Anrie

Anrie

Anna-Marie S.

okres Brno


37 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  The Graham Norton Show (TV pořad) (2007)

  Naprosto skvělý Graham Norton! Celá show je díky němu daleko zábavnější a i ty méně upovídané hosty dokáže otevřít a uvolnit.

 • poster

  Conan (TV pořad) (2010)

  Zrzavý pavouček, jehož toulky a zvrhlé hlášky dělají jeho show jednu z nejlepších.

 • poster

  Noční Show Craiga Fergusona (TV pořad) (2005)

  Přisprostlý skot Craig Ferguson a jeho talk show, co si drží vysokou úroveň a zaopatřuje diváka spoustou vtipných momentů, i přes absenci všemožných a nemožných her s hosty.

 • poster

  Kdo přežije (TV pořad) (2000)

  Příjemná reality show, kde se jen nesedí na zadku, ale plní se úkoly a místo bydlení ve vile, se žije v přírodě. Baví mě sledovat to, co lidé dokáží udělat kvůli penězům. Jejich intriky, lži, předstíraná přátelství....některým se to povedlo, ovšem převážná většina byla prokouknuta a následně protihráči vyloučena. Víc se mi líbí fáze, kde se týmy spojí v jeden. Potom to teprve začne gradovat....Nejoblíbenější: Parvati, Boston Rob, Sugar, Alex Bell, Darrah Johnson, Matty Whitmore, Alex Angarita, Fabio...:)

 • poster

  Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

  Konečně jsem tomu přišla na chuť! Moc dobrý humor, který i ty, pro mě méně zajímavé momenty, kde se trojice zabývá pouze zkoumáním aut, odlehčí. Všichni tři hlavní aktéři jsou nejvíc rozdílné charaktery a díky tomu je jejich show ještě lepší.

 • poster

  DVTV (TV pořad) (2014)

  Bez servítků, tak se na ně musí.

 • poster

  Slavné dny (TV pořad) (2010)

  Nejenže jsem díky tomuto pořadu zvládla maturitu z dějepisu, dozvěděla jsem se i spoustu nového a to prostřednictvím pouhých sedmi napěchovaných minut. I když každé video nabízí detailní pohled do dané události, je srozumitelné a výborně sestříhané. Zkrátka efektivní způsob podání informací.

 • poster

  Kouzla filmových maskérů (TV pořad) (2011)

  To je aspoň reality. Není to jen o sestavě nemožných lidí, co si chtějí vydělat peníze nic neděláním, ale opravdu soutěž zručnosti, fantazie, originalosti, trpělivosti a hromady práce. Ti lidi jsou sice nějakým způsobem střelení, ale ví, co chtějí a něco pro své sny dělají. A pak ty jejich kousky stojí za to!

 • poster

  Show Ellen DeGeneresové (TV pořad) (2003)

  Nikdy jsem nevyhledávala talk-show, kterou by vedla žena a myslím si, že takovou Oprah a její feministické publikum bych asi nezvládla. Ale Ellen mi sedla. Ne že by zrovna ona byla tím důvodem, proč mě show baví, ale má dobré nápady, během kterých se o srandu postarají hosté (voz. Sofia Vergara). A jelikož se považuji jako nenáročné publikum, prostá hra mně stačí.