EddieIron

• 22.12.2018  03:41
    13 (2010)

Divný...

• 13.2.2012  15:55
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Kdyby se seriál hodnotil díl po dílu,našly by se části za pět hvězd i za jednu.Skvělé herecké výkony a mistrná režie vedle někdy i úsměvných chyb.Seriál je to pochopitelně propagandistický,i když určen k oslavě SNB ne StB,politických dílů zase tolik není,ovšem "stojí za to".Je zvláštní,že svaté rozhořčení sklízí především Vladimír Brabec,který ovšem hrál kriminalistu a několikrát je na to v seriálu poukázáno,ovšem představitelé špiček StB,Miloš Willig a František Němec, z toho vycházejí bez poskvrnky.Osobně ale považuji za pitomost,navážet se do herců za role.Suma sumárum by si to zasloužilo tak tři hvězdičky a jedna je navíc za fenomenální hudbu Zdeňka Lišky.

• 18.11.2012  13:11

Když po mě nikdo nebude chtít abych na to koukal padesátkrát,tak proč ne. Sandlera moc nemusím,ale Drew to dorovná.

• 28.1.2012  18:11
    AC/DC: Live at River Plate (koncert) (2011)

Všechny koncerty AC/DC jsou prakticky stejné,tak proč na to koukat?No protože je to zkrátka úchvatná podívaná!Argentinští fans jsou naprosto mimo všechna kritéria,zvuk i obraz je absolutně špičkový....co ještě chce kdo za důvod?

• 2.7.2017  18:43

Podobné filmy by asi měli hodnotit jen fandové žánru, což já nejsem a proto nehodnotím. Záběry jsou nádherné, Kaiserův komentář pohodový... ale pro mě je prostě sedmdesát minut koukání na nejrůznější havěť strašně dlouhá doba.

• 15.10.2016  07:23

Hezky se na to kouká, ale nějak jsem se v tom ztrácel a místy to ani nechápal...

• 15.11.2012  15:52

Čekal jsem to mnohem horší,ale docela jsem se u toho zasmál.A nebýt občas zbytečné a velmi laciné vulgarity,klidně bych ještě jednu hvězdu přihodil.

• 8.4.2017  08:18

Ještě lepší, než jednička! A počítám, že před natáčením trojky bude Jiřímu Strachovi stát před barákem ohromná fronta celebrit, žadonících o cameo. :-)

• 25.3.2015  18:20

Divný film. Divný, ne špatný! Spíš by se hodily tak tři hvězdy, ale čtvrtou dávám natruc těm tradičním odpadářům...

• 28.10.2015  18:53

Dneska jsem to viděl snad po dvaceti letech a naprosto mě sestřelil vzhled Martina Stránského. Jinak je to fakt pohádková pohádka s výbornými maskami.

• 27.5.2012  21:39
    Aplaus (TV film) (2012)

Je pravda,že všichni ostatní herci tvoří kompars ústřední dvojici,ale na tom není nic špatného.Příběh zajímavý,i když bych o některých věcech trochu pochyboval,ale proč se v tom vrtat.Vedle mnohých hrůzností,stvořených Českou televizí tohle působilo víc než slušně.

• 7.6.2017  17:53

Nejsem cílová skupina podobných filmů, takže jsem to vydržel necelou hodinu...

• 13.10.2015  06:42
    Atentát (TV seriál) (2015)

Proboha, tohle bude mít osmnáct dílů??? ++++++ No nakonec to nebylo nijak strašné, v podstatě se to dá srovnat s Expoziturou. Pravda, možná to bylo chvílemi přehnané a z Dana Chládka se stává česká kombinace Jamese Bonda a Jacka Ryana, ale lidé jsou ochotni věřit kdejaké pitomosti, když je americká, tak proč to řešit. Zkrátka z českého pohledu nadprůměr.

• 30.4.2015  20:30
    Atlas mraků (2012)

Historická, romantická, psychologická akční sci-fi fantasy, zkrátka All In One. Zpočátku jsem se v tom ztrácel a vlastně ani teď pořádně nevím, o čem to bylo, ale bylo skvělé.

• 8.9.2016  17:29
    Atletiko Cvernofka (TV seriál) (2016)

Slovenská odpověď na Okresní přebor jde možná s humorem trochu až moc na sílu, ale rozhodně je zábavná. S hodnocením počkám, ale ty zdejší odpady chápu jako rozšiřující se epidemii intelektuality.

• 2.8.2014  02:18
    Aussig (2010)

Jedna hvězdička. Ale jen proto, že nerad dávám odpady.

• 8.6.2019  12:44

Až tak moc to nežeru.

• 12.8.2013  15:49
    Babovřesky (2013)

Pravda, číst tady ty komentáře, to je mnohem zábavnější, než Babovřesky. Kdekdo, aby dokázal, že rozumí filmu, dá odpad, někteří dokonce, svatá prostoto, po zhlédnutí upoutávky, aniž by film viděli! Mnozí nedokáží pochopit, jak na tohle může někdo jít do kina, kdosi dokonce vzývá ostatní, aby nedávali Troškovi vydělat. Tak přesně tyhle názory považuji za ODPAD já! Co se týče filmu samotného, klidně se to mohlo jmenovat Slunce, seno a... Babovřesky. Neškodný film s několika vtipnými scénami, který má ale moc, udělat z kdekoho Mirku Spáčilovou.

• 20.7.2013  16:00
    Balíci (TV film) (2004)

Nemám rád moravštinu! A nechápu, co měl znamenat ten podivný" Stenlý kap" a proč hokejový hrdina hrál za neexistující mužstvo.Pobavilo pár hlášek a vyšité kytičky okolo nápisu MEGADETH . Metal Forever!

• 13.2.2012  09:00
    Bambinot (TV seriál) (1984)

Tohle byla konina už v době vzniku,navíc mizerně natočená konina.Vzpomínám na scénu,v níž Josef Bláha svléká Jiřinu Bohdalovou,poté co jí sundá podprsenku následuje delší záběr na něj a pak na vstávající Jiřinu,opět v podprsence.Tahle scéna bavila tehdy celý národ.

• 21.1.2013  19:53
    Bastardi 3 (2012)

Pan Magnusek si za tohle strhující náckovské dílo zaslouží krásnou polstrovanou celu.Nicméně zdá se,že účel to plní,některé komentáře tady hovoří o realitě a jejich autorů je mi celkem líto.Každopádně je celá tahle trojdílná debilákovina mizerná i filmařsky a to včetně hereckých výkonů lidí,od kterých bych to nečekal.

• 17.8.2016  05:47

Velevelkolepé nic. Nelíbí se mi samotný námět, nelíbí se mi scénář, nelíbí se mi postavy...absolutním vrcholem je vyfetlý kriplík Lex Luthor. Zklamání. :-(

• 29.1.2012  10:03
    Bez předsudků (TV film) (2009)

Zvláštní číst,jak lidem vadí to,o čem se ve hře mluví,právě proto se to přece jmenuje Bez předsudků.Na divadle je to lepší,ale i televizní verze stojí za to,pokud někdo ví,oč má jít.Trochu mi ty stížnosti připadají jako jít na Krále Ubu a pak si stěžovat,že se tam mluví sprostě.Jana Paulová 100%,Pavel Zedníček 90%,režie 70%=86,666666%

• 13.12.2012  12:55

Hrozná blbost,ale zasmál jsem se,ne že ne.Ovšem stačí to vidět jen jednou.

• 29.1.2012  18:51

Spolu se Schmidtovými Vracenkami asi nejvydařenější film o padesátých letech.A oba filmy se staly bohužel obětí porevolučního nadšení ,v kinech je téměř nikdo neviděl a nebýt občasné televizní reprízy,zapadly by úplně. Bláznům uškodila revoluce i jinak,film se dokončoval za převratu a občas se zdá,jako kdyby do něj některá scéna nepatřila.Škoda.75%

• 6.8.2016  07:05

Proč se lidé dívají na fantasy, když se pak diví, že je to fantasy? Proč se diví, že je film plný triků, když vědí, že bude plný triků? Jediný důvod, který mne napadá, je, že jde o léčbu vlastního komplexu méněcennosti...

• 15.1.2017  21:33
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Nebavilo mě to a nelíbilo se mi to. A obávám se, že se to nezlepší........Po čtvrtém dílu ubírám jednu hvězdu a lámu hůl. Jsem otráven, ba zhnusen! Němci, mluvící česky jsou líčeni jako velmi slušně jednající lidé, včetně hlídky na ulici a popravčí čety /aspoň, že včera ti gestapáci vypadali tak, jak mají/. Miloš Havel působí dojmem, že jediné, co ho zajímá, je pomoc potřebným, Vlasta Burian se brání mluvit německy, za to Marvan, se kterým si asi Brdečková vyřizuje nějaké účty a udělala z něj největší svini, by mluvil německy rád, ale nikdo ho nechce, i když se vnucuje. Všechno to pak vypráví neexistující člověk třicet let od oněch /ne/skutečných událostí. A já si tipnu, že zatímco je Protektorát představován téměř jako selanka, bude poválečná a hlavně poúnorová doba vylíčena jako opravdové Peklo na Zemi. Zkrátka a dobře, jediné, co stojí zatím z celého seriálu za řeč, je Javorský jako Burian a včerejší scéna popravy Anny Letenské, jejíž život by mimochodem byl rovněž zajímavým filmovým námětem, pokud by ho scénáristicky neobstarávala Brdečková a nerežíroval Sedláček.

• 16.1.2017  07:03

Název prvního dílu přesně vystihuje mé momentální rozpoložení... Ovšem obávám se, že bude.

• 13.2.2017  06:25

V podstatě přesně to, co jsem předvídal. V Protektorátu to byla pohodička vedle toho, co přišlo po něm /tedy aspoň podle Brdečkové/. Ten seriál je čím dál větší pitomost a navíc i řemeslně špatně zpracovaná, což třeba v tomto dílu dokazuje to, že věta "ze všech umění je pro nás film uměním nejdůležitějším!" je připisována Stalinovi, ačkoliv je to výrok Lenina, přičemž si myslím, že je tak známý, že by ho tvůrci měli znát a pokud ho neznají, mají využít rešeršistu.

• 4.10.2014  20:28

Čekal jsem to mnohem, mnohem horší...

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16