Rychleji

okres Náchod

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.12.2018  04:05

Dobří herci, veselé scény na které se dobře dívá a i jinak velmi dobrý film. Problém je, že si neudržel moji pozornost, zbytečně dlouhé.

• 26.8.2018  13:04

Zábavné. Nebojí si udělat srandu sám ze sebe. Bavil jsem se

• 18.8.2018  16:21

Absolutně nerozumím zdejšímu vysokému hodnocení. Film byl dlouhý, prázdný, mával s kánonem Star Wars jako by se nechumelilo, plný nesmyslných rozhodnutí co se příběhu týče (příběh je plný líných rozhodnutí - konflikty vznikají na základě nerealistických nesmyslů jako třeba "prostě ten plán nikomu neřekneme, ať může být vzpoura a může se vše podělal). Taky jsem si myslel, že Disney/LucasArts bude špičkou animace, ale pohled na pohyb Porgů (zubatých tučňáků) je až k pláči. Jednoznačně nejhorší film Star Wars (když nepočítám animáky a off-spiny). Co je nejhorší, tak retrospektivně ničí i předchozí díl. Tak hodně štěstí s tímhle bordelem J. J.

• 15.8.2018  18:09

Když jsem koukal na plakát, přišlo mi to jako kravina. Nedávno jsem ale viděl články Vox (a jiné) o tom, jak je celý film rasistický a sexistický a kdo ví co dalšího, tak jsem se musel teda podívat jak Spielberg dělá rasistický film o "toxických gamerech" a podporuje "toxickou kultůru nerdů". A je to pěkný, pár věcí nedávalo úplně smysl jak už to tak občas bývá, ale finální dojem byl dobrý. Nakonec se to líbilo i rodině, kde ostatní hry úplně nepaří. Oblíbená postava jednoznačně kurátor

• 10.8.2017  20:09

Není to úplně špatný. Klasická šablona, úvod, chyba, krásný sen, provalení chyby, topení se v žalu, urychlené smíření a happy ending. Jediné co jsem vážně nepochopil (spoiler) byl motiv Vivian provalit protagonistku. Její klient právě napsal bezva song jen díky lásce k nové přítelkyni, co jsem čekal bylo, že se bude snažit zabránit přiznání.. ne najednou z ní udělali blbou manažerku co nevidí za roh, to je trochu zklamání.

• 31.3.2017  23:10
    Brutální Nikita (1990)

82% ... Jako vážně? Viděli jste to vůbec někdo?

• 16.1.2017  23:58

Přečetl jsem si zde pár recenzí ale stejně si nejsem jist, jestli ti, co hlasovali pro 2* a méně (popřípadě i 3) nepochopili film, hry a nebo obojí. Pokud se vám nelíbí příběh her (nebo pokud ho snad vůbec neznáte), neměli by jste asi chodit na film udělaný podle dané hry. Mně třeba scénář vůbec špatný nepřišel. Možná trochu nerozvinutý tak, aby film dával smysl sám o sobě (jsme přeci jen postaveni před spoustu "nadpřirozených" záležitostí jako vyspělá civilizace a jejich artefakty stejně jako před přístrojem co vážně namáhá celý mozek jedince a to vše jen v 115 minutách.. každé jedné hře věnujete mnohem více času pokud vás zajímá co se vlastně děje). Ale to je stejné i u WarCraftu.. Přijde mi že už je to spíš o nezájmu než o tom že by se jednalo v nějakém směru o špatný film. Mimochodem, ty obušky... Pominu fakt, že ve hře měly stráže také právě obušky a přidám jen dvě věci na zamyšlenou. Dají se využít genetické vzpomínky z mrtvého mozku? A vyplatí se riskovat to, že nějaký vysoce trénovaný asasín obere stráž o střelnou zbraň? Tady bych spíš jako blbost viděl to, že má Abstergo po celém zařízení rozmístěné naprosto funkční zbraně Asasínů.. No nic, uvidíme co z toho nakonec bude když ten výdělek není až takový a recenze také ne. Já se při odchodu z kina celkem těšil na případné pokračování (a jsem hodně zvědavý jak by se ubíralo vzhledem k tomu, že prostě nechtějí udělat film jen v přítomnosti..(mně by to nevadilo tho..))

• 14.12.2015  14:53

Vidím zde určitý vzorec. Chceš zabít ženu aby jsi mohl vlastnit Zemi a upevnit tak svojí moc ve vesmírném mocenském boji? No tak proč nečekat dokud nepřiletí vlkodlak aby jí mohl zachránit? ... pořád a pořád dokola stále častěji.

• 24.2.2015  18:29
    Zmizelá (2014)

Film v celku dobrý, zajímavý příběh který si vás udrží atp.. Ale pár věcí mi nesedělo, navíc příběh obsahoval několik hluchých míst (např. z kamerového záznamu by zjistili, že jí do domu přivezl až kdo ví kdy a že celý ten její příběh o tom jak jí unesl nesedí... Ale ne, policie si to jen tak uzavře (i když velitelka případu má pochybnosti). Meh..

• 16.2.2015  13:21

Hm.. Statham :D. O čem jiném je tenhle film? Film se mi celkem líbil, ale příběh je tak nehoráznej nesmysl, že to opravdu kazí vše ostatní.

• 4.1.2015  21:07

Jako celková parodie westernových filmů dobré a velice vtipné, ale jelikož nejsem schopen shlédnout parodie delší než 29 minut více než jednou, nejsem si jistý ani těmi čtyřmi hvězdami. Vytržené z kontextu to pak není ani moc vtipné...

• 31.8.2014  22:45
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Seriál defacto podle filmu... Hmm, jak tohle asi mohlo dopadnout dobře? Už z reklamy jsem měl podobný pocit jako když VV před volbami lákala na známej xicht... A hele... dopadlo to stejně. Pokud je tohle komedie, tak já jsem čaroděj Čarifuk. Nic co by bylo vtipné korunované obsazením neherců (nebo přinejmenším hodně špatných herců nováčků). Obsazení a herecké výkony některých herců je to jediné co by se na tom asi dalo hodnotit kladně. Nejlepší vtip dílu: ryba se tváří pořád stejně. Bravo! Přesuňte to prosím na desátou hodinu dopolední a na neděli vysílejte něco kvalitního, děkuji

• 25.7.2014  00:50

Část se střevy nedávala moc smysl, jinak však dobrý počin

• 11.5.2014  23:39
    Enderova hra (2013)

Po dokoukání mám smíšené pocity... Happyend? Spíš ne :(

• 28.4.2014  22:15
    Stážisti (2013)

První část filmu, kde jsou hlavní protagonisté za totální trubky, je až přehnaně trapná a neposkytuje žádnou zábavu. Druhá je už sice dobrá, ale zase všichni tuší co přesně se bude dít...

• 3.4.2014  23:51
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Je zvláštní jak se naše seriály ubírají směrem nekonečnosti a ještě dál. Přitom nejúspěšnější světové seriály jsou dělené do sérií po 12-25 epizodách (Big Bang Theory, Simpsons, The Walking Dead, How I Met Your Mother, Friends, Dexter, Heroes(?!)). Ale ne, my jsme Češi a tak to tam prostě budeme rvát dokud to půjde ... A když se nám rozbije počítačka dílů tak tam dopíšem dvojku a začneme počítat od znova! Nejhorší pak je, že tomu není úniku když je to téměř na všech kanálech v hlavním vysílacím čase a kdyby vám to náhodou nestačilo, udělají pak speciální kanály jen na tyhle splašky kde to mohou vysílat celý den (Telka). Jediným bezpečným útočištěm je pak COOL, FANDA/Cinema popřípadě některý kanál z ČT produkce.

• 19.3.2014  20:10

Všechno skvělé. Herci, střih, grafika, scénář... no prostě všechno kromě režie. Ach... Proč máme půl hodiny koukat na sex který je naprosto nesmyslný a zákonitě musí nutit každého kdo zná alespoň trochu helénské historie tlouci hlavou o sedadlo před ním. To už se teď vážně točí sex scény jen z toho důvodu aby tam byly bez ohledu na příběh?! Film kromě toho obsahuje i další zbytečně dlouhé scény, ale tahle nebyla jen zbytečně dlouhá, ale i naprosto zbytečná. Další chyby filmu by se daly popsat jako "nehorázná přeplácanost" nebo taky "kýčovitost" a předchozím 300 se to nevyrovná. Ach, režie (ale teď vážně, proč pokračování takového filmu nechávají člověku co natočil dva filmy, z toho jeden "TV film"?).

• 11.2.2014  18:36
    Skyline (2010)

Neřekl bych že je to špatný film, jen musím říct, že má příšerně nezajímavej scénář... Vše ostatní se mi líbilo, ale jelikož scénář je stěžejní věc filmu dopadlo to vážně špatně... Škoda, efekty se mi líbili, herecké výkony byly také dobré (až na ženské role, ale to už tak bývá)...

• 5.1.2014  00:37
    QI - na vše máme odpověď (TV pořad) (2013)

:D. Je třeba si uvědomit, že nikdo nikdy nedokáže dost dobře napodobit originál. Pokud se tady teda někdo chce dělat za chytrého v rámci toho, že někdy viděl původní verzi .. O muj bože. Já beru toto hodnocení ke vztahu k ostatním českým pořadům a nutno říci, že mezi ostatními rádoby vtipnými pořady tento celkem vyniká. Zvláště jsem si pak oblíbil hosty: Miloš Knor,Jakub Kohák, Bohumil Klepl (v tomto pořadí).

• 2.1.2014  01:50

Při filmu se nenaskytne mnoho opravdu vtipných okamžiků. Většina scén je jednoduše předvídatelných a profily postav působí neobyčejně neuvěřitelně (resp. nesmyslně). V celém filmu po komediální stránce tak za zmínku stojí pouze tatínek plavec. Hlavní představitelé mladého a staršího "sympatického" Vojty působí kupodivu, navzdory popisu filmu, celkem nesympaticky. Vše je korunováno tím že maminka je mnohem hezčí, než hlavní, plakátová, postava. Z filmu jsem si tak odnášel jediný pocit: bolavý zadek z nepříjemných sedadel místního kina. kromě toho pak nejvtipnější hlášku filmu o houbách, kterou bohužel ale známe již z upoutávky a tak nakonec chybí jakýkoli důvod se jí smát. Nejhorší na všem pak je, že soudě dle ostatních lidí na "před-premiéře" to českému publiku náramně stačí... Další chuťovkou pak určitě seznají nové Babovřesky. Závěrem pak jen, že označení filmu za komedii je velice troufalé, mnohem spíše by sedělo označení: romantický film.

• 28.12.2013  07:06
    The Walking Dead (TV seriál) (2011)

Vážně zajímavé jak moc jsou lidi kolem Walking Dead fascinovaní onou "Bicycle girl".

• 28.12.2013  06:38
    D-Tox (2002)

Docela dobrý film. Nepočítáme-li irelevantní motiv záporáka a o něco irelevantnější chování všech ostatních. Jen to prosím přestaňte už cpát do televize :'(. Btw. Film nezanechá větší dojem a proto má jen krátký komentář );

• 28.12.2013  06:25

Zklamání... Je vidět pojetí Hobita tak, jak jej pojal Tolkien. Pohádkově... Jenže proč tak šíleně moc?! Skřeti tady vypadají téměř mírumilovně a roztomile (goblins) a ti druzí zase téměř jako lidi (orcs) (resp. ani jedni se neblíží vyobrazení z LOTR). Nikde na plátně není krev, ačkoli stvoření na něm zcela jistě umírají. Ale proč? Vždyť se dá očekávat, že drtivá většina diváků budou právě fanoušci Pána prstenu. Jackson pak před takového diváka pokládá něco, čemu daný člověk snad ani nemůže uvěřit a první shlédnutí se tím stává nehorázným utrpením. Druhé už je o něco lepší, pokud se na to dokážete dívat jako na random film a nespojovat to moc se ságou LOTR. Pro mně i trochu málo detailů z dějin středozemě (př. elfské meče), ale to je asi jen můj problém :D. Mimochodem, po shlédnutí Hobita je zajímavé pustit si LOTR: Fellowship of the Ring (začátek) a poslouchat jak Bilbo vypráví dětem o trolech, nebo je žádán ať řekne historku s drakem. Také jde pak společenstvo právě kolem zkamenělých trollů, ale to jsem si neověřoval.

• 28.12.2013  06:09

Po jedničce perfektní návrat k akci. Bylo srandovní vidět, kolik rodičů přivedlo po jedničce své děti s očekáváním podobné pohádky bez krve a násilí. Myslím, že i těm nejpomalejším z nich došlo, že se trochu spletli už při masakru střetů (orcs) ve městě na jezeru. Líbilo se i mé přítelkyni, která byla z prvního dílu dost zklamaná (po tom co jsme během týdne shlédli celou ságu pána prstenu. Efekty pěkné, skřeti se více podobají těm z pána prstenu (konečně) a i vše ostatní celkem potěší. Dokonce tu a tam pronikne něco, při čem máte pocit, že to bylo asi v knize řešené více dopodrobna (ale nemáme na to šest hodin, takže i náznaky stačí!). Doporučuji 3D shlédnutí film (i když se může stát, že po nějaké době -cca. hodině a půl- přestanete 3D efekty vnímat).

• 18.12.2013  23:37

Opravdu mě děsí vyhlídka na hbitější a rychlejší zombie, než jsou lidé... K tomu všemu ještě myslící ... Ale bohužel, ani tento aspekt nezachrání B film od podprůměrného hodnocení ... Ale nebylo to až tak zlé, že? (to do všech béčkových hororů budou cpát "baf" na konci?)

• 18.12.2013  23:33
    Zombie přichází (2005)

Nemohu hodnotit více jak jednou hvězdou (a ani to raději nebudu riskovat), neb bych totálně degradoval filmy, kterým jsem dal tři hvězdy, nebo dvě ...

• 15.7.2013  15:17
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

No ... Kombinace Stmívání, Muzikálu ze střední, Supernatural (Lovci duchů) a Buffy, přemožitelka upírů (asi nejvyšší měrou). Kdyby se vyškrtlo Twighligth a High School Musical, mohl by z toho být velice zajímavý a svižný akční seriál. Ale takhle zase pouze sledujeme, jak strašně komplikující to je, když se upír chodící na sluníčku připlete do života studentky, která to má pak chudák ták těžký. Nakonec to teda vypadá jako pouhá směska již existujících známých děl, která má i své klišé postavy.

• 15.7.2013  15:10

Celkem srandovní, jen to asi nebyl původní záměr :D.

• 19.6.2013  00:48

I přes veškerou snahu je to film nudný a i když má "jen" 100 minut, příjde vám nesnesitelně dlouhý a nesnesitelně o ničem :D. Silně nedoporučuji.

• 13.6.2013  22:44

Docela zajímavá komedie. V duchu jsem se smál v mnoha scénách, ale nahlas jen jednou. Celkový dojem z filmu velmi zkazilo poselství filmu a všechny hippie kecy s tím spojené.

<< předchozí 1 2 3 4