pasqviL

homepage

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 23.2.2014  16:19

Film ponekud nudny, cekal jsem vetsi zabavu. Rozhodne ale nejhorsi na celem filmu je cesky dabing, ktery zesmesnuje nemecky akcent

• 16.12.2012  19:19

Narostý skvost, konečně návrat do Středozemě. Vůbec jsem se nenudil. Freeman je dobrý Bilbo. Trochu jsem se nevyznal v jménech trpaslíku, ale jinak 100% zábava. Jediné co mi na filmu vadilo je nechuť čekat rok na další díl.

• 25.12.2009  17:15

Jako příznivcovy rockové hudby, se mi film naprosto libíl a každá postava má jedinečné kouzlo a vsechny spojuje láska k hudbě.

• 25.12.2009  17:13
    2Bobule (2009)

Zasmál jsem se a je to pohodovej film, takové komedie by se měli točit.

• 25.12.2009  17:11

Půlka filmu dobrá a nakonec velké sklamání a stupidním koncem.

• 25.12.2009  15:29
    Invaze U.S.A. (1985)

Tohle se může zrodit jenom v hlavě Norrise.

• 25.12.2009  15:28
    2012 (2009)

Zhovadilost která je neůnosně dlouhá jediné co je hezké jsou efekty, ale i ty mě po prvni sekvenci utěku z města přestali bavit protože se stále a stále dokola opakovali.

• 25.12.2009  15:26

Trochu kratší než monster a i když je tam jedna chvilka kdy žvatla o ničem, tak je to pecka u které se člověk nasměje až mu tečou slzy :)

• 25.12.2009  15:22
    Dylan Moran: Monster (TV film) (2004)

Válel jsem se smíchy, a proto prostě musím dát plné hodnocení jednoznačne nejlepší komik z irska :)

• 18.12.2009  09:02
    Avatar (2009)

Vizualně úžasné dílko, které má trochu přímočarejší děj, avšak já ho hltal plnými doušky a nakonec jsem odcházel s kina s tím že něsnáším lidi a odlétl bych na své příšeře.

• 12.11.2009  11:04
    Náhradníci (2009)

Pouze průměrný film který vysává předchozí úspěšné kolegy. Bohužel ani Willis film nikam nenadzdvyhuje.

• 12.11.2009  11:00
    Zombieland (2009)

Nejvíc mě pobavil Bill Murray a jeho krátké účinkování ve filmu, tím ale nechci zhodit film. Je v něm spousta dobrých nápadů a zasmějete se určitě víckrát, ale to co předvádí Murray je prostě dokonalé :)

• 12.11.2009  10:54

Slušné i pro nefanouška Majkla.

• 11.10.2009  18:14

Z toho filmu je mi na blití.

• 19.9.2009  14:13
    Californication (TV seriál) (2007)

Seriál v kterém si David Duchovny zahrál trochu jiného agenta. Jeho postava, hlášky, celkově co provádí celé 2. série je prostě geniální. Sesílám džihád na tvoji pí*u!!!!! :)

• 19.9.2009  12:39

Z trailerů jsem čekal akční nářez, kde budou skalpy jenom lítat. Sice jsem se pár skalpů dočkal, ale především převažovali vypaplané dialogy a hlášky, které prostě pan Tarantino umí. Film je prostě perla, která pro mě překračuje Kill Billa a zařazuje se na čislovku 3 v Tarantinově tvorbě.

• 5.9.2009  13:13

Film má největší kouzlo, pro ty, co se někdy s takovou kocovinou probudili. A já do této části lidí patřím, proto mě film nadchnul a chtěl bych prozít stejný večírek, snad jen s tím že bych si rád alespoň něco pamatoval :). Ani na chvíli mě film nepřestal bavit a proto nemám jinou možnost než mu dát plné hodnocení.

• 3.9.2009  16:22

Na Belmonda docela průměr, umí filmy udělat lepší, proto tak malé hodnocení. Ale některé hlášky jsou opravdu výborné. Můžem pane návladní ? :)

• 31.8.2009  20:26
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Seriál, který mi přišel na chuť až na konci první serie. Zvláštní, ale možná proto je něčím jedinečný.

• 31.8.2009  14:50
    Vítej doma (2008)

Film na téma které už tu bylo biliónkrát, avšak ne zas tak špatně zpracováno. Takže jako jednorázová podivaná není špatný.

• 29.8.2009  11:50

Klasická vyvraždovačka s Kevinem Baconem, který rozhodně nemá rád jeho vlasy, a tlupu gangsterů.

• 29.8.2009  11:41
    Stmívání (2008)

Jako pilotní díl, před pokračujícím seriálem výborny, jako film docela o ničem. Film o seznámení postav a žádného děje je poněkud málo, abych na to šel do kina.

• 29.8.2009  11:37
    Loudilové (2009)

Upřímě řečeno film u kterého jsem se ani jednou nezasmál, ale bylo tam stále se na co dívat :). Klasický film pro oddych, kdy stačí vypnout mozek a nepřemýšlet nad tím co nám chtějí tímhle filmem tvůrci říct. Potěšilo mě že tenhle film nesklouzl do nechutnostních věcí jako například nečí sperma někde apodobně :).

• 29.8.2009  11:32

Jedna hvězdička za některé zajímavé psycho scény s hlavním zabijákem. Jinak Do půlky filmu by to ještě ušlo, ale co se potom rozjíždí je zběsilá jízda kde si scénárista ujížděl na tvrdých drogách a splácal dohromady vše co mu přišlo pod ruku do jednoho filmu, kde to dovršilo pár hvězdnými hláškami např "A těď služ" apodobně. Kde sou ty časy kdy prostě masový vrah byl prostě masový vrah a né nějaký nemluvící zástupce čehokoliv ?

• 8.8.2009  11:42
    Na odstřel (2009)

Silnější půměr, kde film nutí ostře sledovat vlaky, aby se při posledním zvratu neztratil v překladu :)

• 22.7.2009  09:16
    Plán 9 (1959)

Skutečně neskutečný film, do odpadu to má daleko a k filmu na pět stars taky. Jedno se mu ale musí uznat pobaví vás ať už " strašidelná" postava která jenom chodí a nic jiného nedělá, nebo létající talíře na šnůrce ať už jsou vyrobeny z čehokoliv.

• 22.7.2009  08:59

Tohle je prostě jeden z filmů kde kdyby bylo napsáno v žánru místo hororu komedie, tak by byl film dvounásobné hodnocený. Krásné záběry, kdy lidé utíkají před alegorickým vozem v podobě obřího pavouka co mu blikají očička ( pouze dvě). Neuvěřitelně toporní herci, až vás to donutí se smát. Tohle prostě pro klasika co má rád Xkové horory je povinost.

• 22.7.2009  08:51

I když šestým Harry Potter je jenom výplň mezi pátým a sedmým dílem, přesto mi připadá jako kvalitně natočený zábavný film u kterého jsem se nenudil, právě opak byl pravdou a dokonce směle můžu tvrdit že podle ohlasů v kině jsem nebyl sám. Ano někdo možná namítne že ve filmu chybý záporáci, že Malfoi se jenom celý film toulá po hradě, že pokud záporáci zautočí nic zvláštního se nestane, ale prostě u tohodle dílu to klape a baví lidi, tak přoč bychom to řešili. P.S: Líbí se mi jak je Harry strašně multikulturní co se týká slečen :)

• 14.7.2009  17:46
    Proroctví (2009)

Zajímavý film. :)

• 14.7.2009  17:45

Film s dobrým spádem, který si budete vychutnávat. O hercích v tomhle filmu je předem jasno že podají výborný výkon, vždyť Crow vipada ze by nikdy nehrál Gladiatora nebo Leonardovy chvíli věříte že pochází z arabských států. Svižný film který vás nebude nudit, avšak na pět * to není.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10