Mortemiss

little devil

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 14.11.2018  20:45
    Apostle (2018)

Není tomu tak dávno, co se partička ortodoxních tupanů, která nechtěla sloužit králi, rozhodla nalézt nový domov, kde by mohli založit svůj nový liberální kmen "bez" násilí a otrokářství (HAHA). Na ostrově nalézají šerednou stařenu, která když dostane nažrat, neúrodná půda se rázem stane úrodnou, později si z ní, jak už to bývá, udělají modlu. Ok. Jednoho dne partička těchto mírumilovných primátů unese sestru jednoho vyhlášeného krypla, který stále prožívá trauma z války. Ten se tedy po dlouhém rozvažování a sebetrýznění rozhodne svou sestru přivést nazpět. Samozřejmě tam natrefí na spoustu krásných žen, z nichž mu do okna padne abbého dcera. Abych byla upřímná, tak nějak mi unikla hlavní pointa tohoto velmi zdlouhavého filmu. Prostředí bylo zajímavé, herecké obsazení neokoukané, avšak obsah byl poněkud nekompatibilní.

• 23.8.2018  18:38

Jedná se zatím o nejlepší díl, který jsem z této série viděla. Žádné nic neříkající dialogy a zbytečné vedlejší zápletky, konečně se zde taky něco dozvíme. Dočkáme se překvapivého rozuzlení, co je ten klaun vlastně zač a proč je ta bába v jednom kuse v limbu. Absence hlavního černouška a prdlé Rose tomuto dílu rozhodně neuškodila, spíš naopak, konečně se seriál zaměřil na herce, kteří tuto sérii drží nad vodou. Jen mi bylo líto toho děduly a pejska. Důvod proč má tento díl tak nízké hodnocení je, že se nad ním musí trochu přemýšlet.

• 1.5.2018  22:56

Tenhle film vypráví o tom, jak to dopadá, když na sebe v lese narazí blondýna, násilník, King Kong, Indián a čarodějnice. Lepší průměr.

• 17.11.2018  09:40
    The Haunting (TV seriál) (2018)

Úspěšně dokoukáno. Pokud od tohoto seriálu očekáváte, že vás vyděsí, pak jste na omylu. The Haunting of Hill Hause je obyčejné rodinné drama se šťastným koncem. Horor má diváka vyděsit, což se tady rozhodně nestalo. Téměř žádné bububu, jen občas zaskřípala podlaha nebo někdo zaklepal na dveře. Jediné, co amíci doopravdy naplnili, byla kapacita afroamerických herců. To vše navíc okořenili lesbickým párem s pikantními scénami, které ocení zejména pánské publikum. První tři díly byly poněkud slabší, pak se seriál konečně začal rozjíždět, ale bohužel si své tempo neudržel a ke konci opět zvolnil. Proto 3*, slabší průměr.

• 15.4.2018  22:34
    Wildling (2018)

Aneb takhle to končí, když si jeden nejmenovaný americký režisér přečte x let staré rakouské noviny a nechá se inspirovat příběhem vrchního sklepmistra Fritzla. Dokonce i příznivci vegetarianské stravy si zde přijdou na své. Mohou sledovat, jak přílišná konzumace zeleniny udělá z jejich ratolestí malé chlupaté zrůdičky a ať mi nikdo netvrdí, že to byl hamburger. Aby byl film ještě o něco zajimavější, tak jsou do něj samozřejmě zakomponovány i nějaké ty fantasy prvky a nechybí ani puberťácká love story se "šťastným" koncem.

• 23.2.2018  23:10
    The Lodgers (2017)

A mně se to náhodou líbilo! Co na tom, že na pointu tohoto filmu přijdete už téměř ve čtvrtině, stejně je to pěkná podívaná. Děj se odehrává v první polovině 20 století na malebném venkově, kde nechybí pár venkovských hošanů z menší vesničky, kteří si občas chtějí zašpásovat v lese. Shodou okolností nedaleko této dědinky stojí i lehce prokletý dům, kde žije dvojice hlavních postav. Pokud si myslíte, že se jedná o sourozence, pak uvažujete správně, ale tento film skrývá i další perlu a to tajemný sklep. Co může být na tomto sklepu zajímavého? Jedná se o velmi důmyslný úložný prostor, který by si určitě přál každý z nás, lehce vás totiž zbaví kdejaké havěti, nevyjímaje daňových kontrolorů a svědků jehovových. Problémy se sklepem nastávají každou půlnoc, kdy vyplaví uvedený bordel zase napovrch. Místo toho, aby se hlavní dvojičky pustily do luxování, tak se radši zamknou u sebe v pokoji a až do rána předstírají, že v domě nikdo není. A tak je tomu pořád a pořád dokola. Jinak pěkná podívaná, která rozhodně neurazí.

• 24.2.2018  23:39
    matka! (2017)

NUDA!

• 3.12.2016  23:43
    Antibirth (2016)

Odpad je slabé označení pro tento film, daleko výstižnější by bylo slovo sračka. Takovou sračku jsem jakživ neviděla, odporné herecké obsazení (tak šeredné baby jsem v životě neviděla), musím však smeknout, protože jsem nikdy nevěřila, že někdo dokáže zahrát takový smradlavý hovado. Ženská, která nosí furt ty stejný hadry, i když ji genitáliema projede jedna půlka mimozešťana za druhou. Marně jsem čekala, že se aspoň převleče, když nabere nějaké to kilčo, bohužel, ta špindíra to vyřešila jen elastickým síťovaným tílkem. Dále tu máme zcela postradatelnou dentální hygienu, kterou nahradila kouřením jedné cigarety za druhou, i z toho jejího karavanu se mi chtělo zvracet, oproti ní žijí cigáni v Hiltonu. Co jsem doopravdy nepochopila, jak téhle hnusné, od pohledu nechutné ženské, může někdo zcela dobrovolně vlézt pod sukni, až z toho vyprdla mimozešťana? Ono se není čemu divit, nic lepšího z ní ani vylézt nemohlo.

• 21.1.2017  23:33
    Rozpolcený (2016)

Od Shyamalana očekávám pouze dvě věci 1) promyšlený příběh a 2) skvělá hudba. Tento film bych hodnotila zatím jako nejslabší, protože jsem postrádala obojí. Zpočátko šlo o průměrné drama okořeněné rozpolcenou osoností hlavního hrdiny, který unese tři dívky. Všichni už dávno vědí, jak bude film pokračovat, že se za chvíli objeví 24. osobnost, jen jste zvědaví na to, jak bude vypadat. Žádné bububu se nekoná. McAvoy jistě odvedl dobrou práci komedianta, ale víc by mi jeho chování pasovalo do komedie a ne do thrilleru.

• 23.2.2018  23:31

Máte rádi skupinové hry jako jsou Člověče nezlob se, Z pohádky do pohádky a Jumanji? Pak je pro vás hra Midnight man jako stvořená! Stačí své jméno naškrábat na kus starého papíru, nesterilizovanou jehlou se píchnout do prstu a vedle svého podpisu udělat krvavý otisk. Poté jít k hlavním dveřím, které však musí být ze dřeva, 22x na ně zaklepat, poslat jednoho spoluhráče ven, kde zhasne svíčku, navíc v celém domě musíte mít zhasnuto, jinak se neobjeví. Jakmile je vše připraveno hra může začít. A co je vlastně jejím úkolem? Do 3 hodin a 35 minut se musíte pohybovat s hořící svíčkou v ruce po domě a "skrývat se" před bubákem. V případě, že Vám svíčka zhasne, musíte ji stihnout do 10 vteřin znovu zapálit, jinak jste v kélu. Vlastně ne.... Jsou tu ještě dvě možnosti jak tuto nepříjemnou situaci vyřešit. První možnost je mít u sebe kuchyňskou sůl, díky níž kolem sebe vytvoříte ochranný kruh nebo je tu druhá možnost, kdy tu hořící svíčku prostě ukradnete spoluhráči. Pokud se vám to nepodaří, pak se vám tento usměvavý a velmi sympatický šprýmař zjeví a bude si s vámi hrát menší sado maso hrátky, které určitě nastudoval v knihách od E. L. James.

• 11.6.2016  23:35

Ano, tento film hraje na stejnou notu jako předešlý díl, přesto se mi moc líbil. Nechyběl děsivý démon v převleku milosrdné sestry Dorothey, jejíž portrét je velmi autentický s mým. Dále zde máme starého dědulu, který si libuje v kousání mladých žen a gaučingu. Tento film však neposkytuje jen (ne)všední hororový zážitek, nalezneme zde reklamu na hodinového manžela Patrika, který nejenže spraví odpad, rozbije topení a mnoho oken.... on umí dokonce krásně zpívat a hrát na kytaru. 99% => -1% za tu strašlivou animaci panáka.

• 16.8.2016  11:19

Nápad zajímavý, provedení průměrné. Po skončení filmu jsem stále čekala na nějaký ten překvapivý zvrat. Malinko mě mrzí, že nebyl více rozvedený vztah mezi Dianou a jejich matkou, takový ten návrat do minulosti.

• 4.5.2016  11:58
    Hamlet (divadelní záznam) (2015)

Souhlasím s názory uživatelů, u kterých stojí 3*. Hamleta jsem před pár lety četla, takže jsem šla do kina s menšími znalostmi. Benedict C. hrající již zmiňovaného Hamleta předvedl velmi pozoruhodný výkon, bohužel tomu něco chybělo. Může za to i fakt, že ho mám do paměti vritého jako šíleného detiktiva Sherlocka H., takže když hrál šílence, vpodstatě se mi vybavil právě Sherlock. Slziček na plátně bylo přespříliš, herci ze sebe vydali maximum. Chvílemi mi přišlo, že mezi sebou soutěží, kdo umí lépe plakat a předstírat hysterický záchvat. V této soutěži by jistě o první tři místa bojoval Hamlet, Ofélie a královna. Nemám nic proti netypickým kostýmům ani obsazení černochů, moc mě pobavila scéna, kdy se objevil Oféliin černý bratr Laertes. Ofélie byla slaboduchá již od samého začátku, její milostný vztah s Hamletem byl velmi ochuzen (napadá mě slovo chladný), bláznovství jsem ji uvěřila, lásku však nikoli, to stejné platí u Hamleta. Nejvtipnější roli získal hrobník. Konec záznamu doprovázel bouřlivý potlesk a úklon herců. Závěrečný proslov Benedicta o uprchlících bych vystřihla, protože mi nepřišel vhodný. Politika do divadla opravdu nepatří, lidé se přišli pobavit a odreagovat se, ne rozjímat nad současnou situací. Každý člověk na světě potřebuje pomoc, nejen uprchlíci ze Sýrie, ale i lidé na Ukrajině, o kterých se vůbec nepíše. Proto bych tento divadelní záznam ohodnotila 3*, hudba byla výborná, jen trochu hlasitá.

• 13.7.2016  21:12
    Hvozd (2015)

Hororová pohádka s pološťastným koncem.

• 5.3.2016  00:02

Zábavná podívaná plná nečekaných leč vtipných zvratů. Nejvíce se mi líbil tlouštík připevněný ke stodole, proto dávám 4*

• 4.3.2016  23:59
    The Visit (2015)

Tento film doporučuji všem dětem, co chtějí o prázdninách navštívit babičku a dědečka. Zpráva pro babičku a dědečka, nezapomeňte zamčít sklep.

• 31.12.2014  00:01
    Chraň nás od zlého (2014)

Takovou sračku jsem už dlouho neviděla! Herecké výkony naprosto katastrofální. Kubánec alias kněz, nepříjemný fotřík, který nikdy není doma, manželka a matka naprosto prkenná, hlavní psychopat nechutnej a nic moc. Celkově film působil nedůvěryhodně. Divím se, že má tak dobré hodnocení, Scotty to pěkně podělal!

• 6.7.2016  00:04

Šáša Crusty v jiném vydání. Dobrý příběh, pěkné masky, chybělo více akce, ale celkový dojem z filmu je dobrý. Stejné dětské kostičky, které mu občas padaly z pusinky, nechávám i já na talíři, když se stavím na vydatný oběd v KFC.

• 10.7.2016  00:14
    Pyramida (2014)

Za tohle veledílo určitě mohl nízký rozpočet. Skupina amatérů vleze do staré pyramidy, kam za posledních tisíc let nevkročila živá noha nebo to tak není? Uvnitř běhá skupina 3D koček, které působí stejně přirozeně jako prsa Dolly Buster. To ovšem není vše. Jak už to bývá, tak uvnitř žije něco mnohem děsivějšího, něco, co zabije každého, kdo se dovnitř pokusí vejít. Takže si to shrňme. Obsah filmu, nedomyšlený. Herecké obsazení, mizerné. Celkový dojem z tohoto díla, dnes budu spát lépe, než kdy před tím. 2* dávám za nápad s pyramidou a za první půl hodiny.

• 7.3.2014  22:13

Tak kde jenom začnu. O tom, že tento film vznikne, jsem se dozvěděla cca před rokem. Přečetla jsem všechny díly této knižní série. Nikdy jsem nepatřila do fanklubu upírů a nikdy jsem nepřečetla ani jednu knihu od Stephanie M. (nejspíš jsem se bála trvalých následků, které by na mě kniha zanechala). Do kina jsem vstoupila se zvědavostí. Vyzula jsem si botky, jak už je mým zvykem a tiše vyčkávala, co přijde. Do sálu se hrnuly mladší a mladší dívky. Poprvé v životě jsem se mezi nimi cítila staře. Hned při úvodní hudbě jsem se vystrašila. Snad to opravdu není určené jen pro náctileté dívky??? Bála jsem se, co bude následovat. První půl hodinu jsem nevěřila vlastním očím, děj byl hrozně rychlý, kdybych nečetla knihy, nejspíš bych se v něm úplně ztratila. Jednotlivé části neměly hlavu ani patu, přišlo mi to jako promítání fotografií. Každá scéna trvala nejdéle 5 minut. Docela mě překvapilo, jak jsou zde vychvalovány akční scény. Hned ta úvodní mě velmi zklamala. Zoey si navzdory všemu vedla velmi dobře a její výkon si zaslouží hvězdičku, drzá puberťačka, která si dělá, co chce a nerespektuje pravidla. Lucy též nebyla špatná, avšak musím podotknout, že scény, při nichž používala na ostatní „nátlak“, byli až moc „zábavné“. Dimitrij mi připomínal máničku, dlouhé vlasy tomuto herci vážně nesednou a celkově byl až moc mohutný, zatímco v knize na mě působil chladně až nebezpečně, ve filmu se z něj stal pohodový a usměvavý mládenec. Humor byl patřičný, ale kdyby to udělali o dost temnější, byla by to daleko lepší podívaná. Celkově dávám 2* a to za herecké obsazení a výkony Lucy a Zoey.

• 15.10.2014  21:29
    Zmizelá (2014)

Tak si to shrneme. Krásná žena a krásný muž se dají dohromady, zpočátku je jejich manželství jako z pohádky, ale přibývajícími lety se jejich pohodové soužití mění ve stereotyp. Muž začne zahýbat s mladou vnadnou studentkou a žena začne plánovat do budoucna. Nutno podotknout, že její plány jsou velmi promyšlené a chudák manžel by se měl začít bát.

• 9.6.2013  13:44
    Gugaui seo (TV seriál) (2013)

Jsem teprve u 18 dílu, ale s jistotou mohu napsat, že tento korejský seriál patří k těm nejlepším, které jsem kdy viděla. Úvodní dva díly mě seznámily s osudem rodičů hlavní postavy. Seriál je vtipný, romantický, ale i smutný. Nejvíce se mi líbí zápletka a triky. Skvělé herecké obsazení a hudba!! :) Dokoukáno! Všech 24 dílů, konec mi přišel poněkud otevřený, tak snad se brzy dočkáme pokračování, jinak zůstávám na svém dřívějším bodování, tento seriál si i přes ten konec zaslouží 5*.

• 28.6.2013  22:13
    Muž z oceli (2013)

A já se tak moc těšila!!!! Henry je vskutku kus chlapa a pohled na jeho tělo je více než uspokojivý avšak, musím podotknout, že představitelka Lois je mi velmi nesympatická. Nejspíš za to může její role ve velmi nebezpečných známostech. Největší klišé se objevilo ke konci filmu, kdy se hlavní dvojice začala muckat uprostřed rozbombardovaného New Yorku. Poté tuto scénu nahradila ještě směšnější scéna, kdy superman hodí sondu před jedoucí jeep a slečna voják utrousí poznámku: to je ale kus chlapa! Přičemž se debilně usmívá na svého nadřízeného. Naskytuje se mi otázka, co si to v USA berou za lidi do armády, když vidí, že jim stíhačky padají u obří vznášející se krakatice jako shnilá jablka ze stromu a oni s radostí posílají další a další. Ještě že ty amerikány máme, co bychom si bez nich počali!!!!! Oni už ten svět zachránili tolikrát a neustále čelí útokům mimozemšťanů, jsou to naši hrdinové!!!

• 28.4.2016  22:13

Film bez nápadu, postrádal veškerou logiku (tedy jestli tam nějaká měla být...). Trochu jiná Megan si myslí, že profi fotky se fotí ve sklepě kdejakého zavšiveného činžáku, asi tak jako, že konkurz na supermodelky probíhá za mcdonaldem. Hned z prvního dojmu každá chytrá žena/dívka usoudí, že se nejedná o specialisty na focení, nýbrž o muže, kteří nabízí široký sortiment drsného sexu (milování), stačí jen zavolat a domluvit si s nimi schůzku, zahraniční kurzy jsou zcela gratis. Celý film je tedy o ženě, která s tímto harmonickým a relaxačním pobytem nebyla spokojená. Muži na ni byli moc drsní, a proto se rozhodla vrátit jim jejich něžnost i s úroky. Nejlepším zážitkem byl svěrák na ko*le.

• 27.7.2013  22:30

Tento film si zaslouží všech 5*!!!!

• 30.11.2016  20:02

Děj se točí kolem zdánlivě zamilované dvojice, která prochází krizí, manžel 4 roky v chládku, manželka si mezi tím našla náhradu. Hned po pár minutách je zjevné, že tam není něco v pořádku (scéna, kdy plnila manželské povinnosti). Atmosféra filmu lze přirovnat k filmu aenigma, jinými slovy stála zaprd. Spoiler: Ta ženská byla na konci větší magor než na začátku.

• 26.5.2012  22:28
    Avengers (2012)

Tento film byl sladkou třešničkou na dortíku z Marvelových komiksů. Skvěle jsem se pobavila, chvílemi jsem se zasmála dialogům, mezi postavami. Nejvíce se mi líbil miliardář a playboy v roli iron mana Robert Downey, jeho místy nevhodné komentáře, kritika vůči ostatním mstitelům byla skvělá. Hulk tomu taky dával na prdel, když mlátil chudáka Luckyho.

• 24.2.2012  22:33
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

Ať s tím jdou už do prdele!! Kdo na tu pí*ovinu má furt čumět? V porotě jsou furt ty stejný buzny, rádoby slovenská zpěvačka Dara, která se sere do Čech, potom její vyžraný přítel s cool jménem Rytmus "som vymyslel", kariérista a slizoun Leoš atd... Porota tvořená největšími pošuky z obou zemí, co z toho asi vznikne za sračku?

• 5.3.2012  21:28
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Slyšte, Slyšte....Televize Prima vysílá novou reality show jako vyvolení. Kdo by se po namáhavém dni nechtěl podívat na to, jak skupina imebecilů, která neví co by, baví na pláži Dominikánské republiky a užívá si zdarma luxusu? Já! Banda nadrženejch hovad, kteří nemají do čeho píchnout a jdou do televize, kde jim za to, že se budou navzájem svádět zaplatí JENOM 1 250 000 Kč!!! Poslala bych je na Sibiř, tam by je ty roupy přešly.

• 15.6.2012  20:48
    Prometheus (2012)

Čekala jsem od tohoto filmu více. Některé scény do sebe vůbec nezapadaly a pomalu jsem se ztrácela v množství mimozemských příšer. Ve druhé polovině na někoho něco útočilo nebo z někoho něco vylezlo a to pak vlezlo do někoho jiného a takhle to probíhalo ve zbylé polovině filmu. Efekty na začátku byly ohromné, ale zanedlouho ze zčistajasna vytratily a místo nich tam nastoupily jiné scény. Film by nebyl tak špatný, ale velice mě rozlobilo, že jakožto úvodní díl k Vetřelcovi z roku 1979, tu byly velké chyby v návaznosti.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10