• Pohádka

Ultimátum - Epizoda 4 (2022) (epizoda)

Já si nemůžu pomoct, ale čím dál tím víc mi to připadá, jako kdyby to napsal Jára Cimrman.

Inkognito (2021) (pořad) odpad!

Pořad se mi velmi nelíbí a nesleduji ho, ale teď jsem zahlédl, že do něj, zřejmě na žádost svého nového přítele, nastoupila Daniela Písařovicová. To je teda sešup, z respektované moderátorky do téhle taškařice.  :-(

Klícka (1971) (TV film)

Nemám rád Stellu Zázvorkovou v rolích protivných ženských, protože je v nich mimořádně přesvědčivá. A nemám rád, když se pořád jenom řve.

Eternals (2021)

Na tohle už jsem fakt moc starej...

Ultimátum - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Hodně ujeté a ještě zpotvořené šíleným dabingem. Proč slovenští herci, hrající slovenské postavy v seriálu, který se odehrává na Slovensku, nemůžou mluvit slovensky?

Špunti na cestě (2022) (seriál)

Na pomezí tří a čtyř hvězd, ale vzhledem k obsazení jsem čekal trochu víc, tak zůstanu u tří. Zvláštně kolísající úroveň dílů.

Specialisté - Koláček štěstí (2022) (epizoda) odpad!

Tohle byl jednoznačně absolutně nejstrašlivější díl mezi všemi českými kriminálními seriály!!!  Nevím, jestli tvůrci zkouší, co divák vydrží, ale tolik stupidy narvat do pětačtyřiceti minut, nad tím zůstává rozum stát.

Stíny v mlze (2022) (seriál)

Ta čísla vpravo nahoře jsou nesmysl! Vůbec ne špatný seriál se stoupající tendencí a nejlepším závěrečným dílem. Petra Špalková vynikající, její dcerka Andělka Tichá rovněž, Jiří Vyorálek - žádné překvapení - ten je skvělý všude, Regina Rázlová výborná a Miroslav Hanuš? Z takového padoucha by byli hotoví i v Americe! Shrnutí: Nebudu tvrdit, že jsem nic lepšího nikdy neviděl, ale bavilo mě to.

Poslední souboj (2021)

Nějak se z toho začíná stávat tradice: film má ukrutně vysoké hodnocení, takže se těším a ... přijde zklamání. Špatný film to samozřejmě není, ale rozhodně to není nic, na co bych koukal s otevřenou pusou.

Duch (2022) (seriál)

No, tak název mohli vymyslet originálnější, ale jinak to bylo celkem zábavné. Predrag super, Marta výborná a kvituji opuštění šablony Nečas = gauner. O pokračování nepochybuji.