Ivuse

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 20.8.2018  21:28
    Gieokeui bam (2017)

Jak mám popsat své pocity? Většinou mám při sledování filmů dost dobré dedukční schopnosti, ale tady mě nenapadalo vůbec nic. Netušila jsem, o co tam jde a proč se bratr chová, jak se chová. Pak přišel jeden brutální zvrat a já oněměla, rozjelo se to nečekaným směrem a mně docvaklo hned několik věcí... pak už jsem doufala jen v jediné... ale to se bohužel nestalo a já měla z konce filmu málem smrt... Takže asi tak! Pro mě velmi, ale velmi dobrá záležitost, rozhodně doporučuji shlédnout.

• 11.8.2018  14:52
    Neodo inganini (TV seriál) (2018)

Upozorňuji, že můj komentář bude určený spíše ženskému publiku... Dobře... tohle bude asi letošní pecka. :-D Myslím, že Plecháče nemůže nic překonat. Je možné, jednoho herce v jediném seriálu milovat a zároveň nenávidět tak, že byste mu šlápli do úsměvu? Ano! Jde to! Když on ten pitomec hraje v jednu chvíli toho nejroztomilejšího robota pod sluncem, ze kterého padáte na zadek, jen když se usměje, nebo se podívá tím svým štěněčím pohledem a v druhé chvíli hraje člověka, který háže takové pohledy, při kterých máte pocit, že vás snad zavraždí přes objektiv kamery. Hlavní hrdinka byla parádní, jen možná trochu moc brečela... ale vy se jí divíte? Já ne! Bulela bych v každou možnou chvíli, kdybych věděla, že mě ten plechovej krasavec bude objímat... proč? Protože je to jeho pravidlo. :-D :-D Je zbytečné komentovat ostatní herce, v tomhle seriálu mě nezklamalo nic. Snad jen konec mi přišel trochu zbytečně překombinovaný, ale to dokážu pro všechno to ostatní prominout. Za mě prostě plný počet bodů! :-)

• 18.2.2018  16:18
    Beomjoidosi (2017)

Tohle byla parádní akční jízda! Je pravda, že moje mírumilovná duše trpěla pokaždé, když se na scéně objevil nůž nebo sekera, ale přežila jsem to a film dokoukala do konce, akčňáky mám ráda, ale brutalitu už moc ne, :-D přesto nelituju toho, že jsem se na tohle podívala, protože to bylo opravdu perfektní! Finální bitka na záchodech byla taky fakt moc povedená a záporák ztvárněný Kye Sang Yoonem byl hajzl k pohledání, ale měl úžasné charisma... potkat bych ho ale nechtěla. :-D :-D

• 2.1.2018  19:12

Debilnější začátek Transformerů snad ani vymyslet už nemůžou. :-D Hmm... byla to první hodina? Asi ano, první hodinu jsem si říkala: "Proč na to pro Boha vůbec koukám?", ale kupodivu jsem to vydržela a pak mě to začalo i bavit. Přiletěli jsme do Anglie a ten cvoklej robotickej komorník to dost zachránil! :-D Anthony Hopkins tomu taky dost pomohl. Celý film jsem se nemohla ubránit pocitu, že charismatického kapitána Lenoxe degradovali o několik stupňů na žebříčku "cool" směrem dolů, stejně tak jako hravého Bamblbeeho, ze kterého udělali chováním naprosté děcko... Transformeři díl od dílu upadají a pochybuji, že by se ještě pozvedli úplně... leda by se na scéně opět objevil Shia LaBeouf, který ještě jakž takž držel trojku, i když tam mu nastrčili toho blonďatého kačera, bez kterého bych se obešla. :-D Jinak u Transformerů se vždy těším na Optima Prima a to bylo další zklamání, protože tady nebyl skoro celou dobu...

• 2.1.2018  18:57
    Beullaek (TV seriál) (2017)

Když jsem se vzpamatovala z toho konce, který mi nejdříve celkový dojem pořádně zabil, až jsem z trucu odmítla, hodnotit výš než 4 *, tak po delší úvaze musím vzhledem na celý peckovní seriál uznat, že si těch pět hvězd opravdu zaslouží. :-D Nyní uznávám bez jediného zaváhání, že Black je pro mě nejlepší seriál roku 2017. Jsem žena, a tak není divu, že jsem hlubokým očím Blackovým a tomu jeho uhrančivýmu kukuči naprosto propadla... uznávám to bez jediného slůvka vzdoru. :-D Charisma z něj sálalo na hony daleko a to se mohl chovat i jako idiot. :-D Ale nebyl to jen Black, který mě bavil, byla to i Ha Ram v podání Go Ary a byly to i všechny vedlejší postavy, hlavně tedy smrtka 007, Šílený pes, Krátkonohý dědko a ti další dva praštění policisti. :-D Děj? Děj je tak zamotaný, že má člověk pocit, že se z něj snad ani není možné vymotat! Ale když se z něj vymotáme, zjišťujeme krutou, ukrutnou špínu a hnus...Scénáristka mě stále udržovala v ostražitosti, přestože moje teorie většinou vychází (a ano hodně jich i vyšlo), tak mě děj tak mátl zvraty, že jsem občas ani nevěděla, čí su. :-D :-D Vřele doporučuji!!!

• 5.11.2017  16:54
    Leokki (2015)

Z mojí strany byla naprostá spokojenost, není to tedy úplně peckovní záležitost, ale je to záležitost velmi povedená. :-) Obzvlášť Yoo Hae Jin neměl chybu a musím říct, že když šlo o nájemného vraha, tak jsem měla obavy z konce, ale nakonec se to vyvrbilo úplně jinak než jsem čekala, a já se závěrem snad ani nemohla být spokojenější. :-D

• 5.11.2017  16:48
    Banchangggyo (2012)

Opravdu velmi příjemná záležitost. Dobře se dívalo jak na hlavní dvojici, tak na vedlejší postavy a i po dějové stránce je příběh velmi pěkně zpracovaný. Prostě velmi povedená romantická komedie. :-)

• 5.11.2017  16:42

Na tenhle film jsem se hodně těšila, opravdu hodně! :-) A ani v nejmenším mě nezklamal, prostě ničím. Celých 109 minut jsem se parádně bavila, Park Seo Joon jako takový "blbec" a Kang Ha Neul jako dokonalý "intoš", oba se srdcem na pravým místě, neměli chybu! Líbilo se mi prostě všechno, zpracování, zápletka, humor, hlavní i vedlejší postavy, prostě nemám, co bych vytkla. :-) A tenhle film budu doporučovat, kde budu moct! :-)

• 28.9.2017  15:17
    Goohaejwo (TV seriál) (2017)

Tohle byl pro mě první seriál s podobnou tématikou a musím říct, že po prvním dílu jsem myslela, že to možná ani nedám. :-D Seriál mě ale nakonec velmi chytl a bavil... což je dost divné, říkat něco takového u tohoto typu seriálu.Temná atmosféra dýchá celým seriálem, což dokonale dolaďovala kamera, díky které vypadalo celé město tak pochmurně, i když se na obrazovce odehrávaly vtipné, nebo dobré věci. Člověk prostě cítil, že ve vzduchu něco visí a maska poklidnosti a krásy za sebou skrývá zkaženost a odpornou špínu. OCN prostě opět dokázala, že krimi a mysteriózní seriálu jsou její parketou a dokáže si udržet pozornost diváka až do konce. :-)

• 9.7.2017  18:39
    Maentumaen (TV seriál) (2017)

Asi jsem jednodušší, ale mně se tohle dílko velmi líbilo. Bavila jsem se od začátku až do konce, seriál neztratil vtip ani v pozdějších dílech, ale krásně bavil až do úplného konce. Myslím, že tajný agent duch K si získá srdce nejedné divačky. :-D Tahle role Park Hye Jinovi sedla jako prdel na hrnec! Odměřený tajný agent se kvůli misi stane ochrankou náladového herce a snaží se dokončit svoji misi, vše se zkomplikuje, když započne vztah s manažerkou herce. Když se na obrazovce objevil agent a herecká hvězda, tak jsem umírala smíchy. :-D Vedlejší postavy mě taky moc bavily. Hlavní zápletka mi přišla taky moc fajn. Pro mě jsou tyto náměty velmi přitažlivé... mnohokrát se mi připomněl Healera... i když s ním neměl nic společného :-D asi právě ten námět... přišla na mě nostalgie a vybavily se mi mnohé scény z Healera. :-D

• 2.7.2017  19:22

Asi mi stačí ke štěstí málo, ale mě tahle záležitost bavila neskutečně. :-D :-D A ne jen mě, dívala jsem se na to s rodiči a ti se u toho očividně bavili stejně tak, jako já. Krimi přímo zbožňuju a ráda hádám, kdo zločin udělal, ale tady bych to teda nikdy nedala dohromady! Hlavní dvojice mě bavila. O to více, že Dong Il Seong je můj herec číslo jedna, co se týče starší generace herců a se Sand Woo Kwonem jsem právě dokoukala seriál. Jejich špičkování, kočkování a následné porozumění :-D dávalo parádní šťávu. Rozhodně budu tento film doporučovat!

• 18.5.2017  06:48
    Himssen yeoja dobongsoon (TV seriál) (2017)

Tak tady je to bez debat za plnou palbu!! Komiksově laděný seriál, se silnou ženou v čele, byl naprostá chuťovka, navíc byla ztvárněná úžasnou a neskutečně, ale opravdu neskutečně rozkošnou Park Bo Young. Líbilo se mi, že až komičně laděný seriál, byl zvážněn kriminální zápletkou, proto se mi tahle záležitost také tak moc líbila. Park Hyung Shik v roli ředitele byl taky ukázkový, charizmatický, ale mnohdy stejně tak roztomilý jako hlavní herečka. Ji Soo coby zapálený policajt nijak nezaostával a přiznávám, že mi ho bylo i dosti líto, doufám, že se konečně brzy objeví v nějaké hlavní roli (a vůbec bych se nezlobila, kdyby mu partnerku ztvárnila právě Bo Young :-D). Banda "gangsterů" v čele s pitomým bossem Baek Takem (Lim Won Hee), neměla chybu! :-D Kim Won Hae ve své dvojroli bavil opět neskutečně, toho chlapa můžu v jakékoliv podobě. :-D Všechno mi sedlo a nic a nikoho bych neměnila, konec byl také velmi vydařený a vztah hlavních hrdinů byl ke konci sladší než med, tak si možná připravte něco hořkého na zajezení. :-D :-D Jo a ještě mě velmi zaujal brácha Bong, na toho si určitě pořádně posvítím. :-D Pokud se tedy chcete královsky pobavit, ale zároveň pořešit i něco závažnějšího, tak jen směle do toho, tady máte obojí! :-)

• 21.4.2017  23:31

Mně se teda film moc líbil, ze všeho nejvíc měl teda moc zajímavou kameru i celé prostředí filmu. Lee Je Hoona jsem si velmi zamilovala od seriálu Signal a tady rozhodně v ničem nezklamal! Go Ara měla méně prostoru, než jsem čekala, ale i tak její účast velmi potěšila. :-) Nejmenší herečka mě moc bavila a nutila mě k úsměvu, i když dějově do smíchu zrovna moc nebylo... za mě prostě parádní počin... ale protože jsem to překládala, tak myslím, že objektivita nebyla zrovna úplně na místě. :-D Ale posuďte sami. :-)

• 13.3.2017  18:26
    Hwarang (TV seriál) (2016)

Miluji historické seriály! A když mají odlehčenější atmosféru, je to o to lepší! :-) Seriál se mi líbil neskutečně, a to doslova od začátku až do konce! Park Hyung Shik v roli krále Jinheunga byl naprosto neskutečný! Majestátnost, která z něj zde srší až na míle daleko, vás nejednou uzemní. Pravdou je, že mi učaroval víc, než hlavní hrdina, šla jsem z něj do kolen pokaždé, když se objevil na obrazovce, ale v pozdějších dílech si získal můj obdiv i Ptačí pes, tedy Park Seo Joon, jeho postava totiž získávala na důstojnosti (i tak se ale nemůžu ubránit přesvědčení, že jemu více seknou seriály ze současnosti :-) ). Minho a jeho rošťácký kukuč si vás musí získat taky, :-) obrovským překvapením pro mě ale byl Tae Hyung z BTS, nebo-li V, nečekala jsem, že odvede tak skvělou práci! Byl pro mě jednou z nejúžasnějších postav. :-D Go Aru miluji, ale myslím si o ní to stejné, co o Seo Joonovi, že jí to víc sekne v moderní době, spíš než v té historické :-) přesto odvedla skvělou práci, obzvlášť se mi líbila v posledních dílech, kdy ji hodili více do gala. :-D Celkově herecké obsazení nemělo chybu, hlavní mistr v podání mého milovaného Sung Dong Ila, obchodník v podání neméně zbožňovaného Kim Kwang Kyua a v neposlední řadě otec A Ro, zahraný Choi Won Youngem... mohla bych vyjmenovávat dál, ale to by bylo na slohovku. :-D Vývoj děje mi šel velmi po chuti, takže k němu nemám jedinou výtku, jen si myslím, že hlavní hrdina by byl již nespočetně krát dávno mrtvý :-D ale to se u historických seriálů stává často. :-D Konec se mi také moc líbil, nebylo tam zbytečné natahování, ale mělo to krásný závěr. Po hudební stránce si mě získala nejedna píseň a ani mi nevadilo, že vykradli hudbu z Pirátů z Karibiku, protože se tam hodila a protože ji miluji. :-D Ovšem někdy přemýšlím, jestli Korejci prostě nemají dobré orchestry, nebo se jim prostě nechce nic nového vymýšlet, protože písně k seriálům bývají moc krásné, myslím si tedy, že by zvládli složit i originální skladby tohoto typu. :-)

• 24.2.2017  21:33
    Dakteoseu (TV seriál) (2016)

Seriál má hned několik velkých plus! Park Shin zde nebulí tak, jak jsme na ni zvyklí, tady je to silná žena (není se co divit, když si její postava prošla tím, čím si prošla...) a pro ránu nejde daleko. Krásně zde dokazuje, že už dokáže hrát vyspělou ženu a ne jen mladé naivní dívky. Další plus shledávám v hlavním hrdinovi, jeho krásně optimistický přístup a... usměrňování hlavní hrdinky? Jo, tak bych to nazvala. Tím se totiž dostávám k dalšímu plusu a to je jejich nádherně vykreslený vztah! Hlavní hrdinové si vše řeknou na rovinu a bez obalu, i když to toho druhého může naštvat, snaha dát tomu druhému i jiný náhled na věc, ale ujistit ho o tom, že ať se rozhodne jakkoliv, budu na jeho straně, bylo to ve stylu "řeknu svůj názor a pak popřemýšlím i nad názorem toho druhého a možná dojdu k závěru, že měl pravdu a zachovám se podle jeho rady." Není zde žádná potvora, co si jde za svým cílem i přes "mrtvoly", ani žádnej křen, co by vás svým chováním doháněl k šílenství, ne! Tady je to parta dospělých lidí, kteří spolu jednají (skoro vždycky) na férovku. Má to vtipné situace, parta internistů a jejich starších kolegů mě dokázala pobavit, hlavně rozkošný Kim Min Suk v roli Kang Sooa (kterého jsem si oblíbila už z Descendants of Sun), jo a skvělá kamarádka hlavní hrdinky, kterou jste si prostě chtě nechtě, museli zamilovat - Moon Ji In v roli Soon Hee. Úžasné případy z oddělení neurochirurgie (nejednou mi zůstával rozum stát) a úžasný příběh samotný! Tohle dílo vřele doporučuji!

• 7.2.2017  17:35
    Pooreun badaui junsul (TV seriál) (2016)

Dávám plnej počet, protože seriál se celou dobu nesl v odlehčené atmosféře a i když tam byly dramatické okamžiky, stále se snažil navodit úsměv. Hned začátek mě chytl a neslo se to se mnou celou dobu. Bavily mě všechny postavy, hlavně Jo Nam Doo a jeho výlevy. :-D Historické scény mi učarovaly, hlavně ve druhé epizodě, hned na začátku (lampióny nad mořem, loď a ta doprovodná píseň) - tu scénu jsem si musela pustit víckrát. Min Ho vypadá v historickém hávu tak charismaticky, že člověk (možná jen ženy :-D ) zapomíná dýchat, Ji Hyeon je neskutečná tak, jako ve všem, Její naivní a roztomilá, ale zároveň silná mořská panna... v téhle roli bych si nedovedla představit někoho jiného. Já se prostě bavila a i když si v závěrečném dílu mohli něco odpustit, tak nemůžu jinak, než vřele doporučit. Protože tahle jízda stojí rozhodně za to!

• 26.12.2016  20:17

Mně tahle sranda stačila. :-) Nejednou jsem dostala záchvat smíchu, nevím, možná jsem trochu jednodušší, ale prostě mi to na zábavu stačilo. :-D Je pravda, že záchvaty se dostavily hlavně v začátku filmu, ale já se prostě bavila a vypadalo to, že i zbytek rodiny, takže bych tenhle film jen vřele doporučila. Majitelé nějakého toho domácího mazlíčka jistě uznají, že zvířata byla popsaná dokonale. :-)

• 26.12.2016  20:13

Někdo psal, že Dory jako hlavní hrdinka pokulhává, nesdílím tento názor, mně přišla Dory dost vtipná. Já se prostě bavila, Marlin i Nemo hlavní hrdince pěkně sekundovali a my se bavili výborně. Jasně, že na jedničku to nemá, ale stejně je to nadprůměrné. Takže za mě krásné čtyři hvězdy. :-)

• 5.11.2016  12:08

Tohle byl tedy nápor na emoce! Nevím, kdy naposledy jsem u něčeho brečela a už vůbec ne, abych probrečela celé čtyři poslední díly! :-D Všechny aspekty seriálu jsou v dokonalé harmonii, že nemám prostě jedinou výtku. Děj, herci, hudba a dokonalý závěr! Tohle pro mě bude na dlouhou dobu historický seriál číslo jedna! Seriál má jen 20 dílů, ale i za tak krátkou dobu může člověk porozumět všem princům, pochopit jejich jednání a rozhodování. Za všechno mohou hlavně herecké výkony všech zúčastněných, kteří diváka vtáhnou do děje tak, že zapomene, že je to jen seriál! :-D To, že Joong Ki je herec s velkým H, tady jen ve velkém potvrdil! Asi jsem ani netušila, že existuje taková škála emocí. :-D Nestačí to jako důkaz toho, že ten chlap je korejská špička? Poprvé jsem ovšem zažila, aby mu všichni ostatní herci tak skvěle stačili! IU? Ta stála hned v těsném závěsu za ním! Věděla jsem, že je dobrá, ale tady jsem si uvědomila, že "dobrá" je dost slabé slovo! Ostatní princové? Všechny jsem už viděla v jiných rolích, ale tady mi jen potvrdili, že jsou to do jednoho skvělí herci! Ráda bych vyzvedla hlavně Baekhyuna - byla to jeho první pořádná role a nijak nezaostával, což je, v porovnání s hlavním hereckým představitelem, neskutečná poklona! Ji Soo - toho jsem viděla v Angry mom, kde mě zaujal hned po prvním záběru - tady jen potvrdil, že se můžeme těšit na další jeho díla a že z toho kluka bude něco velkýho! Joo Hyuk další ukázka skvělého herce. Vypisovat všechny, tak napíšu slohovku! :-D Proto končím a půjdu se vykecat na svůj web. :-D

• 8.10.2016  21:48

Byla to parádní jízda! První čtvrtina velmi zábavná, pak zvrat a zbytek filmu se nese na vážnější vlně Pro mě velmi strhující příběh, který mě bavil od začátku až do konce a já si říkám, že asi nemám jedinou připomínku. Banda podvodníčků mě bavila a bylo vidět, že Seung Ho si svoji roli dokonale užívá. Závěrem? Skvělý film na večer!

• 19.9.2016  16:57
    Hamburo aeteuthage (TV seriál) (2016)

Tak tohle bylo moje žánrové šlápnutí vedle, mé hodnocení sestává čistě z osobního vkusu, takže mě neberte moc vážně. :) Pokud máte rádi dobrovolné sebetrýznění, tak jen do toho, tady si přijdete na své. Seriály o pomstě mi nijak nevadí, ale těžké melodrama, kde se útočí na divákovy city fakt nemusím. Začátek mě bavil, ale jakmile jsem pochopila, že tady se zázrak konat nebude, hlavní hrdina neskončí dobře a všichni vybrečí potoky slz, tak mě to bavit přestávalo. Vyhýbám se tragickým příběhům, takže si nemůžu pomoct. Herecké obsazení a samotní herci jsou skvělí, v tomhle ohledu nemám jedinou výtku. Soundtrack nádherný a záběry kamery mi občas přišly kouzelné, ale vážně mi to bohatě stačilo jednou.

• 17.9.2016  12:48
    Deobeulyu (TV seriál) (2016)

W začal a já byla u vytržení, nápad geniální, herci úchvatní. Seriál mě strhl a já se těšila na každý další díl a nemohla se dočkat až následující týden ty další vyjdou. Jenže pak se něco stalo a já si u jedenáctého nebo dvanáctého dílu naplno uvědomila, že mi něco chybí, a že už to vlastně trvá déle. Kde se to jen zlomilo? Co se vlastně stalo? Nejspíš v bodě, kdy jsme uviděli vrahovu tvář a autorovi se stalo to, co se mu stalo, v tu chvíli byla moje reakce: WTF?. V mnohém souhlasím s komentářem od = Tomas.Senti. Hlavně souhlasím s "uspěchaností příchozích scén" a také to považuji za největší problém. Myslím si, že když člověk W sledoval zároveň s překladem, tedy s odstupem týdne mezi díly, tak měl možnost lépe se zamyslet nad vývojem a tím pádem mu docházelo, že má seriál jisté mezery (sledovat ho bez větších pauz, tak věřím, že bych od seriálu odcházela jako smyslů zbavená) :D nezamýšlela bych se, ale hltala to se vším všudy. Na konci mi zůstalo hodně otázek, nedořešené věci a já byla docela vytočená. Chemie mezi hlavními hrdiny byla, ale vztah mohl být lépe do hloubky rozvinutý, abychom pochopili, proč se do sebe vlastně tak šíleně zamilovali. Hyo-joo jsem viděla asi poprvé (oprava, já ji viděla poprvé v Iljimae, ale tam jsem měla oči asi jen pro hlavního hrdinu! :-D protože jsem vůbec netušila, že ona byla jeho vyvolená -_-) - dialog u výtahu mě dostal do kolen. Doufám, že si Jong-Suk příště vybere nějaký méně překombinovaný seriál, protože já toho chlapa žeru, i ten jeho široký úsměv, který někomu přijde creppy. :D :D Ale víte, co mě bavilo nejvíc? Přechody scén z hraného na kreslený webton (to mi přišlo naprosto špičkové).

• 9.9.2016  21:51
    Moppu gâru (TV seriál) (2007)

Příjemná záležitost... vlastně asi první hraný japonský seriál, který jsem kdy zhlédla. Rozhodně mě nejvíc bavil komediální prvek seriálu, případy nic moc, ale způsob jakým se to roztomilá hlavní hrdinka snažila řešit rozhodně baví. Ótoma jí k tomu krásně přizvukoval a usměrňoval ji do patřičných mezí. Za mě pohodové 3*.

• 29.8.2016  20:03
    Pongdangpongdang Love (TV seriál) (2015)

Roztomilá, krátká záležitost. Nic nečekejte a bude se vám to líbit. Parádní, pokud chce člověk na chvíli vypnout a neřešit nic dramatického (ono se to ani v tak krátkém čase nedá, že?)

• 23.8.2016  16:34
    Gogyocheosewang (TV seriál) (2014)

Tento seriál stojí prakticky na vedlejších postavách. In Gook hraje roli pubertálního středoškoláka velmi obstojně, nicméně jeho seriálová partnerka mu nestačí. Ha Na a její pojetí hlavní hrdinky mi lezlo krkem, její postava mi nebyla vůbec sympatická a důvodem bylo právě její ztvárnění postavy - byla trapná, ne vtipná, ale dokonale trapná. Nedovedu si představit, z jakého důvodu by se do ní jeden mohl zamilovat. Když se později změnila, tak mi až tak nevadila, nicméně, podle mého názoru, není dobrá herečka. Ke konci jsem si velmi jasně uvědomovala, že mě více bavily vedlejší postavy, protože když v závěru prakticky zmizely, tak jsem měla co dělat, abych dokoukala do konce. Nasmála jsem se díky nim nejvíc. Ať už to byl vedoucí Kim, který jediný z obchodního týmu věděl o tom, že ředitel není ředitel, ale osmnáctiletý středoškolák. Ti dva jeho pubertální kámoši neměli chybu a senilní děda taky válel. Ředitel Yoon mě bavil při každém záběru. Nevlastní otec nebo i Min Sukova stalkerka a ostatní z obchodního oddělení... hmm, vlastně všechny vedlejší postavy dodávají seriálu šťávu a bez nich by to ani nestálo za to. Co vás bude rozhodně bavit, je dětinské zápasení mezi Min Sukem (In Gook) a ředitelem Yooem (Lee Seo Hyuk), oni mezi sebou nebojovali nijak tvrdě, oni se vlastně jen popichovali a škádlili, což se mi moc líbilo. Takže mě vlastně bavily více scény bez hlavní hrdinky. :D Dávám 4*, být lepší hlavní hrdinka, tak dám snad i pět.

• 21.8.2016  22:25
    Seumool (2015)

Tak tohle byla pecka! Pro korejskou tvorbu neobvyklé, za to velmi pobavilo! Bavila jsem se neskutečně, a o to tady myslím i šlo, ne? :) Bitka v baru mě naprosto uzemnila! Teď jsem dokukala, takže žádný srozumitelný komentář nečekejte! :D

• 19.8.2016  23:51
    Hakgyo 2013 (TV seriál) (2012)

A víte, co? Tohle jsem zrovna potřebovala! Seriál jsem si vybrala asi v té nejlepší možné chvíli, hrozně mě totiž bavil. Vím, že to není žádné veledílo, ale prostě si nemůžu pomoct. Potřebovala jsem oddychovku, žádné řešení partnerského vztahu... tady se řeší vztahy úplně jiné. Vím i to, že se tam problémy postupně opakovaly stále dokola, ale kupodivu mi to bylo úplně putna. Seriál jsem si úžívala až do konce. Jang Na Ra a Daniel Choi byli perfektní a krásně se doplňovali, a i když netvořili pár v pravém slova smyslu, měli mezi sebou moc dobrou chemii. Jo a ještě něco... byl tam Jong Suk a Woo Bin a na těch já teď prostě letím, o důvod víc, dát tak vysoké hodnocení. ;) :D

• 1.8.2016  12:10
    Tto ohaeyeong (TV seriál) (2016)

Myslím, že se mi při psaní komentáře zavaří mozek! Nevím, kde začít, co vyzdvihnout, co okomentovat jako první, s čím se podělit a ještě to udělat tak, aby to dávalo smysl... je toho tolik, že vám nebude stačit jen přečíst pár řádků od těch, kdo to viděli - tohle, TOHLE se prostě musí vidět. Ne, opravdu musí, myslím to naprosto vážně! Seriál se vymyká snad všemu, co jsem doposud viděla. Všechno sedí tak jak má a přesto divák při sledování neodhadne, jak se seriál bude vyvíjet, s jakýmikoliv předpoklady se můžete rozloučit. Uchvácená jsem ze všeho, ano, opravdu ze všeho. Seriál ani po pár dílech neupadá do klasických útrpných dílů, "musíme je přece nechat pořádně trpět" - ne, zde se komediální prvky drží až do posledního záběru. Dějovou linku prolíná tak úžasný smysl pro humor, že nestačíte vycházet z údivu. Obsazení nemá chybu, ani jednoho herce bych nevyměnila. Neřízená střela v podobě Oh Hae Young vám vtrhne do života se stejnou zuřivostí jako hlavnímu hrdinovi a vy se zamilujete, hluboce a upřímně! Zamilujete se vlastně do každé postavy a na ten fantastický koncert hereckých dovedností všech herců budete zírat s otevřenou pusou. Herci si to užívali a to do jednoho, což je jasné z každého záběru. Nemůžu se více rozepisovat nebo bych tady napsala celou esej, takže už raději končím. Jen ještě vyzdvihnu kameru a střih - dokonalé, dokonalé, dokonalé! Jo a ještě samozřejmě soundtrack.

• 12.7.2016  22:20
    Dakteo yibangin (TV seriál) (2014)

Těžké, těžké to rozhodování. Víc jak první polovina mě bavila, a to že hodně. Jong Suk zde předvádí neskutečné, naprosto neskutečné divadlo. Jeho lásku bych oželela, protože upřímně, mnohem lepší chemii předváděl s Kang So Rou, která se také krásně předvedla. Choi Jung Woo alias doktor Moon zde má tu nejlepší roli, v jaké jsem ho kdy viděla - komická postava mu sedla jak prdel na hrnec - doufám, že ho v ní uvidím častěji. :) O dalších hlavnějších postavách je zbytečné psát, protože snad ani nestojí za řeč (nejspíš charakterem). Děj... hmm... víc by mu prospělo zaměření na operace a možná něco s tou pomstou... ale ta hlavní zápletka? Poslední asi čtyři díly byly utrpení a konec to naprosto zabil. Zkazilo mi to celkový dojem a já nevím, jak to ohodnotit. Kvůli Jong Sukovi jsem ráda, že jsem to viděla - mimochodem, je možný, aby měl chlap tak dlouhý a krásný řasy? :D pokaždé, když ho někde vidím, nemůžu od nich odrhnout oči. :D - jo, a mám další oblíbenou scénu (která pro mě byla vrcholem seriálu) a to scéna se záchranou mimča, doják neskutečnej = dokonalá kamera, neměla chybu! Dávám 3*

• 8.7.2016  20:51
    Baempaieo tamjeong (TV seriál) (2016)

Na co je režisérům skvělé herecké obsazení, když scénář stojí za pendrek. Tady mi nepomohlo ani to, že jsem to překládala. Na postavy je radost pohledět, ať už to byl Yoon San, Goo Hyung, Gyeo Wool nebo doktor Hwang, Se Ra a detektiv Park nebo krásná a nebezpečná Yo Na. Všechny jsem si zamilovala... bohužel, má to jeden velký háček a tím je scénář. Navíc Lee Joon neměl moc prostoru předvést, co v něm skutečně je, scénář mu to nedovoloval a držel ho v dost úzkých mantinelech, což je velká škoda. Ať se herci snažili jak se snažili, jednotlivé případy mě nedokázaly pořádně chytit. A i když vás hrdinové jistě budou bavit, nejsem si jistá, jak to bude s dějem. Možná to chtělo povolat scénáristu, který měl na starosti sérii s prokurátorem (Vampire prosecutor), protože to byly teprve zajímavé případy, které vás baví i bez hlavní dějové linky. Rozhodně nejsou na vině herci, těm tleskám, protože nebýt jich, tak nevím, nevím, jestli bych měla sílu na celý seriál. Prosím, žádné pokračování a jestli ano, tak vyměňte scénáristu... nebo raději natočte 3. sérii prokurátora. Všechny 3* patří hercům.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6