bubblebobble

bubblebobble

Hoplla Hej

okres Galanta
Niečo medzi krčmou a zemou

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 28.1.2019  22:48
    Na břehu (TV film) (2000)

Musím povedať, že ten záver ma teda dosť dostal. Inak mi to ale pripadalo zbytočne rozťahané. Radšej si počkám na kvalitnejšie spracovanie.

• 1.11.2018  23:20

Neveril by som, že v mojom veku ma môže ešte na filmovom plátne niečo takto strhnúť. Nemám slov. Toto bolo dokonalé. Žiaden nudný životopisný film ale jedna veľká oslava legendy.

• 15.10.2018  20:45

Nehodnotím kvalitu filmu. Len to, že to išlo úplne mimo môjho vkusu.

• 15.10.2018  18:37

Mám z toho zmiešané pocity. Na jednej strane ma dosť sklamal ten záver, ktorý sa mi zdal tak nejak sterilný a žiadnu emóciu vo mne nevyvolal (na rozdiel od prvého spoločného vystúpenia s piesňou "Shallow" z ktorého som mal totálnu husinu). Na druhej strane je tu skvelá Lady Gaga, ktorá ma úplne dostala. Velice rozporuplné. No nebudem to hejtovať. Za chvíľu aj tak napíše Verbal nejaký komentár o škaredom nosatom hermafroditovi a homosexuálnom country spevákovi čo si odskočil zo Skrotenej hory :-D

• 13.10.2018  17:18
    Fitzcarraldo (1982)

Tento príbeh mohol byť cool v dobe kedy sa odohrával. V osemdesiatych rokoch už to bolo dosť divné a z môjho pohľadu človeka z 21. storočia už je to fakt debilina. Myslím si, že ospevovať nejakého psychopata čo si potrebuje "plniť sny" spôsobom klčovania pralesa a zanechaním pár mŕtvol za sebou je už dnes riadny prežitok. Viem, že ľudia predtým sa na to pozerali inak lebo nevedeli čo takéto konania v budúcnosti spôsobia. Lenže ja zase viem čo spôsobili a preto tento film nepovažujem za dobrý ani hodnotný. čus.

• 6.10.2018  16:35
    Čarodějky (1996)

Taká trapošinka pre tínedžerov na nedeľu poobede. Ale veľmi fajn. Neurazí a pobaví.

• 23.9.2018  17:24

Nie že by sa nejednalo o nadpriemerné dielo avšak k niektorým filmom si človek vzťah nenájde aj keď sú dobré.

• 7.9.2018  21:59
    Svědomí (1948)

Napadlo vôbec niekoho tú blbú bábiku zničiť? No ako vážne je to hrozne naivné myslieť si, že ak urobíte niečo zlé, celý vesmír sa spolčí proti vám, aby vás dohnal k priznaniu.

• 25.8.2018  01:37

Ak to mám porovnať s jednotkou, tak je to asi rovnako zlé. Z každej stránky lacné. A bohužiaľ aj z tej humornej, čo ma mrzí ešte viac lebo inak považujem drag queens za vtipné.

• 22.7.2018  13:50
    Richard III. (1955)

Natočené špeciálne pre deti základných a stredných škôl. Boooooring.

• 22.7.2018  01:08

ČSFD sa asi fakt stáva miestom popkultúrneho nevkusu kde debilné komiksové filmy presahujú 80% a to čo je niečím zaujímavé je v modrých číslach.

• 18.7.2018  17:11
    Angel Heart (1987)

I keď mi pointa došla asi po desiatich minútach, stále je to "haluzná podívaná".

• 31.5.2018  17:28
    Vlasy (1979)

Ou. Nečakal som, že ma to tak zoberie.

• 30.5.2018  17:37

Realistické až z toho mrazí. Ani neviem či by sa dnes ešte dal natočiť takýto film. Neviem si predstaviť súčasných hercov zahrať alkoholikov takto reálne. Dnes by to vyzeralo asi tak, že by nejakého fešáka nechali zmrzačiť maskérmi, vo filme by boli zábery na jeho tvár, aby bolo vidno ako strašne trpí + clivá hudba. Som sa opustil trošku. Piata hviezdička neudelená len z úcty k Sue Allen.

• 30.4.2018  22:49

Milý film s podarenými avšak aj s dosť nepodarenými vtipmi.

• 14.4.2018  00:01

Myslím, že umelecký zážitok niektorých ČR/SR filmov sa stráca úplne nevhodným vysielacím časom našich televízií. Toto rozhodne nie je pre deti a rozhodne nie na sledovanie počas sviatku, doobeda pri robení zemiakového šalátu.

• 6.4.2018  23:07

I keď neviem komu mám fandiť, či vrahovi alebo psychopatke...

• 23.3.2018  06:36
    Propast (2017)

Niekto videl Sirotinec a natočil z toho gay film. Nebolo to úplne zlé ale nemám rád keď niekto nevie čo chce natočiť.

• 21.3.2018  17:41

V podstate neviem o čom to bolo, ale bol to veľmi príjemné strávený čas.

• 9.3.2018  07:51

Tak toto šlo úplne mimo mňa.

• 23.2.2018  20:52

Môje prvé filmové stretnutie s Elizabeth Taylor (Flinstonovcov naozaj nemienim rátať). Teda, musím povedať, že už len na základe tejto role sa nečudujem prečo bola svojho času najväčšia hviezda. Film samotný hodnotím taktiež veľmi pozitívne. U starších filmov mi vadí občas zdĺhavosť ale tu to bolo pekne vykryté zaujímavými dialógmi. Pôsobivé.

• 26.1.2018  17:45

Jediný diel, ktorý ma bavil.

• 22.1.2018  15:28

Nebol to žiaden masterpiece ale postavy boli sympatické a príbeh ma bavil. Bolo to fajn.

• 28.8.2017  20:16

Ja tieto politické filmy asi nedávam. A hlavne sa mi nepáči forma akou bol práve tento natočený. Je to také realistické až si kladiem otázku či nebolo zbytočné natočiť hraný film miesto dokumentu.

• 11.8.2017  10:45
    Insidious 2 (2013)

Ja neviem, toto fakt niekoho vystraší? Pozeral som to sám doma a v noci. Nič to so mnou neurobilo. Mal som skôr pocit, že pozerám nejaký iný žáner s prvkami hororu. Ale nie je to zlé. Dobre sa na to pozerá.

• 7.5.2017  18:06

Chcel som vidieť niečo ťažko romantické čo ma rozreve ako Škopkovú pri Angelike a dostal som len takú detskú porciu. Záver bol pekný ale pocity mám rozpačité. Podobné pocity som mal pri PS: I love you. Také prázdne mi to prišlo.

• 1.5.2017  22:54
    Chatrč (2017)

Mne ako agnostikovy sa to páčilo a zároveň nevylučujem možnosť, že je to totálna blbosť. Zanechalo to vo mne zmiešané pocity. Náboženstvo, ktoré storočia prenasledovalo, tyranizovalo a zastrašovalo sa v tomto filme prejavuje ako slniečkové šťastíčko východného smeru.

• 17.4.2017  08:27
    Pokoj (2003)

Liek na depresiu.

• 17.4.2017  08:18

Mal som chuť na zombie horor a dostal som presne čo som čakal. Bol som spokojný ale pridaná hodnota 0. A ten nápis "Povedzte rodine, že ich mám rád" to zaklincoval na 3*.

• 15.4.2017  12:58

Väčšina starých hororov je mi skôr na smiech. Tento sa ale vyvaroval množstvu bubu špeciálnych efektov, takže si celkom zachoval solídnosť. Celkovo ma zaujalo, že tam na dobu vzniku bolo veľa zaujímavých nápadov. Hodnotím to ako nie zlý pokus o psychologický horor z doby kamennej. No ale ten Mark Damon bol teda otrasný.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12