nášivky.Je to Fénix. Který povstal z popela." Matt Busby

• 20.1.2019  09:56
    Jan Palach (2018)

ˇ"Logika,, Jendo. Žádná logika není! Člověk se pořád jenom tady divý, co je možný." I po 50 letech se to tady nezměnilo !

• 15.1.2019  00:15

Režiséru Janu Pachlovi asi došla inspirace, jinak jsi to nedokážu vysvětlit. Zřejmě si rád oblíbil seriál Případy 1. oddělení a díl Klubové barvy (S01E14) a kdo tento díl viděl,tak mi dá za pravdu. Více zítra nebo až budu mít chuť psát. Jinak seriál jde od deseti k pěti. Nebýt Kuneše asi na ten seriál nekoukám.

• 2.12.2018  22:39

Fantastické.

• 30.9.2018  07:55

Tohle se nepovedlo. Dvě hvězdičky za obsazení a za scénu u stolu Max a víno.-)

• 17.8.2018  18:25
    Mrakodrap (2018)

Víte, co stane, když se spoji Smrtonosná past + Skleněné peklo + Rocky = Mrakodrap Je to blbost, pravil ačkový herec Dwayne Johnson.-))) Film pro hendikepované.-)

• 28.5.2018  19:48
    The Fall (TV seriál) (2013)

Tempo seriálu JE super pomalý. Děj se vleče jako nekonečná prádelní šnůra. Gillian Anderson je fakt KOČKA. Seriál asi přestanu sledovat, protože mě nudí. THE FALLL mě prostě nesedl, protože mi v něm chybí tempo a spád. Seriál je spíš určen pro milovníky VB.

• 28.4.2018  10:57

Hodně depresivní film.

• 26.3.2018  01:02

Dědečku byl jsi válečným hrdinou? Ne, ale sloužil jsem v rotě hrdinů.

• 14.3.2018  12:23
    Konec (2007)

Bonnie a Clydea na starý kolena .-))

• 2.3.2018  22:47

Po dlouhé době jsem brečel jako želva a to hned dvakrát. Není divu, protože, když se vysloví slovo NAGANO,tak mám neskutečný mráz po zádech a jsem plný emocí a věřím, že nejsem jediný. Když se hrálo finále, tak jsem seděl v obyváku přilepený k obrazovce ( kdo v té době nebyl, že :)))) Vidět, jak Svoboda dává vítěznou branku Rusákům je neskutečný pocit. Víte, co je zajímavé, že Finsko ,ČR a Rusko bylo spolu ve skupině a všechny tři dosáhli na medaile. Dodnes mám schované noviny s názvem TURNAJ STOLETÍ. Jsem moc rád, že jsem to zažil, protože tohle se už nikdy nebude opakovat. DĚKUJI KLUCI! Všichni v Naganu měli All-Star, ale my jsme měli Haška .-)))))) https://www.olympicchannel.com/en/playback/the-nagano-tapes-five-rings-films/

• 14.1.2018  13:08

Ano, to je hudba mého srdce ******

• 10.12.2017  11:54

Na úvod chci říct, že Vím, moc dobře, že Mateusz Rosiński jsi tohle nikdy nepřečte. Třeba,jo, člověk nikdy neví. Jedno , ale vím, že život stojí za to žít, proto Mateuszi bojuj ze všech sil. Vím, že Tě čeká spoustu dalších skvělých zážitků.Máš bezesporu výbornou rodinu. Hodně štěstí, Mateuszi. Dawide Ogrodniku tleskám Ti za herecký výkon ve ztvárnění Mateusze Rosińskiho, klobouk dolů. Oceněni je ve správných rukách.

• 2.1.2017  23:49

Nebýt Ivana Trojana, tak první díl má ode mě 2 hvězdičky. Tyto seriály jsem neviděl,Polda z Marsu (TV seriál) (2008) Ashes to Ashes (TV seriál) (2008), Life on Mars (TV seriál) (2006), takže se nechám překvapit a uvidíme, co se z toho vyklube Na diskuzi česko-slovenská kinematografie jsem tipoval, že tento seriál bude mít 60%.

• 6.2.2016  10:22
    W. A. Mozart: Figarova svatba (divadelní záznam) (1998)

Úvodem chci říct, že je to moje první veselá opera, která neskončila tragicky :-) Když Cecilia Bartoli vstoupila na jeviště, tak svým úsměvem a krásou rozzářila podium, a to natolik, že v prvních deseti minutách jsem na ní koukal a zapomněl číst její dialog. Všichni protagonisté předvedli skvělý výkon. Vždycky, když zpívá sbor běhá mi mráz po zádech :-)) Nejvíc mě samotného překvapilo, že herečka Susanne Mentzer výborně zahrála mužskou roli Cherubina. Všechna čtyři dějství se mi líbily, ale přeci jen, první dějství, hru na schovávanou hlavních představitelů, bych vyzdvihnul jako nejlepší :-)) Ve čtvrté části se mi líbilo, jak jsi Zuzana dobírala Figara a tahala mu nohu po zemi :-))) Na závěr: nejlepší emoční zážitek ve čtvrté části byl, když Zuzana zpívá o Figarovi, jak ho miluje, přesto Figaro si myslí, že zpívá o milenci :-))

• 19.10.2015  20:42

V Číně jedí psy skvělá černá komedie, která se vám bude určitě líbit, protože tady se sešly vycházející herecké hvězdy. Chamtivá, ale okouzlující Trine Dyrholm (Rodinná oslava )" Přišla jsem si pro televizi." Pak kuchař Nikolaj Lie Kaas(Otevřená srdce), který říká: "Já nic nevím, jsem jenom kuchař."Šílený Kim Bodnia (excelentní seriál Most) nehrál exkriminálníka, on se jím na chvilku opravdu skutečně stal, a takového bratra bych rozhodně nechtěl. Nakonec mladší bráška Haralda Arvid Dejan Cukic, to je jiná liga :-)) Dejte mu do ruky zbraň a zůstaňte s ním v mísnosti o samotě, to je kapitola sama o sobě.D Určítě se máte na co těšit."Kam je máme uklidit" ? A co do divadla, tam se tak vozejí mrtvoly."Challenge Tour 2015 - 30 dní se světovou kinematografií, Vol. 2

• 21.5.2015  23:20
    Učitelka angličtiny (2013)

Tohle byla jako komedie, jo? Dvakrát jsem se zasmál. Bylo to nudné, trapné, takže doporučuji nekoukat se na to, protože je to velká ztráta času.:-(

• 7.3.2015  00:07
    Sissi (1955)

Filmová pohádka o tom, jak jedna Liza Possenhofenu sebrala princezně Heleně Bavorské zvané Néné snoubence Františka Josefa I.

• 25.2.2015  19:36
    Český lev 2014 (TV pořad) (2015)

Na úvod chci říct, že Lucie Výborná v sobotu zvládla moderování a nebyla výborná, ale přímo skvělá. Herečka Lenka Krobotová na vyhlášení vypadala jako hollywoodská hvězda. A herec Ivan Trojan pomalu získává České lvy jako Karel Gott České slavíky. Dost mě překvapilo, že filmy, které sklízejí uznání u diváků a pohybují v červených barvách na ČSFD, viz: Pojedeme k moři od debutujícího režiséra Jiřího Mádla nebo snímek Andrey Sedláčkové Fair Play, nezískaly žádného Českého lva, co se týče hlavních cen. Nebýt Ceny filmových fanoušků od ČSFD, tak si Fair Play ani neškrtne. Snímek, který je nominovaný (ČFTA) v kategorii nejlepší cizojazyčný film na Oscara získá jen cenu filmových fanoušků od ČSFD? Útěchou pro snímek Fair Play může být, že získal cenu za nejlepší plakát. Vsadím se, že natočit ten film režisér, má to aspoň tři ceny. Snímek Pojedeme k moři v zahraničí získává filmové ceny jako houby po dešti a u nás nebyl na MFFKV? A to pozor, koprodukci dělala filmu ČT! Ještě, že měl aspoň ty tři nominace nejlepší film - režie - scénář. Docela zvláštní je, že filmy s modrým hodnocením na ČSFD sbíraly jedno ocenění za druhým, naopak snímky s červeným hodnocením se neprosadily: Magický hlas rebelky (Olga Sommerová), Století Miroslava Zikmunda (Petr Horký), Pojedeme k moři (Jiří Mádl) a Fair Play (Andrea Sedláčková). Nevyhrál kvalitní snímek, nýbrž téma, které hýbe českou společností.

<< předchozí 1 2