pyschtta

pyschtta

jack daniels

okres Prešov

• 20.1.2015  18:00
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

No, pravdou je, že títo herci majú na viac. smiať sa na tom, ako si z nás dedinčanov robia srandu, alebo ako nás vidia ľudia z mesta, to sa mi veľmi nechce. ale aj napriek tomu je to stále pozerateľnejšie ako braky typu - Nepokojné víno, Ufňukaní chlapi, Splašené koníky, Bytovka...

• 18.2.2014  08:30

"hovori sa ryza, ty curak." :)

• 20.1.2014  19:41
    Deadwood (TV seriál) (2004)

Možno až prehnaná realita, ale keďže mám nejakú slabosť na western - *****

• 20.1.2014  19:39
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Telenovela z dávnych čias?

• 20.1.2014  19:38
    Ripper Street (TV seriál) (2012)

Po poslednej časti som zvažoval či neuberiem jednu hviezdu. Pokus o iné ako klišoidné finále, ale vôbec nevyšiel!!!

• 20.1.2014  19:37
    Hatfieldovi a McCoyovi (TV seriál) (2012)

Nefalšovaná nenávisť, ktorú mohla hneď na začiatku vyriešiť malá štipka pokory z obidvoch strán. No čo, my ľudia sme už raz takí - často nepoučiteľní!

• 20.1.2014  19:34

V živote možno všetko neide tak hladko, ale toto je príjemní rozptýlenie.

• 20.1.2014  19:33

Správny western (nie nejaká blbá snímka o tom kto skôr vytasí) s trochou akcie. Costner s Duvallom *****

• 20.1.2014  19:31

Prostredie vychádzajúceho slnka vo filme veru nemusím, ale pri tomto chtiac nechtiac musím spraviť výnimku!

• 20.1.2014  19:29

Videl som to už asi 20 krát a budem to pozerať aj s mojimi vnúčatami.

• 20.1.2014  19:28

Tak pri tomto kúsku sa aj oči trošku zrosili a nabehli zimomriavky. Veď, ktorý chlap netúži po podobnej role v živote?

• 20.1.2014  19:27

Tento film sa páčil aj mojej pani. A to veľmi nemusí akciu ani Cruisa.

• 20.1.2014  19:25

Dedovia to ešte vedia roztočiť.

• 20.1.2014  19:24

Niekedy stačí aby sa jeden postavil za správnu vec!!!

• 20.1.2014  19:09

V tých rokoch to musela byť celkom pecka. Škoda, že som to videl až o 20 rokov neskôr.

• 20.1.2014  19:08

Zo všetkých 4 častí by sa dal spraviť jeden celkom slušný film. Ale takto? Je to rozťahanéééééééééé neurekom. No čo, biznys je biznis.

• 23.11.2013  20:38
    Stíny temnoty (2012)

tak nehlboký, nezábavný a nepozerateľný kúsok som už dávno nevidel....

• 5.3.2013  13:02
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Zo začiatku som sledoval tento seriál so zadržaním dychom. Ale čím viac častí bolo natočených, tým ma to zaujímalo menej. Dovršené to je v tretej sérii, kde je už očividne preťahovaný dej. Nakoniec viac nezmyselné ako to, že sa ľudia menia na zombiee, mi prišli neskutočne prehnané "životné situácie, ktoré museli hrdinovia zvládnuť". Viac krát som sa chytil za hlavu, pretože niektoré dejové zvraty by nedokázal vyšpekulovať ani nejaký pacient z psychiatrickej kliniky. Takže za prvé 2 série dávam 4 * a tretiu sériu pozerám len preto lebo chcem vedieť ako skončí. Ale ak by niekto prišiel s nápadom, že sa dá natočiť aj štvrtá séria asi by sa mi niečo stalo...

• 26.1.2013  15:53
    Muž odnikud (2010)

Ďalší z tých filmov keď čakáte a čakáte, že sa konečne stane niečo čo výrazne posunie dej vpred, ale ono sa to stále vlečie rovnakým tempom. Pomaly sa vlečie a chce vás chytiť za srdce, ale ani to sa mu nedarí. Chcelo by to viac akcie a menej plakania. Kvôli Bin Won dávam 3*, ale inak ma to nenadchlo.

• 26.1.2013  11:36

Konečne western s myšlienkou, so zaujímavým dejom, aj keď niektoré pasáže sú na môj vkus trochu pretiahnuté. Pár krát som už mal chuť to trošku posunúť dopredu. Výborný Christoph Waltz, dobrý Jamie Foxx a klasický DiCaprio, ktorého ja osobne nemusím. Dávam päť hviezd, lebo tento film si môže pozrieť každý, nie len milovník westernov.

• 26.1.2013  11:27
    Muž se srdcem kovboje (TV film) (2003)

Konečne nejaký film o cowboyoch a nie o pištoľníkoch. Kto chce vidieť trošku reálnejší pohľad na život chlapov, ktorí pracovali s dobytkom tomu tento film odporúčam. Ak čakáte neustále prestrelky, krvácanie a boj jedného proti dvadsiatim, čo má znamenať hrdinstvo, tak ruky preč. Tento film chce ukázať iné hodnoty - že slovo dané niekomu má ešte nejakú váhu; že nepotrebuješ plné vrecká peňazí aby si mal dobrý život; že hrdinstvo je na niečo nemať, ale aj tak to spraviť... Na knihu to samozrejme nemá, ale táto verzia sa mi páči viac ako tá z roku 1970. Tom Selleck a Keith Carradine ako keby sa v sedle narodili. Takže odo mňa päť hviezd.