Mortemiss

okres Brno
little devil

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 18.11.2018  23:07
    Elfen Lied (TV seriál) (2004)

Nazvala bych to zvláštním úletem, kdy hlavní postava má téměř neustálou potřebu ukazovat své horní i dolní partie. 3 bodíky za odvahu, zvrácenost a v neposlední řadě za hudbu.

• 17.11.2018  09:40
    The Haunting (TV seriál) (2018)

Úspěšně dokoukáno. Pokud od tohoto seriálu očekáváte, že vás vyděsí, pak jste na omylu. The Haunting of Hill Hause je obyčejné rodinné drama se šťastným koncem. Horor má diváka vyděsit, což se tady rozhodně nestalo. Téměř žádné bububu, jen občas zaskřípala podlaha nebo někdo zaklepal na dveře. Jediné, co amíci doopravdy naplnili, byla kapacita afroamerických herců. To vše navíc okořenili lesbickým párem s pikantními scénami, které ocení zejména pánské publikum. První tři díly byly poněkud slabší, pak se seriál konečně začal rozjíždět, ale bohužel si své tempo neudržel a ke konci opět zvolnil. Proto 3*, slabší průměr.

• 14.11.2018  20:45
    Apostle (2018)

Není tomu tak dávno, co se partička ortodoxních tupanů, která nechtěla sloužit králi, rozhodla nalézt nový domov, kde by mohli založit svůj nový liberální kmen "bez" násilí a otrokářství (HAHA). Na ostrově nalézají šerednou stařenu, která když dostane nažrat, neúrodná půda se rázem stane úrodnou, později si z ní, jak už to bývá, udělají modlu. Ok. Jednoho dne partička těchto mírumilovných primátů unese sestru jednoho vyhlášeného krypla, který stále prožívá trauma z války. Ten se tedy po dlouhém rozvažování a sebetrýznění rozhodne svou sestru přivést nazpět. Samozřejmě tam natrefí na spoustu krásných žen, z nichž mu do okna padne abbého dcera. Abych byla upřímná, tak nějak mi unikla hlavní pointa tohoto velmi zdlouhavého filmu. Prostředí bylo zajímavé, herecké obsazení neokoukané, avšak obsah byl poněkud nekompatibilní.

• 28.10.2018  23:05
    Nunui yeowang (TV seriál) (2006)

Klobouk dolů nad silným příběhem, který si mě omotal kolem prstu. Nádhera.

• 23.8.2018  18:38

Jedná se zatím o nejlepší díl, který jsem z této série viděla. Žádné nic neříkající dialogy a zbytečné vedlejší zápletky, konečně se zde taky něco dozvíme. Dočkáme se překvapivého rozuzlení, co je ten klaun vlastně zač a proč je ta bába v jednom kuse v limbu. Absence hlavního černouška a prdlé Rose tomuto dílu rozhodně neuškodila, spíš naopak, konečně se seriál zaměřil na herce, kteří tuto sérii drží nad vodou. Jen mi bylo líto toho děduly a pejska. Důvod proč má tento díl tak nízké hodnocení je, že se nad ním musí trochu přemýšlet.

• 27.7.2018  22:46
    Ajaši no Ceres (TV seriál) (2000)

Opravdu nádherný seriál, jehož podstata mi připomněla Mononoke.

• 1.5.2018  22:56

Tenhle film vypráví o tom, jak to dopadá, když na sebe v lese narazí blondýna, násilník, King Kong, Indián a čarodějnice. Lepší průměr.

• 15.4.2018  22:34
    Wildling (2018)

Aneb takhle to končí, když si jeden nejmenovaný americký režisér přečte x let staré rakouské noviny a nechá se inspirovat příběhem vrchního sklepmistra Fritzla. Dokonce i příznivci vegetarianské stravy si zde přijdou na své. Mohou sledovat, jak přílišná konzumace zeleniny udělá z jejich ratolestí malé chlupaté zrůdičky a ať mi nikdo netvrdí, že to byl hamburger. Aby byl film ještě o něco zajimavější, tak jsou do něj samozřejmě zakomponovány i nějaké ty fantasy prvky a nechybí ani puberťácká love story se "šťastným" koncem.

• 24.2.2018  23:39
    matka! (2017)

NUDA!

• 23.2.2018  23:31

Máte rádi skupinové hry jako jsou Člověče nezlob se, Z pohádky do pohádky a Jumanji? Pak je pro vás hra Midnight man jako stvořená! Stačí své jméno naškrábat na kus starého papíru, nesterilizovanou jehlou se píchnout do prstu a vedle svého podpisu udělat krvavý otisk. Poté jít k hlavním dveřím, které však musí být ze dřeva, 22x na ně zaklepat, poslat jednoho spoluhráče ven, kde zhasne svíčku, navíc v celém domě musíte mít zhasnuto, jinak se neobjeví. Jakmile je vše připraveno hra může začít. A co je vlastně jejím úkolem? Do 3 hodin a 35 minut se musíte pohybovat s hořící svíčkou v ruce po domě a "skrývat se" před bubákem. V případě, že Vám svíčka zhasne, musíte ji stihnout do 10 vteřin znovu zapálit, jinak jste v kélu. Vlastně ne.... Jsou tu ještě dvě možnosti jak tuto nepříjemnou situaci vyřešit. První možnost je mít u sebe kuchyňskou sůl, díky níž kolem sebe vytvoříte ochranný kruh nebo je tu druhá možnost, kdy tu hořící svíčku prostě ukradnete spoluhráči. Pokud se vám to nepodaří, pak se vám tento usměvavý a velmi sympatický šprýmař zjeví a bude si s vámi hrát menší sado maso hrátky, které určitě nastudoval v knihách od E. L. James.

• 23.2.2018  23:10
    The Lodgers (2017)

A mně se to náhodou líbilo! Co na tom, že na pointu tohoto filmu přijdete už téměř ve čtvrtině, stejně je to pěkná podívaná. Děj se odehrává v první polovině 20 století na malebném venkově, kde nechybí pár venkovských hošanů z menší vesničky, kteří si občas chtějí zašpásovat v lese. Shodou okolností nedaleko této dědinky stojí i lehce prokletý dům, kde žije dvojice hlavních postav. Pokud si myslíte, že se jedná o sourozence, pak uvažujete správně, ale tento film skrývá i další perlu a to tajemný sklep. Co může být na tomto sklepu zajímavého? Jedná se o velmi důmyslný úložný prostor, který by si určitě přál každý z nás, lehce vás totiž zbaví kdejaké havěti, nevyjímaje daňových kontrolorů a svědků jehovových. Problémy se sklepem nastávají každou půlnoc, kdy vyplaví uvedený bordel zase napovrch. Místo toho, aby se hlavní dvojičky pustily do luxování, tak se radši zamknou u sebe v pokoji a až do rána předstírají, že v domě nikdo není. A tak je tomu pořád a pořád dokola. Jinak pěkná podívaná, která rozhodně neurazí.

• 17.3.2017  23:02
    Temné lesy (2003)

Tento film beru jako skvělou inspiraci v případě, že jednou zatoužím po režisérském křesílku. V okolí mého bydliště se rozprostírá hned několik hektarů lesa, desítky rybníků a nespočet kryplů. Atmosféra je zde daleko hustší než ve filmu a to nemusí ani zapadnout sluníčko, stačí si ráno zajít do sámošky pro čerstvé rohlíky a už při tom máte husí kůži na prdeli, když vidítě jaká hovada na ty rohlíky předtím sahala.

• 21.1.2017  23:33
    Rozpolcený (2016)

Od Shyamalana očekávám pouze dvě věci 1) promyšlený příběh a 2) skvělá hudba. Tento film bych hodnotila zatím jako nejslabší, protože jsem postrádala obojí. Zpočátko šlo o průměrné drama okořeněné rozpolcenou osoností hlavního hrdiny, který unese tři dívky. Všichni už dávno vědí, jak bude film pokračovat, že se za chvíli objeví 24. osobnost, jen jste zvědaví na to, jak bude vypadat. Žádné bububu se nekoná. McAvoy jistě odvedl dobrou práci komedianta, ale víc by mi jeho chování pasovalo do komedie a ne do thrilleru.

• 3.12.2016  23:43
    Antibirth (2016)

Odpad je slabé označení pro tento film, daleko výstižnější by bylo slovo sračka. Takovou sračku jsem jakživ neviděla, odporné herecké obsazení (tak šeredné baby jsem v životě neviděla), musím však smeknout, protože jsem nikdy nevěřila, že někdo dokáže zahrát takový smradlavý hovado. Ženská, která nosí furt ty stejný hadry, i když ji genitáliema projede jedna půlka mimozešťana za druhou. Marně jsem čekala, že se aspoň převleče, když nabere nějaké to kilčo, bohužel, ta špindíra to vyřešila jen elastickým síťovaným tílkem. Dále tu máme zcela postradatelnou dentální hygienu, kterou nahradila kouřením jedné cigarety za druhou, i z toho jejího karavanu se mi chtělo zvracet, oproti ní žijí cigáni v Hiltonu. Co jsem doopravdy nepochopila, jak téhle hnusné, od pohledu nechutné ženské, může někdo zcela dobrovolně vlézt pod sukni, až z toho vyprdla mimozešťana? Ono se není čemu divit, nic lepšího z ní ani vylézt nemohlo.

• 30.11.2016  20:02

Děj se točí kolem zdánlivě zamilované dvojice, která prochází krizí, manžel 4 roky v chládku, manželka si mezi tím našla náhradu. Hned po pár minutách je zjevné, že tam není něco v pořádku (scéna, kdy plnila manželské povinnosti). Atmosféra filmu lze přirovnat k filmu aenigma, jinými slovy stála zaprd. Spoiler: Ta ženská byla na konci větší magor než na začátku.

• 16.8.2016  11:19

Nápad zajímavý, provedení průměrné. Po skončení filmu jsem stále čekala na nějaký ten překvapivý zvrat. Malinko mě mrzí, že nebyl více rozvedený vztah mezi Dianou a jejich matkou, takový ten návrat do minulosti.

• 13.7.2016  21:12
    Hvozd (2015)

Hororová pohádka s pološťastným koncem.

• 10.7.2016  00:14
    Pyramida (2014)

Za tohle veledílo určitě mohl nízký rozpočet. Skupina amatérů vleze do staré pyramidy, kam za posledních tisíc let nevkročila živá noha nebo to tak není? Uvnitř běhá skupina 3D koček, které působí stejně přirozeně jako prsa Dolly Buster. To ovšem není vše. Jak už to bývá, tak uvnitř žije něco mnohem děsivějšího, něco, co zabije každého, kdo se dovnitř pokusí vejít. Takže si to shrňme. Obsah filmu, nedomyšlený. Herecké obsazení, mizerné. Celkový dojem z tohoto díla, dnes budu spát lépe, než kdy před tím. 2* dávám za nápad s pyramidou a za první půl hodiny.

• 6.7.2016  00:04

Šáša Crusty v jiném vydání. Dobrý příběh, pěkné masky, chybělo více akce, ale celkový dojem z filmu je dobrý. Stejné dětské kostičky, které mu občas padaly z pusinky, nechávám i já na talíři, když se stavím na vydatný oběd v KFC.

• 23.6.2016  22:46
    Kgotboda namja (TV seriál) (2009)

Upozornění! Můj komentář obsahuje nadmíru spoilerů!!!!! Takže, kde bych měla začít, nejdřív tento seriál "vychválím" do nebe. Když jsem ho poprvé uviděla, vydržela jsem u něj sotva půl hodiny. Byla jsem překvapena vzhledem hlavní postavy, jejíž obličej připomíná osoby postižené downovým syndromem. Dále mě neskutečně lezla na nervy její příšerně nesympatická ukřičená rodina. Celkově mi tento seriál přišel jako fiasko, ale jelikož mám asijské seriály v oblibě, rozhodla jsem se mu dát další šanci za pár let, což jsem také učinila a rozhodně toho nelituji. Zkoukla jsem znovu první půl hodinu a jamile jsem se dostala na konec, věděla jsem, že chci vidět další. Po třech epizodách jsem se na něm stala závislá,obličej hlavní hrdinky mi přestal vadit, nejspíš to všechno zachránil Min ho Lee. Konečně se dostávám k ději samotného seriálu. Tento seriál je tak naivní, až se mi z toho chce plakat. Krásný, bohatý, namyšlený mladík, který rád šikanuje své spolužáky a navíc, jakoby toho už tak nebylo dost, vede elitní skupinu studentů s názvem F4, se zamiluje do ošklivého káčátka z chudé rodiny. Cca do 13 epizody jsem si užívala každý moment na 100%, ale jakmile hlavní hrdina odjel kamsi pryč, věděla jsem, že nastane "nečekaný" zvrat a to se také stalo. Znalci romantických seriálů či filmů mi dají zapravdu, že děj začal být až moc předvídatelný, nemluvě o ztrátě paměti v posledních dvou epizodách. V duchu jsem si říkala, už to mu chybí jen amnézie a najednou BUM a byla tam. Druhá polovina mi přišla hodně špatná, kdyby to skončilo v té horské chatě, byla bych nejšťastnější. Přesto musím dát 5*, protože jsem si tento seriál zamilovala.

• 18.6.2016  23:52
    Gaeineui chwihyang (TV seriál) (2010)

Krásná pohádka, až mě malinko mrzí, že se nejedná o realitu. Nádherný Min-ho Lee a sympatická Ye-jin Son tvoří pěkný pár, díky tomuto seriálu jsem prožila hned několika druhů emocí: radost spojená s hlasitým smíchem (scéna v hotelovém pokoji, výtah, koupelna...) smutek, nenávist.... Zpočátku jsem váhala, jestli mám dát 5 nebo 4*, ale když se nad tím tak zamyslím, tento seriál je prostě krásně naivní, a proto musím být též taková a dát mu všech 5*. Souhlasím s komentářem Zízy, hlavně s první větou.

• 17.6.2016  08:54
    Siti hyunteo (TV seriál) (2011)

Tento seriál mi opravdu zamotal hlavu. Přiznávám se, že velký podíl na tom měl Min-ho Lee, na kterého je radost pohledět. Akční scény byly fámózní, záplatka kolem pomsty skvěle promyšlená, soundtracky extrémně návykové (Suddenly a It' all right). Hlavní dvojice v tom měla malinko zmatek, přesto se mi jejich vystupování líbilo. První polovina seriálu se zaměřuje spíše na vztah mezi nimi, ale ta druhá se vrací zpět k pomstě. Konec byl úžasný. Nemohu jinak než dát 5*.

• 11.6.2016  23:35

Ano, tento film hraje na stejnou notu jako předešlý díl, přesto se mi moc líbil. Nechyběl děsivý démon v převleku milosrdné sestry Dorothey, jejíž portrét je velmi autentický s mým. Dále zde máme starého dědulu, který si libuje v kousání mladých žen a gaučingu. Tento film však neposkytuje jen (ne)všední hororový zážitek, nalezneme zde reklamu na hodinového manžela Patrika, který nejenže spraví odpad, rozbije topení a mnoho oken.... on umí dokonce krásně zpívat a hrát na kytaru. 99% => -1% za tu strašlivou animaci panáka.

• 26.5.2016  20:24

Jedná se o úchylárnu prvního stupně, kdy se bratr spustí se svou sestrou. Přiznávám se, byla jsem zvědavá, kam až můžou japončíci zajít, tak jsem se na tento krátký animovaný film musela podívat. Ono by to nebyla až taková katastrofa, postavy jsou krásně namalované a pěkné, hudba též nádherná, i ten příběh by byl koukatelný, kdyby tam nebyl vsunut incest. Možná, kdyby se jednalo o sousedy, kteří se mají rádi od dětství (v tom případě bych dala 5/4*), neřekla bych půl slova, ale tohle....

• 4.5.2016  11:58
    Hamlet (divadelní záznam) (2015)

Souhlasím s názory uživatelů, u kterých stojí 3*. Hamleta jsem před pár lety četla, takže jsem šla do kina s menšími znalostmi. Benedict C. hrající již zmiňovaného Hamleta předvedl velmi pozoruhodný výkon, bohužel tomu něco chybělo. Může za to i fakt, že ho mám do paměti vritého jako šíleného detiktiva Sherlocka H., takže když hrál šílence, vpodstatě se mi vybavil právě Sherlock. Slziček na plátně bylo přespříliš, herci ze sebe vydali maximum. Chvílemi mi přišlo, že mezi sebou soutěží, kdo umí lépe plakat a předstírat hysterický záchvat. V této soutěži by jistě o první tři místa bojoval Hamlet, Ofélie a královna. Nemám nic proti netypickým kostýmům ani obsazení černochů, moc mě pobavila scéna, kdy se objevil Oféliin černý bratr Laertes. Ofélie byla slaboduchá již od samého začátku, její milostný vztah s Hamletem byl velmi ochuzen (napadá mě slovo chladný), bláznovství jsem ji uvěřila, lásku však nikoli, to stejné platí u Hamleta. Nejvtipnější roli získal hrobník. Konec záznamu doprovázel bouřlivý potlesk a úklon herců. Závěrečný proslov Benedicta o uprchlících bych vystřihla, protože mi nepřišel vhodný. Politika do divadla opravdu nepatří, lidé se přišli pobavit a odreagovat se, ne rozjímat nad současnou situací. Každý člověk na světě potřebuje pomoc, nejen uprchlíci ze Sýrie, ale i lidé na Ukrajině, o kterých se vůbec nepíše. Proto bych tento divadelní záznam ohodnotila 3*, hudba byla výborná, jen trochu hlasitá.

• 28.4.2016  22:13

Film bez nápadu, postrádal veškerou logiku (tedy jestli tam nějaká měla být...). Trochu jiná Megan si myslí, že profi fotky se fotí ve sklepě kdejakého zavšiveného činžáku, asi tak jako, že konkurz na supermodelky probíhá za mcdonaldem. Hned z prvního dojmu každá chytrá žena/dívka usoudí, že se nejedná o specialisty na focení, nýbrž o muže, kteří nabízí široký sortiment drsného sexu (milování), stačí jen zavolat a domluvit si s nimi schůzku, zahraniční kurzy jsou zcela gratis. Celý film je tedy o ženě, která s tímto harmonickým a relaxačním pobytem nebyla spokojená. Muži na ni byli moc drsní, a proto se rozhodla vrátit jim jejich něžnost i s úroky. Nejlepším zážitkem byl svěrák na ko*le.

• 24.4.2016  22:02
    Mother's Day (2010)

Nemohu říct, že bych byla zklamaná, ale že bych byla nadšená, to také říct nemůžu. Parta přátel rozjíždí v novém domě hauseparty, jelikož to oslavují ve sklepě, nemají ani tušení o tom, že se v tutéž dobu do domu vrácí jeho původní majitelé. Tři synové a jedna dcera v doprovodu sympatické maminky. Pár nechutných scén střídají scény zábavné, například se mi moc líbil výplach uší, dále úprava chrupu, zajímavý sestřih ala děda s kolečkem na hlavě, průstřel bricha, jedna bodná rána, díra v hlavě a nakonec trocha fyzického násilí, ne příliš uchvacující sexy taneček..... jinak pěkná podívaná s předvídatelným koncem........

• 18.4.2016  22:36
    Chobotnice (1998)

Nudila jsem se..... ani jednou jsem se nezasmála..... jen jsem litovala,..... že jsem si to pustila......... 1* za chobotničku z II. patra

• 9.4.2016  22:22
    Devil (2001)

Když bych měla hodnotit zhlediska žánru, tak jako horor by tento film propadl...., ale jelikož taková nejsem, tak film budu hodnotit obsahově. Děj se odehrává ve Španělsku během občanské války, hlavní postavou je malý chlapec, který vidí ducha pohřešovaného chlapce. Zpočátku je v "ubytovném zařízení" šikanován svými vrstevníky, ze kterých se postupem času stanou jeho dobří přátelé. Jejich rivalem je tzv. princ bez království, který každou noc zahřívá duchny paní správcové. Paní správcovou však miluje pan doktor, který byl zároveň dobrým přítelem jejího zesnulého manžela, ona ho však přehlíží kvůli jeho impotenci a dává přednost mladému zajíčku. Konec. Jo a pak je tam ještě vysvětleno, co se stalo se ztraceným chlapcem...

• 16.3.2016  23:35
    2012 (2009)

To byla ale slátanina. Nejvíc se mi na tom všem nelíbilo herecké obsazení. Johnův výkon byl opravdu šílený, ve všech filmech hraje stejně nevěrohodně. Dále tu máme koukatelnou Amandu, která taktéž předvedla cosi, co neumím nijak pojmenovat. Nejzajimavější na tom všem byla frigidní parta rusů v čele s Norbertem Lichým (alias bývalý wrestler), jeho odporné přitloustlé kučeravé dvojchlapce (blba a boba), bývalou playmate s dvouciferným IQ a malým roztomilým psíkem. Další typické americké klišé, když současný přítel Amandy přijde o život, kvůli jejímu ex a oba se shodou okolností dají o5 dohromady, aniž by si na chudáčka, který jim všem zachránil krky díky svým dovednostem v létání, vůbec vzpomněli.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10