Mortemiss

okres Brno
little devil

• 11.3.2012  12:45
    Vlkodlak (2010)

Ten hafan se mi vůbec nelíbil! Chci pořádnou bestii, na kterou se nebude dát ani podívat, né nějakého zmutovaného rómského spoluobčana, který se zapomněl umýt a oholit.

• 11.3.2012  11:35

Antonia nahradila moje oblibená herečka Jess. Z filmu si nepamatuju ani úvodní titulky, vypla jsem to asi po 3 minutách, protože jsem byla zhnusená touto rádoby akční protézou. Další díl bude jistě 5D, ale to už se nevleze do odpadu, protože ten je ucpaný tímto neskutečným hovnem. (omlouvám se za svá vulgární slova, ale vážně jsem to sem musela napsat)

• 11.3.2012  11:31

Tak tohle už byla sračka, nechápu proč do toho Antonio vůbec šel....copak mu došly peníze na bagetu? Nebo maminka potřebovala peníze na důchod? Vážně nevím, je to obyčejná trapákovina rádoby ve 3D, to už jsem se víc bavila u Teletubies, kde se od rána do večera ládovali pudinkem.

• 11.3.2012  11:29

Znatelně horší pokračování, ale pořád se na to dá ještě dívat ;)

• 11.3.2012  11:28

Dejme tomu, taková bondovka pro malé děti ;)

• 11.3.2012  11:24
    Tupíři (2010)

Jelikož nejsem fanda té romantické břečky s velkolepým názvem Twilight (pro nevzdělané Stmívání), musím říct, že parodii jsem uvítala. Dělala si legraci z celého filmu (1 a 2 dílu), z naivních scén, kdy mladá Bella leží ve své posteli a úchylný Edward, jehož touhy se při pohledu na ni probouzí, tak si najednou mladá princezna.....jak to říct slušně.....dejme tomu, že vypustí do vzduchu nebezpečný plyn a otrávený Éďa padá z okna. Těchto scén tam bylo více a většina z nich si zasloužila můj obdiv. Pokud se rozhodnou natočit i další díly, klidně si je zajdu koupit na slevněném DVD za 49 kč.

• 11.3.2012  11:17

Takovou chůvu bych vážně nechtěla ;). Kozatá kráva, která sotva vleze do domu, tak omylem zabije děcka, které má hlídat. Jinak legrační scény a pěkná hudba.

• 11.3.2012  11:09

Totálně nejlepší parodie, jakou jsem kdy viděla. Filmy, ze kterých byla vytvořená znám, takže mě bavila propletenost mezi nimi. Velmi zábavné scény, chvílemi přehnaně stupidní, ale přesto to člověku zlepší náladu. Strážník Duffy ode mě zaslouží největší obdiv, obyčejný policejní retard a nakonci se z něho vyklube hošan k nakousnutí. Jediná věc, která mi vadila, byla délka filmu, podle mě by tomu stačilo klidně 30 minut a ne 85.

• 10.3.2012  19:02
    Zlatovláska (TV film) (1973)

Krásná pohádka, na kterou jsem se dívala, když mě ještě rodiče krmili přesnidávkami. Vždy se mi líbily ty její zlaté třpytivé vlasy, v dnešní době by s takovými vlasy nemohla vyjít ani před dům, protože by ji naši spoluobčané skalpovali a pořídili si nové auto. Nikdo to nemá snadné, ještě že v té době byli lidé tak mírumilovní :))

• 10.3.2012  18:55

Nesouhlasím tady s kolegou Civalem, protože noc na Karlštejně patří k nejlepším muzikálům, které kdy byly natočené (V peřině- děsná pí*ovina). Melodické písně, které si vždy po čase ráda připomenu a obsazení herců, v roli Karla IV. Vlastimil Brodský a v roli jeho čtvrté a poslední manželky Alžběty, překrásná Jana Brejchová. Píseň od Heleny Vondráčkové "Lásko má, já stůňu, svoji pýchu......"- jedna z nejhezčích písní, které tam zazněly. Celý tento film je dívatelný.

• 10.3.2012  14:20

Film, který neměl hlavu ani patu. Nedokázala jsem se v něm zorientovat, chvíli byla Sabina nemocná psychopatka a pak najednou z ničehonic byla zdravá, aniž bych u ní zaznamenala jakoukoli změnu. Psychiatr Carl taky nevědělěl co chce, neustále se tvářil vážně a ani jednou se během filmu neusmál, bylo očividné, že sovji ženu nemá v lásce a to stejné mi připadalo i u Sabiny. Pak nejdou prásk! Na konci filmu z něho začnou padat slova "pořád tě miluji". Kdo se v tom má vyznat?? Ty dialogy mi nepřišly až tak složité, o čem jiném by tam měly konverzovat? "Zdar Carle, včera jsem tu měl debila, který neustále sexuje se svými pacientkami, nebyl to někdo z tvé rodiny?" No asi by to neprošlo, ale byla by jistě větší zábava.

• 9.3.2012  22:26
    Profesionál (1981)

Nádherná kriminálka!!! Nemám slov, miluji tento film se skvělou hudbou :))

• 9.3.2012  22:20

Ani lamač dívčích srdcí George Clooney tomuto filmu moc nepomohl. Plno těch největších hvězd, ale přesto z toho vznikl úplný PROPADÁK!!!

• 9.3.2012  21:56

Jime, ty tvoje rypáky jsou světově uznávané a díky nim ses stal tím čím jsi! Klobouk dolů, tady je ukázka, že Hollywood nebere jen sexy pleyboye, ale i pošahané, méně okouzlující hošany. Jimík si zde zahrál muže, který získá nadlidskou sílu od Boha a začne ji využívat ve svůj prospěch. Zvětší prsa své přítelkyni, zmrví kariéru svému kolegovi atd...Kdo by si to nepřál? Já rozhodně ano, asi se také nechám řejet nákladním vozidlem a budu v očekávání, že se probudím jako superhrdina :)

• 9.3.2012  21:17
    Bastardi (2010)

Parta sebestředných, nafoukaných malých grázlů, kteří se chovají jako banda těch největších hovad na světě. Shrneme si obsah, parta dětiček ze základní školy+ pár rómských spoluobčanů, co to znamená? Mladé holčičky, které se chovají jako laciné děvky a syn tatíčka mafiána, který si dovolí snad všechno. Já být tím profesorem, tak sebou na školu vezmu brokovnici a každej zmrd, který by dělal něco, co by neměl, tak by dostal tři varování, na počtrvté by to znamenalo zvětšení díry v oblasti řítního útvaru. Taková anarchie však existuje, děcka jsou čím dál blbější a nevychovanější a nejleší na tom je, že jejich rodičům je to absolutně jedno, jen tak dál Český národe!! :))

• 9.3.2012  20:29

Zde vidíme, jak může být v životě hůř. Jestliže si myslíme, že život stojí za hovno, nikdo nás nechce a každou minutu přemýšlíme nad způsobem, jak vytáhnout kotvy, v tomhle filmu je jasně zřetelné, že to hlavní hrdina chce udělat taky, Představa, že otevřu skříň a v ní mtrvola, no nevím. Asi bych se natáhla vedle ní a nebo bych ji věnovala lékařské fakultě ;)

• 9.3.2012  20:26

Opravdu velmi velmi podivné, kdybych k tomuto filmu neměla pouto, tak bych mu dala menší hodnocení. Znám ho od plenek a vždy se mi líbil, proto mu dávám vysoké hodnocení. Jsem obeznámená tím, že tamější triky nepatří k nejlepším a herecké výkony taktéž. Musím však konstatovat, že tento film mě velmi zaujal! Pro mě je to klasika ;)

• 8.3.2012  21:38

Při zhlédnutí tohoto filmu jsem si vzpomněla na běžnou otázku dětí- "Mami, jak se dělají děti?" Malinko jsem ji pozměnila, takže teď vypadá takhle- "Mami, jak se dělají vetřelci?", "To ti na ksychtu přistane taková potvora ve tvaru ruky a ta ti naklade vajíčka do těla, jamile příjde ten správný čas a bestie uvnitř tebe dozraje, začne se ti rvát z těla ven. Přitom ti zlomí pár žeber, poraní životně důležité orgány. A tak se narodí malé miminko vetřelce." :)

• 8.3.2012  21:30
    Doom (2005)

Sci-fi horor s pěknýma bestiema, které mají podobnou vizáž jako Paris Hilton (slizkej ksycht, několik párů očí). Parta nabuchaných goril příjíždí na planetu, kde je nějaká laboratoř s vypuštěnou ZOO. Snaží se evakuovat zbytek doktůrků a přitom zabít pár jmenovaných supermodelů z časopisu Vogue. Jejich krev mi připomněla jahdový jogurt, buď je to můj pozorovací smysl, nebo jsem zvrácená ;).

• 7.3.2012  19:28
    Nezkrotná Lucía (TV seriál) (2004)

Já jsem taky nezkrotná a nikdo o mně netočí film! ;)

• 6.3.2012  22:53

Pozoruhodný, zajímavý film. Na konci filmu bych tu ženskou nejraději hodila pod vlak, střašně mě sralo, jak neustále křičela. Jinak pohodový filmek, sem tam strašidelný, ale bylo mi líto děch děcek, co to asi muselo být za krávu, která je zabijí? Mno raději to řešit nebudu, nečím mi připomněla naše profesory, taky na nás občas tak čumí a řvou, jako by nás chtěli zabít ;).

• 6.3.2012  20:05

Tento film má šmrnc a když je v hlavní roli Johny, je ještě lepší :). Moc se jim povedl, nechyběla typická ponurost pro režiséra Tima Burtona.

• 6.3.2012  20:01

K tomuhle filmu nemám vážně co dodat! Perfektní herecká dvojice Sharon Stone a Michael Douglas. Scénář byl napsaný velmi brilantně a zamotaně, ale tomu ještě více přidává na kouzlu. Děj je velmi živý a ani jednou se při žádné scéně nedá usnout, leda že by ste v sobě měli 10 panáku whiskey. Všechny scény, včetně těch žhavých, jsou excelentní a provedené s gracií, ani v jednu chvíli mi nepřipadali trapně nebo uměle ;). Konec byl též dobře zavšen. Celým filmem se táhla ponurá, napínavá atmosféra.

• 6.3.2012  19:55

Dokonalost sama. Jeden z nejlepších filmů všech dob. Nejlepší na tom je, že je inspirovaný skutečnými událostmi a nad tím se vážně mozek zastaví (někteří se toho obávat nemusí :)) V hlavní roli Richard Gere, kdykoli toho borca vidím, napadne mě, kdy zastaví se svým fárem u chodníku a poprosí kolem jdoucí sociální pracovnici, aby mu poradila, kudy se dostane do bla bla bla.....Prostě skvělý film, který nemá ve svém žánru obdoby! :) 100000000%

• 6.3.2012  19:51

Skvělý a naprosto dokonalý film. Nechybí zde pořádná zápletka, akční scény, krev, vraždy, lži a pěkní chlapi! Konec jsem věděla už od prostředku filmu, ale to je moje vina, scénář perfektní! Herecké výkony Kevina S. prostě dokonalé, já toho borca žeru, i když je to psychopat! :))

• 6.3.2012  18:12

N*U*D*A! Dle mého názoru, to pěkně ptentili ;)

• 6.3.2012  18:10

Skvělý film s výborným hereckým obsazením. Kdo by se nechtěl dívat na upoceného hezounka Keanu, který zachraňuje životy několika lidem v rychlejedoucím autobusu? Až na toho hajzlíka v roli padoucha dobrý filmek, ale malinko mi tam vadila Sandra, nejspíš proto, že žárlím, al to není podstatné. Skvělý akční film, při kterém si přeji, abych se octla s hlavním hercem v autobuse ;) Paráda!

• 5.3.2012  21:28
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Slyšte, Slyšte....Televize Prima vysílá novou reality show jako vyvolení. Kdo by se po namáhavém dni nechtěl podívat na to, jak skupina imebecilů, která neví co by, baví na pláži Dominikánské republiky a užívá si zdarma luxusu? Já! Banda nadrženejch hovad, kteří nemají do čeho píchnout a jdou do televize, kde jim za to, že se budou navzájem svádět zaplatí JENOM 1 250 000 Kč!!! Poslala bych je na Sibiř, tam by je ty roupy přešly.

• 5.3.2012  18:43
    Melancholia (2011)

Mno.....čekala bych od toho více, ale bohužel mě film VELMI zklamal! Během filmu jsem usínala a mnohokrát jsem se v ději ztratila, zřejmě to není to pravé ořechové. Na ksychtu jsem měla otisklá písmena z novinového článku, příště až se budu dívat na podobný katastrofický film, položím si pod hlavu polštář. Moje chyba...

• 4.3.2012  13:24
    Do naha! (1997)

Smutná, ale přesto komedie. Nechyběl tomu vtip a je to jeden z mála filmů, kde se před televizní obrazovkou svíjí polonazí chlapi a né ženy. Proto dávám 90%