Mortemiss

okres Brno
little devil

1 3 6 7 8 9 10 následující >>
    • 2.3.2012  20:31
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

Tady je ukázka toho, jak z perfektního seriálu dokáží udělat MEGA PRASEČINU!!!!!! Tohle vážně američani posrali. Seriál je nuda s velkým N, hlavními postavami jsou ubohé náhražky předešlých hrdinů. Nespravíto ani nějaká kozatá mimozemšťanka ;)

• 1.3.2012  18:41
    Princezna ze mlejna 2 (2000)

Ukázka toho, jak naši falmaři poserou vše na co sáhnou, skvělá práce chlapi!! ;)

• 29.2.2012  20:12

Taková kravina, kam na to chodí? Bězdějová a nudná stupidita, kterou natočil Troška, jak jinak. Budu držet palce i nadále, protože tenhle film jde ke dnu, jako ty předešlé. NUDA* , doporučuji shlédnout to v kómatu, jinak vás to nezaujme ;)

• 28.2.2012  18:11
    Hříšný tanec 2 (2004)

Co to je za sračku? Vím, že můj názor není objektivní ani kdoví jak důležitý, ale nespatřuji nic na tomhle filmu. Kam se to hrabe na první díl. Nějaký špinavý kubánec, který podstoupil hygienu naposledy v lůně své matky a blonďatá holčička vyšší než on, navíc ty její pohyby, ty bych zvládla lépe, i kdybych byla nalitá. No dejme tomu, že by se to neodehrávalo na Kubě, ale i tak je to ODPAD. Obsah má být stejný jako v jedničce, bohatá dívenka si najde učitele tance, který nemá ani vindru a víte co se stane? Zamilují se do sebe, jak napředvídatelné!

• 27.2.2012  20:41
    Ghost Rider (2007)

Nicolas zklamal a i jeho herecká kolegině Eva, no dejme tomu, že by tam ti dva nehráli, co by z toho vzniklo? Ještě větší konina, než je.... a to je co říct. Néjen že triky stály za velký hovno, ale i herecké výkony nebyly nijak výjimečné a šokující. Strašná sračka, jenom doufám, že to už nikdy více neuvidím.....

• 27.2.2012  20:30
    Hannah Montana (TV seriál) (2006)

Ách jo, chudák Disney, kdyby tohle viděl, nepochybuji o tom, že by se převracel v hrobě. Nějaká pinda s blond parukou, která se v noci natřásá na pódiu a hystericky kříčí na dav, jejiž hlavními posluchačkami jsou děti do 13 let...a ve dne je to obyčejná pipka z předměstí. Kdy tohle skončí? Mrkněme pár let do předu. Z roztomiloučké dívčiny je stejná běhna, jako Britney S., která se na počkání svléká před kamerou, aby si udržela popularitu. Prostě to shrnu, strašná prasečina jejiž hlavní postavou je zablokovaná a naivní holčička ;)

• 27.2.2012  20:19

NUDÁÁÁÁÁ!!!!- nekoukat, zbytečně zabitý čas ;)

• 26.2.2012  20:05
    Ženy na cestách (TV pořad) (2010)

Tlustá velryba a namyšlená kráva na cestách- TOŤ NOVÝ POŘAD TELEVIZE PRIMA. Jelikož televize Nova má zmrvený pořad Hlas českosloneska, proč by se nemohla přidat i Prima? Stačí malinko zapřemýšlet a hned vyjede další sračka s názvem, Ženy na cestách. Odpáááááááád!!!!!!

• 26.2.2012  16:18
    Ostrov pokladů (TV film) (2007)

Tak tenhle film je urážka pro odpad. Kdybych byla mladší, možná by se mi to i líbilo, ale bohužel jsem zestárla a nelíbí se mi to. Nevím o co tam jde, na začátku je kluk, který neumí ani psát ani číst (něco jako v dnešním světě), jeho matka je hospodská, která za peníze poskytne všechny možné služby ;) (néjen jídlo) a ke všemu tomu hnusu se objevuje holka s výrazným předkusem, která je dcerou piráta. Nejvíc mě pobavil poklad na konci, o který se tak prali. Pár zlatých džbánů na stromě a tím to hasne ;), DĚSNĚ DĚSNÁ NUDA! - slušně řečeno

• 25.2.2012  21:41
    Paranormal Activity 3 (2011)

Paranormal sračka!!!!!!!!

• 24.2.2012  22:46
    TOP STAR (TV pořad) (2010)

Ano, po náročném dnu jsem tak zvědavá na to, co dělaly naše celebrity.....umřela bych, kdybych nevěděla, že Agáta Hanychová nafotila další porno, nebo že Bočanová trpí zažívacími problémy. Navíc výraz paní Gottové připomíná masku ;), větší hovno už vysílat nemohli......

• 24.2.2012  22:36
    Talentmania (TV pořad) (2010)

"MA MA MA MÁNIA, JE TALENT MÁNIA"- co jiného dodat? Další komerční pořad televize Nova, který z lidí tahá peníze, aby se udržela na nohou ;)

• 24.2.2012  22:33
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

Ať s tím jdou už do prdele!! Kdo na tu pí*ovinu má furt čumět? V porotě jsou furt ty stejný buzny, rádoby slovenská zpěvačka Dara, která se sere do Čech, potom její vyžraný přítel s cool jménem Rytmus "som vymyslel", kariérista a slizoun Leoš atd... Porota tvořená největšími pošuky z obou zemí, co z toho asi vznikne za sračku?

• 23.2.2012  22:14
    Ordinácia v ružovej záhrade (TV seriál) (2007)

Slovakia útočíííííííí!!! Nevím, možná mindrák, že ČR natočila něco jako nemocniční telenovelu a slováci ji hned chtěli taky, ale zřejmě se netrefili. Tomu se říká BLBOST! - mírně řečeno.

• 23.2.2012  22:08
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Co dodat? Chcete si znechutit všední den nějakou českou sračkou? Mrknětě na tohle! Film pro důchodce a jiné životem zklamané lidi ;)

• 22.2.2012  20:19
    Souboj Titánů (2010)

Nevím, proč se najde nějaký debil, který posere starou klasiku. Tento film je naprostá bezdějová kravina, která se táhne dlouhých 102 minut. Během filmu jsem chtěla odejít z kina, ale nakonec jsem zůstala a vydržela až dokonce. Myslím si, že jsem prožívala větší utrpení, než Perseus, když bojoval s tou chapadlatou bestii. Strašná volovina! Kdybych si vzala kameru a natočila to sama, jsem si jistá, že by výsledek nevypadal o nic hůře, než tohle.

• 21.2.2012  16:55
    Základní instinkt 2 (2006)

Po zhlédnutí tohoto filmu jsem si pustila jedničku, abych si zlepšila náladu. Ve druhém díle chybělo napětí, vynikající hudba, intimní scény nebyly intimní, ale dosti trapné a to nejdůležitější, žádná pořádná zápletka. Neuměla jsem se zorientovat v ději a pořád jsem se ztrácela, spousta jmen a žádná pořádná akce. Sharon už nepatří mezi nejmladší a v tomto filmu se to nedalo přehlédnout. Tento film je jasný ODPAD!

• 7.2.2012  21:53
    Anna a král (1999)

Děsná romantická hovadina, na kterou jsem se nemohla po druhé ani podívat!

• 31.1.2012  21:36
    Krvavé stopy (2004)

Naprostá banalita!! Chtělo se mi zvracet, TOTÁLNĚ NECHUTNÝ SCÉNY!!!! Kterej magor tohle mohl natočit?! ODPAD!!!

• 31.1.2012  21:07

Před pár lety jsem na to viděla ukázku, bylo mi asi 10 let. Jelikož mě to zaujalo, tak jsem si to běžela koupit do trafiky, po shlédnutí jsem bouchala hlavou do stolu a ptala se sama sebe proč jsem si tu pitomost vlastně kupovala? Jediné co mě omlouvá je, že jsem byla hloupé děcko. Děsně vypatlanej film, na který se nedá dívat!

• 31.1.2012  19:45
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Kdykoli slyším někoho, jak mluví o tomhle seriálu se samou chválou, nejraději bych ho poslala do určitých partii. Seriál je nudný, absurdní a herecké obsazení stojí za dvě věci. Nemám ráda styl RETRO a už vůbec nesnáším podělaný seriály, který se podle toho natáčí. Shrnutí jedním slovem *NUDA*, nedoporučuju!!! Raději si pusťte cihlu na nohu, výraz budete mít stejný jako po zhlédnutí filmu ;)

• 23.10.2012  17:42
    Lidice (2011)

Lidice..... film by se neměl točit jen kolem vrahovi, který zabil svého syna. Tento film nebudu nijak hodnotit z jednoho prostého důvodu, stejně jako tomu bylo u Kájínka, tak film dělá z vraha (zloděje) hrdinu. Slyšela jsem o Lidické tragédii už hodněkrát a měla jsem tu možnost, poslechnout si příběh od jedné z přeživších.

1 3 6 7 8 9 10 následující >>