EddieIron

homepage

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 21.7.2019  16:10
    Karel je Gott (TV seriál) (2019)

Kvalitní a důstojný dokument. Ale ten název, to muselo dát hroznou práci vymyslet...

• 28.1.2019  21:17
    MOST! - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2019)

Snědá tíseň!!! :-)

• 4.2.2019  22:00
    MOST! - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2019)

Chánov United! Ave Roma!!! Jestli mě nezabije tenhle seriál, přežiju všechno!!!

• 19.2.2019  19:21
    MOST! - Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2019)

Run To The Hills!

• 7.1.2019  20:14
    Rapl - Exekuce (S02E01) (epizoda) (2019)

Už to běží osm minut a ještě žádný odpad? Kde to jsme??? :-)........ nicméně lehké zklamání a docela sešup z kvality.

• 14.1.2019  21:04

Před vysíláním podobných pitomostí by měli varovat fotbalové fanoušky... :-( Nechápu, proč ze skvělého seriálu najednou udělali parodii.

• 25.3.2019  22:19

Ehm...lidi jsou schopni věřit, že v Los Angeles hrdina postřílí armádu padouchů, vyhodí do vzduchu mrakodrap a sestřelí letadlo, aby zachránil rodinu, ale kdejakou kravinu v českém filmu mají potřebu řešit...

• 21.7.2019  16:14
    Totáln! sezona (TV seriál) (2019)

Vždycky jsme s Váma!!! A každý, kdo tomu dal odpad, by to měl za trest shlédnout celé! :-) :-) :-)

• 4.3.2019  21:38

No, já nevím...Na mě už je to asi až moc ukrutná sranda. Ale Plesl vynikající!!!

• 25.3.2019  21:29

No, ty vole! :-DD

• 13.5.2018  21:01

Moje babička by řekla :"A na tohle peníze jsou". Já po pětačtyřiceti minutách odcházím, protože je to neskutečná nuda.

• 21.8.2018  21:30
    Dubček (2018)

Tak nevím, jak to vlastně hodnotit. Natočené skvostně, herci velmi dobře vybraní, historicky celkem věrné, to vše na rozdíl od všech ostatních podobných filmů, ale přece jenom je to taková pohádka O statečném Sašovi a to není dobře. Stojí to rozhodně za vidění, ale...

• 24.12.2018  19:24
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Klasika, po čtvrthodině čtyři odpady, po dvaceti minutách osm... nicméně byla to strašlivost, která už by nikdy neměla být vysílána! Jedna hvězda za to, že Vilhelmová poprvé vypadala jako ženská /tedy v roli čertice :-) / , za Polívku a za tu první muzikálovou vsuvku, kdy je Žito zaveden mezi boháče. Ta byla fakt povedená.

• 1.4.2019  19:40

Jako kdyby chtěl někdo stvořit svět Tima Burtona, ale jaksi mu na to chyběly schopnosti.

• 22.4.2018  21:05
    Metanol (TV film) (2018)

Je to absolutní hnus! Tedy ne ten film, ale to, co ztvárňuje. A ztvárňuje to tak, že z toho běhá mráz po zádech!

• 28.6.2019  07:40
    Milenky (TV seriál) (2018)

Nebýt toho naprosto šíleného dabingu, dal bych aspoň jednu hvězdu. Ale i bez dabingu je to šílenost.

• 15.1.2018  17:30
    Můj strýček Archimedes (TV film) (2018)

No, zasmál jsem se, pobavil, ale se skutečností to mělo společného asi tolik, co pohádky bratří Grimmů...

• 26.12.2018  21:29

Možná to trochu nadhodnotím, protože vedle Žita to působilo jako oskarový velkofilm, ale prostě se mi to líbilo.

• 26.3.2019  19:23

Anča Rullez !!!

• 21.10.2018  21:29
    Rašín (TV film) (2018)

Sorry jako /copyright Andrej/ , ale tohle fakt ne! Tohle je skvěle natočená a výtečnými hereckými výkony podpořená pitomost!

• 15.4.2018  21:42
    Trojí život (TV film) (2018)

Když to náhodou bylo vtipné, tak to bylo fakt dost vtipné. Ale moc často to vtipné nebylo.

• 24.12.2018  08:18
    Tátové na tahu - Epizoda 16 (E16) (epizoda) (2018)

Jaký má smysl, ukončit vcelku povedený a vtipný seriál tragédií? Kam na tyhle nápady dnešní tvůrci chodí? Naprosto tím zabili všechno, co bylo před tím!

• 16.2.2018  07:59
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Jednu hvězdu sundavám za ten závěr. Těch odporných brutálních Čechů, terorizujících hodné Němce už mám plné zuby!

• 15.1.2017  21:33
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Nebavilo mě to a nelíbilo se mi to. A obávám se, že se to nezlepší........Po čtvrtém dílu ubírám jednu hvězdu a lámu hůl. Jsem otráven, ba zhnusen! Němci, mluvící česky jsou líčeni jako velmi slušně jednající lidé, včetně hlídky na ulici a popravčí čety /aspoň, že včera ti gestapáci vypadali tak, jak mají/. Miloš Havel působí dojmem, že jediné, co ho zajímá, je pomoc potřebným, Vlasta Burian se brání mluvit německy, za to Marvan, se kterým si asi Brdečková vyřizuje nějaké účty a udělala z něj největší svini, by mluvil německy rád, ale nikdo ho nechce, i když se vnucuje. Všechno to pak vypráví neexistující člověk třicet let od oněch /ne/skutečných událostí. A já si tipnu, že zatímco je Protektorát představován téměř jako selanka, bude poválečná a hlavně poúnorová doba vylíčena jako opravdové Peklo na Zemi. Zkrátka a dobře, jediné, co stojí zatím z celého seriálu za řeč, je Javorský jako Burian a včerejší scéna popravy Anny Letenské, jejíž život by mimochodem byl rovněž zajímavým filmovým námětem, pokud by ho scénáristicky neobstarávala Brdečková a nerežíroval Sedláček.

• 16.1.2017  07:03

Název prvního dílu přesně vystihuje mé momentální rozpoložení... Ovšem obávám se, že bude.

• 13.2.2017  06:25

V podstatě přesně to, co jsem předvídal. V Protektorátu to byla pohodička vedle toho, co přišlo po něm /tedy aspoň podle Brdečkové/. Ten seriál je čím dál větší pitomost a navíc i řemeslně špatně zpracovaná, což třeba v tomto dílu dokazuje to, že věta "ze všech umění je pro nás film uměním nejdůležitějším!" je připisována Stalinovi, ačkoliv je to výrok Lenina, přičemž si myslím, že je tak známý, že by ho tvůrci měli znát a pokud ho neznají, mají využít rešeršistu.

• 14.1.2019  16:20
    Brian Johnson: Rock na cestě (TV seriál) (2017)

Vynikající záležitost!

• 11.3.2018  21:17
    Bába z ledu (2017)

Dělám, co můžu, abych to dokoukal, ale mám obavu, že se mi to nepodaří...

• 23.10.2017  07:05

Překvapení.

• 27.8.2017  07:43

Těžké zklamání, těžká nuda...

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16