Mortemiss

little devil

1 3 6 7 8 9 10 následující >>
    • 4.2.2012  11:46
    Pretty Woman (1990)

Miluju tenhle film! Občas je potřeba pustit si film, ve kterém je všechno tak snadné a okouzlující, přivede vás na jiné myšlenky a po jeho shlédnutí, by jste si přáli postávat na chodníku slávy a stopovat auta v domnění, že vám zastaví pohledný a nechutně bohatý princ jako Richard Gere :).

• 3.2.2012  17:37
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Jako dítě jsem to žrala a ráda na ty časy vzpomínám, proto dávám 5* :P :)

• 1.2.2012  18:22
    Jumanji (1995)

Film mého dětství, který mě přinutil, abych přestala hrát stolní hry. Herec Robin W. je jeden z nejzábavnějších herců v USA, díky němů je tento film takový jak má být. :)

• 1.2.2012  18:18
    Prokletí (2005)

Tohle není žádný horor, ale špatně natočený akčňák. Napětí skoro žádné, pokud nepočítám scénu na parkovišti, herecké obsazení stálo za hovno, i když mám docela ráda Christinu Ricci. Bohužel tento film je totální KATASRTOFA, nejspíš ho natočili kvůli přebytkům financí, jinak by to neudělal nikdo se zdravým rozumem. Jestliže se nudíte, sedíte doma u televize, nemáte co dělat a chcetě čumět na nějakou filmovou sračku, tak je tento film pro vás stvořený. Dávám 1* za Ch. Ricci, jediná sympatická postava.

• 1.2.2012  17:43
    Já, legenda (2007)

Zívala jsem po celý film. Žádná pořádná akce, žádní pěkní herci (pokud nepočítám zombie). Ten kdo tenhle film vymyslel, by zasloužil rozbít ciferník. STRAŠNÁ NUDA!!!!!!!!! Jedna hvězdička za grafiku.

• 1.2.2012  17:40

Nádherná hudba, skvělý Johny se smutným výrazem a s nožema místou rukou ;)

• 1.2.2012  17:38

Obsah filmu by nebyl špatný, ale na mě byl až moc zdlouhavý. Mám ráda Brada P. i Cate B., kteří jako vždy předvedli svůj preciózní herecký výkon. Bohužel jsem tento film před zhlédnutím předcenila a ukázalo se, že je horší. Hrecké obsazení za 1, ale kamera střih, to už je jiné kafe. Pohled na starého Pitta mě opravdu děsil a chvílemi mi připadal nechutný a úchylný. Proto dávám 2*

• 1.2.2012  11:15
    Pokoj 1408 (2007)

S. King je můj oblíbený spisovatel, jeho knihy jsou známé po celém světě. Tento film se mi zalíbil až na druhý pokus, jeho děj je velmi zajímavý a promyšlený, hlavně konec. Je tam pár lekaček, ale film spíše útočí na psychyku hlavního hrdiny a o tom ten film je. Spisovatel, který projíždí strašidelná místa a píše o nich své knihy. Pokoj 1408 je další jeho úlovek, který zpočátku vypadá klidně, ale potom se děj rozjíždí, viz. rádio s odpočítáváním. Pěkná podívaná, která se nejlépe sleduje v noci ;)

• 1.2.2012  11:06

Mně se film líbil! :) Skvělý Johny Depp, skvělá atmosféra, perfektní kamera. Dobrá oddychovka, když máte náročný den a jste fanoušky okultismu. Nemám co bych vytkla....

• 31.1.2012  22:32
    Vampire Knight (TV seriál) (2008)

Miluju tehnle seriál, ať si říká kdo chce co chce, je prostě boží! I když je hlavní postava naivní, otravná a příliš dětinská, to vše vyžehlí naproto božský Kaname Kuran, který kolem sebe rozdává facky a jehož překrásný vzhled mě donutil nakreslit si ho. Jinak je to další povedený anime jako Naruto......, škoda, že nemá další díly. Písničky k oběma dílům jsou super.

• 31.1.2012  22:17

Pěkný film :)

• 31.1.2012  22:14

Pohádka pro děcka, erotické scény nejsou- nic tam neni vidět, akorát Belliny modřiny na rukou a Edwardovo hekání. Blbost, celý film jsem strávila s hlavou na stole a vyčkávala, kdy bude konec! Děj byl na mě až moc předvídatelný a přihřátí vlkodlaci se mi taky nelíbí.

• 31.1.2012  21:48
    Titanic (1997)

Klasika a jeden z nejznámějších filmů režiséra J. Camerona. Film jsem vždy sledovala po částech, ale musím říci, že mě nikdy nechytl za srdce. Herci byli perfektní, obzvlášť Leonardo a Kate, také musím vyjádřit poklonu Celine Dion, protože její song s hitem My Heart Will Go On, je a bude nádherný! U filmu jsem prožívala různorodé emoce, ale převládala u mě happy nálada. Stojí za to se na ro mrknout, možná vám to ukáže, že vždycky může být hůř! :)

• 31.1.2012  21:41

Dobré podíváníčko :)

• 31.1.2012  21:36
    Krvavé stopy (2004)

Naprostá banalita!! Chtělo se mi zvracet, TOTÁLNĚ NECHUTNÝ SCÉNY!!!! Kterej magor tohle mohl natočit?! ODPAD!!!

• 31.1.2012  21:28

Můj dojem? Ááááách!!!! Naprosto dokonalý slaďák, ve kterém chyběl jenom lepší konec= svatba El a vola Darcyho. Tento film byl moc pěkný, nádech staré Anglie z konce 18.století na mě zapůsobil. Mám ráda Keiru K., takže jsem doufala, že tento film nebude hovadina a on se nakonec vážně povedl. Nesmím zapomenout na hlavní mužskou postavu, která mě vážně přitahovala, dokonce víc než ten kněz ;). Proto dávám 5*

• 31.1.2012  21:18

Miluju komedie pro puberťáky, protože sama jsem ještě v pubertě. Tento díl jsem viděla před pár lety a vždy se na nej ráda podívám! Nezapomenu na první dojem, když jsem seděla u TV a ptala se bratra, která z postav je Steav S., odpověď se ke mně dostala hned, jakmile před dům dojel žlutý autobus z něhož vycházaly ta nejvulgárnější slova. Film má perfektní oddychovou atmosféru a jistě vás pobaví, podle mě je to jeden z nejlepších prvních dílů ;). Proto si zaslouží 3*

• 31.1.2012  21:07

Před pár lety jsem na to viděla ukázku, bylo mi asi 10 let. Jelikož mě to zaujalo, tak jsem si to běžela koupit do trafiky, po shlédnutí jsem bouchala hlavou do stolu a ptala se sama sebe proč jsem si tu pitomost vlastně kupovala? Jediné co mě omlouvá je, že jsem byla hloupé děcko. Děsně vypatlanej film, na který se nedá dívat!

• 31.1.2012  19:45
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Kdykoli slyším někoho, jak mluví o tomhle seriálu se samou chválou, nejraději bych ho poslala do určitých partii. Seriál je nudný, absurdní a herecké obsazení stojí za dvě věci. Nemám ráda styl RETRO a už vůbec nesnáším podělaný seriály, který se podle toho natáčí. Shrnutí jedním slovem *NUDA*, nedoporučuju!!! Raději si pusťte cihlu na nohu, výraz budete mít stejný jako po zhlédnutí filmu ;)

• 31.1.2012  19:40
    Dexter (TV seriál) (2006)

Tento seriál patří k mým nejoblíbenějším. Proč? Protože kdo nemá rád psychopata, který zabijí další psychopaty? Dexter je velmi pozoruhodná postava, je mi ho trošku líto, že ho vzrušuje jenom zabíjení, ale to se nedá nic dělat, rozhodně bych takového chlapa nechtěla mít doma. :)

• 31.1.2012  19:35

Jenom když vidím ty skvostné vlasy a překrásný úsměv, který se již proměnil ve vrásčitý, tečou mi slzy po bradě. Nádherný Brad Pitt (na celý film jsem koukala kvůli němu). Děj byl až moc zdlouhavý a vůbec se mi nelíbily jejich dialogy. Na začátku probíhal monolog s Anthonym, který mě popravdě uspával, pořád to stejné "ANO"!! Copak ve scénáři neměli nic lepšího? Jelikož měl film skvělou atmosféru, dobré herecké obsazení a skvělou hudbu Thomase N., nemůžu dát horší hodnocení než 5*, doufám, že se takové filmy budou točit i nadále.

• 31.1.2012  19:29

Tento film jsem viděla nedávno a s upřímným srdcem mohu říct, že je to blbost! Postavy byly totálně uhozený a nadržený, jako by je 100 let drželi někde v kopce, dávám dvě * za obsazení, jinak děj stál za prd.

1 3 6 7 8 9 10 následující >>