darm

darm


Slovan 4ever!

24 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5
  • 29.10.2009  12:57

  Adaptace dokonalé knihy sice nemohla být tak dokonalá, jako kniha samotná, nicméně fanatické fotbalové prostředí... To na mě prostě působí.. a jak! :)

  • 3.8.2009  14:21

  Jen za ten fotbal.

  • 1.8.2008  12:58

  Dokonalé..

  • 20.1.2008  15:17

  Masakr prostě, nejlepší reality show! Je to jízda, napínavá a nervydrásající a o slovech jako Detour, Roadblock nebo Pit Stop už se člověku začíná i zdát... Osobně mně zaujala i spousta zajímavých míst a jsou v tom emoce a to je to hlavní :) --- S1 - 90% - Abych nespoileroval, povedená série na rozjezd, člověk si najde týmy co má rád a já osobně jsem si tedy našel i hlavní záporáky a jakmile je komu fandit, tak se do toho člověk vžije ještě víc... Situace kdy už si lidé myslí, že jsou vyřazeni a je jim oznámeno že nejsou, ta radost... To je nádhera prostě, po tom všem co si tam prožili... --- S2 - 90% - Celou sérii jsem neměl vyloženě svého favorita, ale nervydrásající a emotivní konec série vytáhl tuhle sérii na srovnatelnou výbornou úroveň.. A nezapomenutelná hláška - "I'm not a miner! Yes, I know you are not, you are an idiot!" --- S3 - 95% - Uff... Nervy, emoce, zvraty, všechno, aaaaa... Celá série mazec, tahle reality show se asi nedá nemilovat... --- S4 - 85% - Co se týče těch klasických věcí jako trasa, úkoly, napětí atd. bylo zase všechno parádní... Ale fakt, že všechny týmy, kterým jsem to přál vypadly v prvních dvou třetinách trasy a týmy, kterým jsem to už od první třetiny trasy nepřál se dostaly až tam, kam se dostaly... To se prostě na hodnocení projevit musí :) --- S5 - 95% - Nooo.. Zatím jedna z nejpovedenějších sérii, tentokrát se mi asi nejvíc líbil výběr týmů, rychle jsem si je zapamatoval a bylo jich tam hodně sympatických... No a v téhle sérii toho hráči snad nejvíc nacestovali a byly tady jedny z nejtěžších úkolů, co se zatím v Amazing Race vyskytly.. Kaviár - zatím asi nejbrutálnější Roadblock... A i když nakonec nevyhráli mí úplní favoriti, tak to bylo zase tak pěkně dojemný jako vždycky... --- S6 - 90% - Další parádní série... Bohužel už je to dlouho, co jsem jí viděl, tak si nezvpomínám na podrobnosti, ale AR snad nikdy nezklame... --- S7 - 100% - Tak sedmá série... Nemám slov! Asi opravdu nejlepší dosavadní cesta okolo světa. Výběr týmů naprosto úžasný, člověk měl hned záporáky i oblíbené... Těch zvratů.. A ten konec! Nemám slov, dokonalost.

  • 6.1.2008  01:39
  Dexter (TV seriál) (2006)
  *****

  První série zkouknutá a panebože... Totáááální nářez, co víc říct... Kdo by řekl, že člověk bude mít jako nejoblíbenější postavu seriálu sériového vraha... "One day we'll share a COLD one..." // Druhá série není o nic horší než ta první... V prvních několika dílech jsem začal trochu pochybovat, ale druhá polovina druhé série mě opět dostala do kolen... Zbývá jen doufat, že tvůrci ve třetí sérii nezkazí to, co dvě série pracně tvořili... Chce to originalitu, tak snad jí scénaristi mají ještě dost...

  • 22.9.2007  02:24
  Halloween (2007)
  *****

  Oživená legenda se vrátila... A ve velkém stylu...

  • 2.8.2007  23:05

  Mám na tenhle film.... dobrý vzpomínky :)

  • 2.8.2007  17:59
  Góóól! II (2007)
  ****

  Uff.. No tak tohle je dilema, je to předvídatelné, že už to snad ani víc nejde... Hlavní hrdina je polobůh, skoro vždycky když nastoupí, tak zachrání tým, když měla přijít krize, tak samozřejmě přišla, ale vzápětí zase přišel vzestup na vrchol.. Průběhu zápasů už jsem se mohl jen tak usmívat, protože nebyl zápas, kde bych neuhodl co a jak se kdy stane.. Když se ale oprostím od téhle skutečnosti a přikloním se ke skutečnosti, že jsem ohromný fotbalový nadšenec a bez fotbalu už bych si svůj život ani nedovedl představit, tak se film nakonec na ty čtyři hvězdy dostane, i když s odřenýma ušima... Mimo té předvídatelnosti je druhý díl téhle pohádky celkem fajn, fotbalovou atmosféru má celý snímek slušnou, nenudil jsem se, prožíval jsem to... Tedy, až na ty neuvěřitelně předvídatelné zápasy... Ale i tak.. 70%.

  • 30.7.2007  00:52

  Až na prvních dvacet minut, kdy ten film byl opravdu totální výmaz a byl sem z něj hodně nadšenej, je to totální sračka.. Od té doby naprosto sestupná tendence čehokoli, vtipu, napětí, nic ten film neměl.. Jen řadu chaoticky poskládáných a debilně sestříhaných scén, které ještě samy o sobě byly úplně o ničem.. Do toho ještě to prostředí, kdy sem si po patnácti minutách připadal jak ve sprše... Nejlepší na tomhle filmu byl overvoice paní překladatelky.. / war... válka.. war... válka... war... válka... quack, quack.. kvák, kvák... /

  • 30.7.2007  00:47
  Once (2007)
  ****

  Uaaa.. Nebýt trochu pomalejší a prázdnější přibližně prostřední části filmu tak jdu i na pět hvězd.. Dokonalá hudba a při scéně v hudebním obchodě mi šel při tom zpěvu mráz po zádech, huh..

  • 30.7.2007  00:42

  Panebože... Prvotní nadšení po přečtení názvu, následné ochladnutí po přečtení popisu se nakonec převtělilo do pocitu naprosté nevědomosti a nechápavosti toho, co jsem právě shlédl. Scény, které postrádaly jakýkoli děj... / Otec spravuje podlahu, následně si holčička hraje s panenkou, bum, jatka, ovčí mozek... tanec u okna, nakládání motoru do auta, bum, jatka, svlékání ovcí z kůže.. / Děj tedy opravdu o ničem, chování postav naprosto dementní !!! Viz již zmiňovaná scéna s motorem, to se fakt musí vidět, ale to bylo i na mně trochu moc, fakt totální demence scénáristů... Ale nevím proč sem se nenudil... A dvě hvězdy také díky internímu vtípku, který proběhl ještě před předfilmem a následoval po něm nezastavitelný můj osobní asi desetiminutový záchvat smíchu.. A vždycky když sem si na to ještě vzpomněl i při sledování tohohle filmu, tak sem se prostě musel smát a možná i díky tomu sem neměl šanci usnout anebo se nudit... Ale objektivně, kdyby před filmem nebroběhl snad nejdelší záchvat smíchu v mém životě, tak to je tak 20%... / co asi ta ženská dělá... asi strážnou v kempu.. bože /

  • 30.7.2007  00:34

  Tak tohle fakt jo... Sice to stálo hodně nervů, hodně úsilí se na Simpsony dostat, ale první řada, nádhernej výhled a dokonalej animák, snad nejlepší a hlavně nejvtipnější co sem kdy viděl... Spiderpig!

  • 30.7.2007  00:22

  Nádhera... Krásný příběh, nádhera "kreslená" animace.. Tady to byl ten oskar naprosto po právu, nevím, jestli jsem někdy viděl lepší krátký film... A taky se nedivím třicetiminutovému potlesku, který kdesi po shlédnutí tohoto filmu následoval... Fakt paráda, tohle se musí vidět...

  • 30.7.2007  00:16

  ... furt kříž ... pan překladatel fakt perlil... ale jinak se u toho celkem dobře spalo...

  • 11.1.2007  01:00

  I napodruhý naprosto neuvěřitelně vtipná záležitost. Nepamatuju se, že bych se někdy jindy smál u filmu tak, jako u Borata.. Od dokonalého začátku v Kuseku a seznámení s osazenstvem vesnice, přes NewYork, feministky, židovské doupě, stolování, zpívání na rodeu,..... až k naprosto skvělému konci... Bomba! A ani se nedivim, že na něj zavolali tolikrát policii, občas Boratovy kousky byly fakt dost silný kafe :)

  • 8.12.2006  21:56
  Poslední sezona (TV seriál) (2006)
  **

  Nevim, jestli si můžu troufout hodnotit po jednom zkouknutym díle, ale tady to asi udělám.. Tolik věcí, které se stanou, sem snad dopředu neuhodl v žádnym jinym seriále.. Ale tim pádem to byla docela sranda.. Takže úplně nezatracuju, koukat se na to dá, takže **.

  • 21.10.2006  23:18

  Už za ty psy a kachničku...

  • 3.10.2006  21:26
  Derren Brown - Seance (TV pořad) (2004)
  *****

  OMFG, totálně sem mu to sežral...

  • 22.9.2006  14:44
  Návštěva staré dámy (TV film) (1999)
  ****

  Ze začátku se mi to moc nelíbilo, kamera mi přišla až tak nějak divně amatérská, ale postupem času tyhle pocity opadly a nakonec z toho vyšel hodně kvalitní snímek... / Závěrečný proslov, kdy se všechno svádělo na spravedlnost byl.. asi neznám to pravé slovo.. Ale fakt psycho, když stejně všichni věděli, že jde úplně o něco jiného..

  • 21.9.2006  22:43

  Psycho! Rozjezd jako hrom a doufam, že samotnej seriál nebude zklamání... A Twin Peaks bude asi fakt divný městečko.. Stane se brutální vražda a Edova manželka řeší závěsy a agent Cooper jedle... No, však proč ne.. / A skvělej, skoro hororovej konec!

  • 10.9.2006  11:27
  Ztraceni (TV seriál) (2004)
  *****

  Po konci třetí série fakt jen jedno slovo - LOST.

  • 23.8.2006  02:07

  Na můj vkus vcelku pomalý rozjezd (až na úplný začátek), ale pozor - žádná nuda. Mělo to atmosféru, bylo to napínavé, několikrát jsem se opravdu hodně, hodně slušně bál, pár dobrých lekaček se našlo a povedená kamera, jejíž šikovné nájezdy ve mně vždycky vyvolávaly pocit mírného strachu.. Bohužel tohle všechno platí jen tak cca pro první hodinku.. Ke konci, od chvíle, kdy se na scéně objeví další nová postava - záměrně neprozrazuju jaká, to jde od desíti k pěti, film se tváří jakoby akčnější, ale napětí, alespoň pro mně, začalo upadat. A ani samotná lekačka ve finále (i když opravdu luxusní) už to nezachrání... Ale jinak hodně slušný kousek - 70%.

  • 22.8.2006  02:04
  Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)
  *

  Nostalgie... Když mi bylo tak okolo deseti a koukal jsem na tenhle seriál, byl jsem ještě tak naivní a každý díl jsem doufal, že Rita někdy vyhraje... A ono nikdy nic :/ Když si ale člověk zpětně uvědomí, jaká je to sračka.. Radši nevidět znova, ta jedna hvězda je fakt jen z nostalgie..

  • 22.8.2006  01:16
  24 hodin (TV seriál) (2001)
  *****

  Moje hodnocení patří první sérii, která mě vcucla a nepustila a v posledních dílech mě svými infarktovými zvraty málem přivedla na onen svět... První série je u mně jasných 100%, z dalších sérií jsem toho sice moc neviděl, ale to co jsem viděl mi hodnocení rozhodně nezkazí...

  • 21.8.2006  03:04
  Lost Highway (1997)
  ****

  Pochybuju o tom, že když se na to podívám znova, tak to pochopím.. Ale asi mi to nedá a podívám se na to znova, protože to co jsem právě viděl... Co říct? Byl to.. hodně.. netradiční zážitek, místy ukrutně strašidelný(lekačky snad lepší než v kdejakém hororu a to třeba jen zazvonil podělanej telefon) a prakticky po celou dobu film hodně netradičně atmosférický a napínavý.. Asi jsem byl hodně naivní, když jsem si myslel, že na konci se všechno vysvětlí a já budu spokojenej.. Nic se nevysvětlilo, prakticky se to ještě víc zamotalo a nevím nic.. Kua, tohle mi nedá spát...

  • 20.8.2006  19:14
  Tetsuo (1989)
  ***

  Mno, úchylné jak jsem očekával, prostě Japonci, jen bohužel, což už jsem neočekával, že tak po čtyřiceti minutách mě začaly stále se opakující zmatené záběry na Iron Mana a nějaké další lidi nudit...

  • 16.8.2006  00:56

  :D dokonalost, čokl se svítícíma očima rulez...

  • 15.8.2006  21:49
  Stefanie (TV seriál) (1995)
  **

  No nevim, nemůžu si pomoct, občas parádně stupidní a předvídatlenej scénář a nechtěně vtipnej děj, ale jinak docela sympatická hlavní představitelka a tak nějak celkově je to docela sranda a neni to tak hrozný :))

  • 15.8.2006  21:29
  Bojíte se tmy? (TV seriál) (1990)
  ****

  V době kdy ještě existoval Supermax a kdy jsem nesměl vynechat jediný díl to byla totálně super strašidelná zábava, jak by to na mně působilo teď, to nevím, ale pod čtyři nejdu..

  • 15.8.2006  21:21
  My z Kačerova (TV seriál) (1987)
  *****

  Ta znělkaaaa... je boží !!! A i dneska se stává klasickým popěvkem na různých místech v různých stavech :)

<< předchozí 1 2 3 4 5