MP17

homepage

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 22.11.2020  14:59
    Sedmilhářky - Série 1 (série) (2017)

Stačil by první a poslední díl, respektive udělat film by asi fungovalo lépe, takhle jsem měl pocit, že sleduji Zoufalé manželky s vyšším ratingem.

• 22.11.2020  14:57
    Outsider (TV seriál) (2020)

Ke konci už tomu trochu docházel dech, ale pořád to stálo za dokoukání a vyplatilo se.

• 22.11.2020  14:56
    Joker (2019)

Phoenix je samozřejmě skvělý, ale já už jsem fakt alergický na filmy typu "parádní herecký koncert, scénář však stojí za starou bačkoru"

• 4.1.2020  12:43
    Bumblebee (2018)

Konečně tu máme transformeří film pro holky, pohodička.

• 18.12.2019  14:25
    Dva roky prázdnin (TV seriál) (1974)

Pokud bych měl hodnotit podle vzpomínek malého kluka, tak by to byl plný kotel, ale viděno očima dospěláka ten seriál v něčem dost zaostává. Herecké výkony jsou mizerné, pokud seriál navíc sledujete s tím novým příšerným dabingem, je celkový dojem dost otřesný.

• 22.11.2019  13:44
    Bez vědomí (TV seriál) (2019)

Tři hvězdičky jen tak tak. Materiál spíš na TV celovečerní film, na takto dlouhé ploše seriál sklouzává k přešlapování a nudě. Zápletka relativně slabá, chybí dramatický twist, nebo aspoň něco, co by diváka chytlo a nepustilo. Herecké výkony fajn, vykreslení atmosféry se také povedlo dost dobře. Stačí vidět jednou.

• 9.10.2019  20:25
    Premiér (TV seriál) (2019)

Nemám slov, Soukup opět dokázal nemožné a posunul televizní dno opět o pořádný kus hlouběji. To mu fakt jako nikdo kolem něj neřekne, že ty jeho výtvory jsou naprostá debilita? Smutné.

• 13.5.2019  08:13

U této epizody mě těší jen jedna věc, že jsem na ní nečekal do tří do rána a radši jsem se v klidu vyspal.

• 29.4.2019  07:41

Poněkud nepřehledné, v té tmě, mlze a špíně byl často problém, jednotlivé postavy rozlišit, dost často jsem vlastně ani nerozeznal, kdo z bojovníků je na straně živých a kdo na straně Nočního krále. Celkově takové bojové scény moc nemusím, proto jsem si užil každou chvíli nějakého napětí a dramatu. S končící bitvou šla kvalita epizody dost nahoru, solidní tři.

• 22.4.2019  10:39

Opravdu bez debat nejzbytečnější epizoda celého seriálu. Když jsem viděl na hodinách 3:40 a do té doby se během mého sledování nic zvláštního nestalo, bylo jasné, že jsem si to ponocování mohl odpustit. Scénář prakticky žádný, postavy bezcílně bloumají po Zimohradu a nejsou schopný ze sebe dostat nějaké větší moudro, než "Tak jsme opět zde. Všichni zde asi umřeme. Čekal bys, že se tu zas potkáme? Ne, nečekal a Tys to čekal? Ne, nečekal." To sezení u krbu bych čekal v poslední epizodě, ale ne krátce před zásadní bitvou. Jen doufám, že další epizoda se nebude odehrávat v Králově přístavišti, kde budeme po celý čas sledovat Cersei, jak zamyšleně bloumá hradem, popíjí víno a vzpomíná.

• 15.4.2019  08:00

Takového objímání jako v tomto díle snad nebylo v celé minulé sérii dohromady. Ale jinak ok, předvídatelný scénář, musely se načrtnout hlavní dějové linky a nyní se podle nich pojede. Jen doufám, že v dalších epizodách se nedočkáme nějakých malicherných sporů o to, kdo je král, kdo je královna, kdo je lord, kdo má nárok na jaký trůn, to vše jen proto, že někoho praděda ojel někoho pratetu. A hlavně ať se nikdo nezačne najednou chovat zničehonic jako naprosté hovado, Sam už k tomu měl docela nakročeno.

• 22.1.2019  14:47
    Saturday Night Live (TV pořad) (1975)

Nejlepší období je podle mě to, kdy hráli prim herci jako Sudeikis, Hader, Armisen, Wiig, Samberg. Naštěstí i ti noví jsou dost talentovaní, hlavně dvojka Beck a Kyle, co jsou schopni vymyslet, to zůstává někdy rozum stát.

• 15.1.2019  08:53
    Zvláštní schopnosti (TV film) (1993)

Jako puberťák jsem byl z tohoto filmu nadšený, bylo to tenkrát něco nového, neokoukaného a bláznivého, ale po aktuálním shlédnutí musím mé nadšení krotit. Je to vlastně takové TeleTele převedeno do televizní inscenace, něco se povedlo, něco ne. Za uherák hvězdička navíc.

• 14.1.2019  20:00
    Koptashow (TV pořad) (2019)

Roztříštěné, neuspořádané, bez obsahu, zjevně spíchnuté horkou jehlou. Některé "vtipy" byly vyloženě trapné, až se divák musel za tvůrce a moderátora stydět. Jestli měl být první díl nějaký dozvuk Stardance, tak jsem ještě ochotný přimhouřit oči, ale pokud by měl Václav Kopta pokračovat podobným směrem i nadále, bude se jednat o velký průšvih. Kvalit Karla Šípa, nebo Jana Krause, Václav Kopta rozhodně nedosahuje a bylo to znát. Možná by to fungovalo v devadesátých letech někde na Nově, nebo v současnosti na TV Barrandov, nicméně pro Českou Televizi je tento pořad, z mého hlediska, průšvihem.

• 6.1.2019  22:45
    V cizí kůži (2011)

Nedokoukáno. Opravdu sem nečekal něco geniálního, či objevného, předpokládal sem nějakou ryzí tří-hvězdičkovou oddychovku typu Šéfů na zabití, ale tohle bylo něco příšerného. V devadesátých letech by z takového námětu vznikla obstojná komedie, kterou by sem tam dávali na Nově v neděli od dvou, ale dnes se tam prostě musí za každou cenu nacpat co nejvíc nechutností, zřejmě kompenzace slabého scénáře. Fakt nechápu, že takoví herci jako jsou Reynolds a Bateman měli tohle zapotřebí.

• 24.12.2018  17:14

Takové hrozně roztahané, klidně se to mohlo smrsknout na jednu hodinu a bylo by to ok. Jinak docela fajn příběh, mladá Konvalinková byla moc hezká, klidně by mi stačily jen ty její polo-oblečené scény.

• 27.8.2018  10:08
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Jako film by to asi obstálo na výbornou, takhle to trošku trpí roztahaností a ztrácí to na dynamice. Té akce (a brutality) tam na můj vkus bylo také až příliš. Solidní průměr.

• 13.8.2018  10:21

Epizody někdy slabší, někdy vtipné. Ty předěly s Genzerem a Suchánkem si tvůrci fakt mohli odpustit.

• 29.3.2018  10:26

Film byl fajn, bavilo mě to víc, než cokoliv z trilogie s Maguirem. Docela často jsem se zasmál, vyhovovalo mi, že se tolik netlačilo na pilu, co se násilí a bitek týká. No a závěrečné titulky (animovaná sekvence + RAMONES ), to byla dokonalost.

• 5.3.2018  12:20

McDonagh na to jde tak nějak po "tarantinovsku" - na scénář se prakticky vykašle, snaží se zaujmout zbytečnou vulgaritou, násilím a rádoby cool postavami. To u mě nefunguje.

• 9.1.2018  12:02

Werich skvělý zejména jako císař, coby sociálně uvědomělý Matěj je dost protivný. Jinak vše funguje tak, jak má, výprava je dokonalá, velkými herci se téměř plýtvá (Kopecký a Kemr pouze štěky), není tu žádné slabé místo, když si odmyslím tu příšernou, ale opravdu příšernou písničku. Ale chápu, doba si to žádala.

• 2.1.2018  10:02
    Most - Série 3 (série) (2015)

Nemohu si pomoci, ale třetí série mi připadala dosud nejzajímavější. To platí i o novém parťákovi, sice také svým způsobem životní ztroskotanec (nikoliv ale vlastní vinou), ale jako policajt rozhodně schopnější a pro Sagu, coby podpora, určitě i platnější.

• 21.2.2017  20:22

Kníže Lucifer a Janek opět spolu? funguje to náramně, skvělý, odlehčený díl.

• 2.12.2016  21:54

Někteří politici (političky) jsou prostě svině i v takových, zdánlivě nepolitických, záležitostech, člověk může jenom zuřit.

• 19.9.2016  08:42

Velké zklamání. Filmy ze soudního prostředí mám hodně rád, ale tohle byl tedy úlet. Už úvodní titulky (a hudba) mě trošku nahlodaly, že se možná nebude jednat o něco napínavého s vygradovanou atmosférou a bohužel, opak nebyl pravdou. Zápletka slaboučká, záporák pořádně nevykreslený, hlavní hrdina naprostý pitomec, všichni přehrávají při už tak slabých dialozích. Ta závěrečná řeč je tedy docela fajn, ale aby ten film zachránila, na to tedy rozhodně nemá.

• 4.9.2016  09:19

Docela originální, průběžně vtipné a málo takových těch nepříjemně trapných situací. Všichni herci na jedničku, překvapil zejména Farrell. Jinak ruku na srdce - kdo z místních pánů by Jennifer Aniston měl vůli a sílu takhle dlouho vzdorovat?

• 29.8.2016  10:01
    Suburra (2015)

!!! SPOILER !!! Nenapsal náhodou scénář George R.R. Martin? Veškeré problémy vzniknou po jedné nepodařené souloži, hampejzník ovlivňuje dění, předává informace, je tam několik samozvaných kápů (vládců) a nakonec všichni chcípnou. Jinak film o ničem, vše to ještě umocňuje příšerná slaboduchá hudba. Snaha o propojení s nějakou apokalypsou a papežem, to byla vysloveně křeč. Jedno se tomu filmu musí nechat - málokdy se povede, aby byli na scéně pouze a jen nesympatické postavy.

• 11.8.2016  11:27

Zdlouhavé, nudné, těžkopádné. Myslel sem, že po těch hrůzách v devadesátých letech (nemám rád ani to Burtonovské pojetí; Clooney a Kilmer nestojí za řeč) je už Batman zachráněný (Nolanem) a Snyder ho opět totálně zmršil. Fakt nevím, jestli byl horší Clooney, nebo Affleck. Dokoukáno s velkým sebezapřením.

• 7.8.2016  16:49
    Deadpool (2016)

Až moc se tady tlačilo na pilu, škoda.

• 29.7.2016  08:34

Poslední dobou se nám tu rozmohl takový nešvar - točí se filmy, které mají úplně na nic scénář a snaží se to dohnat vším ostatním. Revenant je jedním z nich.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6