EddieIron

Česko

homepage

2 body

• 30.7.2016  07:31
    Jak se Kudla přepočítal (TV film) (1974)

Viděl jsem to dnes, čtyřicet dva let po vzniku, poprvé a klidně to dalších čtyřicet dva let vydržím. Blbost nebetyčná.

• 13.6.2016  19:46
    Creed (2015)

Nic překvapují, celý film dle očekávání, ale budiž. Problém mám ovšem s hudbou. Chápu, že když ve filmu hrají černoši, tak tam zní hip hop, ale proč boxerský film provází hudba jako z Pána prstenů nebo Conana, to fakt nepochopím.

• 5.6.2016  11:33
    Velký skok (2011)

Dvě černošské rodiny se hádají, která z nich je víc černošská..

• 16.5.2016  06:51
    Hlas pro římského krále (TV film) (2016)

Očekávání stejně velké jako zklamání. Mimochodem, proč se ve francouzských filmech během šermířských soubojů rozmlouvá nebo vtipkuje a v českých se pořád jenom řve?

• 7.5.2016  06:48
    Každý milion dobrý (TV film) (2016)

Ani výborné herecké výkony nemůžou zachránit film, který má tak šílený scénář. Miliardářka rozdá pár milionů a rodina začne vyšilovat. No budiž. Ale zásahovka po střelbě z plynovky? To by policajti nedělali nic jiného. A vrcholem absurdity je zastavená sanitka v závěru,

• 17.4.2016  10:22
    Mimoni (2015)

Hrozná blbost.

• 15.4.2016  17:26

Zklamání. Nemluvě o tom, že zlí Rusové, kteří chtějí zničit hodnou Ameriku, patří do filmů z roku 1984.

• 13.4.2016  18:41
    Špión (2015)

Pecka! Takhle si představuju akční komedii. A Statham je třešnička na luxusním dortu, vedle něj je plk. Flag z MASH naprosté béčko. :-)

• 10.4.2016  21:41
    Pět mrtvých psů (TV seriál) (2016)

Ze všech tří sérií mě tahle v prvním díle zaujala nejvíc. Uvidíme, co z toho vyleze........Jak se mi první dvě série nelíbily, tak tahle se fakt povedla.

• 25.3.2016  08:59
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Určitě lepší, než Exorcista, ale pořád to nebylo ono. Nevím, co mi vadilo nejvíc, ale prostě to nebylo ono.

• 7.3.2016  18:52
    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)

Vedle téhle nudy je i AZ kvíz velkolepá akční podívaná.

• 7.3.2016  17:21
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Jedna hvězda jenom proto, že fakt nerad dávám odpady. Tady se ale fakt nepovedlo pranic. A když jsem zaslechl jak policista mluví o "obecním" ohrožení /namísto obecném/ a dokonce dvakrát, že v redakci mají "uzavírku" místo uzávěrky, sledování tohohle díla pro mne skončilo.

• 31.1.2016  21:31
    Zločin v Polné (TV film) (2016)

První díl vynikající!!! Druhý o malinko, ale opravdu jen o malinko slabší. Trochu mi vadila /a hlavně zarazila/ nevyužitá postava Masaryka, který vlastně jen pořád někde procházel. Nicméně pořád je to bezkonkurenčně nejlepší věc, kterou ČT v posledních letech vytvořila.

• 19.1.2016  20:03
    Případ pro malíře (TV film) (2016)

Rybáři nebyli nic extra, ale dalo se na ně koukat. Malíři byli o ničem.

• 28.12.2015  06:43
    Správnej dres (TV film) (2015)

Tak věrohodné to bylo asi jako vysokoškolský diplom Tomáše Řepky. Nechápu, proč když se ČT rozhodne natočit něco z hokejového prostředí, skončí to fiaskem. Pravda, taková hrůza jako Poslední sezóna to nebyla, ale taky není nad čím jásat. Úplně blbí hokejisti a chytrá modelka, která strašně moc chce chodit do práce? No budiž, jsou vánoce a dějí se zázraky, ale Mádl jako hvězda NHL??? Vím, že hrával hokej, ale pokud chce někdo, abych věřil, že představuje hokejistu z nejlepší světové soutěže, tak ho neměli zabírat ve sprše. S touhle postavou by mohl ve Phoenixu tak možná míchat nápoje... Bylo to tak na dvě hvězdy, ale protože vyhrála Cheza, tak jednu přidám. :-)

• 26.12.2015  21:25
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

Ach jo, proč si, proboha, lidi myslí, že když holku oblečou do kalhot a nasadí jí čepici, tak si budou všichni myslet, že je to kluk? Tohle prostě spolehlivě zbourá i dobrý příběh /což ovšem nebyl tenhle případ/.

• 25.12.2015  21:42
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

"Kapela sice nebyla z nejpočetnějších, ale oba muzikanti,, harmonikář i dirigent, dělali, co mohli." Šimek s Grossmann by měli radost. A já ji mám taky, protože tohle byla fakt zábava. Klidně můžou začít psát dvojku s podtitulem Diblíkova pomsta. :-)))

• 24.12.2015  21:46
    Korunní princ (TV film) (2015)

Tolik blbosti, co se tady dalo přečíst už po pár minutách, by člověk nenašel ani v dobovém Rudém Právu. Pohádka to byla vydařená, vtipná a z českého pohledu /opravdu jen z českého/ i originální. Turnaj s roztleskávačkami a fanoušky pobavil, drak nevypadal jako všichni draci v poslední době a Eva Josefíková je princeznička k pohledání. Po písařovi další velmi slušná pohádka Karla Janáka.

• 20.12.2015  08:58

Tak tomuhle říkám vánoční film.

• 17.12.2015  19:03
    Míň je víc (TV pořad) (2015)

Nezáživné....pro blbce, kteří si na ČSFD léčí komplexy. Čím víc vulgarit, tím větší hovado..... (((

• 13.12.2015  15:15
    Hvězda života (TV film) (1998)

Na začátku to vypadalo jako pitomost, pokračovalo to taky jako pitomost, takže nepřekvapilo, že to i nakonec byla pitomost.

• 29.11.2015  12:42
    Můžeš mi odpustit? (TV film) (1981)

To asi při inventuře v ČST našli kus volného filmu, který museli urychleně "zhodnotit". Jinak si vznik tohohle nesmyslu nedovedu vysvětlit.

• 28.11.2015  07:31

Nová česká pohádka a 75% ? Co to je? Inu, kdo umí, umí. Velké překvapení, zjevně nejen pro mě. Mladá Janžurka výborná, Bydžovská standardně skvělá a jestli Issová nedostane za tohle Lva, tak můžou celou anketu odpískat! Jediné, co nechápu proč si tenhle skvost nenechala Prima na vánoce. Počkat ještě měsíc a mohli zbourat rekord.

• 14.11.2015  21:32

Pitomost od samého začátku! Je zjevně léto, hraje se důležitý hokej /!/, ale v hokejové hospodě, která je někde uprostřed lesa /!/ je prázdno/!/. Hospodská asi obvolala všechny místní, aby nechodili, protože není signál. V půl šesté se už hraje druhá třetina a když "ještě není ani osm", chybí do konce deset minut/!/ Pitomost je to i dějově! Netvrdím, že film musí být nutně uvěřitelný, i když je to samozřejmě lepší, ale tady není uvěřitelného vůbec nic. Snad jen ten karaoke výstup.

• 28.10.2015  18:53

Dneska jsem to viděl snad po dvaceti letech a naprosto mě sestřelil vzhled Martina Stránského. Jinak je to fakt pohádková pohádka s výbornými maskami.

• 13.10.2015  06:42
    Atentát (TV seriál) (2015)

Proboha, tohle bude mít osmnáct dílů??? ++++++ No nakonec to nebylo nijak strašné, v podstatě se to dá srovnat s Expoziturou. Pravda, možná to bylo chvílemi přehnané a z Dana Chládka se stává česká kombinace Jamese Bonda a Jacka Ryana, ale lidé jsou ochotni věřit kdejaké pitomosti, když je americká, tak proč to řešit. Zkrátka z českého pohledu nadprůměr.

• 28.9.2015  21:02
    Labyrint (TV seriál) (2015)

No nevím, pátý díl a mrtvol už jako v první světové válce. Navíc předpokládám, že kriminalista, který se chystá s ženou do Říma, skončí taky špatně.......Celkově ale rozhodně víc než nadprůměrné dílo české TV tvorby. Škoda těch předvídatelných věcí a škoda, že někdo neodolal tomu Orffovi během policejního zásahu. To je snad ten nejzprofanovanější hudební motiv v podobných scénách.

• 15.9.2015  17:40
    Drive (2011)

Tak jsem si znovu potvrdil, že tomu vůbec nerozumím. To dřív pochopím vznik vesmíru, než tohle hodnocení. Na první pokus jsem u toho usnul, na druhý horko těžko dokoukal. Ale už aspoň vím, že když se film vleče, jako důchodci na pochoďáku, tak se tomu říká atmosféra.

• 14.9.2015  21:16
    Lupič (1987)

Zdálo se mi divné, že jsem ten film viděl poprvé skoro třicet let po vzniku, ale klidně bych se bez něj obešel i dál. Vlastně to zachraňoval jen "šílený Zed" Goldthwait.

• 6.9.2015  11:20
    Doktor Martin (TV seriál) (2015)

Špičkový lékař ale protivný člověk? Kde už jsem to, sakra, viděl? :-) Ale není to žádná katastrofa, první dva díly byly lehký nadprůměr. Pouze ta slovenská zdravotní sestra je podivné stvoření. Něco takového by příčetný doktor vyrazil během deseti minut, pochopitelně bez možnosti návratu.