Kreptry

okres Praha-západ
Studentka

<< předchozí 1 2
    • 30.9.2019  17:23
    Euisayohan (TV seriál) (2019)

Zažila jsem dva měsíce strachu jak to dopadne! Ale stálo to za to.

• 30.9.2019  17:13
    Dan, hanaui sarang (TV seriál) (2019)

Dlouho ve mně K-drama nevyvolávala tak silný pocit melancholie a potřeby vlézt si pod peřinu s čajem jako právě takhle. O to víc, když začala hrát píseň Pray. Líbilo se mi to, protože to bylo klidné… a jiné? Jo, to je to slovo. Bylo to jiné. Představiteli Kim Dana přeju, aby se z něho stal herec s velkým H. Jeho hlas byl pro mě překvapením a jeho nadání pro roztomilý kukuč, prostě radost slyšet a pohledět.

• 6.9.2019  18:26
    Aneun waipeu (TV seriál) (2018)

Je velmi zajímavé vidět Ji Seonga v roli, která není psychicky (Kill Me, Heal Me) nebo tělesně (Doctor John) nemocná. V jiné roli jsem ho zatím neviděla a musím říct, že unaveného, přepracovaného a životem zklamaného zaměstnance banky zahrál pěkně. Začátek mě vážně bavil, hodně. Asi v polovině moje nadšení opadlo. Měla jsem totiž pocit, že se všechno hrozně táhlo, ale po zasáhnutí Woo Jin do děje to dostalo novou šťávu a až do konce si to udrželo linku. I když, to cestování časem… přimhouřím oči a budu dělat, jako že je to naprosto normální věc!

• 28.7.2019  17:03
    Miseuteo syeonsyain (TV seriál) (2018)

Jsem rozhozená a nedokážu najít ta správná slova, takže jen řeknu, že je to velmi dobrý seriál. Stojí za to se na něj podívat!

• 15.7.2019  18:27
    Deobeulyu (TV seriál) (2016)

Upřímně jsem z toho celá nějaká zmatená... Jak je možný, že to mohlo dopadnout tak, jak to dopadlo? Musím si projít určité scény a pochopit to, protože jinak nebudu mít klidné spaní!

• 9.7.2019  16:21
    Španělská princezna (TV seriál) (2019)

Jsem si jistá, že Jindra ví naprosto přesně, jak se věci mají. A svým pohled to dal jasně najevo.

• 9.7.2019  09:14
    Romaenseuneun byulchaekboorok (TV seriál) (2019)

16 dílů uteklo ohromně rychle. Příčinou byl možná Lee Jong-suk, který… stačí, že je (jak už jsem říkala a říkat budu dál), ale mimo něj i prostředí nakladatelství a motiv ženy, vracející se po pauze do toho nekonečného víru pohovorů, slz, otlačených pat, kruhů pod očima, zklamání ale i radosti, nadšení a pocitu potřebnosti a užitečnosti. Jak už tady někdo psal, je dobře, že se o tomhle problému, který není jen v Koreji, ale po celém světě, něco natočilo. A natočilo se to krásně. S vtipem, s dojetím, s neohranými zápletkami (i když se tam občas nějaké to ohrané klišé našlo). SPOILER – Hlavní hrdinové nebyli sraženi autem ani okradeni a pobodáni na ulici a světe div se, ani se nepohádali tři díly před koncem, oni se vlastně nehádali vůbec. – SPOILER A navíc jsem při sledování zjistila, že je deštník dražší než velká láhev soju. Prostě seriál, který vás potěší a navíc i poučí!

• 3.7.2019  12:05
    Alhambeura gungjeoneui chuok (TV seriál) (2018)

SPOILER! Hodnotím to po třech dílech, protože nevím, jestli to vůbec někdy dokoukám do konce. Těšila jsem se, až se na to podívám, protože to podle ukázek vypadalo slibně, ale není tomu tak. Nebaví mě se koukat na to, jak majetný člověk běhá po Granadě, v oku speciální čočku, v ruce meč, vyhýbá se šípům a vypadá pro okolí jako utečenec z blázince. Dvě třetiny času se tam totiž nic jiného neděje. Upřímně, kdybych se chtěla koukat na Let's play, zapnu youtube. Dávám 2 hvězdičky kvůli nápadu s virtuální realitou (když se nad tím člověk zamyslí, je to vlastně děsivý) a za to, že se děj neodehrává jen v Seoulu. Uvidím v budoucnu, třeba názor změním.

• 30.6.2019  16:47
    Saikometeurl geunyeoseok (TV seriál) (2019)

Když jsem si jí všimla, byla jsem trošku skeptická, protože po mírném (vlastně větším) zklamání z Rich Man, Poor Woman jsem se obávala toho, jak se představitel zhostí role hlavního hrdiny (ani proti jednomu nic nemám, jen abych uvedla věci na pravou míru). Nicméně, podívala jsem se na to a musím říct, že jsem dlouho neviděla tak dobrou kriminální k-dramu. Mělo to spád, scény jak akční tak klidné. Nebyla tam hluchá místa. Člověk se i zasmál (nebo alespoň usmál) a já osobně jsem na konci zažívala celkem veliký BOOM, kdy jsem si říkala, jak je to sakra možný. Osobně jí řadím do těch, od kterých po zhlédnutí traileru něco očekáváte, ale potom dostanete úplně něco jiného. Ale lepšího!

• 22.5.2019  14:04
    Koruna (TV seriál) (2016)

ZATÍM se mi druhá série líbila víc než ta první. 10. díl a dialog mezi Alžbětou a Filipem mě dostal do kolen, bravurně zahráno.

• 12.5.2019  21:22
    Živé terče (TV seriál) (2019)

No dobrý... ale ten konec zazdili. Chtělo to klasický konec - všichni záporáci dopadeni, žádné nejasnosti ani prostor pro konspirační teorie. Tohle se teda moc nepovedlo, ale jinak je to podle mě nejlepší část z celé pětky.

• 1.5.2019  16:08

Klobouk dolů před hereckým výkonem Ye-jin Son!

• 30.4.2019  19:00
    kil-is (TV seriál) (2019)

Vážně dobrý seriál. Úplně něco jiného a rozhodně příjemné oživení po seriálech, u kterých víte od prvního dílu, jak dopadnou. Jen ten konec, cedník z něho teda dělat nemuseli...

• 19.4.2019  10:11
    Krajinou domova (TV seriál) (2014)

Hlasy Jana Maxiána a Aloise Švehlíka jsou dokonalé a ve spojení s nádhernými záběry "Krajiny domova" - skvostné!

• 15.4.2019  09:12
    Vodník (TV seriál) (2019)

Kamera... je úplně otřesná. Nechápu, proč mám koukat na rozmazaný zátylek hlavní postavy, ale zato ostře vidět přírodu kolem. Pokud nám tvůrci chtěli ukázat krásu moravských luhů a hájů, tak si vybrali špatný žánr. Nicméně když pomineme práci kamery, potažmo režiséra, příběh byl dobrý. Nic víc bych k tomu asi neřekla.

• 9.4.2019  19:56

Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších komediálních filmů z období konce války. Odpad bych si šetřila pro jiné české filmové počiny.

• 9.4.2019  19:02
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

1. Díl - Richard III. Jaroslava Plesla, 2. Díl - Opilý Plesl, 3. Díl - Tam Plesl nebyl, jestli si dobře vzpomínám, 4. Díl - Plesl hledající čokoládu, 5. Díl - Plesl, který si nepamatuje, 6. Díl - Plesl v parku... Jo, přiznávám, že jsem koukala hlavně na Jaroslava Plesla. Tenhle seriál bych zařadila do kategorie pro fajnšmekry. Dovoluji si o sobě říct, že pochopím silnou nadsázku a černý humor, ale přesto jsem se musela na první díl podívat dvakrát, abych se do "dejvického humoru" dostala. Potom to šlo samo. A šlo to opravdu velmi dobře.

• 2.4.2019  18:36
    Rapl - Série 2 (série) (2019)

SPOILER! SSPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! POILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! SPOILER! Hořké zklamání. Něco bylo dobrý, něco špatný, ale toho bylo právě víc. Poslední díl to zazdil. Nečekala jsem happy end plný duhy a splněných přání, i bych pochopila, jak dopadl Kuneš, ale smrt Rohana byla zbytečná. Lupínka asi poznamenal pobyt v Černé Hoře, že se vrátil ke své nevěrné manželce, Slepičková udělala dobře, že odešla, kdo by se na to svinstvo koukal a Mácha je Mácha. Ten ve výsledku dopadl nejlépe.

• 2.4.2019  18:19
    Kilmi, hilmi (TV seriál) (2015)

Tak jsem se na to podívala...hezký to bylo. Seong Ji je prostě sexy muž, co si budem. Výkon, který předvedl je hodný velkého obdivu. Oproti tomu Jeong-eum Hwang mi přijde hrozně uřvaná. Sice jsem jí viděla s tímhle jen ve dvou seriálech (ještě v She was pretty), ale pocit z ní se nezměnil. A Seo-joon Parka bych klidně brala za bráchu. 4 hvězdičky si to podle mě rozhodně zaslouží.

• 29.3.2019  16:59
    Taeyangeui hooye (TV seriál) (2016)

Roztomilost Joong-ki Songa nezná mezí! Přemýšlela jsem, jestli dát 5 nebo "pouze" 4 hvězdy. Dávám 4, protože potom, co se všichni vrátili z Uruku zpátky do Seoulu, to začalo být trochu slabší. Ale přesto jsem ráda, že jsem se na to podívala.

• 10.3.2019  17:55
    Pongdangpongdang Love (TV seriál) (2015)

Úžasná ptákovina na nedělní odpoledne.

• 8.3.2019  21:01

Kde je ve filmu místo, které nevyvolá slzy? Nikde. Teda alespoň podle mě. Malý Škyťák je rozkošný, velký Škyťák taky a Bezzubka je a bude navždy můj hrdina. S Bohem dračí světe, líbilo se mi u vás!

• 5.3.2019  21:11
    Saeui chanmi (TV seriál) (2018)

Krásná hudba. Doba, kterou jsem v korejské tvorbě ještě neviděla. Výkon hlavních postav byl.... výborný? Jong-suk Lee byl, je a bude moje slabina. A v posledních minutách mi padaly slzy jako hrachy. Prostě... perfektní.

• 20.8.2018  18:07
    Chijeuindeoteulaeb (TV seriál) (2016)

Přiznávám, hodnotím, i když jsem se nedokoukala do konce. Nebaví mě to a tím, že mě to nebaví, jsem to chtěla všechno vědět co nejrychleji. A tak jsem si to našla a usoudila, že koukat na dalších 6 dílů a na konci vidět tohle, mi za to nestojí.

• 14.8.2018  14:11

Proč hledat mínusy a srovnávat? Je to krásný a klidný film s příjemnou hudbou a hereckými výkony.

• 7.8.2018  18:53

Hlavní hrdinka mi byla sympatická od samého začátku, stejně tak jako 10. a 13. princ. Vlastně kvůli 13. princi jsem se na to začala koukat. Taky jsem náležitě ráda, že to s ním dopadlo tak, jak to dopadlo. Děkuju, alespoň někdo! Kdybych tady měla napsat všechny moje dojmy a poznatky, tak bych spoilerovala až hrůza... Prostě krásný, i když možná náročný, seriál.

• 1.8.2018  13:12
    Richeu maen pueoumeon (TV seriál) (2018)

Nejprve chci oznámit, že jsem předchozí verzi neviděla. Začátek se mi vážně líbil. Velký kápo přes elektroniku, který nedokáže rozeznávat tváře lidí, natož svých zaměstnanců, hledá svou bývalou lásku. Bylo to něco jiného, než jsem doteď viděla, ale někde v polovině se to zlomilo. Vlastně hned potom, co se ten "problém s bývalou láskou" vyřešil. Oceňuji, že hlavní hrdinka nebyla puťka, která se dá lehce zblbnout - když řekla ne, tak to bylo ne. Vedlejší postavy byly sympatické, ale kdybych měla vybrat jednu, tak Steve jednoznačně vede! Pokud váháte, tak kvůli němu se na seriál koukněte.

• 28.7.2018  17:42
    Sindelellawa ne myeongeui gisa (TV seriál) (2016)

Nejdřív se mi nelíbil nikdo, kromě Kang Seo-Woona a Eun Ha-Won. Asi kvůli těm dvěma, které jsem párovala do 7. dílu pořád dohromady a chtěla jsem, aby byli spolu, jsem se koukala pořád a pořád na další díly. Ovšem někdy po 7. dílu jsem začala přicházet "na chuť" Kang Ji-Woovi. Přisuzuju to k mé týdenní odmlce ve sledování. Z jeho úsměvu jsem od té doby občas odpadávala. Kang Hyun-Min mi nevadil. Co se týče dalších postav, tak mě neskutečně štvala Park Hye-Ji. Neustále bloumala kolem, a když zrovna neměřila krejčovským metrem, tak si chtěla promluvit, měla slzy na krajíčku nebo odcházela. Naprostý opak byla Hong Ja-Young, která pro mě byla takovou malou komickou postavou, vhodnou pro odlehčení vypjatých situací. Jsem ráda, že to s ní skončilo tak, jak to skončilo. Za tohle všechno bych dala tři hvězdičky, nebýt vážně povedeného soundtracku, ať už zpívaného, tak instrumentálního. Na plný počet se to asi nevyšplhá, protože musím být alespoň trošku spravedlivá vůči jiným seriálům, které mě chytly hned od začátku. Ale třeba se na to jednou kouknu znova a usoudím, že těch pět hvězdiček si to zaslouží! Ale stejně by mě zajímalo, co se stalo s tím rozbitým autem...

• 15.7.2018  19:25
    Yeokdo yojeong kimbokjoo (TV seriál) (2016)

Podívala jsem se na to hned potom, co jsem dokoukala Bride of the Water God, kde Nam Joo-hyeok hrál postavu doslova s kamennou tváří. Já netušila, že má tak hezký úsměv a dokáže pracovat s hlasem!

• 14.7.2018  11:49
    Habaekeui sinbu (TV seriál) (2017)

Stále přemýšlím, proč je v názvu slovo "nevěsta" a stále mě nic nenapadá.

<< předchozí 1 2