Let Me Help You (2014) (amatérský film)

Amatérština, neamáterština. Tohle se prostě moc nepovedlo. Spoléhat na "krásu" hlavní hrdinky, která nedokáže ani zahrát orgasmus, není zrovna chytrý. Dialogy kostrbaté, herci nepřesvědčiví (s výjimkou dámy ve fialovém) a vykrádání všemožných scén z jiných hororů je taky na prdel. Dávám bodík k dobru za to, že je to amatérská prvotina, ale na třetí hvězdičku to stejně Kubíkovi nestačí, tak mu to může být u .. však víte čeho. 4/10

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

*Rozpočet: $30 miliónů* *Tržby USA: $38,233,676* *Tržby celosvětově: $84,646,831* ... "Tvoje máma je tak vymaštěná, že dokoukala Tohle je Sparta! na první pokus a ještě se u toho bavila." Bohužel mně se to nepovedlo. *0/10* ... 5 nominací na RAZZIE AWARD: Nejhorší Film, Nejhorší Vedlejší Herečka (Carmen Electra), Nejhorší Prequel, Remake, Rip - Off nebo Sequel, Nejhorší Režisér (Jason Friedberg, Aaron Seltzer), Nejhorší Scénář (Jason Friedberg, Aaron Seltzer)

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Samozřejmě že se tvůrci vydají snadnější a mainstreamovější cestou a z trošičku zajímavějšího námětu ze kterého mohl být fakt vtipný a inteligentní seriál se stane trapná a hloupá srajda. Což je bohužel každý druhý český seriál. Kateřina Janečková aka Kačenka je úžasná herečka. Smát se jak myš je ojedinělá vlastnost. To by si měla dát do životopisu a svým hereckým umem zkazit další český seriál. I když takové skvosty jako Gympl a Doktoři z Počátků už nějak pokakat nejde. *0/10*

Midnight Movie (2008)

***Rozpočet-$1 milión***Tržby víkendové-???***Tržby USA-???***Tržby celosvětově-???*** ... Ať jdou do hajzlu ti kokoti, kteří tu kurví celé csfd.cz tím, že hodnotí filmy na které by se neměli dívat. Určitě ti zmrdi očekávaj od béčka nějakou zatraceně inteligentní řežbu, kde vystavuje všechny své síl(ikón)y Pamela Anderson a svůj lamí ksicht předvádí Taylor Lautner. Na filmu vlastně není co vytknout. K pětihvězdě nechybí hodně. Jen trochu vyšší rozpočet by udělal divy. Prostě béčko áčkové kvality. Bez diskuzí.*80%* ... +skvělá stopáž, +úžasný námět, +slušná atmosféra a -nízký rozpočet

Gia (1998) (TV film)

Tohle se hodně špatně hodnotí. Řemeslně jde o skvost a Angelina Jolie je bohyně, ale tématicky to jde mimo mě. Životopisné snímky nemám z principu rád. Jde jen o ždímání prachů ze slavné ikony a vždycky je cílem nenechat ani jedno oko suchý. U Gii jsem ale nebrečel a to hodnocení strhává dolů.*60%* ... +skvostná Angelina Jolie a -pro mě ne moc blízké téma

Panna nebo orel (2010)

***Rozpočet-$8 miliónů***Tržby víkendové-$17,734,040***Tržby USA-$58,401,464***Tržby celosvětově-$74,952,305*** ... Kamarád taky rád verze 2.0. Sprostější, pikantnější a hlavně to není obalený ve sladký vatě jako je nezávazný dupání Mily Kunis a Justina Timberlaka. Přehlídka těch nejlepších komediálních výkonů. Stone, Clarkson, Michalka, Bynes, Tucci, Kudrow atd. atd. Pro mě je to světlo na konci komediálního tunelu. Děvky vládnou světu. Zvykejte si mrchy :P.*100%* ... +má láska Emma Stone, +nejlepší komediální výkony a +hloubka příběhu

Grave Encounters 2 (2012) odpad!

***Rozpočet-???***Tržby víkendové-???***Tržby USA-???***Tržby celosvětově-???*** ... Are you fucking kidding me!!?! Po tak senzačním začátku takový odpad? Znásilňování původního příběhu je tu nonstop, herci sympatičtí jen tehdy ... co to melu, nebyli sympatiští vůbec a u pár (pár?? o_O) scén jsem se zmohl jen na výraz What the fuck! A na konec je tu varování. Pokud nechcete vědět jak se správně skamarádit s krysami a nebo jak si na facebook dát SWAG fotku, vyhněte se tomuhle filmu obloukem. Ale jestli jsem vás i tak neodradil, prosím nepiště mi, že jsem měl pravdu, to já totiž vím.*0%* ... -nesympatičtí herci, -blbé scény a -ubohý scénář

Na sv. Valentýna (2010)

***Rozpočet-$52 miliónů***Tržby víkendové-$16,665,299***Tržby USA-$110,476,776***Tržby celosvětově-???*** ... Tohle je tak tupej film (aspoň třičtvrtě filmu ano). Lamí ksicht Taylor Lautner, zkřivená huba Taylor Swift a debilně otravný Ashton Kutcher, oscarová trojka. Koho do prdele napadlo natočit film o nejblbějším dni v roce, který jen dohání lidi k slzám (díky bohu za scénu s I Hate Valentine's Day večírkem). Hvězdičku navíc dávám za Bradleyho Coopera a Julii Roberts, kteří mi jako jediní ve filmu nepřipadali jako na ... ehm, kokainu.*45%* ... +úžasná dvojice Bradley Cooper a Julia Roberts, +slušná poslední půlhodinka, -Lautner, Swift a Kutcher, -překlišovaný scénář a -ubohé (funny??) scény

Purpurová barva (1985)

***Rozpočet-$15 miliónů***Tržby víkendové-$5,330,126***Tržby USA-$98,467,863***Tržby celosvětově-???*** ... Steven Spielberg opravdu umí. Dokázal mi to tolikrát, že jsem o něm nepochyboval, ale až takovou pecku jsem nečekal. Whoopi Goldberg předvádí to nejlepší z celé její kariéry a Oprah Winfrey aka Krev a mlíko Sophie mě pobavila jako nikdo jiný (proč už sakra nenatáčí, ta by překonala i Meryl Streep). Výjimečná podívaná, co víc k tomu dodat.*95%* ... +senzační Whoopi Goldberg a Oprah Winfrey, +dokonalá režie a +úžasný, dojemný a dokonalý příběh

Prometheus (2012)

***Rozpočet-$130 milliónů***Tržby víkendové-$51,050,101***Tržby USA-$126,477,084***Tržby celosvětově-$403,354,469*** ... Po druhém zhlédnutí zvyšuju na čtyři hvězdy (ale s odřenýma ušima). Omlouvám se Ridleymu Scottovi za to, že tu dodnes strašilo mé trojhvězdičkové hodnocení z důvodu, že jsem neviděl finální scénu, díky skvěle nahranému kinoripu (za to se taky omlouvám). Podruhé to dopadlo lépe než jsem čekal a když zavřu oči nad těmi nemyslitelnými chybami (kam poběžím, když se na mě řítí obrovská loď, samozřejmě že rovně) tak se jedná o docela povedeného nástupce Alien série.*80%* ... +bravurní vizuální efekty, +senzační Fassbender a Theron a -nechápatelné scény